יובנטוס 08/09 :: ממשיכים להתחזק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏3/7/08.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

המערך נראה טוב ומתאים ליובה, אבל לא מפריע לכם אוהדי יובה שאין מקום לג'ובינקו במערך הזה?

2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

מוחמד, לי זה נורע מפריע, אך לצערי התרגלנו, ואין חדש תחת השמש. חשבתי שעם הגעתו של צ'ירו, צ'ירו יכליל אותו, אך לצערי הרב נראה את ג'יובינקו מתייבש על הספסל עונה נוספת. כל-כך חבל לי עליו, באמת ילד מוכשר, לא מגיע לו היחס המשפיל הזה, הוא יכול להצליח בכל קבוצה בעולם, ודווקא בקבוצת הבית שלו הוא לא משתלב. סבה יוכל להיכנס רק ברוטציה לצערי, הלוואי ואתבדה.

Shacham: קודם כל לגבי קרישיטו, אני לא יודע אם יצא לך לראות את ג'נואה העונה, לדעתי קרישיטו הוא המגן השמאלי הכי טוב בסרייה A בעונה החולפת, הוא תרם המון למשחק ההתקפה של ג'נואה, הוא הצטיין גם בפן ההתקפי וגם בפן ההגנתי, ככה שאני לא רואה סיבה שהוא לא יחזור העונה ליובה. כמו כן מולינארו פצוע ודה-צ'לייה לא מתאים להיות הבחירה הראשונה, ככה שדומיניקו יחזור בקרוב הביתה.

לגבי גריגרה זה קצת יותר בעייתי, אם הוא יישחק כמו העונה, אין לו מה לחפש ביובנטוס, אך אם הוא ישחק כמו בעונה החולפת, (07/8) כל הצדדים יוכלו להרוויח. בעונה החולפת כמו שכבר כתבתי באחד הפוסטים גריגרה הצטיין גם בהגנה וגם בהתקפה, ככה שאם זדנק יחזור לכושר הטוב, ודומיניקו יחזור, אני לא רואה סיבה שלא נראה מיובנטוס משחק אגפים טוב. הכל כמובן מבוסס תיאורטית, אך הכל חייב להילקח בחשבון.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדרי, ראיתי את גנואה מספיק פעמים העונה. איפה ראית שאמרתי שקרישוטו לא יודע לעשות התקפה? אני רק אומר שהוא לא יכול להחזיק אגף כמו מאיקון. קרישוטו שיחק חלק גדול מהקריירה שלו בתור בלם(גם העונה חלק לא קטן של משחקים), והוא הרבה יותר קרוב לבלם מאשר למגן שמאלי בניגוד לרוב המגנים בעולם. אתה באמת רואה אותו מחזיק אגף מבחינה התקפית? וגם אם גריגרה יחזור, וקרישוטו יהיה מבריק בתור מגן, משחק אגפים של יובה לא יהה טוב כי שחקן אגף בכל צד זה לא מספיק(אתה רואה את אמאורי משחק חצי מהמשחק בתור מגן כמו איבראימוביץ' לדוגמא?)

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

כן, אני חושב שדומיניקו יוכל לסחוב/לסחוף את האגף. למרות שקרישיטו הוא בלם טבעי, ברוב חלקי העונה הוא שיחק בתור מגן שמאלי ועשה עבודה מצוינת, ולא פחות טובה מאשר כשהיה בלם. לגבי אמאורי זה כבר משהו אחר, צריך להבין, שלכל מערך ונקודת התורפה שלו. לצערי, אין דבר כזה מערך 'מושלם'. תפקידו של צ'ירו יהיה לסדר את הקבוצה, בעיקר טקטית. בקיצור, יש לצ'ירו המון עבודה בקיץ. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Joel Gion Member

אמאורי, אולי מלבד איברהימוביץ', הוא החלוץ המרכזי הכי רב גוני בליגה. לא פעם העונה הוא אכן בא לקבל כדור באחד מהצדדים, ומשם החל את ההתקפות של יובה ע"י החזקה של הכדור והמתנה לקאמו/נדבד/מולינארו או ע"י דריבל לכיוון המרכז. תוסיף לנטייה הזאת שלו את הנוכחות של דל פיירו/ג'ובינקו/פאנדב באגף השני, ואת העובדה שבעונה הבאה יהיה לנו לפחות מגן תוקף אחד יותר טוב מאשר מהעונה הנוכחית ותבין שמשחק האגפים של יובנטוס, על הנייר לפחות, רחוק מלהיות מוגבל כפי שאתה מצייר אותו.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מדובר על יובה החדשה ועל איפה המקום של ג'יובינקו,אז זה תלוי במערך,ואז אנחנו נתקלים בדילמות ג'יובינקו/אלכס וד'אגו/מרקיזיו(במידה והוא יגיע).

