ידיעות אחרונות Vs מעריב

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏18/11/06.

1. Robin Member

הארץ, בכל תחום בערך הוא הרבה יותר טוב משני האחרים (לפני שנתיים אולי בספורט לא אבל מאז שיש לספורט מדור משל עצמו גם הוא יותר טוב). הכתבות יותר מדי שמאלניות מדי פעם אבל סה"כ אין ספק שעיתון יותר איכותי מהאחרים, בגלל זה הוא גם פחות פופולרי.

2. sagigol Member

אני לרוב קורא ידיעות שיש זמן
    ככה בגלל עומס בעבודה וכאלה מתעדכן ב YNET

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנויים בבית ל"הארץ". אני מאוד אוהב את מוסף הספורט, בפרט את התרגומים המצויינים מה-Guardian, מדפדף בגלריה וזהו. שאר העיתון פשוט משעמם אותי - גם כי עוסק בנושאים שלא מעניינים אותי (אני א-פוליטי מובהק) וגם כי בנוי בצורה יבשושית ומאוד לא נוחה לקורא. אני גם אוהב מאוד את "העיר" ביום שישי.
    בגדול, לא הייתי עושה מנוי לעיתון, אני פשוט קורא מה שאימא שלי קוראת. אני בדרך כלל עובר גם על ידיעות בצבא במהלך ארוחות צהריים מחוץ לבסיס (במסעדה שאנו אוכלים בה זה פשוט מפוזר להנאת הסועדים) ולא מוצא הרבה עניין, למרות שבסופי שבוע עיתון זה חובה. יום שישי על החוף עם המוספים - פנאן לא נורמלי.

4. burning soil Member

עיתון סופ"ש של ידיעות עולה על זה של מעריב פי כמה.. פשוט מוספים מצוינים מובאים שם.

את מעריב אני פחות אוהב, כך גם בספורט.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעות של סופ"ש אכן איכותי, אבל במהלך השבוע הוא ומעריב מתחרים מי יותר צהוב.

6. THE STRETFORD END Member

לפני 8 חודשים ביטלתי את המנוי לידיעות אחרונות,כמו מעריב גם הוא צהוב בצורה דוחה ולא מעניינת,מגמתי ושכונתי,
    לגבי מוספי הספורט שלהם שניהם ברמה אפסית.

היה לי הארץ לתקופת נסיון,הוא עיתון יבש מדי ומסורבל מדי.
    מוסף הספורט שלהם ברמה טובה בהרבה מזה של ידיעות ומעריב(לא שזו חוכמה גדולה)אבל גם הוא לא מי יודע מה מרתק,
    וברוב ימות השבוע הוא מוסף קטן שב 3 דקות עוברים על כל הכתבות.
    לגבי התירגומים שלהם מעיתונים אחרים כמו הגארדיאן,בשביל זה לא צריך הארץ,אפשר לקרוא את הגארדיאן באינטרנט.

דה מרקר הוא מוסף כלכלה מדהים.

ממליץ לכולם לא לקרוא עיתונים,בטח לא בבוקר,זה רק עושה רע,אבא אנס את הבת,זה רצח את זה,7 תאונות דרכים ועוד ועוד,כל יום אותו דבר.

סוף שבוע קורא את הטור של יאיר לפיד ואת המוסף לשבת,זהו,השאר עיתונות האנגלית דרך האינטרנט.

תקראו ספרים תהיו חכמים.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרדיאן אפשר לקרוא באינטרנט, כתבות מהגזטה או אל מונדו דפורטיבו (שגם מתורגמות) - לא.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת? אני אף פעם לא קראתי את הארץ. תמיד אני קורא או את ידיעות אחרונות או את מעריב. לפי המחמאות שאני רואה כאן להארץ, עד מחר כבר בטוח יהיה לי את עיתון הארץ כדי לקרוא ולהתרשם ממנו.

9. ARSI Member

אני חושב שידיעות הוא העיתון הטוב ביותר. יש בו מספיק מהכל (חדשות,פרשנויות,ספורט ושאר בידור, כלכלה וגיליון יום שישי מכובד). במעריב, לפי מה שאני זוכר, יש את כל זה אך ברמה פחות גבוהה ומגרה לעין.
    בהארץ אין מספיק כתבות צבע, חדשות וספורט. יותר מידי פרשנויות, חלקן בניסוח גבוה מידי לטעמי. זה גם העיתון היקר ביותר וממש אין תמורה לכך.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כל כך הרבה אנשים חושבים שהארץ הכי טוב או לפחות בטח לא השלישי הכי טוב (תודה, אבל זה ממש לא בזכותי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ), אז איך הוא רק שלישי במכירות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

11. בית"רי מלידה Member

ל"הארץ" יש תדמית שמאלנית, והפורמט שלו לא "ישראלי" ( גדול, כמו הניו יורק טיימס ) - אין בו מספיק רכילויות, תמונות חצי פורנו, וכדומה.

אני , שגדלתי בבית ימני מאוד, קורא כל בוקר את הארץ במחשב, למע מדור "מאמרים" , וביום שישי אני מדלג בכיף על גדעון לוי, והתאום שלו סייד קישוא.

אני מציע לכם לקרוא שם גם את מדור הנדל"ן, מדור ספרים, ומדור הבריאות.

כתבים שאני מאוד מעריך שם: עודד זרגרי ( שהפך להיות דובר בית"ר ), יניב בן חקון (גם עורך מדור הספורט של המקומון "כל העיר" ) , וזוהר בלומנקרנץ, הכתב לענייני תעופה , יש לו סקופים שאין לאף עיתון.

12. Robin Member

כי אנחנו לא מדגם מייצג של האוכלוסיה, חוץ מזה שרוב האנשים לא בוחרים עיתון לפי הספורט שלו (ואם כן אז הם ישר מתלהבים מהדף האחורי של הספורט של ידיעות).

13. XabiAlonso Member

בקיצור אפשר להגיד ששווה לקנות את עיתון הארץ בעיקר בזכות ה"דה מרקר".

14. Mehmet Member

בספורט אין על מעריב.
    בכלכלה אין על הארץ.
    בחדשות כולם אותו דבר.
    בפנאי ותרבות יש יתרון גדול להארץ.
    בעיתוני סוף שבוע ידיעות אחרונות לוקח בענק את כולם.

15. בית"רי מלידה Member

למה לקנות? כנס לאתר של הארץ, תקיש על "מהדורה מודפסת" , ותקרא.

אתה יכול גם לקרוא עד 7 ימים אחורה.

תהנה.

בית"רי - נהנה(*) מעיתון שמאלני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

(*) ...ועוד בחינם.