טקס ניסים כהן 2009

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/6/09.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנים האחרונות לא יצא לי להיותה רבה באייסוקר ככה שמעט מאוד קטגרויות אני אוכל למלא.

הכותב המצטיין - עשיתי חיפוש ואז פתאום נתקלתי בשם שתמיד אני רואה בכל מקום שאני נכנס אליו פה ותמיד ההודעות איכותיות.
    שי - de Middenweg

הכותב המאכזב - אייג'נט אורנג',כל כמה זמן קם לו באייסוקר איזה מישהו שחושב שהוא מצחיק ומתחיל לרדת פה על משתמשים,הפעם זה הוא וחבל כי יש הרבה הודעות שלו שהם איכותיות.

הכותב המשתפר של השנה - גדול עליי למצוא מישהו כזה עם הזמן שהייתי באתר

הכותב האהוב - ריקי,לירן,אריאל,אבירם והרשימה עוד נמשכת..ריקי כותבת פה עוד פחות ממני נראה לי אז אני אלך על לירן רוזנר.

הכותב האובייקטיבי - לא מצאתי השנה מישהו שהתבלט מעל האחרים בקטע הזה.

הכותב הרב גוני - לירן ודור המובילים,אבל הבחירה שלי היא דור.

הפורום הטוב ביותר - ליגת העל הפורום הישראלי.

הדיון הטוב ביותר - השנה לא מצאתי איזה דיון מעל האחרים,אז אני אתן לדיון של מכבי חיפה בכל זאת,היא האלופה :)

המנהל הטוב ביותר - באמת כולם טובים,לא יכול להגיד שראיתי מישהו מעל כולם.

הכותב שאינו כותב - גל -אלברו רקובה עוד כותב פה?או שהוא שינה שם או שפשוט לא שמתי לב שהוא כותב פה,בכל מקרה הוא חסר.

2. פרנקו בארזי Member

הכותב המצטיין: scouser tommy, בכל פעם ששוב נזכרתי שהפורום הזה קיים או שהאצבעות שלי מתוך הרגל כתבו אייסוקר, כל מה שראיתי זה סקאוזר טומי מול העיניים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx הוא גם כותב יפה.

הכותב המאכזב: בתור אחד שכמעט ולא כתב פה בחצי שנה האחרונה לא יהיה פייר מצידי להגיד על מישהו שהוא מאכזב.

הכותב המשתפר של השנה: de Middenweg

הכותב האהוב: יש כאן שלושה - sagiv, אוהב את הכתבות שלו ואת סגנון הכתיבה שלו. פלוס אוהד הפועל מה שמעניק לו נקודות רבות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx . השני Wazza, תמיד מעניין לקרוא מה שהוא כותב. השלישי זה המשתמש ענבל רואד, מאותן הסיבות של Wazza.
    כדי שלא לבלבל את האקדמיה - הבחירה שלי היא שגיב.

הכותב האובייקטיבי: לירן.

הכותב הרב-גוני: the yellow diamond

הפורום האהוב זה הפורום האיטלקי. הפורום המעניין זה פורום האוף טופיק. הפורום הכי טוב זה הפורום האנגלי.

הדיון הטוב ביותר: דיון התקשורת האנגלי.

