יובנטוס 17/18 :: תקרת זכוכית?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏16/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DUGRI Member

היגוואין בהחלט בטופ 5 חלוצים בעולם.

2. itzik.miro Member

עזוב אותו - הוא עדיין חושב שלנאפולי יש הרבה שחקני התקפה טובים בזמן שמלבד השלישייה הוא לא יכול להגיד לי שם אחד (ראסמי כי אין, אבל הוא טוען שיש), אני כן מוכן להתווכח אבל לא עם בן אדם שבקושי רואה סריה ואז בא להטיף.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

uri אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

אני דווקא מאלה שמסנגרים על היגואין ולא אוהב את הביקורת המוגזמת עליו אבל אני כן חושב שבשלבים הגבוהים של הצ'מפיונס, ובכלל במפעל הרקורד שלו די גרוע ביחס לחלוץ טוב מאוד - חובת ההוכחה עדיין עליו. כמו שאמרתי, כשהיה ילד צעיר הוא הראה הרבה תחת וחוצפה חיובית ואופי ו-ווינריות בריאל מדריד הן בעונת האליפות עם קאפלו וגם אחר-כך, זה לא משהו שנעלם בניגוד למהירות וכאלה. לוקח אותו גם היום עם הכרס על בנזמה ואמרתי את זה עוד לפני 3-4 שנים. רציתי לנסות לפתח כאן דיון, מי שלא טוב לו - לא נורא. לא חייב לך דין וחשבון אדון איציק, סע לשלום

4. DRORIKO Member

היגוואין הוא היחיד שנתן 100 גולים ב-2 מ-4 הליגות הבכירות. אני חושב שהוא יסתדר גם עם הביקורת שלך.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  5. itzik.miro Member

אתה לא חייב לי דין וחשבון ומזל שכך שכן הייתי מפטר אותך על בורות יתר וניסיון מביך לכתוב על ליגה שאינך מבין בה דבר, אם אתה רוצה לפתח דיון - לכל הפחות תראה קצת קאלצ'יו ותעבור על הסגלים על מנת להבין באופן מינימלי מי הן הקבוצות, האמרה על נאפולי הנה מביכה מכיוון שהיא איננה קשורה לדעה אישית אלא נטו על הבנה מינימלית והסתכלות על סגל השחקנים.

6. טל. Member

דיון בשאלה אם היגוואין הוא טופ 5 בעולם זה דיון מגוחך ואין טעם לעסוק בו.

דיון מעניין הרבה יותר זה:
    האם יש פה מישהו שמאמין שהיגוואין הוא החלוץ הכי טוב באיטליה..?

7. DRORIKO Member

איך יהיה החלוץ הכי טוב באיטליה אם יש את אדין דז'קו ;)

8. itzik.miro Member

אחרי גרגורי דפרל

9. yonmu Member

סוארז, לבנדובסקי, מוראטה, איקארדי, קבאני, דייגו קוסטה, קיין, אגוארו (אובמיאנג, פלקאו, לוקאקו).
    וזה בלי לדבר על חצאי-חלוצים כמו רונאלדו, מרטנס או פירמינו.

היגוואין משחק בטופ העולמי כבר הרבה שנים ועבר תמורת סכום עתק, אבל זה לא הופך אותו אוטומטית לאחד החלוצים הטובים בעולם.

10. DRORIKO Member

סוארז החלוץ הכי טוב שהיה מאז רונאלדו הברזילאי(זה במידה ולא מחשיבים את הפורטוגלי כחלוץ) מפלצת. קבאני,קוסטה ואגוארו ברמה של היגוואין לטעמי. לבנדובסקי קצת מעל.

ולפי מה לעזזל קבעת שאיקרדי טוב מהיגוואין? מדובר בחלוץ הכי לא יציב עלי אדמות. למרות שהוא השחקן הכי טוב באינטר גם לו יש חלק בדשדוש של הקבוצה בשנים האחרונות, כולל העונה. המון פעמים הוא לא היה שם כשהיה צריך אותו, מה שקשה להגיד על היגוואין.

לגבי מרטנס, עם כל הכבוד ויש המון כבוד, אתה לא יכול על סמך עונה וחצי(אפילו פחות) לשים אותו באותה שורה עם אחד שכבר מעל עשור קורע רשתות,כיכב תחת כמה מאמנים וכמה שיטות משחק(להבדיל ממרטנס שהוכיח את עצמו רק באחת כזאת) ואסף אינספור תארים. בוא נגיד שאם היגוואין ומרטנס יעברו זה מול זה ברחוב מרטנס יהיה זה שיצטרף לזוז הצידה.

