טקס ניסים כהן 2009

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/6/09.

1. wieitan Member

מכיוון שצר עולמי כעולם ה-White hart Lane, אז מן הסתם הבחירות שלי קשורות לשם

הכותב המצטיין: ללא עוררין ערן (לדלי). מצחיק שנון ואחלה בן אדם (אוהד הקבוצה הנכונה !!)

הכותב המאכזב - קטונתי.

הכותב המשתפר של השנה אני יחסית חדש בפורום.

הכותב האהוב - קירק. אני מחכה לדאחקות שלו. ערן וגורג בסט מעלים אף הם חיוך על פני.

הכותב האובייקטיבי - אין חייה כזאת !!

הכותב הרב גוני - גיא הוטספר

הפורום הטוב ביותר - אנגלי.

הדיון הטוב ביותר: טוטנהאם ולו מהסיבה שכל כך הרבה אוהדי קבוצות אחרות נכנסים על מנת להדגיש את אהבתם העזה לטוטנהאם.

המנהל הטוב ביותר: לא מכיר

הכותב שאינו כותב - אלון (דה ליין)

2. The_Arsenal Member

אני אתן קונטרה למשתמש הקודם, ויבחר בחירות ארסנליות.

הכותב המצטיין: AW FOREVER. לא תמיד אני מסכים איתו, אבל לא ראיתי הודעה אחת שלו שלא הייתה מנומקת כמו שצריך, או לא כתובה כמו שצריך. עושה רושם של בחור סופר אינטילנגט, והוא גם פנאט של ונגר כמוני, מה שמרים לי להנחתה לקטגורייה הבאה.

הכותב המאכזב: טל עופר הלא הוא RUDESS. בחיים שלי לא ראיתי בנאדם שמשקיע כל-כך הרבה אנרגיות בלחפש רע בקבוצה שלו בכלל, ובמאמן האגדי שלה בפרט.

הכותב המשפתר - אין לי מושג.

הכותב האהוב - ענבל רואד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx . נישאר כבר באותו דיון.... שגיב. אני גם אוהב את אוהדי ווסטהאם. אבל מעל כולם, איסטלנד. הבחירה הסופית שלי - eastland

הכותב האובייקטיבי - פול סקולס.

הכותב הרב גוני - אם כולם אומרים אבו כנראה הם יודעים על מה הם מדברים.

הפורום האהוב - :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - כל דיון מחזור אחרי שיונייטד עושקים את השופט ואיסטלנד מביא את ההברקות שלו. באופן כללי יותר - דיון התקשורת.

המנהל הטוב ביותר - לא יודע.

הכותב הלא כותב -יאיר, Mr.Arsenal... עד לא מזמן כתב הרבה יותר ועכשיו בגלל עומס הוריד את המינון. אם זה לא היה קורה הוא בטח היה אצלי בקטגורייה של הכותה הטוב.

3. Gunner_ForeveR Member

הכותב המצטיין - AW forever.

הכותב המשתפר של השנה - לא מכיר מישהו שלא ציפיתי ממנו ליותר מדי אך הוא השתפר...

הכותב האהוב - קינג לדלי.

הכותב האובייקטיבי - לירן וקינג לדלי... קרב צמוד.

הכותב הרב גוני - אני חושב שאבו. עוסק בהרבה תחומים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

הפורום הטוב ביותר - אני נכנס בד"כ רק לאנגלי, ככה שאני לא יודע.

הדיון הטוב ביותר - פרוייקט ליגת האלופות הרשים אותי.

המנהל הטוב ביותר - לא נראה לי שבאמת אפשר לדעת...

הכותב שאינו כותב - Mr.Arsenal, יאיר.

יש לציין כי כל הבחירות הן ממי שאני מכיר, ואני לא מכיר הרבה.

4. GRANDE LAZIO Member

יאללה למה לא, נשתתף.
    ממה שהספקתי להכיר ולהתרשם.. אממ הנה.

הכותב המצטיין: Raulito, Zlatan Ibrahimovic
    הכותב המאכזב: יש פה הרבה מעצבנים, אבל יאללה, נתעלם.
    הכותב המשתפר: לא מספיק זמן פה כדי לבחור.
    הכותב האהוב: שוב, אני מאוד אוהב לקרוא את ההודעות של Raulito, הבנאדם מוכשר מלידה.
    הכותב האובייקטיבי: נראה לי ש- uri
    הכותב הרב גוני: Raulito, משקיע בכל הודעה, תענוג.
    הפורום האהוב: :aaa15:
    הדיון הטוב ביותר: לא זוכר אחד כזה.
    המנהל הטוב ביותר: Nereo Rocco.
    הכותב שאינו כותב: לא מכיר מספיק.

