טקס "ניסים כהן" 2012

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏5/7/12.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - אמיר ע. הכל מהכל.

הכותב המאכזב - AGENT ORANGE. פחות שטויות מצידו (התמונות של ז'וזה מוריניו והריבים) והוא מככב בקטגוריות האחרות.

הכותב המשתפר - Nigel de Jong. פעם הוא היה סתם מתלהם. היום כבר יש עניין בהודעות שלו.

הכותב האהוב - xavi6. אוהב את התגובות שלו ואוהב לראות או במפגשים. חוץ מזה, שהוא הצביע לי, מה... אני לא אצביע לו?

הכותב האובייקטיבי - אני מתעב מילים לועזיות. עברית שפה יפה.

הכותב הרב גוני - Muurad. זה ממש לא הוגן, כי יש ענפים שהוא מדבר עליהם שאני משוכנע שהוא המציא אותם ושהם לא קיימים.

הפורום הטוב ביותר - הפורום האיטלקי. רוב הזמן אני קורא רק בדיון של האימפריה מהבירה, אבל מדי פעם אני קורא גם בדיונים אחרים ונהנה.
    אגב, לא הצבעתי לפורום היורו, רק מכיוון שאני לא רואה לנכון להצביע לפורום זמני.

הדיון הטוב ביותר - דיון היורוליג. תחושה שדיון ה-NBA נחלש ואני מקווה שבעונה הבאה הוא יחזור לאיתנו.

המנהל הטוב ביותר - The Yellow Diamond. אני אוהב לקרוא הודעות שלו. הוא מתנסח יפה, הוא תותח, הוא גבר נאה. אהבתי אותו גם כשהיה The Black Mamba לכמה חודשים. פשוט עילוי. אין דברים כמוהו. אני יכול לכתוב עליו שעות.

הכותב שאינו כותב - ReL. חברי היהלום, מבקש את שובך.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/12
  2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/blink.Xxx

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - יותם מהאיטלקי.

הכותב המאכזב - צריך לשקול להוריד את הקטגוריה הזו.

הכותב המשתפר - זה לא שהוא היה גרוע לפני, אבל, בולדוג (נאור) מהאיטלקי ממשיך להעלות את הרמה שלו כל הזמן.

הכותב האהוב - יש חלק מהכותבים שנוצר ביני לבינם קשר מחוץ לגבולות הפורום, וללא ספק הם כולם ביחד "הכותבים האהובים". אבל, כמו בכל שנה, אני אציין איש אחד, והאיש הזה הוא סלע מהגרמני, שבזכותו אני עדיין חלק מהפורום הזה.

הכותב האובייקטיבי - בולדוג (נאור).

הכותב הרב גוני - Muurad, כבוד לנראצורים!

הפורום הטוב ביותר - הפורום האיטלקי.

המנהל הטוב ביותר - נאור ושי מהאיטלקי, אך משום שבחרתי בנאור בשתי קטגוריות, אני אבחר בשי הפעם!

הכותב שאינו כותב - לואי, אורי, ז'וזה מוריניו (זלאטן איברהימוביץ' לשעבר) ודנידין.

** אני יודע שנאור החליף את השם משתמש שלו, אבל אני לא זוכר מה השם החדש.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/12
  4. Der Rotbart Member

אני עוד לא שנה פה ועד לפני היורו לא יצאתי כמעט מתחומי הפורום הגרמני אז על חלק מהקטגוריות ויתרתי...

הכותב המצטיין - ראוליטו.

הכותב המשתפר - ללא ספק 'סדרו קייטע' (כי אם לא היית קודם אתה יכול רק להשתפר...)

הכותב האהוב - דודי (dudi) - הלב הפועם של באיירן; כמו לעשן סיגריה בלי פילטר (ואני בכלל לא מעשן...).

הפורום הטוב ביותר - אהבת חיי - הפורום הגרמני (לא הייתי זוכה בקטגוריית הכותב האובייקטיבי, אה).

הדיון הטוב ביותר - אולי מתאים יותר לקטגוריית הדיון ההזוי ביותר אבל דיון האוטובוסים הגרמני - שנקטע באיבו - היה פנינה (ותודה ליובל, HapoelFan).

המנהל הטוב ביותר - התחרות קשה אבל עבורי (עדיין) אין כמו ה'קייזר' סלע, שמוכיח שוב ושוב שמים שקטים חודרים עמוק.