מוראטה זה כבר הטרלה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/18
  11. itzik.miro Member

אחלק את התגובה לשניים.

1. מכל הרשימה שרשמת רק אגווארו, לבנדובסקי, סוארז וקבאני הוכיחו שהם טובים יותר מגונזאלו היגוואין אבל זה כבר פחות מעניין כי לכל אחד יש את ההעדפות שלו ואת המשתנים לפיהם הוא שופט.

2. תג המחיר והעובדה שהוא משחק בטופ האירופאי כבר שנים איננה מציבה אותו באופן אוטומטי כאחד החלוצים הטובים בעולם - מה שמציב אותו שם זו יכולת הבקעת השערים שלו שהיא לא פחות ממדהימה ומה שעוד יותר מרשים זה שהוא עשה זאת ב2 ליגות שונות ובשלוש שיטות משחק שונות.

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/18
  12. טל. Member

דז'קו צריך לשלוח לך ולדרוריקו פרחים.

השם שלו מופיע יחד עם לבנדובסקי סוארז ואגוארו באותו עמוד.
    ויש תיעוד.

13. yonmu Member

@DRORIKO
    היגוואין משחק כבר שנים בקבוצות שנוח לשחק בהן. ריאל מדריד היא תמיד קבוצה התקפית שבה לחלוצים הרבה יותר קל לפרוח. כנ"ל נאפולי. יובנטוס שלטה בסריה אה בלי בעיות ולהגיע לשם ולכבוש זה לא אתגר גדול. החלוצים האחרים שציינתי הראו דברים אחרים -
    לבנדובסקי, אגוארו וסוארז הם פשוט ברמה אחרת ולדעתי אין בכלל מקום לדיון.
    את איקארדי, קבאני וקוסטה ראיתי מפציצים בסיטואציות הרבה יותר קשות מאלה של נאפולי. לכבוש 20 שערים באינטר אפרורית שווה הרבה יותר מאשר לכבוש 20 ביובה. אותו הדבר לגבי להפציץ באתלטיקו הקשוחה, וקבאני כבש המון בנאפולי שהיתה חזקה פחות (התקפית במיוחד) מאשר זו של היגוואין.
    מרטנס אולי רק שנה וחצי בטופ אבל זה לא רלוונטי מבחינתי. השאלה היא מה הוא עושה כרגע, ולדעתי הוא מסוכן יותר מהיגוואין, אם כי כמו שכבר כתבתי מדובר בתפקודים שונים.

בלי לפתוח מחדש את סוגיית 'היגוואין צ'וקר', אני כן טוען שהוא לא נותן משהו אקסטרה.
    לא אופי, לא מעורבות במשחק, לא קילריות מיוחדת. פשוט חלוץ שעושה את העבודה שלו - מנצל מצבים באחוזים טובים.
    זה לא משהו רע (בטח לא כמו החמצות במשחקים מכריעים), אבל זה כן נותן פור לחלוצים שכן נותנים משהו מיוחד.

14. סיונרה Member

לא סוד שאני לא מחובבי היגוואין, אבל אני לא בטוח שאני לוקח את קיין לפניו.

15. DRORIKO Member

אם זה כל כך פשוט לכבוש ביובה למה היא הוציאה 90 מיליון על חלוץ, היא היתה הרי יכולה להשאיר את סימונה זאזה. אם זה כל כך פשוט לכבוש ביובה אז איך זה שמכל השושלת האחרונה שלנו אף חלוץ, להוציא את טבס, לא הביא את התפוקה של היגוואין? כן כולל מוראטה שלך שאפילו מנדז'וקיץ' קיבל עליו קדימות בהרכב. אתה חושב שזה כזה קל לככב בקבוצה גדולה שבה אתה צריך להתמודד שבוע אחרי שבוע מול בונקרים עם 8 בלמים ברחבה? עם לחץ אדיר של תקשורת וקהל שמבחינתם כל דבר פרט לאליפות הוא כשלון? לא סתם יש אינספור דוגמאות של חלוצים שהצליחו בקבוצות קטנות אבל שקעו בגדולות.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.