טקס פרסי ניסים כהן 20022003

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י שגיא, ‏26/5/03.

1. ליהי Member

תודה ויירה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

וכרגע נזכרתי ששכחתי לבחור בקטגוריית הבינלאומים אז אני חוזרת לבמה וממשיכה מאיפה שהפסקתי:

שחקן העונה- תיירי הנרי! (!!!!!!!!!!!!!!!)
    הפתעת העונה-דודק לא פישל יותר מן הרגיל.
    אכזבת העונה-בנצור אכזב אותי ברמות בינלאומיות. אבל אם מדברים על שחקנים אז-קמפבל. באמת לא מצדיק ת'מחיר.
    מאמן העונה- אני אלך עם התקשורת האנגלית ואבחר בדיוויד מוייס,למרות שגם לגרהאם סונס מגיעות מחיאות כפיים.
    תגלית העונה- ווין רוני ילד הפלא של אברטון.

2. שגיא Guest

הבחירות שלי:

אני אתחיל עם פרסי הפורום, את פרסי הכדורגל אתן מחר כנראה.

אז ככה...

הכותב המצטיין - שמים את הכל בצד, ומסתכלים על הודעות נטו, אז הבחירה שלי היא Maldini, כמעט כל ההודעות שלו היו מנוסחות בצורה יפה, רהוטה, לעניין, מנומקות. תמיר פרדס זוכה לקול שלי.

הכותב המפתיע - כמו רובכם, הבחירה שלי היא אדום בנשמה, הלוא הוא לירן. קצת לפני הגיוס שלו, ממשיך לתת הכל. ישר כח.

הכותב המאכזב - רועי, רוי, אכזב אותי, לא מבחינת רמת ההודעות, כן הודעה שלו מצויינת, אך אכזב אותי קצת בכמות. יכל לתת יותר.

הכותב האהוב - אני אבחר בליהי, כאשר אחת הסיבות היא שאני הייתה זה שהצליח לשכנע אותה לכתוב בפורום בצורה קבועה (מצטער, לא התכוונתי לגרום לכם לסבל שכזה.) :wink:

הכותב האובייקטיבי - התלבטתי, בסופו של דבר החלטתי ללכת על הראל, ריבאלדו. בהרבה מאוד דיונים משמש דעה נייטרלית, מדבר לעניין.

הפורום - הפורום האנגלי היה מעל לכולם. אני לא כותב שם יותר מידי, אך עדיין את הכל שלי הוא מקבל.

המנהל - להגיד לכם ת'אמת? לא התלהבתי מאף מנהל, כל מי שמיניתי היה טעות פטאלית....סתתתתםםם....באמת שקשה לי לבחור, אבל אם בכל זאת, אז בהפרש קטן מהשאר, וכמובן שהסיבות מובנות - לירן, אדום בנשמה, זוכה אצלי לעוד פרס.

דיון הטוב ביותר - קשה להחליט, אהבתי את הדיון על סיאם 3, ואני חושב שאני בכל זאת אלך איתו.

כתב המגזין הטוב ביותר - רועי עמיקם. כפי שכבר אמרתי, בפורום הוא כותב הרבה, אבל כשהוא כותב, הוא עושה זאת מצויין, כשזה פעם בשבוע, במגזין, אני חושב שבהחלט מגיע לו.

בפעם אחרת אני אתן את נבחרי הכדורגל שלי, כיוון שיש עוד גורמים שיכולים להשפיע על הבחירה שלי

3. Julian Joachim Member

שגיא לא יפה לקחת קרדיט... :)

תשאל את ליהי מי לחץ עליה נונסטופ...

4. שגיא Guest

לא יודע.
    אני קיבלתי ממנה אישור רשמי, וברגע שקיבלתי אותו היא באמת התחילה לכתוב.
    :wink:

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבחירות שלי הם:
    הכותב המצטיין- Juan Roman Riquelme,אני מאוד מעריך אותו,ונהנה לקרוא את התגובות שלו.

הכותב המפתיע- זה האמת כותבת,ליהי.
    למרות שלפעמיים היא כותבת המון שטויות היא הפתיעה אותי,חשבתי שהיא תעזוב תוך זמן קצר,או שהיא לא תוכל להגיב בדיונים טובים,טעיתי,את לירן אני כבר מכיר,ולכן הוא בשבילי לא הפתעה.

הכותב המאכזב - rainman,הרבה בגלל איכות ההודעות.

הכותב האהוב -לירן(אדום בנשמה),ואני אמשיך את כל מה שכולם אומרים,כתב טוב מאוד,ואחלה בן אדם,בנוסף הוא אוהד הפועל ב"ש,צריך יותר?

הכותב האובייקטיבי - צריך בכלל לשאול,הראל(ריבאלדו)לוקח בהליכה.

