יובנטוס 07/08 :: מתחזקים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏1/6/07.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין כאן שום טון, אלא תגובה ישירה לדבריך. והמסקנות גם הן נובעות אך ורק מתוכן הודעתך.

אני דיברתי על הקדנציה הראשונה של ראניירי בולנסיה ואתה הצבעת על בניטז....

2. Deki Member

:aaarofl: הצחקת אותי. יובה נפלה עם המאמן וכמו שאומר קופמן - הוא לא יעבור את החגים. נגיד והוא יודע לבנות קבוצה, זה עדיין לא הופך אותו למאמן. הוא לא שולט במשחק ונכנס ללחץ מהר. (ע"ע מונאקו - צ'לסקי)

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם מספידים אותו מהר מידי..
    חכו תיראו איזה שחקנים יגיעו קודם,אחרי זה שהעונה תתחיל יהיה אפשר לישפוט אותו.
    וזה שהשחקנים בעדו זה כבר סימן טוב.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצחקת אותי:aaarofl:
    יובנטוס צריכה לבנות את עצמה מחדש לא מאמן שיודע לנהל משחק נטו.הבנייה חשובה יותר כדי שבעתיד נוכל להגיע להשגים עם שחקני בית ולא להיות נבחרת ארגנטינה ב' או משו...

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/07
  5. Eto'o#9 Member

יהיה מאד מעניין לראות איך מוחמד סיסוקו ישתלב ביובה.. אם אתם שואלים אותי, הוא שחקן מהסוג שהם צריכים. אני מדבר על הסוג הזה של השחקנים הפייטרים, שקופצים על כל כדור, לא מוותרים לעולם, רודפים אחרי השחקן שלהם בכל מצב ואם צריך, אז גם מפעילים כוח. אני מקווה מאד שיובה תזכה העונה באליפות האיטלקית, לאחר העונה האפורה שעברה עליה בSeria B.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולמה לא להיות נבחרת ארגנטינה ב'????, כולם שחקנים מצויינים שנותנים את הכל בשביל המועדון, וזה שאין לאינטר שחקני בית לא משנה אצלי כי העיקר שיהיו באינטר שחקנים מצויינים.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שלא אכפת לך זה כבר עצוב...

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה בדיוק???

9. בועז Member

אני חושב שסיסוקו יהיה החתמה נהדרת..
    הוא מסוג הקשרים האלה שגם אם הם ביום חלש מבחינת המשחק, רוח הלחימה שלהם תשאר גבוהה מאוד.
    שחקן קישור קלאסי.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל שכדורגל הוא לא רק 11 מול 11.הוא הרבה יותר.

11. FarjuN123 Member

סיסוקו באמת יהיה רכש טוב ליובה, מזכיר לי קצת את ויירה בפיזיות שלו ובצורת ההתנהלות שלו על המגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/07
  12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

13. cazzo Il Capocuoco

הטלנובלה בשם ג'יג'י בופון נגמרה עם סיום טוב לכיוון השחור-לבן.אוהדי יובה נשארו מרוצים בגלל שהשוער שלהם החליט על לחתום על סיכום חדש בחוזה שעליו רשום: "שחקן יובנטוס עד ה30 ליוני 2012."
    http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2007/06/07/0JJ9ZX6M--346x212.Xxx
    נשיא הקבוצה,ג'ובאני קובולי ג'יליי משמאל,ומנהל הקבוצה,ז'אן-קלוד בלאן עם שני גביעי אירופה מאחורה,וג'יג'י אחד.
    השוער שרק הרגע חזר מקובנה שבליטא: "זהו יום חשוב בשבילי,התחלתי לרשום דף חדש בקריירה שלי בפרט ובחיים שלי בכלל.החוזה הזה הוא אישור על ההחלטה שלי מהקיץ הקודם,שבו הורדנו ליגה,אז אמרתי אני נשאר,עכשיו אני מאשר זאת.אני אוהב את המועדון הזה ואת האוהדים האלה,שתמיד הראו חיבה כלפיי.הפרוייקט שיובה מנסה לתכנן כרגע לעונות הבאות שיכנע אותי."
    נשיא הקבוצה קובולי ג'יליי: "ההסכם הזה מחזק את הקשר שיש בין קבוצה גדולה לאלוף גדול.זה אדם שחולק איתנו את אותם הערכים שאנחנו מאמינים בהם.גם בעונה הקשה הזאת בשבילו,הוא הראה עד כמה הוא מקצוען ועד כמה הוא חושק בחולצה השחורה-לבנה.אני בטוח עכשיו שאוהדי יובנטוס בכל העולם מאושרים."
    המנהל הטכני של הקבוצה,ז'אן קלוד בלאן:" ההשארות של בופון היא אחת מהנקודות שלנו בפרוייקט שאנחנו מבצעים,הוא אחד מעמודי התווך של התוכנית."

בינתיים,הסוכן של מאורו חרמן קמוראנסי ושל שחקנים אחרים,שעונה על השם סרג'ו פורטונאטו אומר לתחנת רדיו מקומית: "מאורו הוא שחקן יובנטוס עד 2009 לפי החוזה והקבוצה עצמה הביעה רצון להחתים אותו לעוד עונה.הוא לא מבקש משכורת כמו של בופון,נדבד,טרזגה או דל פיירו,הוא רק מבקש שאחיו הצעיר יעזוב אותו לנפשו בכל מה קשור לסיבות הכלכליות...קלוש הסיכוי לחוזה חדש בימים או בשבועות הקרובים.מאורו עצמו רוצה מאוד להשאר באיטליה ולא לעזוב,אבל עדיין לא קיבלתי הצעות מקבוצות איטלקיות.אני יכול לציין שאינטר בקיץ שעבר רצתה אותו."

14. Don Joan Roman Member

ההחתמה של בופון לחזוה עד 2012 זה צעד מאוד חשוב ליובנטוס שרוצה לבנות את עצמה שוב כמועדון המוביל בליגה האיטלקית, לשם כך יובה חייבת לשמור את הכוכבים קרוב לחיקה ואין ספק שבופון הוא המשמעותי שבהם שכן הוא השוער הטוב בעולם וזה מבטיח ליובנטוס יציבות הגנתית גם אם בומסונג וקובאץ' ישארו הבלמים הפותחים (והם לא).
    בקשר לקלאודיו ראניירי, אני אישית לא ממש אוהב את המאמן, הוא נראה לי איש רך מדיי בכדי לעמוד בלחצים גדולים כ"כ של מועדון כמו יובנטוס אבל בהחלט יש לו רקורד שהולך לפניו בכל הקשור לבניית קבוצות לשנים ארוכות קדימה ואני מקווה בלב שלם שלא נתחרט על כך שהחתמנו את ראניירי.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי שוער זה התפקיד הכי חשוב בקבוצה.
    אפשר לראות שקבוצות בלי שוערים טובים לא מתפקדות כראוי, לדוגמא בארסה של השנים האחרונות.
    מנצ'סטר מתקשה לחזור לימים של שמייכל.
    לכן, כאשר אנחנו משאירים לעצמנו את השוער הטוב בעולם אנחנו משקיעים במניה בטוחה, הוא השחקן שיכול לתרום ל-90% מהקבוצות בעולם. כל הכבוד שהשארנו אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx