יובנטוס 07/08 :: מתחזקים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏1/6/07.

1. נמרוד חלימי Member

מפגש צפייה - יובנטוס נגד ספצייה, מחזור אחרון!
    מועדון האוהדים הרשמי של יובנטוס בישראל מזמין אתכם למפגש צפייה של המשחק האחרון של הליגה, משחק היסטורי שבו יובנטוס תחגוג את אליפות הסרייה ב' ואת העלייה לסרייה א'.
    מפגשי הצפייה במשחקים של יובנטוס הם תמיד מלהיבים ומהנים ועל אחת כמה כמה יהיה המשחק מחר נגד ספצייה. תבטלו כל מה שתכננתם למחר ובוא לחגוג איתנו. אנחנו נפגשים החל מהשעה 15:45 בפאב "מאש", דיזינגוף 275 בתל אביב. בנוסף, אנחנו נתחיל למכור ציוד יובנטיני רשמי שהובא במיוחד מאיטליה. את מפרט המוצרים ומחירם ניתן למצוא באתר הרשמי: www.juve.co.il. אין אפשרות לבקש לשמור מוצרים, כל המוצרים נמכרים במפגש וכל הקודם זוכה!
    אני מעוניין גם להפנות אתכם לפרוייקט גדול שהתבצע לפני כחודש באיטליה. תוכלו לקרוא עליו כאן ואתם מוזמנים לתת את חוות דעתכם.

על שאלה או בעיה ניתן לפנות אלי.

נתראה מחר.

!!!FORZA JUVE

2. Ampelmann Member

בארסה של השנים האחרונות?!?!
    קח שניה, קרא את זה שוב ותתקן בבקשה.

ולגבי הסברה הרווחת בפורום הזה (האיטלקי) לפיה חצי מהקבוצה זה השוער, אני רק מזכיר לכם שכדורגל זה בעיקר "מי כבש יותר" ולא "מי ספג פחות"... לשוער טוב יש חשיבות עצומה, אבל הערך שלו לא כזה גבוה.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערך של שוער גבוהה מאוד.שוער הוא אולי התפקיד האינדבידואלי החשוב ביותר,כלומר כיחיד הוא החשוב ביותר.אם היית רואה את נצחון של מילאן אשתקד על יובנטוס(3-1 בסן סירו,3-0 במחצית) כשקימנטי עמד בשער היית רואה שיובנטוס שיחקה בפחד מוחלט.פחד שכל בעיטה של מילאן יכולה להיכנס.פחד לצאת להתקפות וכל התקפה של מילאן הייתה לחץ אטומי ואיבוד אשתונות.אי אפשר לצאת להתקפה בלי בטחון שמאחורה הכל בסדר.בכדורגל מנצח אומנם מי שיבקיע יותר אבל עם יש לך הגנה ושוער טוב אתה יכול להקטין את סיכוייך להפסיד.בכך אתה גם מגדיל את סיכוייך לנצח.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כן בארסה של השלוש שנים האחרונות משחקת עם שוער שהוא רחוק מאוד מלהיות השוער הטוב באירופה כיאה לקבוצה כמו בארסה. יש על כך דיון בפורום הספרדי, אך בגדול רוב התגובות שם היו על כך שואלדז אומנם לא שוער גרוע, הוא שוער טוב אבל לא מספיק טוב לקבוצה גדולה, ולצד הצלות מדהימות שלו ישנן גם שגיאות שלא מתאימות למעמד הזה. בשנים האחרונות ואלדז לקח לבארסה יותר נקודות מאשר נתן לה.
    כמובן שבשלוש השנים האחרונות בארסה הייתה כה טובה שגם עם השוער הזה היא זכתה בכל כך הרבה תארים, אך להגיד שבגלל שבארסה של השנים האחרונות זכתה בתארים יש לה שוער טוב, זה ממש לא נכון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/6/07
  5. ManUtd Fan Member

אבל הוא רשם שבארסה לא תיפקדה כראוי בשלושת השנים שבהם ואלדז נמצא בקבוצה.

שי,
    לא ראיתי את אמפלמן אומר שואלדז לא שוער טוב, ראיתי אותו מביעה תמיהה על זה שאמרו שברצלונה לא תיפקדה כראוי כשואלדז היה בשער. ולמעשה, אני מסכים איתו.
    למה לא תיפקדה כראוי? בעונה הראשונה שלו כשוער הראשון של בארסה (2003/04) הם סיימו במקום השני (הייתה גם העונה הראשונה של רייקארד). לאחר מכן זכו שנתיים ברציפות באליפות (כולל גביע אירופה לאלופות אחד שנה שעברה).