הפורום הטוב ביותר- התלבטתי הרבה בין פורום הליגה האנגלית,לפורום ליגת העל,בסופו של דבר בחרתי בליגה האנגלית,הרבה בגלל ההשקעה של לירן שם,כל מחזור מושקע ברמה עצומה וטובה.

הדיון הטוב ביותר-התלבטתי בין שניים, הדיון של הציטוטים,ודיון המנג'ר.
    בדיון הציטוטים, בגלל שהוא גרם לי לא פעם ולא פעמיים לצחוק.

המנהל הטוב ביותר- לירן(אדום בנשמה).
    כל מחזור בליגה האנגלית הוא נותן רקע אדיר על כל משחק,וגם בסיום המחזור הוא נותן סיכום מצוין,באמת כל הכבוד.
    בשבילי הוא הסיבה,לזה שפורום הליגה האנגלית(לדעתי)הכי טוב.
    לירן תמשיך בעבודה הטובה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

*בדיון המצטיין בחרתי כמובן בדיון הציטוטים.
    נבחרי הכדורגל של העונה:
    שחקן העונה בארץ- עטר.
    דגו לא לקח,כי כפי שכולם רואים,כרגע לא מדברים על כמה דגו חסר,אלא כמה נימני היה חסר כל העונה,בשבילי זה אומר הכל.
    בלי ספק,כל דקה העונה נתן לנו כדורגל טוב,פשוט כיף לראות אותו,הפך את נתניה מקבוצה אפורה שמועמדת בטוחה לירידה,לקבוצה טובה ומפתיעה.
    הוא נתן ביטחון לכל השחקנים,וגם אחרי שפרש בגלל פציעה המשיך לתרום מהניסון שלו כעוזר מאמן.
    תשאלו כל שחקן בנתניה,והוא יגיד לכם שבלי עטר השנה נתניה נלחמת נגד הירידה.
    ובשבילי הוא שחקן העונה.

שחקן העונה בעולם- נדבד.
    רוד ואן גול,מלך השערים באנגליה שהביא אליפות ליוניטד,וכבש בלי הפסקה סיים אצלי שני.
    נדבד השנה עם עונה קסומה,הביא אליפות ליובה,והוליך אותה עד גמר ליגת האלופות,עם הוא היה משחק בגמר,לדעתי יובה הייתה לוקחת,וזה אומר הכל.

הפתעת העונה בארץ- הפועל רמת גן.
    הסינדרלה מהליגה השנייה,שנגד כל הסיכוים לקחה את גביע המדינה.

הפתעת העונה בעולם- סוסיאדד,באמת לא צריך להוסיףכולם,חוץ מאת העובדה שאני מתפלל שהיא תקח בסיום העונה את האליפות בספרד.

אכזבת העונה בארץ- בית"ר ירושלים,מצטער אבל עם המסורת שלה,התקציב מס' 4 בארץ,ושאיפות גבוהות+התחלת עונה טובה,היא הייתה צריכה להיות יותר גבוהה ממה שהיא סיימה העונה,וגם היכולת שלה פשוט יכולת אומללה.

אכזבת העונה בחו"ל- ליברפול.
    הצהרות שהיא הולכת להתמודד עם האליפות,רכישות בסכומים גדולים,ובסוף לא רק שהיא לא נתנה מאבק על האליפות,ונתנה עונה שחורה,היא גם לא הגיעה לליגת האלופות,ותשחק שנה הבאה רק באופ"א,ברצלונה נתנה לה פייט גדול בקטגוריה הזו,אבל עדיין ראינו ניצוצות של כדורגל מהקבוצה מברצלונה,שהגיע לה להיות בחצי גמר ליגת האלופות(כמה חבל שהיא לא עלתה לחצי),בניגוד לליברפול שהועפה ע"י באזל.

מאמן העונה בארץ- קשטן.
    לקחת קבוצה כזו,עם סגל הרבה פחות טוב ממכבי חיפה ומכבי תל אביב,עם תקציב קטן משל מכבי חיפה/תל אביב,להמשיך להיות ההגנה הכי טובה למרות הפציעות של שני הבלמים המרכזים בשם גרשון ודומב,ועוד יותר גדול להיות ההגנה הכי טובה עם יעקב הלל בהגנה,ולהמשיך להאבק על התואר למרות הכל,צריך מאמן ענק.

מאמן העונה בעולם- מאמנה של מילאן,קרלו אנצ'לוטי.

תגלית העונה בארץ- תומר חליבה.
    משחק של הפועל משוש לפני שנתיים,וחולון לפני שנה,הוא הפך לשחקן מוביל אצל הפועל באר שבע השנה.