אם מדובר על ה4-3-1-2 שהצגתי קודם אז הרי שלג'יובינקו אין ממש מקום אלא כמחליף(של אלכס או של דייגו) ולמארקיזיו וד'אגוסטינו יש מקום,הבעיה במערך הזה זה שיש גם בעייתיות לגבי קאמו/מרקיוני כשהראשון עוד יכול להתשלב על חשבון מארקיזיו/ד'אגו והשני בכלל לא מוצא עצמו.

לעומת זאת אם הולכים על ה4-2-3-1 שגם הוא אופציה אז לצד מומו בקישור יש לנו בעיה של ד'אגו/מרקיזיו
    ואז יש מקום מצוין לקאמו(מרקיוני) בצד ימין ומקום מושלם לג'יובינקו בשמאל כשדייגו באמצע ואמאורי(יאקווינטה) בחוד. הבעיה פה היא שלאלכס אין מקום,חלקכם יגידו שבנבחרת ניסו אותו בצד שמאל אבל האמת היא שאלכס לא יודע לשחק בעמדה הזו,לפחות עד עכשיו הוא לא הראה שהוא יכול.מה שאומר שיש לנו כמה מערכים אפשריים שבכל אחד מהם יש בעיה שעלולה להשאיר את מרקיזיו/קאמו/ג'יובינקו/אלכס בחוץ....

בהחלט כאב ראש לצ'ירו..

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: ג'וזפה רוסי בראיון ל'טוטוספורט': "כן, גם אני שמעתי על האפשרות (שיובנטוס תנסה לרכוש אותו). יש לי חוזה ארוך עם ויאריאל ואני מאושר שם. אבל אני חייב להודות שלחזור לאיטליה זה החלום שלי. המועדון שלי הוא זה שצריך למכור אותי וכדי שזה יקרה שני המועדונים צריכים להגיע להסכם. אני בינתיים, מעדיף להתרכז בגביע הקונפדרציות."

http://livorno.theoffside.com/files/2008/04/beppe-rossi.Xxx
    קדימה יובנטוס, תגשימו לילד את החלום! ג'וזפה רוסי

למרות שאם להיות ריאלים, אני לא יודע כמה אמת יש האותה "האפשרות". יובנטוס, שהוציא כסף רב על דייגו, מתקשה בימים האחרונים להגיע לסיכום עם אודינזה כדי לרכוש את ד'אגוסטינו כי פשוט אין לה כסף לעמוד בדרישותיו של פוצ(ו). לפי ה"לה סטמפה" יש סוג של סיכום בו אודינזה תקבל את חצי מכרטיסו של דה צ'ליה ואת פאולוצ'י בנוסף לסכום כסף. כאשר יובה מוכנה לתת 6 מיליון אירו, ואילו נשיא אודינזה דורש 13. העיתון טען שישנה עוד אפשרות לגרד את הכסף במכירת פאולסן להמבורג (6 מיליון) ואת מלברג לפאנטינייקוס (3 מיליון), אבל בינתיים זה נשאר רק הצעה של עיתון.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/09
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגעה שלו אם מדברים טקטית,היא מכה ישירה לאלכס,שאם ג'יוביקנו עוד רק יכול להכנס לעמדה שלו,הרי שזו בול העמדה של רוסי,אני חייב להודות שאני בעד...

