טקס "ניסים כהן" 2011

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Nesta, ‏2/6/11.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

2. avdz7 Member

הכותב המצטיין - liverpool-forever. תמיד ענייני

הכותב המאכזב - אין לי

הכותב המשתפר - JR-Riquelme, נהנה לראות את ההודעות שלו בNBA

הכותב האהוב - Furia Ceca

הכותב האובייקטיבי - "לירן" אוהד צ'לסי. נכס לפורום

הכותב הרב גוני - de Middenweg

הפורום הטוב ביותר - אנגלי

הדיון הטוב ביותר - NBA

המנהל הטוב ביותר - "לירן".

הכותב שאינו כותב - Bianconeri, תמיד הייתי נהנה לראות את ההודעות שלו בנושא יובה רק חבל שזה פעם בשבועיים בערך...

3. AW forever Member

וואו, לא יאומן שעוד שנה חלפה ואנחנו שוב בטקס המסכם של השנה. הייתה שנה מלאת פעילות, עוד שנה שבה לפני כל אתרי החדשות והספורט באתי להתעדכן באייסוקר בנוגע למה שקורה בספורט, כי ידעתי שיש פה חבורה מסורה ואיכותית של כותבים שתספק את הזווית המעניינת שלה על כל מה שקורה.
    והבחירות הן:

הכותב המצטיין: כל שנה זו אחת הקטגוריות הקשות, כי באמת יש הרבה כותבים נהדרים בפורום, אבל מבחינתי השנה הבחירה הייתה קלה מתמיד- ArsenalFan. עדי חזר לכתוב באייסוקר במהלך השנה והרווח הוא כולו שלנו: מעבר לכתיבה הנהדרת והמרתקת שלו, הוא גם מקור אמין למידע על כל מה שקורה בארסנל ובכלל, ואתה פשוט יודע שצפויים לך רגעים מענגים כשאתה נכנס לפורום ורואה שיש תגובה שלו, לא משנה באיזה נושא. היו לנו כמה וכמה אי הסכמות בנוגע לארסנל אבל תמיד תמיד זה היה תענוג להתדיין איתו. תמשיך ככה!

הכותב המאכזב: היו כמה כותבים בפורום האנגלי שאיכזבו אותי קשות בגישה שלהם לפורום ובהחלטה שלהם לא לכתוב בו יותר. חלקם כותבים ותיקים בפורום, שקיבלו בו תמיכה בשעות הקשות ביותר שלהם, והפניית הגב הייתה מאכזבת ומעליבה. מקווה לשוב ולראות את כולם באייסוקר בשנה הבאה.

הכותב המשתפר: בד"כ זה קטגוריה שקשה לי לבחור בה, כי השינויים החיוביים שכותבים עוברים- אנחנו נוטים לקחת אותם כמובן מאליו. אבל יש כותב אחד בדיון של ארסנל שאחרי התחלה מעט צולעת לטעמי שיפר משמעותית את רמת הכתיבה שלו והפך לדמות דומיננטית כאן בפורום והכוונה היא לIan Wright אני חושב שיש עוד מקום לשיפור, כמו אצל כולנו אבל בהחלט נראה שהוא על הדרך הנכונה.

הכותב האהוב: קטגוריה קשה כי יש בהחלט כמה אהובים, אבל מבחינתי הכותב האהוב של השנה הוא אמיר ע.. תמיד מתייחס לעניין, נותן את הזווית המעניינת שלו, ומעל הכל תענוג לקרוא אותו מתייחס לאברם גרנט!

הכותב האובייקטיבי: יחידי סגולה בפורום, קשה לי להבין אותם אבל כנראה מדובר באופי נדיר. האובייקטיבי שלי היה ונשאר- Michael Carrick

הכותב הרב גוני: לצערי אני בעצמי לא מספיק רב גוני ויש מבחינתי כדורגל רק במקום אחד על פני הגלובוס, וזה באנגליה. אני אתן את הקול שלי לאליאס כי נראה שהוא בכל מקום.

הפורום הטוב ביותר: נו, באמת... :aaa12:. עם כל הטלטלות שהוא עבר, הוא עדיין הפורום מס' 1 בארץ לכדורגל אנגלי ומרכז בתוכו כמות בלתי נתפסת של איכות ושל תוכן. כמו שאתם רואים גם הרוב המכריע של הבחירות שלי מגיעות מהפורום האנגלי ולא בכדי.