הכותב שאינו כותב - לא בדיוק עונה באופן מלא על הגדרת הקטגוריה אבל שתיקתו של נדב (nfcb) לפני ובעיקר אחרי ההפסד של באיירן בגמר ליגת האלופות עדיין מהדהדת בראש.

5. Ice Cream חסה

הבחירות במאכזב היו צפויות, אבל ברב-גוני? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

כנראה שמשתלם לאהוב כדוריד וכדורסל נשים, או סתם להיות מהישראלופילים היחידים בפורום... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/7/12
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכותב המצטיין - סדרו קייטע- הגיע משום מקום... ההתחלה לא הייתה חלקה ממה שאני זוכר... אבל השתפר כל הזמן, עם הזמן היה יותר ויותר כיף לקרוא את התגובות שלו, נקווה שיהיה מעורב יותר בעתיד.

הכותב האהוב - יש הרבה.... אני לא אציין שמות כדי לא לשכוח אף אחד, הקול שלי יילך לארז- הרצליה עד המוות

הכותב האובייקטיבי - אורי- מייקל קאריק

הכותב הרב גוני - מוראד, תכתוב יותר!

הפורום הטוב ביותר - :aaa12:

המנהל הטוב ביותר - וואו... נחשפנו העונה להרבה מנלים צעירים ונמרצים, עם אהבה עצומה לכדורגל- שוב, אני לא ציין שמות- זה פשוט כל הצוות, מנהלים אדירים יש לנו, אחרי התלבטות קשה בין יובל (הפועל פאן) לנאור (בולדוג לשעבר)- הקול שלי ילך לנאור.

הכותב שאינו כותב - הבחירה הכי קלה העונה... קירק, חסר בטירוף. כמו כן, עומר חסר מאוד.

7. JR-Riquelme Member

הכותב המצטיין - סדרו קייטע נהנה לקרוא את ההודעות שלו גם אם אני לא מסכים.

הכותב האהוב - Sprewall שעושה את דיון הNBA להרבה יותר מרתק

הפורום הטוב ביותר - יורו?

הדיון הטוב ביותר - NBA כמו תמיד

המנהל הטוב ביותר - מצטער אבל לא כל כך שם לב לתחום הזה....

הכותב שאינו כותב - חסר לי כמה מהפורום האנגלי שלא פה כבר שנתיים נראה לי, היו מאוד מבדרים

8. AronB Member

כתבתי חתיכת הודעה, ואז הכרום החליט לקרוס לי והכל טבע בביוב של האינטרנט... אז בקצרה:
    הכותב המצטיין - עדי (ArsenalFan).

הכותב המאכזב - טל (Rudess)

הכותב המשתפר - Skyday20. (אחריו - Dennis10).

הכותב האהוב - Nigel Winteburn.

הכותב האובייקטיבי - אמיר ע.

הכותב הרב גוני - אור (Muurad)

הפורום הטוב ביותר - :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - ארסנל.

המנהל הטוב ביותר - Raulito.

הכותב שאינו כותב - לייזר. (אחריו - טל (Rudess))

9. Yotam Member

הכותב המצטיין - Raulito, אין ספק, הבן אדם מוכשר!
    הכותב המאכזב - אין
    הכותב המשתפר - סדרו קייטע
    הכותב האהוב - Captain Canada, מאוד כיף לקרוא את ההודעות העמוקות שלו
    הכותב האובייקטיבי - סלע
    הכותב הרב גוני - DeLaHaza, כמו שנאמר כאן, נמצא בכל מקום!
    הפורום הטוב ביותר - הבית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx
    הדיון הטוב ביותר - NBA
    המנהל הטוב ביותר - HapoelFan, 'תגלית העונה' מבחינתי. עושה עבודה מושלמת בגרמני בצוותא עם לירן ועם נציג הדאבליסטית, ובראשם סלע שמבחינה אישית הוא בן אדם מדהים.
    הכותב שאינו כותב - ערן לוי ועוד כמה מהגרמני

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. שער 7 Member

אלך על הרשימה המצומצמת שברשותי :

הכותב הטוב ביותר - יש הרבה, אבל הקול שלי יילך לסדרו קייטע.
    הכותב המאכזב - אין, גם אצל אלו שממעטים בכתיבה אני לא מתאכזב.
    הכותב המשתפר - לא עונה על הקטיגורייה הזאת.
    הכותב האהוב - raulito כמובן.
    הכותב האובייקטיבי - אין כזה לדעתי. כולנו מושפעים ממה שהרגשנו כלפי שחקן מסויים בתקופה שהוא שיחק אצלנו או במחוזותינו, ומשם באים כל האספקטים החיוביים והשליליים אליו. אין מה לעשות, ככה זה גם בטבע.
    הכותב הרב גוני - סדרו קייטע כותב בהרבה מקומות, אבל הקול שלי יילך ל- de middenweg.
    הפורום הטוב ביותר - כולם.
    הדיון הטוב ביותר - היורו.
    המנהל הטוב ביותר - hapoelfan.
    הכותב שאינו כותב - לא עונה על הקטיגורייה הזאת.