תגלית העונה בעולם- אושה מהיוניטד.
    בתחילת העונה אף אחד לא ספר אותו,אך מרגע שהוא נכנס להרכב הוא מציג יכולת נהדרת,יצב את ההגנה,ותרם רבות לאליפות של היוניטד.

7. יוגב אסולין Guest

טוב אני גם ינסה לענוצת.... אבל לפני הכל... אני באמת אל יהיה הכי אוביקטיבי כרגע כי בחצי שנה האחמרונה לא הייתי פה כמעט בגלל הצבא... ואני יכתוב דברים יותר על פי הזיכרון של אז... אז מצטער לכל מי שמפסיד תקול שלי בגלל זה או משהו. לכל הכותבים וגם מנהלים שהגיעו אחרי העזיבה שלי אני לא יבחר בכם כי לא ראיתי מספקי הודעות וזה יהיה לא אמיתי לבחור בכם. אז מעכשיו איתכם הסליחה.

אוקי ונתחיל... (רוב הבחירות שלי יתיחסו דווקא לפורום ליגת על שבו אני מבקר הכי הרבה..)

הכותב המצטיין - אוקי, יש הרבה אנשים שיכולים לקבל פה את הנקודות. אבל לפי דעתי לכותב מצטיין יש 2 קטגוריות משניות. אחת זה כתיבת נושאים חדשים והשניה זה תגובות. ולכן אני יבחר ב2 אנשים. מבחינת תגובות. וידוקה נמצא במקום טוב. כותב הרבה וכותב לעניין עם כי בצורה שמצליחה לעלות לחצי פורום את לחץ הדם לשמים. יש לו הרבה ידע אבל חבל שהוא מתערבב עם הרבה סוביקטיביות שדי פוגעת בחלק גדול מהודעות שלו בסופו של דבר. אני אוהב לקרוא את ההודעות של אמיל רק חבל שהם לא הכי רבות (לפחות מתיש אני פה) ובכל זאת... אמיל יקח. בעניין של פתיחת דיוניםן.ף לוקח אילן, פותח מדי פעם הודעות מקוריות וזה דבר שמאוד מעלה תרמה ואת העניין בפורום.

הכותב המאכזב - מהכותב הכי טוב... לצד ההפוך... יש כמה אפשריות... אחד ג'סיקה על הדרך שיצא מפה. ותמיר על הדרך שיצא מפה... זה מאכזב שככה 2 כותבים מאוד טובים הלכו... אבל ממי שעדין נמצא לרוי יש ירידה גדולה בכמות ההודעות והוא יכול לתרום לנו הרבה יותר. ויובה גם לא כותב הרבה אבל זה לא אכזבה הוא מאז ומעולם לא כתב בכמויות. לכן התואר הולך לרוי.

הכותב המפתיע - אממממ... לירן... אני הייתי מנהל בזמן שהיה עליו את הדיון על ההודעות הקצרות. אחרי כמה שבועות בצבא ראיתי אותו מנהל. וממה שקראתי וראיתי בהחלט יש רמה לבחור. מדי פעם צצים להם כמה כותבים טובים עם כמה הודעות ונעלמים לצערנו...

הכותב האהוב - בחירה קשה ביותר.... באמת זה לא קשור לזה שאני לא רוצה לפגוע במשהו... אבל אני לא יכול לבחור... כולם אחלה של אנשים.

הכותב האוביקטיבי - ריבלאדו ושגיא 2 אנשים שבאמת משתדלים לכתוב לעניין ולשים את האהבה שלהם בצד. כיף ליקרוא ככה הודעות שמתבססות על דיעה נקיה ולא על רגשות.

הפורום הטוב ביותר - אני אוהב ליגה ישראלית בעיקר ומן הסתם זה הפורום שאני בוחר..

המנהל הטוב ביותר - אמממ... תאמת בזמן שתמיר היה מנהל הוא מאוד השקיע וחיפש להביא אנשים. גם ניצן מאוד משקיע ובכלל אני חושב שהתואר הזה של המנהל הטוב ביותר צריך לבוא דווקא על מה שעושים מחוץ לפורום ולא דווקא בתוך... לכן התואר הולך ל.... וואלה אין לי מושג... אבל ניתן לניצן כי בתקופה שהייתי הוא בהחלט השקיע הרבה. כמובן ששתי המנהלים הראשים גם משקעים מחוץ לפורום אבל בגלל זה הם מנהלים ראשים, לא?.

טוב ואני יסכם בקצרה... אחלה של עונה היתה לנוט פה.. היה כיף לחזור מהצבא ליראות את כמות ואיכות ההודעות פה. כמות האנשים שהגיעה לפורום היתה גדולה. והרבה חילופים של אנשים ורענון שורות שהיו רק תרמו לפורום.