הדיון הטוב ביותר: הדיון הפורה והמלא בויכוחים ובדעות מגובשות הוא הדיון של ארסנל. אני חייב לציין לטובה גם את הדיון של ליברפול, שלא רק שהצמיח שני מנהלים חדשים לפורום אלא היה מרתק לעקוב אחריו ומשופע באיכות. פייר, אם הייתי אובייקטיבי הייתי מצביע לו. אבל... אני לא!

המנהל הטוב: וואו, זה פשוט לא יאומן כמה מהמנהלים של אייסוקר משקיעים מזמנם וממרצם למען הפורום, וזה כולל את כולם. קשה לבחור אחד, כי נעשתה עבודה מדהימה של המנהלים גם מאחורי הקלעים וגם בסיקורים ובהרמה של פרוייקטים שונים, כמו למשל האירוחים הנהדרים ששי לקח על עצמו לארגן לנו.
    הבחירה פה היא אישית והולכת להרצליה עד המוות, בזכות המסירות הנדירה שלו לפורום ותחושת האחריות שלו.

הכותב שאינו כותב: הכותב שחסר לי יותר מכולם הוא איסטלנדס. לא האמנתי שנראה זכייה של סיטי בתואר בלי התגובות שלו באייסוקר והוא תמיד היה אחד הכותבים האהובים עליי כאן. שוב אומר- מקווה לראות אותו ואת שאר הכותבים חוזרים לכתוב באייסוקר במהרה.

מאחל לנו עוד שנה נהדרת של דיונים מעניינים על כדורגל!

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - sixtobasita, אליאס, מגיע לו ללא ספק. גם idans10 מהעולמי כותב המון סיקורים מעולים (הסיקורים בכדורסל - ללקק את האצבעות) ובכלל הפורום העולמי מלא במשתמשים מעולים.

הכותב המאכזב - שחם. כותב בחסד, אבל התעורר בגזרה האיטלקית רק באמצע העונה. אם רק היית מתעורר מוקדם יותר אז אולי קובי לא היה צריך לדבר לעצמו בדיון של רומא...

הכותב המשתפר - מוראד, בעונה שעברה צופה נלהב של משחקים שהיה כותב הודעות בעיקר על המשחקים עצמם, השנה כותב לעניין על כל נושא עם ראייה מאוד אובייקטיבית למרות שהוא אוהד אינטר. אני אישית נהנה מאוד לקרוא את ההודעות שלו וחושב שהוא עשה שיפור עצום ביחס לשנה הקודמת. גם bulldog נמצא בעלייה מתמדת ומגיע לו הקרדיט.

הכותב האהוב - אני אוהב את הציניות והמוריניום של אייג'נט וקורא קבוע של ההודעות שלו, אבל מבחינתי השילוב הנכון של ציניות עם איכות כתיבה וידע עצום הוא קובי האיטלקי, ידוע בכינוי Koby Romanista. יותם המנהל ועודד (אוהד הצלחות, סוף סוף מצדיק את שמו) הם הבאים בתור מבחינתי, כותבים מעולים שניהם!

הכותב האובייקטיבי - מוראד גם פה.

הכותב הרב גוני - אחד האנשים שהכי שבה את עיניי בתקופה האחרונה הוא Ian Wright האנגלי שכותב בכל פורום ומשתדל להביע בקיאות בנדון, מגיע ח"ח רציני, אבל עומר לקח את זה צעד קדימה ואין פורום (אולי חוץ מהאנגלי, אני יכול להבין, בלגן אחד גדול מה שהולך שם) שאני לא רואה אותו כותב בו. יישר כוח!

הפורום הטוב ביותר - :aaa15:. לצערי לגמרי לא ברמה של שנה שעברה, אבל עדיין פי 123456789 יותר טוב מהשאר.

הדיון הטוב ביותר - הדיון הכי איכותי+פעיל+לא מילאן (אין באיטלקי) שהכי נהנתי לקרוא בו הוא הדיון של היורוליג השנה.