המנהל הטוב ביותר: לירן

הכותב שאינו כותב: בתור אחד שכמעט ולא כתב פה בחצי שנה האחרונה לא יהיה פייר מצידי להגיד על מישהו שהוא אינו כותב.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הכותב המצטיין - מי אם לא, השגריר שלנו בהולנד, שי - de Middenweg, כיף לקרוא את ההודעות שלו.
    הכותב המאכזב - לא כל כך עוקב אחרי כל המשתמשים, או לפחות רובם, לא נוטה לבקר בכל הפורומים (עם דגש באיטלקי ובגרמני) ולכן אין לי דעה.
    הכותב המשתפר של השנה - כנ"ל.
    הכותב האהוב - דור - Raulito, כיף לי לקרוא את הסיקורים שהוא עושה לאחר כל משחק, הן של הפועל ת"א והן של ריאל. גם אריאל ראוי כאן למחמאות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    הכותב האובייקטיבי - כפי שרשם rainman, לא מצאתי השנה מישהו שהתבלט מעל האחרים בקטע הזה.
    הכותב הרב גוני - אבו, יש פורום שהוא לא נוטל בו חלק? קשה לי להאמין ...
    הפורום הטוב ביותר - מכיוון שאין קטגוריה של הפורום המשתפר, אני אתן את הקרדיט לפורום הישראלי שעשה התקדמות מרשימה, אני מחכה לבן אדם שיגיד שפני הכדורגל בארץ כפני הפורום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    הדיון הטוב ביותר - בפורום אוף טופיק - מכירים את זה ש ... בעיקר בגלל y56kh, שמעריץ את בניון, עם השטויות שהוא כתב שם:
    טריק אלוהי, ביי פאר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    המנהל הטוב ביותר - אני אתן את הכבוד ללירן, על אף שגם אבירם ושגיא עשו עבודה טובה, כמו כן גם סקאוזר טומי ומייקל קאריק, בל נשכח את רוזנר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    הכותב שאינו כותב - King Kenny, נעלם בתקופה האחרונה, אני מצפה לראותו כותב באותה תדירות שכתב פעם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/6/09
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - אנדרי (AGENT ORANGE) נכון, הוא עקשן כמו שרק חמור יודע. בהחלט, הוא, כפי שגם אמרתי לו בהזדמנות, מזכיר לי את הסיפור על הכבאי שכה אהב לכבות דלקות שהיה מצית מאות כאלה בעצמו. אבל מעל לכל, הוא אינטלגנטי ושנון, שלא בצדק (אף שלעיתים דווקא כן) מושך אנטגוניזם. אני, מכל מקום, אוהב ונהנה לקרוא את הודעותיו.

הכותב האהוב - יותם (Nereo Rocco) לפעמים נדמה לי שיותם הוא אחי התאום הוירטואלי. כאילו תחילה היה מוח אחד שחולק בין שנינו (יותם קיבל את החלק היותר גדול (והחכם יותר), אני את זה עם הארמית). זה נחמד, ואף אהוב, לדעת שיש עוד מישהו בעולם שחושב בדומה אליך וחולק איתך את אותה התשוקה והאהבה לכדורגל האיטלקי.

הכותב הרב גוני - wolf89 (אני אפילו לא מכיר את שמו). לעזאזל! הבחור קורא את מה שיש על ליבי בדיון הספרים, הוא חייב להיות רב גוני.

הפורום הטוב ביותר - האיטלקי ( :aaa15: ).

המנהל הטוב ביותר - יניב (Nesta) יניב אוהב את הפורום האיטלקי ומשקיע בו את מירב מאמציו. הופך אותו למקום שאני בהחלט מרגיש בו בבית, מה גם שבחודש וחצי האחרונים של שביתה בלימודים, אני נמצא בפורום המון וכיף שיש מי שינקה, ישתוף ובישל בו. גם ליותם מגיע תודה על כך.

הכותב שאינו כותב - יואב (Cazzo) אני הכותב המבוגר באיטלקי ואילו יואבוש הוא הצעיר. מה שגורם לי לא פעם לראות בו כאח קטן ואהוב, שגם מארח אותי (ואת יניב) בבית אביו בכל פעם שיש משחק ששווה לראות על מסך ענק עם בירה.

יש עוד כמה שאשמח לקטרג כאהובים, בינהם אליאס (sixtobast), איגור (Goodsign) קובי (רומאניסטה), מושיקו (ביאנקונרי), לירן (רוזנר), דנידין ורובין הוד. בטח יש עוד שפרחו מזכרוני, אך זה, מכל מקום, אינו יכול להכיל את כולם.