11. Raulito Madridista

איזה כיף זה טקס ניסים כהן. באמת שאני מתחבר כאן להמון אנשים מבחינת האהבה הגדולה לכדורגל, האובססייה אפילו והטירוף. יש כאן כותבים מהרמה הגבוהה ביותר וגם אנשים תותחים אחד-אחד ברמה האישית ממה שיצא לי להכיר. אחלה של קהילה יש לנו כאן גם אם אני פעיל פחות(וגם בפורום רואים דור של חילופי משמרות מה שנקרא). מצטער מראש אבל ברור שלא אוכל לציין לטובה את כולם:

הכותב המצטיין - נאור(Fratelli d'Italia) - תענוג. אלגנטי, משקיע, מדבר לעניין. בראבו. היו עוד כמה מועמדים בראש אבל ניתן לפז"ם לדבר ולא נעניק ישר את הפרס לחדשים, כדי שיהיה להם לאן לשאוף.

הכותב המאכזב - אנדריי(אג'נט אורנג') כבר לא משקיע בתמונות של מוריניו. וברצינות - לא מתאכזב מאף-אחד אבל ברור שלבן-אדם יש ידע והוא יכול להשתמש בו יותר בתבונה ולרדת לגופו של עניין ולא לגופו של עניין.

הכותב המשתפר - לא בדיוק משתפר אבל הייתי חייב לציין את אורן(איקר קסיאס). יותר מתאים לכתוב 'התגלית' של הפורום. תותח אמיתי, לא יאומן שהוא כזה צעיר, ממש מצאתי יורש במלוא מובן-המילה. משקיע וחרוץ, יודע על מה הוא מדבר ואוהד את הקבוצה הנכונה.

הכותב האהוב - יש כל-כך הרבה, לא יכול לציין את כולם. אני בוחר בירדן(צ'אבי), למה? כי ידע בכדורגל ממש לא חסר לו, אבל הוא משלב בפוסטים שלו המון עניין, צבע ורגש. לטעמי הכל במינון הנכון. והוא חייב להשחיל איכשהו את פפה, פדרו וארבלואה. יש גם את דאבל לירן.

הכותב האובייקטיבי - אותם שמות פחות או יותר, יש דברים שלא משתנים. אני בוחר באבירם(דיאמונד) כשגם לירן, סלע ואורי מובילים בתחום.

הכותב הרב-גוני - מוראד תותח על, מבין בכל תחום, בכל ליגה. אליאס(פראנקו) לא הרבה מאחור.

הפורום הטוב ביותר - נו, אני משוחד, נבחר בפורום הספרדי כמיטב המסורת. מס' תגובות זה לא הכל. איזכורים גם לפורום היורו שעבד יפה וגם לפורום האיטלקי.

הדיון הטוב ביותר - וואלה לא יודע. שונא להשאיר בחירות ריקות אבל קשה, לא עקבתי במיוחד. נניח הדיון ההוא של היורו על המשחק בין הולנד לגרמניה.

המנהל הטוב ביותר - קודם כל רוצה לציין לטובה את הפרטנרים שלי לפורום הספרדי - עושים עבודת קודש. בשנה האחרונה התחלפו המון מנהלים ולמרות זאת הפורום לא נפגע. בכל-מקרה אני בוחר ביובל(הפועל-פאן) שהצטרף בשנה האחרונה ונתן בראש מה שנקרא. ישראלי, גרמני, עולמי, איפה לא. ואני משוחד גם בגלל הקבוצה שהוא אוהד.

הכותב שלא כותב - בוחר ביותם(נרו-רוקו) שנעלם מהנוף בזמן האחרון. כל שנה אני מזכיר גם את ארתור והפעם יש גם שניים מהאנגלי - תומר(סקאוזר) ומתן(ווין רוני).

הצעה לעונה הבאה - צריך להשקיע יותר בדיון הציטוטים, פעם היו הולכות פה הסתלבטויות לפנתאון.

