יובנטוס 17/18 :: תקרת זכוכית?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏16/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

אני מופתע שבגלל חשבת לצפות בתעמולה הזו.

EO11 אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, ראיתי בטוויטר את העדכון על הקאובויס.

ראית את העונה השניה על הראמס? רק עכשיו אני מתחיל את זה.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסף, לא שיערתי שזה יהיה עד כדי ככה תעמולתי. חשבתי אולי משהו איכותי ומעניין על מאחורי הקלעים של הקאלצ'ו.

אלעד - לא ראיתי ממש. אני זוכר שראיתי את הטריילר עם נאום ה"אני בוכה כי הרגע פיטרו אותי וזה רגע קשה עבורי כי יותר לא משלמים לי כדי לקבור כל שחקן התקפה שעובר תחתיי" של ג'ף פישר ואמרתי לעצמי שחייב לראות ואז סוג של שכחתי מזה. אני חושב שכן ראיתי אולי פרק ראשון או משהו כזה? כי אני זוכר את כל ההתעסקות במעבר ועל חוסר הנוחות שברילוקיישן.

דאלאס יהיה אש רק בגלל ג'רי שהוא אחת הדמויות הכריזמטיות בליגה ודז שהוא טופ 5 דיווה ב-NFL. מצידי ש-90% מהעונה ילוו רק אותו ואת הקריזות שלו. האיש גורם לבקהאם להראות כמו בחור שקול ובוגר.

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2018/03/07/champions/1520462377_330056_1520462447_noticia_normal.Xxx

"אם אנשים מבזבזים את הזמן עליי(ה-'ממים' ברשתות החברתיות) - זה משום שאני חשוב". גונזלו היגואין חיכה הרבה זמן לקצת נחת אחרי שהוא מנצח משחק גדול. אמש, עם שער השיוויון הקריטי אחרי בישול של קדירה, השער השלישי שלו בשלב שמינית הגמר העונה, ובעיקר בישול נפלא לדיבאלה - הוא חתום יותר מכל על ההעפלה של יובה לרבע הגמר. ביובה יש לו 10 שערים בצ'מפיונס ב-20 הופעות. לאחר מכן הוא התראיין לתקשורת.

העונה. "אנחנו עדיין במאבק בשלוש חזיתות, רוצים את כל התארים. אנחנו חייבים להמשיך בדרך הזו אבל יש לנו מה לשפר. לפעמים אין זמן ליהנות מהדרך". על המשחק עצמו אמר - "להעפיל לרבע הגמר אחרי קאמבק במגרש כזה כמו וומבלי נגד יריבה חזקה שמגיעות לה מחמאות - זה בהחלט נהדר, אני גאה להיות חלק מהקבוצה הזו".

הנבחרת. "אני שמח לחזור לנבחרת הלאומית, תמיד עבדתי קשה ובשקט. אני ממשיך באותה הדרך. אני לא הכי טוב אבל גם לא הכי גרוע. אני כבר 12 שנה משחק ברמה הגבוהה ביותר באירופה ואני מאושר".

הביקורות. "יש הרבה דברים חשובים יותר בחיים מאשר 'הממים'. מי שמכיר אותי יודע שאני לא מייחס חשיבות רבה לכך. אם אנשים מבזבזים את הזמן שלהם עליי זה אומר שאני חשוב. אני כן לומד ומקבל ביקורת בונה אבל לא במטרה הרסנית. אני מקשיב למי שאני צריך להקשיב. אני מקבל פרגון גם מהקהל וגם מחבריי לקבוצה וזה חשוב. החלום שלי היה לשחק כדורגל. הגשמתי הרבה דברים. אם מישהו חושב שאתה גרוע אז שום דבר לא קרה. הביקורות ההרסניות נכנסות לי מאוזן אחת ויוצאות מהצד השני מהר מאוד".

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

רץ עכשיו קטע ברשת של עיתונאי ששואל את אלגרי אם הוא מתכוון לעבור לפרמייר ליג, ואלגרי כאילו בקטע ציני(אבל לא) עונה לו באנגלית של אוטיסט. זה פתאום גורם לי לתהות איך הוא מתקשר כל כך טוב עם השחקנים שמרביתם הם ערב רב של עמים(אני משער שבאיטלקית, כי מרביתם ותיקים בסריה)

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/18
  6. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/03/16/15212028498237.Xxx