וכמובן, תודה לכל אלה שבחרו בי. לא הפכתם אותי למאושר באדם, כפי שאולי כיוותם בנבחי נשמתכם, אבל בהחלט מילאתם אותי בתחושה הנעימה הזו, שעולה בכל פעם שמישהו מעריך אותך. שוב, תודה חברים.

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/09
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הכותב המצטיין: יש הרבה, אבל יש אחד שלצערי לא הרבה מכירים וחבל שכך. בכל אופן הקול שלי הולך ל C-J, אין הרבה משתמשים עם כתיבה ברמה שלו. פשוט אין!

הכותב המאכזב: יש פה כ"כ הרבה משתמשים ברמה גבוה שפשוט יורדים לזנות לפעמים בגלל ויכוח זה או אחר. עמי (ריקלמה1) הוא אחד כזה. משתמש שאני אישית מאד מעריך, אבל המוטו שלו "הליגה הספרדית/גרמנית/איטלקית זבל" והצורה שהוא לפעמים מתבטא מאכזבת. ולמרות הכל הוא יכול הרבה יותר.

הכותב המשתפר: רק בגלל שזה מונח אחר לתגלית השנה אני מוכן לתת את התואר הזה לשי ההולנדי, כי משתפר נשמע לי זול מדי למשתמש כמו שי. משתמש משיכמו ומעלה. מילה טובה גם לעידן הקולמביאני שהביא רוח חדשה לפורום העולמי.

הכותב האהוב: הוא לפעמים מוציא אותי מדעתי, הוא טמבל והוא סובייקטיבי והוא קומניסט, אבל הוא הבן אדם הכי מדהים שיצא לי להכיר פה. אז סלע BRUDER הוא כמובן הכתב האהוב עלי.
    וכמובן :ריקי, תפסיקי עם השוביניזים שלך ותחזרי לאלתר!

הכותב האובייקטיבי: לא חושב שצריך להסביר למה אני בוחר בלירן ...

הכותב הרב גוני: האמתי שחשבתי על אבו, אבל זה פורום כדורגל וערן לא יוצא יותר מדי מהאנגלי אז בגלל זה אני הולך על דור (RAULITO) שהוא באמת משיכמו ומעלה. מנהל ואישיות לדוגמא.

הפורום הטוב ביותר: לאיטלקי מגיע המחמאות על השידרוג העצום שהוא עבר, אבל הגרמני היה נשאר האנדרייטד של הפורום. לא בגלל העבודה שאני ואחרים משקיעים, אלא בגלל האפס ספאם והדיונים המהוקצעים והנפלאים שזורמים אצלנו. עד היום חבל שהרבה אנשים אפילו לא נכנסים לראות מה קורה אצלנו. כנראה שכל אחד בביצה שלו ...חבל

הדיון הטוב ביותר: האמתי וכאן שוב אני חוזר לשי ההולנדי, הדיון ההולנדי הוא העונה אחד הדיונים הכי מעניינים בפורום. מילה טובה לכל השותפים. גם דיון הליגה הטורקית נהדר עם אריאל והמשתמש האוהד את גלאטסריי וכמובן דיון ה NBA (שלפעמים אבל נגרר השנה יותר מדי לשטויות.

המנהל הטוב ביותר: אני לא רוצה להישמע כמו תקליט, אבל יש לי הרגשה שאנשים כאן לא מעריכים מספיק את העבודה שנעשת כאן מאחורי הקלעים. אני מאושר וגאה להיות חלק מהצוות הנפלא הזה שעומל בשביל הפורום הנפלא הזה. אני לא רוצה לציין כל מנהל, כי באמת לכל אחד מגיע מילה טובה, אבל יש פה כמה שזכורים לאיזכור. אני יתחיל עם דניאל, העבודה שלו, המסירות שלו, ההתנדבות שלו, פשוט מדהים. מנהל נפלא שכולנו תקווה שיום אחד יחזור. אורי האנגלי, הוא פשוט גאון ומנהל לדוגמא שתמיד יתנדב לעזור. השותף שלי בראשיים לירן, שיום ולילה עומל בשביל הפורום, פשוט אישיות מדהימה שאני מקווה שיום אחד הפורום הזה יוכל לתגמל אותו בכל דרך בהתאם. את הקול שלי הפעם אבל אני רוצה לתת למנהל מיוחד שחזר לפורום אחרי שפרש וסחף איתו את הפורום האיטלקי חזרה לצמרת. מעבר לזה הוא בן אדם מדהים עם ידע יוצא דופן ובכלל רק על הקאמבק הוא ראוי למחמאות. אז יניב NESTA) אם זה תלוי בי אתה מנהל השנה באייסוקר.