המנהל הטוב ביותר - כמו שנאמר קשה לי להעריך עבודה שנעשית מאחורי הקלעים, אבל השנה מי שבלט בפרונט הוא יותם, Nereo Rocco שהיה הכי פעיל מבין השלושה. עם זאת, אני מצפה שבעונה הקרובה השלישייה תחזור למה שהייתה בעונה שעברה מבחינת פעילות והשקעה בסיקורים וכו'. אתם גדולים מהחיים, וזה שהצבתם לעצמכם רף בשמיים בעונה שעברה (ושוב אני לא יכול להתבסס על מה שקורה מאחורי הקלעים) לא פוטר אתכם מלנסות לשבור אותו שוב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הכותב שאינו כותב - עצוב שיש כל כך הרבה שמות מהבית. הכי בולט uri שהיה עוגן הרבה מאוד שנים, איגור שהיה פעיל בתחילת העונה ונעלם, מוחמד (mamadu) אוהד אינטר שזנח אותנו עבור הרפואה, yonmu הגדול, giallorossi הרומאי, bianconeri כבר די הרבה זמן, מוריניו (לשעבר זלאטן אבל מאז...) אוהד אינטר הידועה לשמצה - בקיצור, הרבה אנשים עזבו וחבל שכך, וסלחו אם הזנחתי את הפורומים האחרים. :aaa15:

אגב, שכחתי להזכיר את זה; מאוד חסרים לי פה החבר'ה מהאנגלי שעברו פורום, ואפילו אני לא קורא שם כל כך הרבה. הם הוסיפו הרבה מאוד בדיוני האוף-טופיק ובדיונים על ליגת האלופות שהייתי קורא בקביעות. אני יודע שיש פה כסאח מאוד רציני אבל חבל לי שפורום אחר נהנה מהכותבים המשובחים האלה. הם יותר מדי חשובים לפורום הזה בכדי להיעלם כך (וזה אפילו מתבטא בזה שמזכירים עדיין את שמם בדיונים כמו זה) ולכן בסוף מישהו יסיים את הסכסוך הזה, חבל על הזמן האבוד הזה שבדרך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/11
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עוד שנה עברה, שנה מבחינתי עם הרבה שינויים פרט לאחד, האהבה לפורום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב המצטיין: בלי יותר מדי פוליטיקה, כי יש פה הרבה כותבים טובים, אז הרי שעידן האדיר (Idan10) גורם לי לשבת ולקרא דברים שרק כאן אפשר ולשקוע בחלומות על כדורגל קולומוביאני, אם זה לא מספיק? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

הכותב המאכזב: אני אישית התאכזבתי מאד מטל סטרופרד, הערכתי אותו כבן אדם בוגר שיודע להכיר בטעויות, מאד חבל לשני הצדדים לדעתי.

הכותב המשתפר: גם אני עם מוראד, מיום ליום ההודעות שלו נעשות מקצועיות יותר.

הכותב האהוב: בהעדר נדב ו C-J בגרמני הנחמה שלי היא שערן לוי איתנו ומוסיף לנו את הפן הברלינאי לפורום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הכותב האובייקטיבי: אורי בגדול.

הכותב הרב גוני: אליאס המלך!

הפורום הטוב ביותר: אולי זה לא משכנע את כולם, אבל אצלי תמיד ה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx

הדיון הטוב ביותר: אני ימשיך עם המסורת ואבחר בדיון ה NBA

המנהל הטוב ביותר: מאחורי הקלעים יש הרבה מנהלים שנותנים את הלב והנשמה שלהם. לטופ שלוש שלי הגיעו אורי, אליאס ולירן. אם צריך לבחור אחד אז אני אבחר באליאס, פשוט משיכמו ומעלה וממשיך בקוו של מנהלים אדירים מהפורום העולמי (מישה, מישה ומישה).

הכותב שאינו כותב: יש הרבה, למרות חילוקי דיעות קיוותי שנדב יחזור, זה לצערי לא קרה, גם C-J נעלם בגלל מחויבות אישית וגם מישה הקנדי מצא תחומים מעניינים יותר מאשר אייסוקר. אני אבחר בנדב!

