יובנטוס 08/09 :: ממשיכים להתחזק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏3/7/08.

1. Pipe Member

מסכים. השחקן שצריך לשחק לייד מומו סיסוקו חייב להיות קשר 50/50 איכותי עם יכולות התקפיות משובחות ויכולת מסירה טובה. צ'אבי אלונסו הוא כזה, למפארד הוא כזה, פאולסן הוא ממש, ממש לא כזה, וזו הבעיה המהותית ברכישה המסתמנת והמפגרת שלו.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Wazza

רק להבהיר דבר אחד. שלא כמו באנגליה שם המאמנים הם מנג'רים והעוזרים הם אלה שבעיקרון מאמנים את הקבוצות. באיטליה המאמנים הם רק מאמנים ומי שבכל מועדון אחראי על הרכש הוא המנהל המקצועי. במילאן זה גאלייני, בפיורנטינה זה קורבינו וכך הלאה, כך גם ביובנטוס ראניירי הוא לא זה שבוחר שחקנים, אלא סאקו ובלאן.

ודבר נוסף, ראניירי הוא רומאי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/7/08
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשוב גם להדגיש שסקו הוא זה שאחראי להיבט המקצועי, כשבלאן אחראי על הצד הכלכלי. בעיקרון סקו בוחר את השחקנים כשבלאן מפעיל עליו לחץ לקחת את הזולים ביותר והמשתלמים ביותר כלכלית.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל מקרה מה שרציתי להבהיר הוא שבחירת ורכישת שחקנים הוא אינו אחד מתפקידיו של המאמן באיטליה. הו אומנם יכול לייעץ, אבל לו לא המילה האחרונה. בלאציו למשל, כאשר המנהל המקצועי התפוטר, לוטיטו הפך לזה שבוחר שחקנים ולדליו רוסי כמעט ולא היה זכות למנוע את הרכש.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע איך זה בקבוצות אחרות אבל ברומא יש כמה גורמים שקובעים רכישת שחקנים. ספאלטי עורך רשימת שחקנים ומגיש אותה לפראדה שאחראי על הביצוע. בנוסף לזה, המנהל המקצועי בוחן אפשרויות שהוא מחליט לגביהן בעצמו אך העסקה בדרך כלל לא יוצאת לפועל בלי אישורו הסופי של המאמן (כמו במקרה של סמיולי). העסקאות היחידות שעולות לי לראש שבהן המאמן לא היה מעורב הן של טאדיי וסיסיניו. המירוץ שמנהל פראדה בימים אלה אחר מוטו, מגיע גם הוא אחרי התעקשות של ספאלטי.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בין יובנטוס למצוקורנה 0:5 כל חמשת השערים של אמאורי!

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2008/07/11/0K3UMGJM--346x212.Xxx

7. yoni10 Member

ובפתיחת המחצית השנייה פאסקוואטו מוסיף את ה-6.

7-0, אספוזיטו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/08
  8. yoni10 Member

:aa1: נציגי סביליה אישרו לפני זמן קצר שפאולסן הוא שחקן של יובנטוס ונותרה רק הודעה רשמית מצידה של יובנטוס.

FUCK!

9. סביליה אצלי בדם Member

איפה זה כתוב?

10. yoni10 Member

בכל כלי התקשורת באיטליה וכמה בספרד.

ההחתמה של פאולסן לטעמי, מאד תמוהה ולא מובנת. אני לא רואה מצב בו סיסוקו ופאולסן יכולים להשתלב ביחד בהרכב למרות שלא יהיו הרבה מצבים בהם שניהם יהיו זמינים עקב צהובים/אדומים.
    שיהיה ברור לכל אוהדי יובנטוס. פאולסן הוא שחקן מצוין שאני בטוח שיתרום ליובנטוס המון. לדעתי, הוא אחד הטובים בעולם בתפקידו, כקשר הורס, שומר אישית וכמתקל. לשחקן הזה יש אופי שמתאים ליובנטוס בשונה משחקנים רכים וחלשים כמו טיאגו ואלמירון. אין שום סיכוי שסופו יהיה כמו של השניים.
    אני מקווה מאד שיגיע בנוסף לדני עוד קשר יותר יצירתי, קשר שיכול לנהל את המשחק מאחורה, וככל הידוע לי יובנטוס לא הוציאה בינתיים כל כך הרבה כסף על ההעברות (בערך 35 מליון יורו. הדיבורים היו על תקציב של 60 מליון לרכש).

יותר מדי פעמים הנהלת יובנטוס הוכיחה שהיא יודעת להתקמצן ולוותר על שחקנים יקרים בתמורה לזולים יותר ופחות טובים. זה התחיל בקיץ הקודם עם גאבי מיליטו, עליו יובנטוס ויתרה בגלל פערים זעומים של 1-2 מליון יורו, זה המשיף בינואר כשיובנטוס הייתה נואשת לבלם והיא הייתה יכולה להביא את מלברג במליון יורו ובכל זאת דחתה את המעבר כדי לא לשלם סכום מצחיק שכזה וזה נמשך עכשיו כשיובנטוס מתפשרת על שחקן שהיא לא צריכה במקום להציע עוד 2-3 מליון על צ'אבי אלונסו, מסוג השחקנים שיובנטוס חייבת. אני לא יודע לאן ההנהלה והמאמן מכוונים לעונה הבאה, אבל כרגע זה נראה שהשאיפות לא גבוהות וחלון ההעברות הנוכחי מסמל את זה.

אני לא יכול לסבול שקבוצות כמו ברצלונה וצ'לסי מתחזקות בשחקנים איכותיים וגם יקרים בעוד יובנטוס מתפשרת על שחקנים זולים וחות איכותיים. השאיפות של יובנטוס פחותות מאלה של צלסי וברצלונה? הנהלת יובנטוס מתנהלת כאילו אנחנו איזו פיורנטינה או סביליה. אלוהים ישמור אנחנו יובנטוס ואנחנו חייבים שחקנים שיקחו אותנו למעלה, לאליפות וליגת האלופות. קשה לי להאמין שבעונה הבאה יובנטוס תצליח לשרוד על השחקנים הותיקים כמו שעשתה בעונה שעברה. בגלל זה אנחנו חייבים שחקנים מוחכים ואיכותיים, שמתאימים ליובנטוס ולא איזה טיאגו או אלמירון חסרי האופי.

למרות כל זה אני אופטימי שיגיע עוד קשר. אחרי הכל יובנטוס מתכוונת לשחרר 3 (אלמירון, טיאגו נוצרינו שכבר שוחרר) ואמורים לבוא 3 חדשים ( מארקיזיו שהגיע, פאולסן ועוד אחד חדש).

בעודי כותב את ההודעה הזו אני רואה שאנדרדה נפצע עוד פעם, יעבור ניתוח נוסף והוא גמר את העונה. פשוט רחמים עליו. הוא 99% גמר את הקריירה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/08
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט לא יאמן. התרשמתי ממנו במשחקים המעטים בהם שיחק בתחילת העונה שעברה. לא הייתי ממהר לגמור לו את הקריירה, אנדראדה בסך הכל בן 30 וראינו כבר שחקנים יוצאים ממצבים גרועים יותר.
    אז בנוסף לקשר נוסף, יובה תצטרך בלם נוסף ויש לי הרגשה שזה יהיה מטאו פרארי שכבר קושר לקבוצה בעבר.

12. yoni10 Member

אני חושב שהוא לא יחזור לשחק כדורגל. כשהוא יחלים מהפציעה הזו יעברו שנתיים בלי ששיחק כדורגל. הוא גם התראיין לפני כמה ימים, והוא אמר שהוא חשה על פרישה מכדורגל בזמן הפציעה הקודמת, מהמשחק מול רומא.

פשוט רחמים עליו.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים יישמור,איזה סופשבוע עגום,פאולסן כנראה יגיע ואנדראה נפצע,ההנהלה כלכך על הפנים שסביר לא נראה רכש בגלל שרוצים להריץ את הסגל וכל החרא הזה.כוסעמק
    שהיה למילאן ופיורנטינה בהצלחה.

14. Jose Mourinho Member

ראניירי ממש מצחיק אם הוא מתכנן 4-4-2 עם סיסוקו ופאולסן. זה יהיה ממש אפור.
    אבל, אם הוא מתכנן 4-3-3 עם ---אמאורי---טרזגה---דל פיירו--- בהתקפה, אז אני חושב שסיסוקו ופאולסן יסתדרו יחד בשלישיית הקישור, תלוי במי יהיה הקשר השלישי שיצטרף אליהם(זה יצטרך להיות שחקן סטייל קאקה במילאן, אולי ראניירי יציב את יאקווינטה או ג'יובינקו בהתקפה ויפתיע עם דל פיירו כפנטזיסטה?).

מסכן אנדראדה, באמת רחמים עליו. הסיכוי שהוא יחזור לרמות הגבוהות הוא קלוש לדעתי - האם יובה הולכת לעונה עם מלברג וקייליני כבלמים הבכירים?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/7/08
  15. SAMIR NARSI 8 Member

איך פיספסנו את הבחור... היה יכול להיות מחליף פשוט מושלם לאדא.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx