יובנטוס 07/08 :: מתחזקים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏1/6/07.

1. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני מקווה שראניירי יתעורר,ומהר.יש ליובה סגל מאד מאד בינוני וללא עומק.חייבים לרכוש בלם,מגן ימני וגם קשר יתקבל בברכה.אני מקווה שבטורנרי ההכנה לא נקבל בראש מריאל ומנצ'סטר.כי אם כזה סגל,ויש כבוד,אי אפשר להתחרות על האליפות בסריה A בשנה הבאה,וכמובן גם ליגת האלופות.ג'יו וצ'לייה יהיו בשנה הבאה ביובה,אבל הם צעירים וחסרי ניסיון,אסור להסתמך אליהם.אני מאד מקווה שההנהלה תשקיע קצת מחשבה ותנחית בעונה הבאה בטורינו שחקנים טובים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/6/08
  2. XabiAlonso Member

3. yoni10 Member

לא חושב שיש סיכוי שנראה אותו אצלנו.
    עמדת החלוצים בסגל שלנו סגורה ואין על מה להתלונן עליה.

אולי יביאו לצ'אבי אלונס חבר ספרדיו שעל פי הדיווחים באיטליה יובה סיכמה עם ליברפול והשחקן. מה שנותר רק הוא החתימה של השחקן שתיהיה אחרי הטורניר.

4. REAL MADRID Member

בהתחשב בעובדה שאני לא רואה את יובנטוס מוציאה 40 מיליון יורו על וויה קשה לי להאמין שהוא יעבור לשם. בנוסף, הנהלת ולנסיה הודיעה היום שוויה לא למכירה.

5. Jose Mourinho Member

מי היה מאמין, אני ממנה אותך לנביא של הפורום:

http://img367.imageshack.us/img367/4134/primafe7.Xxx

6. Joel Gion Member

עדיין - צריך לזכור שיש הבדל בין סיכום עקרוני של שחקן עם קבוצה לבין חתימה רשמית של אותו שחקן בקבוצה, במיוחד כשמדובר ביובנטוס. רק בשנים האחרונות אפשר להזכיר את לוסיו וואן דר וארט שכבר הסכימו לעבור לקבוצה, ובסוף כלום לא יצא מזה.

בקשר לסטאנקוביץ', אם נקבל את השחקן שהוא היה תחת זאקרוני ב2004 זו יכולה להיות אחת מהעסקאות הטובות שלנו בשנים האחרונות. אם הוא יגיע אלינו כאותו שבר כלי שהוא היה באינטר בשנה וחצי האחרונות (פלוס מינוס כמה חודשים טובים) - לא תודה. בסופו של דבר אני מאמין שהכל תלוי בעמדה שבה יצוות. כקשר מרכזי ליד סיסוקו הוא יכול להיות נפלא, אך אם ראניירי בונה עליו כמחליף של נדבד בצד שמאל - הוא יאכזב מאוד גם אצלנו.

7. cazzo Il Capocuoco

איגור?!אני משפשף את העינים לא ומאמין.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

איפה היית?

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/08
  8. Joel Gion Member

פה ושם. צבא זה חרא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. MHFC Member

למה שבר כלי?
    באינטר בעונת 06-07 אני זוכר ממנו המון משחקים מצוינים, עם יכולת פנטסטית.
    זה על פי מה שזכור לי, העונה לא עקבתי אחריו לכן אני לא אתן את הדעה שלי עליו לעונת 07-08 כי לא ראיתי אותו משחק.

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/08
  10. Jose Mourinho Member

את הקדנציה של סטאנקוביץ' באינטר אפשר לסכם במילה אחת - זיגזג.

בחצי השני של 2003/2004 וב2004/2005 הוא היה טוב, ב2005/2006 הוא היה בינוני מינוס, ב2006/2007 הוא שוב היה טוב וב2007/2008 הוא שוב חזר להיות בינוני ומטה. ע"פ הנוסחה הזו הוא אמור לחזור להציג יכולת טובה בעונה הבאה, אבל אני לא חושב כך, אולי אם יחזור לתפקד כקשר מרכז שדה נטו.