6. Bensh Member

הכותב המצטיין - agent orange

הכותב המאכזב - xavi6

הכותב האהוב - nereo rocco

הכותב האובייקטיבי - לירן

הפורום הטוב ביותר - הספרדי, ברור

הדיון הטוב ביותר - דיון חצי גמר הצ'מפיונס

המנהל הטוב ביותר - nereo rocco

הכותב שאינו כותב - תמיד barcik

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכותב המצטיין - עדי (Arsenal Fan), תמיד מגיב לעניין, מוסיף בכל דיון שהוא נוכח בו.

הכותב המשתפר - לא יודע אם משתפר, כי לא הייתה איתו בעיה מיוחדת בהתחלה, אבל בהחלט שווה איזכור, Muurad, אחלה כותב, מגיב במקומות שונים בפורום, תגובות שמוסיפות ותורמות.

הכותב האובייקטיבי - כמובן אורי (Michael Carrick)

הכותב הרב גוני - עומר,לא תמיד מתרכז במה שצריך, אוהב לפעמים להתעסק בשטויות, אבל כיף שיש משתמשים כמוהו שמגיבים כמעט בכל פורום.

הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי, איכות תמיד הייתה, התקופה האחרונה הוכיחה שלבסיס חזק ואיכותי אין תחליף, הפורום הזה עדיין הכי תוסס באייסוקר, ובכלל בהשוואה למתחרים, הכי רב גוני, היה הכי איכותי, ותמיד יהיה.

המנהל הטוב ביותר - הרבה מאוד עשו עבודת קודש. אליאס, יותם ואורי הם השלישייה שלי, מי שיקבל את הקול הוא אורי, גם פה.

הכותב שאינו כותב - טוב, קטגוריה לא פשוטה השנה, אי אפשר להתעלם ממה שקרה בפורום האנגלי, הרבה כותבים שהיו חיוביים לא עימנו, אם אני אתנתק מהמסביב ואתייחס לכדורגל נטו, THE STRETFORD END, חסר לי בנוף של הכדורגל האנגלי, מבחינת כדורגל הוא הוסיף לא מעט, אני אישית נהנתי להתדיין איתו. קרה מה שקרה, זה לא קשור לדיון הזה, הפורום איבד כותבים, אבל מצד שני אותם כותבים איבדו גם הם את הפורום, והלכו למקום שגם עוד שנות אור לא יהיה דומה לפורום האנגלי שלנו, מבחינת הגיוון, האיכות, בהכל. אני בטוח שזה משהו שידוע גם להם, אבל כל אחד עושה את בחירותיו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/11
  8. Pipe Member

הכותב המצטיין - יותם (nereo) ועדי (ארסנלפאן). בחרתי ביותם פעם (נדמה לי לפחות), אז בשביל הבירוקרטיה אני אבחר בעדי.

הכותב האהוב - Xavi6 (ירדן), קירק (KIRKH), איתי (נייג'ל), יניב (נסטה). לצורך ספירת הקולות, אני אבחר באיתי בגלל שהוא הראשון לפי סדר אלפבתי.

הכותב האובייקטיבי - איתי (נייג'ל).

הכותב הרב גוני - אמיר ע.

הפורום הטוב ביותר - אנגלי.

הדיון הטוב ביותר - דיון הNFL.

המנהל הטוב ביותר - אליאס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/6/11
  9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

בין היתר בגלל הודעות כאלה אתה אצלי ב"כותב האהוב".

כותב מצטיין - עדי ללא ספק. לא רק שההודעות שלו מעולות, אלא גם שמדובר באוהד אמיתי שחי ונושם ארסנל. למרות ההודעות הדיכאוניות, רואים את זה בכל הודעה והודעה. כל הכבוד.
    הכותב המשתפר - איאן רייט שאחרי תקופת הסתגלות קצרה הפך לכותב נהדר.
    הכותב האהוב - כמו שאמרתי, הסוכן.
    הדיון האהוב ביותר - כמובן הדיון של הקבוצה המוצלחת של צפון לונדון.
    הפורום האהוב ביותר - פורום כדורגל אנגלי.

בחירות לא אובייקטיביות בשיט, אבל ממתי אני אובייקטיבי?

