טקס פרסי "ניסים כהן" לשנת 2013

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏16/8/13.

1. cityblues beter dead than red

פרס ניסים כהן צריך לפנות מקום לפרס וואליד באדיר,לא?
    אהה,הוא פרש לפני 40...טוב תשאירו את ניסים.
    כל חברי הפורומים האחרים יסלחו לי...אני פשוט לא מבקר שם...

הכותב המצטיין: Mellow29 סקאוזר אמיתי,כותב לעניין,משתדל (רק משתדל) להיות אובייקטיבי,מעודכן בכל מה שקשור לפרמיירליג.

הכותב המאכזב: Sir Alex Ferguson-משה אוחיון לשעבר...מופיע לפרקים,כותב דברים שרשם בפורום השני ובקושי נשאר להגיב...פורום כדורגל זה לא אישה-אי אפשר להחזיק מאהבת (לידיעת המשתמש Liverpool-Forever)

הכותב המשתפר: Kompany,אוהד תכול ויקר לליבי,נכנס לפה עם ידע מוגבל ושגיאות כתיב...עם הזמן השתפר,הסתקרן,למד והיום מפגין בקיאות ורמת כתיבה שלא תבייש את אבי מלר.

הכותב האהוב: alexshw,הידע שלו בכדורגל אנגלי+הכתיבה המצויינת והאובייקיביות לא משאירים ספק לתואר שהענקתי לו...למרות שהוא אוהד של הצד האפל.אני גם אוהב את skyday עם הקטעי וידאו והקריקטורות המשעשעות וההומור הבריא שלו במיוחד שהוא כותב מהאדמה הקדושה.

הכותב האובייקטיבי: Michael Carrick,מנהל לשעבר,אוהד יונייטד,האובייקטיביות נותרה משאריות הניהול של הפורום-זו הסיבה שלעולם לא אוכל לנהל פורום אנגלי.

הכותב הרב גוני: לא יודע מי הולך לשאר הפורומים...התואר הזה אצלי נשאר ריק.

הפורום הטוב ביותר: נו באמת...מילה טובה גם לפורום הגרמני.

המנהל הטוב ביותר: GentlePunter...אם לא הוא והחידונים שלו הקיץ לא היה עובר לי.

הכותב שאינו כותב: KIRK H...הוא חסר לי עם העוקצנות שלו והסובייקטיביות שלו כלפי אהובת ליבו צ'לסי.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/13