יובנטוס 07/08 :: מתחזקים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏1/6/07.

1. RealStretford Member

שכחתי לשאול - אתם רוצים את קוראדי?? חינם, אין כסף....... בבקשה, אנא

2. FelaKaT Member

אתה באמת רצית את ראניירי בסיטי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אגב, לגבי קוראדי-מה דעתך על בומסונג בתמורה?

3. RealStretford Member

התשובה לשאלה הראשונה היא באמת כן

לגבי ההצעת חילופין חשוב לציין שהייתי לוקח את נסראלה (איך שלא כותבים את שם הכלב) במקום קוראדי

הנה הקבוצה של יובה שראיתי, מקווה שזה לא גדול מדי!
    http://www.forza-juventus.com/retro-saisons/saison1977.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/07
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראשונה כמובן.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: הרכישה הראשונה שראניירי רוצה ליראות מגיעה לקבוצה היא של סרחיו אלמירון,קשר אמפולי,שמחוזר גם ע"י פאלרמו ואינטר.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלמירון מקושר ליובה כבר המון זמן,הרבה לפני רניארי ואני מקווה מאוד שהוא לא יגיע,מהסיבה הפשוטה שאין לנו מה לעשות איתו.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשר באמצע..
    לא חסר לכם אחד כזה?

8. Paolo Maldini שחקן ותיקים

להיות מאמן זה לא רק להביא שחקנים טובים. לדעתי עם ראניירי על הקווים, יובה לא תצליח לחזור למרוץ.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חסר,אבל לא אחד כמו אלמירון.אנחנו צריכים אחד מהצמד סיסוקו/מאוובה שכסיסוקו עדיף בגלל הנסיון בצ'מפיונס ובקבוצה גדולה יותר.מרכז שדה של סיסוקו-פארו-זאנטי ומארקיזיו וגיבוי של טאקינדרי במידה ויחזור זה מספיק ביותר.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאנטי?! הוא שחקן מאוד מאוד בינוני,שעבר את השיא שלו מיזמן.
    את פארו אני לא כ"כ מכיר,אבל הבנתי שהוא שחקן טוב,אבל החוכמה היא להציכ את אותה יכולת שהוא הציג בסריאה ב',גם בסריאה א',ויש הבדבלים ענקיים בין 2 הליגות.
    גם טקינארדי גמר את סוס מיזמן.
    וסיסוקו הוא שחקן טוב,אבל הוא שחקן צעיר,רק בן 22,יובה צריכה קשר מנוסה באמצע,להחזיר את אמרסון יהיה צעד חכם. ואז לשים לצידו את מבובה/סיסיקו.

11. VaN Member

לדעתי סיסוקו יתאים בול ליובה, שחקן טכני עם עבודה הגנתית מצוינת. כשהוא משחק אפשר לראות שהגיל לא פקטור הוא משחק עם המון בטחון.
    בקשר לראניירי, החתמה מפתיעה, מקושר לסיטי ובסוף חולם ביובה... קשה לי לראות אותו בקבוצה עם ציפיות גבוהות כמו יובה. דווקא מבחינת הרכש אני מאמין שהוא ידע לחזק את הקבוצה, אבל כל ההתנהלות שלו לא נראת לי מתאימה לקבוצה לחוצה כזאת.

12. Ampelmann Member

תיקון היסטורי קטן בבקשה: את ולנסיה הגדולה של לפני שלוש ארבע עונות בנה רפא בניטז.
    ובצ'לסי זוכרים את רניירי בתור האיש שהצליח, אפילו עם הכסף של אברמוביץ', לא לזכות בכלום.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

צר לי, אבל אני לא אשם שאתה צופה בכדורגל רק בארבע השנים האחרונות. הקדנציה הראשונה של ראניירי בולנסיה היתה בין השנים 1997 ל-1999. אז ולנסיה עוד היתה קבוצה סימפטית ולא יותר. ראניירי להרכיב את היסודות של מה שאחרי כמה שנים יהפוך הקטור קופר לקבוצה שתגיע לגמר ליגת האלופות. לפניו אף אחד עוד לא שמע על שחקנים כמו מנדיאטה, אנגולו, אלבלדה ופארינוס.

שוב אני לא אומר, וגם לא אמרתי שראניירי הוא המאמן שיוביל את יובנטוס להשגים. אני רק מנסה לשפוך אור חיובי על ההחלטה שעשתה ההנהלה של יובנטוס. כפי שכבר אמרתי הוא לא מאמן שרלטן ויתן להנהלה להתערב לו בעניינים בדיוק כפי שההנהלה של הגברת הזקנה רצתה. הוא טקטיקן שידע לא פעם לבנות קבוצות שעלו ליגה (קאליירי ופיורנטינה), הוא הצליח בפארמה בתקופה הקצרה שלו שם והוא מאמן ששחקנים אוהבים, בעיקר אלה שעשו לא מעט סימנים על רצונם לעזוב.

14. VaN Member

בצ'לסי אולי זוכרים אותו לטובה בגלל העובדה שציינת, אני זוכר שלפני שהוא פוטר הרבה מהשחקנים קראו להנהלה להשאיר אותו ובאמת נראה שהוא יוצר קשר טוב עם השחקנים ואןי ספק שזה חשוב. ניהול המשחק שלו לא הרשים אותי ובגלל זה אני לא חושב שהוא המאמן הנכון ליובה.

בכל מקרה אני מבין שהמטרה של ההנהלה היא לבנות את הקבוצה ולשלב יותר צעירים (וכמה מהם הוכיחו את הכשרון שלהם העונה), לתפקיד הזה אני מאמין שהוא מתאים ומקווה שהוא באמת יצליח וישלב את הצעירים בקבוצה הראשונה.

15. Ampelmann Member

הטונים המתנשאים שלך הפכו לדבר בלתי-נסבל. התוספת של המסקנות חסרות הבסיס היא כמובן מיותרת.

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/07