יובנטוס 08/09 :: ממשיכים להתחזק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏3/7/08.

1. פרנקו בארזי Member

שאלקה שיחקו בעונת 05-06' נדמה לי נגדנו בליגת האלופות
    פאולסן לא הפסיק לכסח את קאקא בעבירות שכולן שוות צהוב ורובן שוות אדום. כולל בעיטות ברגליים ללא כדור ומרפקים לפנים
    בסוף קאקא התעצבן והחזיר לו בעיטה לתוך הברך והשופט הוציא לקאקא צהוב על עבירה אחת לפני שהוא הוציא צהוב לפאולסן על 30 (אחר כך גם פאולסן קיבל, רק בדקה ה90 או משהו כזה...)
    חשבת שיש סיבה לכך שטוטי ירק עליו, בנש?
    אם הוא הצליח לעצבן גם את גאטוזו גם את קאקא וגם את טוטי, כנראה זה לא סתם.

2. Eyal Stern Member

חדש פה, אוהד יובה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. 亚历山大帕托 Member

הוא כיסח את קאקא במשך שני משחקים כי בשניהם הוא שמר עליו אישית, אבל לא רק אותו. כמעט כל מילאנזי קיבל מנה ממנו, ואת הצהוב הוא קיבל בסביבות הדקה ה-80 על כניסה מכוערת בגאטוזו.

http://www.corriere.it/Media/Foto/2005/12_Dicembre/06/GATTU.Xxx

4. Pipe Member

העברה של פאולסן ליובה נראתה לי כמו בדייה קלאסית של המארקה, כי המהלך הזה פשוט לא הגיוני בכל קנה מידה אפשרי. what do you know, גם תרנגול עיוור תופס גרגר מדי פעם.

בסיום העונה ציפיתי מיובה שיעשו לראניירי את מה שעשו לדשאן לפני שנתיים - יגידו לו שלום אחרי שעשה את מה שמוטל עליו ויביאו במקומו מאמן הרבה יותר בכיר (ליפי?) שיחזיר את הקבוצה לימי הזוהר ויקים אלטרנטיבה אמיתית לאינטר. כשזה לא קרה, לא הבנתי האם מדובר באמונה אמיתית של ראשי הקבוצה בראניירי (דבר שלא מסמל טובות) או פשוט במחסור במאמנים איכותיים פנויים בשוק. (אגב, מה עם ליפי, היה סיכוי כלשהוא שהוא יחזור או שהתפקיד באיטליה היה נעול כבר מראש?)
    ראניירי בעיני פשוט לא יודע לבנות קבוצה. הוא לא ידע לעשות את זה עם צ'ק פתוח בצ'לסי ולהפקיד בידיו את משימת ההחייאה של יובה נראה לי כמשימה שגדולה עליו בכמה מידות.
    נכון, ברזומה שלו אפשר למצוא רכישות בדמותם של פיטר צ'ך ואריין רובן, אבל זה לא אומר עליו הרבה לטעמי. רובן כבר סייר באולד טראפורד והיה על סף חתימה ביונייטד לפני שצ'לסי חטפו אותו, ורק עיוור לא הבחין ביכולות של צ'ך כבר אז. אלמוניים ותגליות של הליצן מפירנצה הם לא היו.

ביובה מסע הרכש המדהים התחיל עם המגה סטאר אמאורי, נמשך עם השאריות של מוריניו ועכשיו הגיע השיא בדמותו של פאולסן כאיש שאמור לאייש את העמדה הכי יצירתית בקישור. לא יודע אם זה יותר מצחיק או עצוב.
    מה שעוד יותר עצוב זה שהוא יודע איזה עמדות דרושות חיזוק, אבל הוא פשוט לא יודע איזה שחקנים מתאימים לאיוש העמדות האלה. במקום לשפוך 22 מיליון יורו על אמאורי ולהתקמצן על צ'אבי אלונסו, אפשר היה לעשות ההפך. חיסרון של אמאורי בסגל של יובנטוס בעונת 08/09 הוא אפסי לעומת חיסרון של שחקן כמו צ'אבי אלונסו בסגל, בייחוד כשמי שבא על תקן "מחליפו" הוא פאקינג כריסטיאן פאולסן.

אני מקווה עדין לראות שם יחסית גדול ביובה, ומקווה מאוד שסביליה יטרפדו את העסקה כמו שהם ידועים לעשות היטב ושצ'אבי אלונסו ינחת ביובה. אני רוצה לראות אותם משחקים השנה, וזה יהיה לי מאוד קשה לא להרדם אם סיסוקו, פאולסן (וסטאנקוביץ') יהיו שחקני הרכב...