הכתב שלא כותב: יואב יא קאצו תפסיק לעשות דאוויינים!

לסיכום, פורום נפלא, עם אנשים נפלאים שפשוט כיף להעביר בו את הזמן.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הכותב המצטיין: הקול שלי ילך לאורי (uri) כי הוא תמיד ענייני, מנוסח יפה ומנומק, הכתיבה "הארמית" שלו היא הכנה טובה בשבילי לקראת השיבה לספסל האקדמיה בקרוב. שי ההולנדי, אורי (מייקל קאריק) ויותם (נראו רוקו) הם גם מהכותבים המצטיינים של השנה לדעתי.

הכותב המאכזב: בן אדם עם ידע ויכולת כתיבה משובחת, חבל שהוא מתעסק יותר מדי בריבים והעלבות לדעתי- AGENT ORANGE

הכותב המשתפר של השנה: שראיתי את ההודעות הראשונות שלו הייתי בטוח שהוא לא ישאר איתנו הרבה זמן, אבל אין ספק לדעתי ש GRANDE LAZIO עשה שיפור ענק.

הכותב האהוב: עידן הקולומביאני (idan10) ושי ההולנדי הם שניים מהמשתמשים שאני הכי נהנה להתכתב איתם אבל לקטגוריה הזאת אני בוחר ביותם (Nereo Rocco), אני פשוט נהנה לקרוא את ההודעות שלו. אם לציין עוד כמה כותבים שאני מאוד נהנה מההודעות שלהם אלו אורי (האיטלקי והאנגלי), ירדן שנחה עליו הרוח (הפחות עוקצנית), רוזנר, סלע ועוד הרבה האמת...

הכותב האובייקטיבי: אילולא החתימה בכלל לא הייתי יודע את מי לירן אוהד.

הכותב הרב גוני: אבו ועומר מופיעים בכל מקום בפורום כמעט אבל מי שמתעניין כמעט בכל ענף ספורט עד להוקי דשא נשים הוא שי (de Middenweg). אז מה שי, בדקת מי ניצח את מי?

הפורום הטוב ביותר: בחירה קשה, אין ספק שהאנגלי הפעיל ביותר והוא גם מרכז בתוכו כותבים מצויינים ודיונים מרתקים, לגרמני הצבעתי שנה שעברה ואני עדיין חושב שהוא האיכותי ביותר. אבל השנה אני מצביע לפורום האיטלקי בשל השיפור הענק שהפורום עבר לדעתי, כל הכבוד לכל המשתמשים והמנהלים שלוקחים חלק בפורום הזה, אני מקווה שעם הזמן הוא גם יגדל תוך כדי שמירה על האיכות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הדיון הטוב ביותר: לא ממש דיון אבל הפרוייקט המיוחד לקראת משחקי שמינית הגמר בליגת האלופות, תענוג. הדיון ההולנדי הוא גם מקום שמאוד נהנתי להכנס אליו השנה.

המנהל הטוב ביותר: יש באייסוקר חבורה של מנהלים מצויינים שראויים להכרה על העבודה הרבה שהם עושים למען האתר, אבל מעל כולם אני חושב שלאורי (Michael Carrick ) מגיע בשל התרומה הרבה שלו וההתנדבות שלו בכל פרוייקט שנעשה השנה.

הכותב שאינו כותב: תומר (תומר22) חסר לכולנו פה לדעתי. גם דיאבליטו, ופאטיטו האדומים נעלמו מהארגנטינאי לאחרונה וחבל. אני מקווה ששנה הבאה אני לא אצטרך לרשום פה את דניאל (Claret&Blue) שנעלם מאז התגייס.

7. Joel Gion Member

גם השנה לא יצא לי לבקר פה הרבה בגלל הצבא, אבל החופשה שנכפתה עליי בחודשים האחרונים פינתה לי הרבה זמן ואני שמח שחזרתי להיות יחסית פעיל.
    בגלל שלא הייתי פה יותר מדי השנה, אני אענה רק על חלק מהקטגוריות.

הכותב המצטייין - היה ונשאר, אורי (uri). ניסוח לעניין, ידע עצום, אהבה אדירה לקאלצ'ו, הבנה טקטית מושלמת ובכלל ראייה אובייקטיבית והגיונית של הפרטים הם רק חלק מהדברים שמאפיינים אותו.

הכותב האהוב - בפורום האיטלקי יש בסיס איכותי ומצומצם של חבר'ה שמבינים בכל דבר שקשור לקאלצ'ו איטליאנו. אורי, קובי, יותם ויניב הם אנשים שכיף לדבר איתם על כל נושא, החל מהליגות הנמוכות, דרך הנבחרות הצעירות וכמובן שגם על הנבחרת והסרייה אה. קשה לי לבחור אחד מהם, אם אני חייב אז שיהיה קובי הרומאניסטה. רק על הדעות שלו על באלוטלי מגיע לו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הכותב הרב גוני - שוב, לא הייתי פה יותר מדי זמן אבל ממה שהתרשמתי בחודשים האחרונים, sixtobastia נמצא בכל מקום ויש לו מה להגיד על כל נושא כמעט.

הפורום הטוב ביותר - כמו שכבר כתבתי, בפורום האיטלקי יש בסיס איכותי מאוד של כותבים. חבל שכמות הכותבים הפעילים לא גדולה יותר, אבל הבסיס האיכותי של החבר'ה שציינתי מחפה על העניין הזה.

8. KirkH Member

עוד עונה מאחורינו. הנה באה עוד אחת. הזמן טס.

כותב מצטיין:לדעתי סטרטפורד מחזיק בממוצע הודעות של ספאמר מדופלם, רק שהתוכן ברובן המוחלט, מעלף. תמיד מקצועי ומרתק, תמיד חד ולעניין. בתקופה האחרונה זה גם מגיע ממש מלב העניינים בממלכה עצמה מה שרק מוסיף... אז מה אם הוא מתנשא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

כותב מאכזב: לא מצפה, לא מתאכזב.

כותב מפתיע \ משתפר: אני אלך עם GalB . הדיון של אברטון נפתח העונה ולא בפעם הראשונה על ידי אוהד של קבוצה אחרת. בניגוד לשנים עברו, הפעם, משום מקום קיבלנו זרם של חבר'ה עם טופי בעורקים ובנשמה. תופעה שכיף לראות ובעיקר לקרוא.

כותב אהוב: פיטר הפיל אותי העונה לא פעם על הרצפה עם יציאות אדירות. כשיש גם בונוס בדמות פנינים מהעבר הרחוק בממלכה. נפלא. כאשר כרגיל גם פוסטיגה או איך שערן לא קורא לעצמו היום מחייב איזכור.

הכותב האובייקטיבי: כמו תמיד, מוביל בתחום לירן .

הכותב הסובייקטיבי: אתם יכולים לבטל את התחרות, אתם לא יכולים לקחת לרודס את התואר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

הכותב הרב גוני: אבו כותב בערך בכל מקום שאני מציץ בו. וכותב לעניין..

הפורום הטוב ביותר: לא יודע אם האיכותי ביותר (פשוט לא נמצא באחרים מספיק בשביל לחוות דעה), אבל בטח שהכי מעניין והכי מעורר הדים. ואם זו לא המטרה, אז מה כן? האנגלי, אגב.

הדיון הטוב ביותר: הוספנו עוד חבר! אנחנו כבר חמישה ושליש!! פוטבול אמריקאי בפער של 10 יארד..

המנהל: לשמחתי, אני מרגיש שרוב העבודה נעשית מאחורי הקלעים. וטוב שכך. לכן את הקרדיט שהוא בהחלט אדיר, אני אחלק בין כל המנהלים.

הכותב שאינו כותב: דווקא לאור צניחתה של ניוקאסל למעמקי החושך של הצ'מפיונשיפ בולט חסרונם של הכותבים שאוהדים אותם.. ניתן להם את זה כפרס ניחומים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

זהו. כרגיל פירגון עצום לכל מי שכתב והשתתף. אייסוקר ממשיך להיות המקום הכי שפוי ומטורף באותה מידה כאשר זה מגיע לכתיבה בנוגע לכדורגל בישראל.

9. Rudess Member

הכותב המצטיין - איסטלנדס.

הכותב המאכזב - אין.

הכותב המשתפר של השנה - GalB

הכותב האהוב - Mr. Arsenal, אמנם לא כותב הרבה בגלל עיסוקיו הרבים אבל כותב איכותי.

הכותב האובייקטיבי - אין.

הכותב הרב גוני - אבו.

הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי , מקום שני: פורום גרמני.

הדיון הטוב ביותר - הדיון של ארסנל.

המנהל הטוב ביותר - לירן רוזנר.

הכותב שאינו כותב - ירון NewcastleFan.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין-KirkH. חד כתער כמו תמיד, ותמיד עם השילוב הנכון של הומור וניתוחים קרים, תענוג לקרוא כל הודעה. הירידות על ספרס קורעות אותי.

הכותב המשתפר/מפתיע - משתפר זה לא המונח הנכון פה כי הוא התחיל מעולה והמשיך מעולה, אבל מי שהפתיע אותי השנה הוא idan10, הפריק הקולומביאני, שצץ לו משום מקום עם ידע אדיר והשקעה גדולה לא פחות בכל מה שנוגע לכדורגל בבירת הסמים העולמית.

הכותב האהוב-אני מריח מהפך ואני רוצה לקחת חלק בו... ערן (קינג לדלי) תמיד קיבל את הקול שלי וכרגיל הוא ראוי לאיזכור, אין הודעה שלו שאני מפספס, אבל זה גם נכון לגבי פיטר (RealStretford) המבריק שנותן לנו ניחוח אנגלי אמיתי בפורום עם הרבה ציניות, שנינות ונסיון חיים.

הכותב האובייקטיבי-ערן אבו חייב לזכות במשהו אחרי שנה מצוינת שלו, את התואר הזה לפחות ניתן לו.

הכותב הרב גוני-תחרות קשה מאוד בין שי (דה מידנווג) לערן אבו שאפשר למצוא אותם בכל חור בפורום. בסופו של דבר כדורגל קולומביאני, אופניים ובייסבול יותר איזוטריים מכדורגל אנגלי, כדורסל וטניס ולכן תואר הרב-גוניות הולך לשי שפשוט מתעניין בהכל.

הפורום הטוב ביותר-אני רואה פה כותבים שמתגאים במקצועיות של הדיונים בפורום האיטלקי והגרמני, ואני לא הולך לערער על כך, אבל הפורום היחידי באייסוקר שבו אפשר למצוא גם דיונים מקצועיים ברמה וגם בידור, פיקנטריה והווי היה ונשאר הפורום האנגלי :aaa12:

הדיון הטוב ביותר-מתישהו הדיון הזה גם יזכה בתואר... משנה לשנה כוחנו עולה ומתווסף עוד כותב, דיון הפוטבול האמריקאי

המנהל הטוב ביותר-דניאל (claret&blue) שלצערי הצבא לקח לנו במרץ. the man bleeds Asoccer, תמיד היה מוכן לתת כתף בכל מקום ובכל שעה.

