יואב כץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏17/5/05.

1. Raulmadrid Member

התכוונתי בעיקר לניהול, לא לכסף. הוא לא מתפרע עם רכישות לא קשורות, לא מתערב בצד המקצועי, לא פולט שטויות בתקשורת שפוגעות בקבוצה וכו'.
    אלה דברים לא פחות חשובים מכסף, שאין להרבה מנהלים ב"כדורגל" שלנו.

2. cazzo Il Capocuoco

יואב כץ זה אני.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי. ועכשיו הכינוי שלך מובן מעוד משמעות.

4. robson Member

לא הבנתי מה הייתה כוונת המשורר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוראים לו יואב. את זה ידעתי. מסתבר ששם המשפחה הוא כץ, וזה נותן משמעות שנייה לכינוי שלו, קאצו.

6. spurs Member

אני כל הזמן רואה פה תלונות על אוהדי הפועל אני שכל משחק ביציע לא שמעתי קריאת גנאי אחת על כץ צר לאכזב את כל אלה שמאמינים לשטויות של מעריב וידיעות.
    מאיפה הביאו שהוא לא חוזר מחול, התקושרת מנסה להפוך אותו לביזארי הוא אמר שהוא חוזר עוד לפני שהוא נסע.
    מהיכרותי הקצרה איתו הוא נראה לי בן אדם נחמד שלא כמו כל ראשי הקבוצות פה הוא לא מושחת אז לוקח לו זמן להבין איך זה בארץ אבל אל דאגה הוא עוד יבין ויפרח

7. robson Member

מה שיש לי לומר על האיש הוא לא רק שהוא ליצן אלא אפילו מוקיון ומקומו בקרקס מדראנו..
    האיש התווכח עם בעלת הבית של הדירה שבה שוכנו הזרים שלו על 50 דולר, שלח את אותם זרים לגור שלושה בדירת שתי חדרים,
    ועוד כהנה וכהנה דוגמאות שהם הרבה מעבר לחסכנות של בעל בית ונוגעים בטירוף..

8. יוגב אסולין Guest

תאמת כמה שלא יודעים עליו כלום אני יכול לירשום עליו טונות. כיה או מסוג האנשים האלה המיוחדים שבאים מתוך רצון טוב מכניסים ראש בריא למיטה חולים ומנסים לעשות משהו. הוא מגיע ממקום אחר עם מנטליות שונה לגמרי הכל רגוע מוכן לקחת זמן עם הדברים. לא מתרגש אפילו מירידת ליגה.. ולא מהפסד כספי כזה או אחר. הוא דבק בדרך שלו ואיתה הוא הולך לטוב ולרע.. עושה שינוים קוסמטים פה ושם ולא יותר מיזה...

לפי דעתי טוב מאוד עבור קבוצה כמו הפועל חיפה שהגיע עלייה איש שכזה.. ובכלל לכדורגל שלנו. הפועל חיפה שהיתה בעבר בידי רובי שפירא הצליחה להגיע להישגים גדוליחם רק בגלל שהיא היתה בידיים פרטיות. והיום אין מה לעשות קבוצה שרוצה להצליח בליגת העל חייבת להיות בידיים פרטיות. הגיע איש שרוצה לשים דרך וללכת בא הוא מוכן לשפוך כספים עבור הצעצוע החדש שהוא מצא. יכול להיות אנחנו לא רגילים והוא עושה מעט טעויות. אבל עם הוא ישאר ויום אחד יבין איך הכדורגל שלנו עובד (בצורה ממש גרועה) ואנחנו נבין איך הוא עובד.. אולי נקבל שוב אתה פועל חיפה. בצמרת.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעלים של הפועל חיפה, יואב כץ, סירב לבקשת אוהדי הקבוצה לסייע במימון הסעות למשחק הקובע במאבק על ההישארות בליגה, בשבת נגד מכבי תל אביב בבלומפילד. כשהתברר לכץ כי מימון ההסעות עשוי להגיע ל-4,500 שקלים הוא סירב ואמר לאוהדים בכעס: "אפילו 500 שקלים לא תראו ממני". יו"ר חוג האוהדים, דודי סנדלר, הגיב: "כבר התרגלנו לזה".

מוזר כבר אמרנו?

10. Raulmadrid Member

הסיבה לסירוב היא בכלל לא כסף לדעתי. אני בספק אם בכלל אפשר למצוא חברת הסעות שתסכים להסיע את קומץ הערסים שלנו.
    למשחק החוץ האחרון בפ"ת יצאה הסעה מאורגנת מטעם המועדון(נדמה לי), והערסונים הדליקו רימון עשן בתוך האוטובוס. בעבר הם גם שברו דברים, הלכו מכות עם אוהדים אחרים פתאום באמצע החיים, סירבו לשלם ועוד ועוד.

אהה, ודודי סנדלר הוא ממש לא יו"ר חוג האוהדים. בכלל אין חוג אוהדים, הוא כנראה סתם נהנה שקוראים לו ככה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/05
  11. spurs Member

כן כל איזכור של סנדלר כיושב ראש חוג האוהדים היא לא אמיתית ואתם יכולים להבין שהכתבה לא כל כך אמינה דודי בכלל מגיעה באופן עצמאי ולא בהסעות.אירגון האוהדים הוא שער 5 ולרוב בשיתוף עם שער 4

12. ארז דרור Member

סלח לי אבל לא בדיוק הבנתי למה אתם מדברים כך .

אתם עושים מכול העסק הזה , כאילו שלנהל קבוצה זה בית קברות .

אבל זה לא .

הרשה לי לומר לך :

יואב כץ , כן מרוויח מהפועל חיפה , רווחים מינימלים אבל מרוויח .
    2. לנהל קבוצה זה כיף (מעל כול הלחצים , משכורות) הריי בשורה התחתונה זה בעצם להתעסק כול יום בכדורגל.
    ובתור מישהו שעושה את זה , אני חייב לציין שזה עונג גדול , גם עם לפעמים פה ושם הארנק נשאר ריק לכמה זמן .

ציטטתי את התגובה שלך , אבל בעצם התיחסתי לעומר(עם אני לא טועה) שאמר את הדברים הללו .

ארז דור.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/05