אני מסכים עם זה שואלדז שוער שלא מתאים לרמות האלה בכלל, אבל להגיד שבארסה לא תיפקדה כראויי כשהוא עמד בשער זה פשוט לא נכון.
    המשפט הזה מתאים רק לשנה האחרונה, אבל לא לשנים האחרונות.

ובחזרה ליובנטוס:

Inter4Me

השנה אליפות לא תהיה בין כה וכה. כן, קבוצה כמו יובנטוס תמיד צריכה לשאוף לתואר הנחשק, אבל לא בעונה הקרובה. בעונה הקרובה הם צריכים לחשוב רק על בניית הקבוצה מחדש (ואגב, ראניירי הוא ה-איש בשביל זה) ועל מקום בליגת האלופות. יש לזכור שהם רק עלו מהסרייה ב', ככה שאליפות זה בגדר חלום לדעתי.

ראניירי צריך לבנות את הסגל מחדש, ולא קבוצה שישר תרוץ לאליפות, כבר אחרי עונה אחת בליגה השנייה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/07
  6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

תהרגו אותי...
    לא דיברתי על ואלדז, דיברתי על השוערים שלפניו.
    למרות שגם ולאדז לא מציאה גדולה.

7. ManUtd Fan Member

אבל אמרת בארסה של השנים האחרונות, נכון? בין הקורות של בארסה בשנים האחרונות (4 שנים) עמד ואלדז.

נכון, אבל הם עדיין תפקדו כראוי, גם כשואלדז עמד בשער.

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/07
  8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות רעות? תלוי בהעדפות של אוהדי יובה. נאמר בשבוע האחרון שהונטלאר יגיע ליובה רק במקרה של עזיבה של טרזגה. אם טרזגה הולך, יובה צפויה ללכת בכל הכוח על הונטלאר. גם אם נתייחס להגעה הצפויה של יאקווינטה, לאחר עזיבה של טרזגה, יובה תישאר עם דל-פיירו, יאקווינטה, פאלאדינו וזאלאייטה. דל-פיירו מבוגר, וגם יאקווינטה/זאלאייטה לא בדיוק צעירים. אם אני הייתי אוהד יובה, הייתי מעדיף שחקן צעיר ומוכשר כמו הונטלאר על פני טרזגה.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת, טרזגה הוא סקורר מוכח.
    עזיבה שלו תהווה חיסרון גם אם הונטלאר יבוא, סקורר שכבש הרבה בליגה ההולנדית ואין לדעת מה יעלה בגורלו בליגות הבכירות יותר.
    אני לא מבין למה הביאו את יאקווינטה. אולי החיבה של ראניירי לאיטלקים? (בלי קשר לכך שיובנטוס איטלקית, בשנים האחרונות לא ראיתי הרבה קניות של איטלקיים)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/6/07
  11. saviola Member

חדשות מצויינות. בכסף שנקבל עליו אפשר להביא כל חלוץ בעולם, ויש הרבה שעולים עליו. ולא צריך להיות אוהד יובה כדי להעדיף את פאלאדינו על סוס שהולך למות. שילך לאינטר, גם פראיירים שנוציא מהם פי 2 ממה שהוא שווה וגם יש לו שם שני חברים עם אופי מאוד דומה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/07
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעניין הזה אני בדעה שלך. טרזגה הוא חלוץ מטרה ברמה הכי גבוהה שיש. הוא קלף בטוח שמבטיח כמות נעה של שערים. מאוד מתאים לליגה האיטלקית. אני לא רואה יותר מדי אלטרנטיבות לחלוץ ברמתו. עם כל הכבוד להונטלר, אין שום הבטחה שיכנס לנעליים של הצרפתי כבר מהתחלה, אם בכלל.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאקווינטה, אם וכאשר יגיע. יתן לראניירי פתרונות טקטיים נקודתיים וגמישות מערכתית שאין הרבה שחקנים אחרים שיוכלו לתת. השימוש בו על ידי ליפי במונדיאל הוא דוגמא קלאסית ליתרונות שלו.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא יכול להיות נהדר במערך של 4-3-3 כשהוא מהווה את החלוץ הימני ודל-פיירו השמאלי.

יכול להיות שמבחינת כדורגל נטו, טרזגה עדיף כרגע מהונטלאר. אבל אם אני מסתכל על העתיד ועל העובדה שמבקרה של יובנטוס מדובר בקבוצה שהולכת להתחיל תהליך בנייה שימשך קצת זמן, אולי עדיף לוותר עליו עכשיו כשעוד יהיה אפשר לקבל עליו כסף טוב ולהביא מישהו צעיר יותר לטווח ארוך.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוס שהולך למות? אתה מדבר על טרזגה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    דוד טרזגה?