הכותב שאינו כותב-תומר22 שנחטף ע"י וואלה ספורט. פנינו כבר למוסדות של אופ"א לבוררות, אנחנו רוצים פיצוי כספי הולם.

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - nfcb. המשתמש מספר 1 בפורום.

הכותב המאכזב - xavi6. באלאק לא לוזר?!?!?! אפילו אמא שלו יודעת שהוא כזה. ובכלל בכל ויכוח מפגר שנפתח בפורום הזה הוא נמצא.

הכותב המשתפר של השנה - ניתן את התואר לtoxin. עובר מקצה שיפורים מהודעה להודעה. יישר כוח!

הכותב האהוב - der kaiser. כל הודעה תענוג.

הכותב האובייקטיבי - liran rosner. אולי זה בגלל שהוא אוהד שטוטגארט, אבל הוא הבחור האובייקטיבי ביותר בפורום.

הכותב הרב גוני - raulito. בכל דיון של כל מחזור בכל ליגה הוא נמצא עם הודעות ענייניות שתורמות גם הרבה צבע לפורום.

הפורום הטוב ביותר -הגרמני. בהליכה. למרות שנה יחסית קשה.

הדיון הטוב ביותר - אתן את התואר לדיון הגרמניות באירופה. ההודעות שם היו ברובם ברמה הכי גבוהה בפורום הטוב ביותר.

המנהל הטוב ביותר - claret&blue. עשה עבודה נפלאה מאחורי הקלעים וראוי מאוד לתואר הזה.

הכותב שאינו כותב - Ralph-Lauren. חבר אתה חסר! תעזוב כבר את הטנק ותחזור לסיגנל אידונה פארק! מתגעגעים אלייך שריונר.

כמו כל שנה, תמיד תענוג לכתוב בפורום מס' 1 ברשת.

12. בועז Member

כותב המצטיין: Nero_rocco הוא הבחירה שלי.

הכותב המאכזב: בועז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

הכותב המשתפר של השנה: Scouser tommy עשה קפיצה נהדרת. גם מייקל קאריק (דני סימפסון בעוונותיו) היה השנה אדיר.

הכותב האהוב: איסטלדנס גורם לי לצחוק בקול רם מול המחשב. סגנון כתיבה ייחודי, פסיקים בכל מקום, אצל כל אחד נורמלי אתה יודע שבסוף המשפט תגיע נקודה, אצל עופר זה יכול להיגמר גם בפסיק. מה שבטוח, תהיה שם עקיצה. גם את ארצ'י באנקר אני אוהב. אה וכמובן, AW forever הענק.

הכותב אובייקטיבי: אנאערף? שיהיה Hotspur רק כדי שיגרום לו לתהות איך לעזאזל הוא הגיע לזה.

הכותב הרב-גוני: אנאערף? שיהיה Hotspur רק כדי שיגרום לו לתהות איך לעזאזל הוא הגיע לזה.

הפורום האהוב: אנגליה

הדיון הטוב ביותר: חברים , הדיון של טוטנהאם כבר עונה שניה ברציפות הפך לקומדיה של הפורום, שמעתי שהולך לצאת לזה סרט המשך בסביבות חודש ספטמבר.. עוד דיון אדיר היה לפני שמינית גמר האלופות.

המנהל הטוב ביותר: Claret&Blue הוא תותח. עשה הרבה עבור הפורום הזה ואני בהחלט חושב שמגיע לו הכבוד. אני יודע שפרוייקט ליגת האלופות השנה היה הרבה בזכותו ועבורי הוא המנהל הטוב ביותר שהיה כאן.
    האמת היא שבכיף הייתי כותב אותו גם בתור הכותב האהוב והכותב המצטיין, אבל החלטתי לחלק קצת כבוד גם לאחרים.