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כותב מצטיין - אורי(Uri)
    כותב מאכזב - אייג'נט. צריך להפנים שמקסס עבר למילאן כי כפו עליו.
    כותב משתפר - בקושי הייתי כאן בשנה האחרונה, אז לא יודע להחליט.
    הכותב האהוב - קובי(Koby Romanista)
    הכותב האובייקטיבי - שחם.
    הכותב הרב גוני - עומר.
    הפורום הטוב ביותר - :aaa15:
    המנהל הטוב ביותר - יותם(nereo rocco)
    הכותב שאינו כותב - ג'יאלורוסי וביאנקונרי בגלל הצבא נעלמו. בכל מקרה לואי(Cheivo). לאן הוא נעלם באמת?

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תלונות לכאן:
    http://www.asoccer.co.il/index.php?act=Msg&CODE=4&MID=121

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עוד הערה: נא לכתוב את הכינוי של האיש בו אתם בוחרים. כידוע, יש כאן אנשים שחולקים את אותם שמות פרטיים ולכן נא לא להקשות עלינו.

13. אבו Member

עוד שנה חלפה, כבר הספקתי לספור איזה מספר טקס אני כבר- הבית האינטרנטי שלי ללא ספק. יאללה.

הכותב המצטיין: יש לא מעט, נעניק את הקול לאליאס.
    מאכזב: עומר. לצד הודעות נחמדות ובאמת השקעה לפורום שאני מפרגן לה, הרבה הודעות עם מעט מאוד חוכמה.
    משתפר: לא יודע אם משתפר, נגיד סוג של "פריצה"- ליברפול פוראבר.
    אהוב: איסטלנדס.
    אובייקטיבי: איאן רייט, עד כמה שאפשר.
    רב-גוני: מוראד. יופי של משתמש.
    פורום הטוב ביותר: :aaa12:. יש ספק בכלל?
    הדיון הטוב ביותר: של ארסנל ללא ספק! החבר'ה הותיקים פה, בוודאי זוכרים מה הלך בדיון שלנו לפני שנתיים-שלוש, ממש בית זונות עם איזה 700 עמודים שחלקם הגדול ספאם. השנה הדיון היה איכות עם כמות, הרבה משתמשים מבינים עניין, רק מילים טובות.
    המנהל הטוב ביותר: כולם בערך. אני אציין את שלומי דוד ואתן לו את הקול שלי, שממשיך להתמיד כבר שנים(!)- בלי להוריד מהערך של כל השאר. כל הכבוד.
    הכותב שאינו כותב: טוב, פה אני שוב אפתח את הנושא המדובר. אני לא יודע כ"כ מי המנהל שעשה את הטעות הזאת עם ההשעייה- ועם כל הקרדיט על העבודה הנפלאה- טעויות נעשו ומבחינתי כמובן, זה פגע, לא קשות כי את הקהילה של הפורום האנגלי אי אפשר לפרק בין רגע- אבל בהחלט פגע. כי מדובר בפורום האנגלי שהכי קרוב אליי. אם נעבור רגע על המשתמשים, שחלקם אפילו התחילו לכתוב פה לפניי, ובאמת יש להם וואחד של היסטוריה בפורום: איסטלנדס, קינג לדלי, סטרטפורד אנד- זאת השלישייה המובילה, כמובן. לראות את איסטלנדס חוזר עם גביע מלונדון לראשונה אחרי מעל 30 שנה וכותב את החגיגות שלו בפורום המקביל, זה חבל. כנ"ל סטרטפורד שחזר גם הוא מלונדון מהגמר.
    הדיון של יונייטד חזר לתחייה, אבל הדיונים של טוטנהאם (שהיה תוסס במיוחד) וסיטי? מכה אנושה ללא ספק. אפשר לציין משתמשים נוספים שערקו: פיטר הגדול, בסט, סיטי בלוז, ארצ'י באנקר, wave, קיי 700, גילעדגי2, גאס 12- או בקיצור, חצי מהקהילה של מנצ'סטר יונייטד, סיטי וטוטנהאם. ועוד כמה שמות שלא ציינתי.