5. 亚历山大帕托 Member

ה"מגה סטאר" היה בצחוק, כן? כי אמאורי הוא כלום ושום דבר בינתיים.

6. Pipe Member

צחוק? יותר בכיוון של עצב שהפידר עלה יותר ממנסיני ודקו - בייחד.

בעיני הוא הרכישה המיותרת ביותר בקיץ הזה עד כה באירופה.

7. סביליה אצלי בדם Member

צודק אחי,אבל בסביליה אני לא ראיתי אותו עושה דברים כאלה

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/08
  8. Pipe Member

פאולסן ידוע כbadger. להצמד ולהציק ליריב כמו קרציה תמיד היה חלק מסגנון המשחק שלו .זה שאף שחקן בספרד לא ירק עליו לא אומר שהם לא רצו לעשות לו את זה.

9. סביליה אצלי בדם Member

אם יובנטוס כבר רוצה את פאולסן ,יכול להיות שהיא כבר תתחרט, כי כבר לפני תחילת העונה הוא כבר הספיק להפצע

10. 亚历山大帕托 Member

גם במדי סביליה הוא היה עושה את הטריקים המלוכלכים האלה. חבל שלא הצלחתי למצוא ביוטיוב את הרפרטואר שלו, רק בעיטה אחת בראש של שחקן טוטנהאם.

11. yoni10 Member

מה מיותר ברכישת אמאורי?
    קבוצה ששואפת גבוה חייבת 4 חלוצים בסגל ולפני שהוא הגיע היה לנו רק 3 כי פלאדינו עזב.
    עכשיו יש ליובנטוס 4 חלוצים ברמה גבוהה שכולם יכולים להיות בהרכב.

12. סביליה אצלי בדם Member

טוב אחרי שראיתי עליו כמה סרטונים ביוטיוב אז הסקתי מכך שהוא באמת כסחן(כולם זה היה כשיחק בשאלקה ובנבחרת)

13. Pipe Member

להוציא 22 מיליון יורו על שחקן שבעמדה שלו יש לך כבר שני שחקנים איכותיים מאוד, משפט שאי אפשר להגיד על הרוב המוחלט של שאר העמדות בקבוצה, זה צעד מיותר ואף מטומטם.
    את מרבית תקציב הרכש קודם כל משקיעים על העמדות שנושאות לרכש, ועם העודף שנשאר מעמיקים את הסגל בעוד חלוץ. כנראה שבעולם של ראנייני המצב הפוך.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההחתמה של אמאורי מיותרת לא בגלל שהוא שחקן גרוע, להפך יש לו מה לתרום ליובה. אבל במחיר ששילמו עליו, אפשר היה לחזק עמדה יותר בעייתית ולהשאיר את פאלדינו בתור החלוץ הרביעי (לדעתי גם אמאורי לא יותר טוב משלושת החלוצים הראשונים של יובה) , ולהשקיע את רוב המשעבים בהבאת בלם יותר רציני ממלברג, וקשר מרכזי כשלא חסר כאלה בשוק (VDV). כל זה היה חוסך התדרדרות עד לפאולסן, כעס והפגנות של האוהדים, והיה באמת משפר את הקבוצה. מה גם שההתנהלות של יובה בעסקה של אמאורי לא הוסיפה לה כבוד.

15. yoni10 Member

אמאורי שחקן יותר טוב מיאקווינטה ומפלאדינו. לאמאורי יש גם יתרון טקטי שמתאים מאד ליובנטוס. הוא יכול לשחק ליד טרזגה וליד דל פיירו.
    אני חושב שההחתמה הייתה מצוינת בלי להיכנס למחיר ואני בטוח שהוא יתרום ליובנטוס הרבה מאד.

יובנטוס לא צריכה שחקן כמו VDV כי הוא לא מתאים לשיטה בה היא משחקת. VDV הוא לא קשר מרכזי אלא קשר התקפי שמשחק בד"כ מאחורי החלוצים. יובנטוס לא משחקת בשיטה עם שחקן מאחורי חלוצים, ולכן אין לנו בו צורך. גם אם יובה תשחק בכזו שיטה יש לנו מספיק שחקנים שיכולים לשחק בה והם נדבד, דל פיירו וג'יובינקו. VDV הוא לא שחקן שדומה לצ'אבי אלונסו כי השני הוא קשר מרכזי.