טקס פרסי ניסים כהן 20022003

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י שגיא, ‏26/5/03.

1. Julian Joachim Member

נכון... אבל מה זה קשור תמיר? או שרצית להראות לנו שאתה מנסה להתעניין בעוד סוגי כדורגל?

:wink: :wink:

2. Rossoneri Member

בלי כל קשר, אתה פשוט אמרת שרוני שובר שיאי כיבוש, וההוא מלידס שבר לו את השיא, אני אם הייתי השחקן מלידס לא הייתי רוצה שמישהו יקטוף לי את השיא הראשון אתה מבין? קראתי על זה איפשהו. ת'אמת שאני אפילו לא יודע את שם השחקן, ואפילו איך הוא נראה, אני גם לא בטוח שאני יכול להגיד לך 3 שחקנים מלידס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

3. Julian Joachim Member

חחח

השם הוא ג'יימס מילנר, נער מחוצ'קן בן 17. והוא לא שבר את שיאי הכיבוש בגילאי הנוער, אלא את שיא הכובש הצעיר ביותר בפריימר ליגה.

ובקשר לשלושה שחקנים מלידס... אני מאמין שאתה יכול, אבל זה לא לדיון הזה.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסלחו לי שאני לא זוכר שמות של אנשים,יותר קל לי כינויים.. :wink:

הכותב המצטיין - ריקלמה

הכותב המאכזב -

הכותב המפתיע - אדום בנשמה

הכותב האהוב - קלייברט

הכותב האובייקטיבי - ריקלמה,לא כמו כל הצהובים מצהיר שהם הכי טובים והם לוקחים את הגביע הזה וההוא..

הפורום הטוב ביותר - הפורום שלי(ספרדית) למרות שאין בו הרבה אנשים,אבל תמיד אני נכנס אליו ראשון,הרבה בגלל האהבה לכדורגל הספרדי אני בוחר בו.

הדיון הטוב ביותר - ללא צל של ספר,של סי אמ 3

המנהל - אדום בנשמה

פרסי כדורגל

שחקן העונה -
    ברוך דגו,הוכיח לכולם שנמני זה לא האלוהים של מכבי ושבלעדיו מכבי עדיין קבוצה טובה
    ניהאט,כדורגלן שלא שמענו עליו בכלל,במונדיאל הוא שיחק מעט,הוא הגיע לריאל סוסידאד קבוצה שנלחמת כל שנה על חייה בתחתית ונשארת במחזורים האחרונים בליגה,היום היא בצמרת הגבוהה,מה זה גבוה מקום 1 בליגה הטובה בעולם.

הפתעת העונה -כל שחקני ריאל סוסידאד מווסטרולד עד קובאצ'ביץ ובאמצע ניהאט וקרפין,וטאייפון הטורקי השניי,וצ'אבי אלונסו,לחשוב שכל אלה נלחמו על חייהם בתחתית במשך כל עונה.
    וילד הפלא החדש של הכדורגל האנגלי,ווין רוני שאפילו במנג'ר לא יצא לי לשמוע עליו ופתאום הוא פורץ,ילד שקטן ממני בשנה וקצת משחק עם כוכבים ברמה כזאת,אם הייתי נכנס יותר למגזינים פה לא הייתי מופתע מכך,אבל עכשיו אני אלמד מהטעויות שלי,ויבקר הרבה במגזין באתר.

אכזבת העונה - אין מתחרים בתואר הזה לקבוצת ברצלונה

מאמן העונה - לופא קדוש וגילי לנדאו,שלקחו 2 קבוצות קטנות על הנייר ועשו אותם גדולות,שהביאו אותם למקומות 4-5,אחד הגיעה לגמר גביע ועשה דברים שלא נעשו בב"ש(ניצחון על מכבי ת"א בעונה,ועוד פעמיים) ואחד ששמר על 0 הפסדים במגרש של הקבוצה שלו,דבר שלא זכור לי הרבה שנים בכדורגל הישראלי.

תגלית העונה -תומר חליבה,שהגיע מקבוצה קטנה בדרום להפועל ב"ש,ועכשיו בדרך לנבחרת ישראל והפועל ת"א.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הכותב המצטיין-תמיר..הוא כותב בצורה טובה
    הכותב המאכזב-בנצור...הולך לפרטים הקטנים ובגלל סיבות אחרות
    הכותב המתפתיע-אין לי..
    הכותב האובייקטיבי- עופר16, הכי אובייקטיבי
    הפורום הטוב יותר- פורום איטלקית, משם הכל התחיל..פורום נהדר ומעניין..
    הדיון הטוב ביותר- סי אמ 3..לא ממש התערבתי אבל היה מעניין
    המנהל-שגיא

פרסי הכדורגל-

שחקן העונה:אינזאגי בעולם ובארץ דגו
    הפתעת העונה- ריאל סוסיאדד ללא ספק גם אם לא תזכה באליפות עדיין מדהימה הריצה שלה..
    אכזבת השנה- בעולם ברצלונה ובארץ מכבי חיפה כי היא יכלה יותר
    מאמן העונה- בארץ לנדאו ובעולם אנ'צלוטי כי הצליח להסיר את תדמית הלוזר
    שנה טובה..

6. Fernando Cavenaghi Member

בגלל שאמיל אמר שהספירה התחילה אני יכול לכתוב פה בלי שההודעה תימחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

תודה נסטה על הבחירה, אני חושב שאני זוכה בתואר בקלות.
    למרות שאני מניח שאם הייתי אוהד חיפה למשל הבחירה הייתה שונה אבל נניח.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא בגלל שאתה לא אוהד חיפה אבל חלאס חיפה ניצחה את יוניטד ולא את הרזרבס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Fernando Cavenaghi Member

לא את הרזרבס, את המחליפים.

9. שגיא Guest

הקלפיות ננעלו, הקולות נספרים ברגעים אלו ע"י אלפי מתנדבים מרחבי הארץ.

בין המצביעים יוגרלו 3 חופשות ברומא, 5 מקלטי טלויזיה 39 אינץ' והפרס הגדול: מכונית יונדאי קופה 2003. (לבירור פרטים בקשר לפרסים יש להתקשר עם ניצן, התורם הנדיב שמחלק את הפרסים הללו).

תודה לכולכם, טקס הענקת הפרסים יתקיים בקרוב וכולכם מוזמנים.