מניח שאת רבע הגמר נגד ריאל, לפחות על הנייר - כבר ניתחו וטחנו מספיק, אני רוצה להעלות שאלה אחרת, לאוהדי יובה הוותיקים יותר: התקופה של זידאן במועדון. במארקה הציגו את חמשת המהלכים הגדולים שלו בקבוצה[חתיכת גול נגד רג'ינה וכמובן חופשית נפלאה נגד יונייטד]. אני זוכר את הכתבה עליו בשם המשחק והכרטיס האדום ב-2000/01, יחד עם חלק מהביקורות שבמונדיאל וביורו בנבחרת הוא זהר וביובנטוס זה לא היה ככה, כמובן שיחד עם ההפסדים בגמר הצ'מפיונס אמנם היה מיותר לתייג אותו כלוזר אבל משהו התפספס. בריאל מדריד שהתאימה קצת יותר לסגנון המשחק שלו - הוא מיקסם את היכולת שלו עד תום וגם ביובה יצאו מורווחים עם נדבד שנכנס נהדר לנעליים שלו.

איזה מפגש עבר אתם זוכרים בעיקר נגד ריאל? אני מניח שאת חצאי הגמר ב-2002/03. המשחקים האלה תמיד מזכירים לי את האגדות ראול ודל-פיירו. חבר מהביה"ס שבזכותו אני אוהב כדורגל - הוא היה פאנט של יובה ו'הנסיך'.

7. SerieA Il Capitano

לכולם משעמם בפגרה אז עכשיו שצ'סני מבלבל במוח לאחר שבנעטיה בלבל במוח כבר כמה פעמים העונה -

Szczesny’s Juve challenge for Florenzi | Football Italia

הבינו היטב לאן הם מגיעים ולמדו מהר מבופון האגדה.

8. DRORIKO Member

אני לא חושב שאוהד של קבוצה שהקפטן שלה זה מאורו איקרדי נמצא בעמדה של להטיף מוסר.

9. SerieA Il Capitano

לא בחרתי את איקארדי והייתי מעדיף שהיה לנו קפטן אחר.

זכותו של כל אחד להעיר מה שבא לו.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר פרטים לאלה שלא אכלו את הקליק בייט?

11. SerieA Il Capitano

אמר שלהגיע ליובנטוס זה אתגר גדול ושהוא חושב שזה יהיה מצוין עבור פלורנצי.

זו לא אמירה יחידה של שחקן יובה, השחקנים של יובנטוס באופן עקבי מתייחסים ומדברים על שחקנים של קבוצות אחרות (לרוב הטובים שבהם).

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא נשאל על ידי טוטוספורט, האם הוא ממליץ לפלורנצי לעבור ליובה.
    הוא ענה בצורה כללית שלא דיבר עם אף אחד, אך אם מישהו ישאל אותו על יובה, יענה שזה המועדון הנכון לשחקנים גדולים, כי ביובה הם יכולים להשתפר עוד יותר ולזכות בתארים.

* אין דרך אלגנטית יותר לענות על שאלה כזו.
    * פלורנצי יעשה טובה ענקית לקריירה שלו אם יעבור ליובה.
    * שחקנים שמגיעים ליובה "כדי לזכות בתארים" אלה שחקנים שלא יכולים לזכות בכלום ללא תוספת של 200מ' לסגל שיש ליובה על היריבות שלה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/3/18
  13. SerieA Il Capitano

דרך אלגנטית קיימת, למשל - לא לדבר על שחקנים של קבוצות אחרות.

14. DRORIKO Member

או שמדובר בשחקנים שהם מספיק טובים בשביל לתפוס מקום בהרכב של יובה. מה גם שלהיגוואין ופיאניץ' למשל יש רזומה מרשים גם לפני יובה. אחד לקח 3 אליפויות בספרד, בכולם כבש מעל 20 שערים בליגה. השני הוביל את פאקינג ליון לחצי גמר צ'מפיונס(שלא לדבר על ההתקדמות שעשה תחת אלגרי)

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לזה שום קשר לנקודה שציינתי.
    הם הגיעו מקבוצות 2-3 כדי "לזכות בתארים". הגיעו לקבוצה שמבחינה כלכלית לבדה זוכה מולם, בשבילם, איתם, ובלעדיהם. אין מגוחך מזה. גם אם זה בסך הכל נועד ליישר קו עם מחלקת השיווק, שקהל היעד שלה מורכב מאוהדים שקוראים לפוגבה בוגד עם תמונה של היגוואין בפרופיל.

למקרה שלא שמת לב, זה בדיוק מה שהוא עשה.

אם ישאלו מחר את קאנדרבה האם ממליץ לדה פריי להגיע לאינטר (אגב, אין תופעה פסולה מזו בכדורגל), מה עליו לעשות? להגיד שהוא לא ממליץ להגיע לאינטר? לברוח מהחדר? או להחמיא למועדון שלו מבלי להתייחס לשחקן בצורה מפורשת?

מצב נושא:
הנושא נעול.