טוב, זהו-זה, תמה חלוקת התעודות. הילדים שמים את הילקוט על הגב והולכים הביתה, יוצאים לחופש הגדול. בעצם לא - יש צבא.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה הזמן להזכיר שניתן להצביע רק עד מחר (שישי) בערב.

13. skyday20 Member

הכותב המצטיין Eric Cantona כותב איכותי שאני תמיד מקפיד לקרוא את הפוסטים שלו
    משלב קצת הומור, ידע וכתיבה מעניינת, רואים שהקבוצה שלו מאוד חשובה לו, תמשיך ככה.

הכותב המאכזב riquelme1 כולם בינוניים אצלו, לפעמים משתמש במילים גסות מדי, והרבה פעמים אני לא מסכים איתו.

הכותב המשתפר Dennis10 מהתחלה הוא היה טוב, אבל הוא ממשיך להשתפר.

הכותב האהוב Mellow29 הוא מוסיף הרבה לפורום האנגלי, כותב כמות גבוהה של פוסטים, באופן קבוע הוא משקיע, וגורם לי לקרוא הרבה את התר'ד של הסקאוזרים.

הכותב האובייקטיבי golding הוא יודע לפרגן ליריבות כמו ליברפול ובאיירן במשחקי גמר גביע, כותב בצורה ברורה והגיונית, לי נראה מאוד אובייקטיבי.

הכותב הרב גוני HapoelFan בהרבה מקומות הוא תורם, כביכול הוא הכי פעיל בגרמני, אבל עם רק 28% הודעות שם, רואים שהוא מתפזר וכותב בהרבה נושאים שונים.

הפורום הטוב ביותר English Footy :aaa12:

הדיון הטוב ביותר Transfer Deadline Day אני לא אוהב שיש שעות/ימים מתים בדיונים, שלא קורה כלום. פה היה הרבה אקשן, כל הזמן זרם מידע חדש וזה מעניין אותי.

המנהל הטוב ביותר - מייקל קאריק וותיק, ורואים שהוא ממשיך באותה רמה כל הזמן, הוא אחד השחקנים החשובים במערך של הפורום האנגלי, נראה שהוא עובד קשה ועוזר, מתי שצריך.
    מזכיר לי את התכונות של קאריק המקורי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

הכותב שאינו כותב רודס. קצת מגן יותר מדי על פר, אבל אני אוהב את רוב ההודעות שלו.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עוד שנה חלפה לה. גם בתקופות יותר עסוקות תמיד השתדלתי לקרוא בכל הפורומים וחייב לומר שיש כאן רבים וטובים ששווים מילה טובה, אך מיותר לחפור. חושב שכולם כבר הוזכרו. בכל זאת ובשמחה, ניתן חיזוקים לעוד כמה כותבים נהדרים בקהילה:

הכותב המצטיין: חסר כותבים מצטיינים בהשקעתם? מוראד, דור, תומר, אמיר (אתלטיקו), רוזנר, דניס ברקאמפ, מיסטר ג'ו והרבה אחרים שהתמידו וכתבו הרבה ובכל מקום. עם זאת, השנה לדעתי היו צמד כותבים שבלטו לי במיוחד והם שי ונאור, מנהלי האיטלקי החדשים. כתבו בנמרצות בכל הדיונים ועל כל הנושאים בהרחבה והשקעה שאפשר רק ללקק את האצבעות. צריך לבחור אחד? מצפצף על החוקים שלכם, גם כן פורום...

הכותב המאכזב: הסוכן הכתום לוקח בהליכה. לא שהוא איכזב אותי או משהו, להפך, הוא בכלל מתאים לקטגוריות הבאות בתור, אבל בטקס הקודם נשדד ממנו הפרס והרגיש לי שהוא התאכזב נורא. חושב שראוי להחזיר את אשר שייך לו.

הכותב המשתפר:aloneli עשה התקדמות מרשימה בשנה החולפת, תמשיך כך אלון.

הכותב האהוב: הקטגוריה הכי מסובכת שיש בפורום בו יש מבחר רב של כותבים מרתקים ומהנים לקריאה. נזכיר כאן על רגל אחת את תומר קנדה, ספריוול, עידן ומוראד נציגי הניקס, נדב מהגרמני, מוחמד ויותם מהאיטלקי ולאנגלים יש הרבה נציגים. גם תגלית חדשה יש בדמות קייטע. אז צריך לבחור אחד נכון? השנה זה של Sprewell.