הכותב שאינו כותב: בהמשך לסעיף הקודם, כל אוהדי ווסטהאם (שני הדניאלים וערן) חסרים לי מאוד. אחת הסיבות שהתחלתי לכתוב פחות היא ההעלמות של הדניאלים מהפורום עקב גיוסם. קצת ירד לי החשק להתחיל להתנצח מול לדלי והאפרוחים לבדי, מקווה לראותכם בעונה הבאה.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

השנה אחרי 4 שנים של ניהול פרשתי לענייניי, הייתה שנה עמוסה, אני יכול להעיד שבמזרח השתדלתי להיכנס מתי שרק יכולתי. האנרגיות עדיין לא חזרו במלואן אבל התחושה היא שהפורום האנגלי, והפורום בכלל בידיים טובות.

הכותב המצטיין - גם אני אתן קול לפיטר (Realstretford) ורק שימשיך לכתוב.

הכותב המאכזב - ערן כי הוא חושב שהיתושים עשו לי משהו בקמבודיה... וברצינות, לא יזיק לכמה חבר'ה עם ראש רציני וקצת נטייה לסטות מהעניין להתיישר.

הכותב המשתפר של השנה - השנה כאמור הייתי מעט פחות פעיל והיה לי קשה לעקוב אחר מגמות, הקול שלי יילך לערן (Abu) שאמנם עדיין נראה לי לפעמים שמנת התסכול התורנית שלו מתה להתפרץ אבל הגיע עד לניהול בזכות ולא בחסד.

הכותב האהוב - הרבה. לרשימה הקבועה של האנגלופילים שכולם מציינים רוצה לציין גם את רפאל (AW Forever) שתמיד נכנס איתי לויכוחונים, את איתן, אלון (The Lane), בפורומים אחרים אוהב מאוד את De Mittenweg, את ההודעות של "הרצליה עד המוות", nfcb, מהפורום האיטלקי את Uri כשהוא לא מתפלסף מדי פעם ולפעמים את של יותם.
    את מי אני אבחר מתוכם... יאללה, את עופר eastlands כי כל סיפור שלו או שקשור אליו גורם לי להתגלגל מצחוק. מההיכרות על הבן אדם אני כבר קורא את ההודעות שלו עם הקול שלו, הטון והכל...

הכותב האובייקטיבי -איפה גל (Ampelmann) כשצריך אותו? אובייקטיבי? אני הכי אובייקטיבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx אי אפשר להצביע לעצמי? נלך עם רוזנר, כי נראה לי לפעמים שהוא לא שונא אף אחד באמת, אפילו לא את באיירן.

הכותב הרב גוני - אני תמיד רואה הודעות של אריאל (George Best) בכל מקום.

הפורום הטוב ביותר - השנה אני סוף סוף לא תלוי ולא צריך לצאת דיפלומט. :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - הדיון של ספרס הוא אמנם לרוב התדיינות ביני, ערן וקירק עם חיזוקים מהצד אבל כיף לראות אותו פעיל תמיד, אני תמיד מספר איך כשהגעתי לפורום רק רציתי מישהו לדבר איתו על ספרס בעברית ואין ספק שזה המקום. עם זאת הקול יילך ל"בחצר המלכות" האיכותי.

המנהל הטוב ביותר - קולי יילך לדניאל (Claret & Blue) שהלך וחזר והיום דומיננטי ומוביל את אורי, תומר וערן הפחות ותיקים.

הכותב שאינו כותב - אבי מלר (ענבל רואד). אם בערוץ הספורט אין לך סעיף בחוזה שאומר שאסור לך להשתתף יותר בפורום אבקש נוכחותך במיידי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. דנידין Member

המנהלים תפסו אותך בביצים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יותר מרצוי, כי זה יתן לי חיים קלים בהרבה בספירת הקולות. במילים אחרות, ריבוי קולות לקטגוריה די פוסל את הבחירה שלכם והיא לא תספר. צר לי, אבל מה אני יכול לעשות? מי שמתעקש להשאיר 2 בחירות אז בכיף, הרי אחרי הכל זה טקס פידבק חיובי ולא תחרות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/09