אני יודע שחלקם קוראים את הדיון הזה. אין לי מושג כ"כ מה הם מנסים לעשות בפורום המקביל, אבל אם הם חושבים שהם יצליחו לבנות משהו שמתקרב לקהילה פה ולאייסוקר בכלל- חיים בסרט רע מאוד וחבל. אני מקווה שיוותרו על השטויות ויחזרו. חבל מאוד על השטויות האלה.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - עדי (ארסנלפאן). שקול, חכם, רהוט ומעמיק. אין הודעה אחת סתמית אצל הבחור הזה. אחת הסיבות העיקריות לאיכות הגבוהה של הדיון של ארסנל העונה.

הכותב המשתפר - Ian Wright עשה התקדמות נפלאה בחודשים האחרונים, מה שגם כן מוסיף לרמה הגבוהה בדיון של התותחנים (יש פה איזה theme כפי שאתם שמים לב)

הכותב האהוב - קירק

הכותב האובייקטיבי - אורי (Michael Carrick)

הכותב הרב גוני - מוראד גובר על שי ההולנדי בתחרות קשה

הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי, שמראה את עוצמתו האדירה במיוחד בשבועות האחרונים:aaa12:

הדיון הטוב ביותר - אחרי כמה שנים בהן בחרתי בדיון הפוטבול (שעדיין נותר מצוין) אני חייב ללכת עם הדיון של ארסנל אהובתי, שהיה השנה בשיאו, דווקא כשהקבוצה שלנו לא בדיוק בשיאה...

המנהל הטוב ביותר - אליאס, אם כי מגיע איזכור של כבוד גם לשי (אלון חרזי) על העבודה העצומה שהוא עושה כאן בתקופה האחרונה בכל מה שנוגע לאירוחים.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - יותם Nereo Rocco. משתמש נהדר, ההודעות שלו מנוסחות היטב ומושקעות כראוי, ההומור והציניות שלו משדרגים אותו עוד יותר.

הכותב המאכזב-THE STRETFORD END. ממשתמשים ותיקים כמוהו אני מצפה לבגרות ושינהיגו את הפורום, אך הוא פעל בדיוק ההפך. ההודעות המיותרות שלו באמצע העונה בפורום האיטלקי שבהם הוא חיפש לעורר מחלוקת גורמות לי לבחור בו.

הכותב המשתפר - אור Muurad ללא תחרות. שנה ראשונה שלו בפורום והוא מציג ידע נרחב בספורט ובעיקר בכדורגל על ליגות רבות, נכס יקר לפורום.

הכותב האהוב - שוב פעם יותם. התחברתי אליו יותר מכולם, אחד שאוהב לעזור, כיף לשוחח איתו והוא אחד שמכבד אחרים.

הכותב האובייקטיבי - יואב cazzo. פשוטו כמשמעו יואב כותב עובדתי ומדבר לעניין, גם אם אלו ביקורת על מילאן ושחקניה. מאוד קשה להיות אובייקטיבי ואני מעריך אנשים כאלו.

הכותב הרב גוני - Muurad פעם שנייה, בכל מקום בפורום אפשר למצוא אותו, דבר מעיד על השקעה ורצון לכתוב. היכן שהוא כותב רמת הידע העצומה שלו באה לידע ביטוי.

הפורום הטוב ביותר - :aaa15: איכותי ביותר, המשתמשים הנהדרים מעלים את רמתו. לפעמים הוא די שקט אך הוא הפורטום מספר אחת ללא ספק. חלה ירידה קלה ביחס לשיא בעונה שעברה אבל הוא עדיין ברמה גבוהה מאוד.

הדיון הטוב ביותר - יורוליג 2011, אמנם אינני כותב שם אך נהנתי לקרוא ולהרחיב אופקים. רמת ההשקעה של עידן בהיתה עצומה.

המנהל הטוב ביותר - idans10. לא מזמן הוא מונה למנהל ומשקיע בצורה מופלאה. הניהול שלו בפורום העולמי יוצא מן הכלל וגם בדיוני הכדורסל הוא בא לידי ביטוי ומביא איתו סיקורים מדהימים.

הכותב שאינו כותב - מלא כותבים בולטים בפורום האיטלקי נעלמו העונה בגלל סיבות שונות אך החלטתי לבחור ביניב Nesta בגלל שנעדר הכי הרבה זמן בנוסף להיותו מנהל. הוא חזר השבוע ואני מקווה לראות אותו פה על בסיס קבוע.