הכותב האובייקטיבי: מוראד ואליאס, אליאס מוראד. אן דן די נו, סוף על הקטינו - פרנקו.

הרב גוני: אליאס ומוראד, מוראד ואליאס, אן דן די נו, סוף על הקטינו - מוראד.

הפורום הטוב ביותר: כולם עשו התקדמות נוספת השנה. הספרדי קיבל חיזוק של צמד מנהלים שעושה עבודה נהדרת והקהילה הקטנה שם נעימה ונוחה מאוד לקריאה ולכתיבה. האיטלקי התחזק אף יותר והתפתח יפה. הישראלי הרבה יותר רציני ומעמיק מבעבר. העולמי ממש בתנופה והאנגלי כמובן הקהילה הכי דומננטית כאן. הרבה שנים לא הצבעתי עבור הגרמני והשנה עברה עליו השנה הקשה מכולן, אך עם בוא האביב פרח לנו כותב חדש שלוקח בהדרגה את הגרמני לגבהים חדשים. אני מדבר כמובן על יובל והוא יקבל כבר את הקול שלי במקום אחר, אז בנתיים אצביע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx עבור עתיד ורוד.

הדיון הטוב ביותר: יגידו שיש עליות, ירידות, ליצנים וכל מיני ילדודס באים והולכים אבל דיון ה NBA הוא עדיין המקום הכי מעניין לפתוח בו את הבוקר (ושאני אומר בוקר, אני מתכוון החל מ 1 לפנות בוקר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ).

המנהל הטוב ביותר: השנה הרצתי יותר מינויי מנהלים יותר מבכל שנה שהייתה כאן בפורום. אין פורום שלא החליף מנהל אחד לפחות ובדרך כלל יותר מכך. שלומי כהרגלו מריץ יחד עם עידן פורום נהדר על ספורט, מנהלי הספרדי עושים עבודה נאה, הישראלים מרשימים בהתמדה שלהם, האיטלקים הפציצו השנה בפרוייקטים צבעוניים ומעניינים לכל אוהד כדורגל, אבל זה שהשקיע בשלושה פורומים במקביל ואז קינח עם פורום היורו, היה יובל (הפועל פאן). אתה הכוכב של אייסוקר השנה יובלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב שאינו כותב: מיכאל אובפמי, עדי ארסנלפאן, CJ ולייזר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/12
  15. Don Joan Roman Member

הכותב המצטיין - FRANCO - למרות שאני לא מגיב בזמן האחרון בפורום הדרא"מ אני קורא כמעט כל הודעה שלו ואני נהנה, גם מההסבר והפירוט, גם מהידע בשוקי ההעברות, גם בידע בשמות השחקנים, במילה אחת: פנומן

הכותב המאכזב - "לא יודע מהי אכזבה"

הכותב המשתפר - לא מספיק עוקב בשביל לדעת

הכותב האהוב - FRANCO - הכוכב של הפורום מבחינתי

הכותב האובייקטיבי - שי ההולנדי (פשוט מעצבן לכתוב את הכינוי שלו), תמיד יודע למצוא את שביל הביניים בין האהדה שלו לקבוצתו לצורך לבקר אותה

הכותב הרב גוני - חסה, אתה נמצא בכל מקום ואתה מעצבן בכל מקום, אבל רק על הכינוי שלך מגיע לך פרס, אף אחד לא היה חושב על שם משתמש של שחקן אלמוני כמו פאולו דה לה האסה שההערכה אליו משותפת לשתינו

הפורום הטוב ביותר - האיטלקי, לא הרבה אנשים אבל אין ספק שכולם יודעים על מה הם מדברים, חוץ מהדיון המטומטם וההזוי שהתפתח על טעויות השיפוט בין יובה למילאן, בכל פוסט ודיון שנכנסתי וקראתי פשוט נהנתי, במיוחד באלו שלקחתי בהם חלק פעיל, היה אתגר והיה מעניין ואני בטוח שבעונה הבאה זה יהיה מעניין עוד יותר

הדיון הטוב ביותר - אני משוחד אבל אי אפשר שלא להכניס את בית"ר ירושלים.

המנהל הטוב ביותר - האמת לא עוקב אחריי עבודת הנמלים של המנהלים, אבל אם בחרתם בהם סימן שאתם יודעים למה, אולי תשימו את חסה שיהיה גם נציגות לבית"ר בהנהלה חח.

הכותב שאינו כותב - עומר, הוא מעצבן לפעמים, הוא אינטר, הוא מכבי, אבל הוא חסר.