כל מי שלא הזכרתי אני מצטער אבל באמת כל מי באייסוקר.. יש לו תרומה ענקית להצלחה של הפורום... עלו והצליחו.

8. juve4life Member

הפורום-
    הכותב המצטיין: תמיר ללא ספק, שהוא כותב נפלא לקרוא...
    הכותב האהוב: פיימן, חוץ מזה שלפעמים הוא לא ממש אובייקטיבי, תמיד טוב לראות חובבי כדורגל איטלקי אצלנו
    הפורום הטוב ביותר: איטלקית, לא מכיר אחרים...
    כותב המגזין הטוב ביותר: פיימן נייסני - פורצה איטליה!

כדורגל עולמי-
    שחקן העונה: פאבל נדבד, אליפות עם יובה וכמעט גביע אלופות
    הפתעת העונה: מוטו, הפתיע את כולם וכבש בצרורות
    אכזבת העונה:ברצלונה
    מאמן העונה: ליפי, למרות שהפסיד בגמר האלופות, המשיך את העבודה הנפלאה שלו ביובה
    תגלית העונה: וואין רוני, איזה שחקן!

9. juva Member

אוקיי נעבור לחלק השני של פרסי ניסים:

בארץ:

שחקן העונה: ברוך דגו, הוא הצליח להכנס ללא שום בעיה לתוך הנעליים של נימני, נתן שערים ובישולים מכריעים הנהיג את ההתקפה של מכבי ועשה את זה כלן זה תוך כדי הצגת כדורגל מעולה

הפתעת העונה: ראובן עטר, נתן כדורגל נהדר, כמו בימים הטובים, אני אישית ממש לא מבין מה הוא עשה שנתיים במכבי חיפה חוץ מלסחוב מגבות

אכזבת העונה: כמו ב3 שנים האחרונות- בית"ר ים

מאמן העונה: ניר קלינגר, הצליח לגרום למכבי ת"א להתמודד על האליפות ועוד בלי נימני

תגלית העונה: אמממממ נלך על מאור מליקסון רק כי לא היו שחקנים חדשים ברמה ממש גבוהה
    --------

בעולם

שחקן העונה: פאבל נדבד....מיותר לפרט

הפתעת העונה: אמממממ ריאל סוסאידד קבוצה בשנים האחרונות הייתה נאבקת על הירידה, נאבקת פתאום על האליפות

אכזבת העונה: ברצלונה!!!!! ע"ע פאבל נדבד

מאמן העונה" מרצ'לו ליפי, הצליח להביא ליובנטוס אליפות למרות שהם היו בפער של 6 נק' מהמובליה, העיף את הקבוצה הכי טובה בליגת האלופות, ברצלונה, גם כאשר נשאר ב10 שחקנים והשפיל את אלופת אירופה בתוצאה 3-1, אז מה שאת הגמר הוא הפסיד

תגלית העונה: ויין רוני, מפחיד לחשוב על כך שילד בערך בגיל שלנו(פלוס מינוס) מצליח להבקיע מול קבוצות ושחקנים בכאזת רמה

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תבינו רוני הוא לא תגלית ולא הפתעה.
    רוני כבר שנתיים נחשב לדבר הבא,הוא הבקיע שערים ללא הפסקה בכל הקבוצות הצעירות ובאירופה,לפני העונה כבר דיברו עליו כדבר הבא בכדורגל העולמי.
    כדי להיות הפתעה,או תגלית,צריך להיות מישהו שממש לא ציפו ממנו לכלום ונתן עונה מצוינת,הגיע משום מקום,ולא שחקן שכבר לפני שנתיים נחשב לדבר הבא בכדורגל העולמי.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משה אני מצטער אני ידעתי שג'ון אושה יפרוץ כבר לפני שנתיים מתישהוא, הוא לא הפתעה.

12. Julian Joachim Member

לירן צודק, וגם משה... אתם יכולים לקרוא בכל המוספים שפורסמו לפני פתיחת העונה לגבי רוני, ועל אושיי שמענו הרבה לפני, הוא פשוט פרץ יותר השנה, אבל הוא בהחלט לא תגלית... אז יכול להיות שטעיתי בבחירה בו.

13. Kgt1 Member

אני אישית לא שמעתי על רוני עד העונה אפילו לא בגרוש... אז מבחינתי הוא תגלית.

14. Julian Joachim Member

בסדר, אבל בכל מוספי פתיחת העונה דיברו על הצעד האמיץ של מוייס שמעלה נער בן 16 לבוגרים... וכמה הוא כשרוני ושובר שיאי כיבוש בגילאים הצעירים..

15. Rossoneri Member

הא!! הצעיר מלידס שבר את השיא של רוני.