4-2-3-1 שנראה ככה:

---סיסוקו--מרקיזיו/ד'אגו
    רוסי(אלכס)---דייגו(קאמו/ג'יובינקו)---ג'יובינקו(קאמו/מרקיוני)
    ------אמאורי/יאקווינטה

בהחלט מאיים.. נראה אפילו כמו איזה חלום רטוב
    אני הייתי גם שמח לראות 4-3-2-1
    שם ד'אגוסטינו ומרקיזיו ביחד עם מומו מאחורה
    כשדייגו בעמדה הטבעית שלו,רוסי קצת יותר קדימה עם נטייה שמאלה ואמאורי/יאקווינטה מקדימה..

9. FelaKaT Member

לשחק עם אלכס במערך ה4-2-3-1 זה התאבדות, הוא איטי ולא מתאים לשיטה הזאת בשום אופן.

על פי כל הסימנים ובראשם ההתעקשות על ד'אגוסטינו מעידים על מעבר למערך ה-4-3-2-1 או ה-4-3-1-2. בשניהם ג'יובניקו לא יהיה שחקן הרכב, במיוחד אם רוסי/פאנדב (סאקו הכחיש את ההתעניינות בו) יגיעו.

מיום ליום מתרבים הפרסומים בנוגע להתעניינות של יובנטוס במגנים ל2 הצדדים (דוסנה יהיה אסון, קרישיטו יהיה הברירת מחדל אם כי עדיף ממולינארו/דה צ'ליה; מוטה מועמד ואני מקווה שלרומא לא יהיה את הכסף לרכוש אותו והוא ינחת ביובנטוס). עושה רושם שיובנטוס בדרך הנכונה.

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

סליחה? מימו קרישיטו הוא ברירת מחדל? על איזו פלנטה אתה חי בדיוק? כיום אין מגן שמאלי איטלקי טוב ממנו. מוזר שדווקא ממך אני שומע שטות שכזו. אם כבר הדיבורם על מוטה, אני לא חושב שהוא בשל לשחק בתור מגן ימני ראשון.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממליץ לך לראות את המשחקים שלו ברומא (למשל נגד ארסנל או מילאן), יש לו יכולת אדירה וקור רוח שלא רואים כל יום אצל שחקן בגיל הזה. חייב לציין לטובה גם את התרומה ההתקפית שלו, הרבה התקפות התחילו מהחטיפות שלו. יכול מאוד להיות שרומא תאבד אותו, במקרה הזה יובה תרוויח בענק מאחר והוא הרבה יותר טוב מהמגנים שעומדים לרשותו של פרארה וגם כאלה שנמצאים היום בשוק. יש סיבה שליפי מתלהב ממנו, יש סיבה גם להתעניינות הזאת של יובנטוס.
    מעניין אותי האם האוהדים ירצו לראות בקבוצתם שחקן שמעדיף לשחק במקום אחר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/09
  12. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

לא אמרתי שהוא שחקן לא טוב, על סמך מספר משחקים טובים מועטים אי אפשר לתת לשחקן את המפתחות להרכב הראשון. בטח שהוא טוב הרבה יותר מהמגנים שיש ליובנטוס, כי לשחקנים כמו זבינה ומלברג (שלפעמים מוסט לשם) אי אפשר להשוות אותו. הייתי רוצה לראות אותו ביובנטוס, ומושאל לאיזו קבוצת מרכז טבלה בכדי שיצבור ניסיון ויחזור שנה לאחר מכן בתור המגן הימני הראשון.

13. FelaKaT Member

קרישיטו, בעמדת הבלם הוא לא היה מעבר לבינוני במדי יובנטוס.

בגנואה הוא שיחק רוב הזמן באגף שמאל (בין אם בתור מגן ובין אם בתור קשר) והיכולות ההתקפיות שלו היו רחוקות מלהרשים, הוא לא שיפור משמעותי לעומת מולינארו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/09
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת בדיוק הנקודה שאני מנסה להעביר. לא מדובר כאן ב"כמה משחקים טובים מועטים", מוטה בחצי שנה שלו ברומא הציג את אותה היכולת בעיקביות ושיחק כמו שחקן מנוסה. השאלה לקבוצת מרכז טבלה רק תעצור את ההתפתחות שלו.

15. 亚历山大帕托 Member

:aa1: אולוף מלברג נמכר לאולימפיאקוס ב-2.5 מ' אירו. היוונים ישלמו עוד חצי מיליון אירו במידה ויזכו באליפות בעונה הקרובה.