5. Dimitar Berbatov Member

תודה רבה אבו

השנה היתה איזה תקופה של כמה חודשים שלא כתבתי, בכל זאת ננסה:

הכותב המצטיין - יש את החבורה הקבועה שאלה טל, ערן, קירק, אריאל שכולם נהדרים ואני נהנה לקרוא הודעות שלהם, אבל אני בוחר באורי -מייקל קאריק. תמיד אובייקטיבי, תמיד מנומק ובלי הפוזה האנגלופילית הטיפוסית. חוץ מזה יש לו אחלה טעם במוזיקה, הוא אוהב סיינפלד וכמובן אוהד את הקבוצה הנכונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב המאכזב- כל הלוקחים חלק בויכוח המאוס בין האיטלקים לאנגלופילים כשלעיתים גם הספרדים מצטרפים לקואליציה נגד אנגליה. שזה אומר בראש כמובן שלושת אריות, בועז, אייג'נט אורנג',בנסצ' שירד לרמה נכונה מאד ובוודאי שכחתי עוד כמה חבר'ה. בכל מקרה, אני בוחר בבועז. יש לו ידע עצום בכדורגל והוא תמיד רהוט, אבל כל הויכוחים האלה לא מוסיפים לא כבוד. חבל, עשה רושם שבנוסף למשתמש איכותי הוא לא פרובוקטור, תראו מה הפורום האנגלי עושה לאנשים.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב המשתפר - GalB בהחלט עשה שיפור גדול. זוכר אותו כעוף מוזר שמעריץ את אושרי גיטה (WTF?!) הפך למשתמש רגיל ונדיר שאוהד אברטון. פול סקולס התחיל לכתוב יותר ובהחלט השתפר ואני אבחר בו.

הכותב האהוב - כאן טל לוקח. אני לא תמיד אוהב את היהירות ואת ה"אנחנו אנגליה אנחנו מעל כולם" אבל פשוט תענוג צרוף לקרוא כל הודעה והודעה (כמעט). מעבר לכך שתמיד כיף לשמוע ממי שחווה את החוייה נושא לניוקאסל, נוסע לברמינגהאם גם בשביל משחק ריזרבס שולי. הידע הגדול בכדורגל, חוש ההומור והרהיטות שבה הוא מנסח את הדברים. וגם פיטר ראוי לאזכור, ההודעות שלו בעיקר כשהוא מספר על משחקים מהעבר ובכלל כל ההודעות הנוסטלגות תענוג

הכותב האובייקטיבי - אמיר ע. מהשתמשים שאני רואה שכתבו הודעה בדיון כלשהו ישר אני נכנס, גם בוואלה ספורט וכמובן שבפורום. האמת התלבטתי בינו לבין אורי שתמיד אני אוהב לומר שזאת אובייקטיביות מהולה בפסימיות, אבל לאורי כבר נתתי אחד אז..

הכותב הרב גוני - אבו מזכיר לי ברב גוניות שלו את טורקוגלו. באנגלי, בעולמי, אוף טופיק, בישראלי ושנה הבאה כנראה שגם ביותר מאסיביות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx וכמובן בכללי שם הוא מפגין ידע עצום גם בכדורסל, גם בטניס ובערך בכל ענף אפשרי.

הפורום האהוב - לאחרונה התרחקתי מהכדורגל הישראלי והספרדי והתקרבתי יותר לאנגלי, כך שמן הסתם :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - נהנתי מאוד בשני דיונים בעיקר בחצר המלכות והדיון של מנצ'סטר יונייטד עם כמות אינסופית של חבר'ה עם ידע. אני אבחר בחצר המלכות שזה כמו שכבר אמרו דיון קליל ונהדר. יש אנשים עם ידע מדהים במוזיקה, נראה שגיא מכיר כל להקה בעולם גם מתיכון בלנקשיר

המנהל הטוב ביותר - ניתן לסקאזור טומי שעושה עבודת קודש

הכותב שאינו כותב - הזכרון שלי לא משהו בדברים האלה, אבל זכורים לי בעיקר עידן שבתקופה האחרונה פחות מגיב ו-ManUdtFan אלירן אם אני לא טועה שאני לרוב נהנה לקרוא את ההודעות שלו אבל הוא כותב בתדירות נמוכה ובעיקר אחרי משחקים באיחור של כמה ימים

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/09
  6. spurs Member

הכותב המצטיין - מר קירק

הכותב המאכזב - לא ציפיתי לגדולות מאף אחד אז לא התאכזבתי

הכותב המשתפר של השנה - כבר שנה שניהי אני חושב spurs229, אני נהנה מהמגמת כתיבה שלו

הכותב האהוב - ריל סטרטפורד

הכותב האובייקטיבי - לא קיים כזה דבר

הכותב הרב גוני - יותר מדי בכדי למנות

הפורום הטוב ביותר - פורום אנגלי בדר"כ היה מקבל את הקול שלי, אבל השנה אני יעניק את זה לפורום האוף טופיר

הדיון הטוב ביותר - הדיוןהרשמי של טוטנהאם, ארצות השפלה של אייסוקר שדה הקרב בין כל אוהדי הקבוצות האנגליות מהנה לקרוא (למרות שמיעטתי בתגובות השנה עקב חוסר זמן)

המנהל הטוב ביותר - מנהלי פורום גרמני זוכים ממני לכבוד על החזקת הפורום צבעוני וחי

הכותב שאינו כותב - ארתור

7. פול סקולס Member

הכותב המצטיין: בבחירה לא שגרתית אצביע ל Gass12. הרבה פעמים מביא זוויות שונות הקשורות ליונייטד, הסביר לי יפה על עסקת הרכישה המוזרה של גלייזר... משלב בהודעות שלו כל מיני שטויות מהתנ"ך, המשנה וכל זה... וגם יש לו כוח לריב עם איסטלנדס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הכותב האהוב: ישר קירק עולה לראש, אבל השנה אצביע לאמיר ע, שאת ההודעות שלו אני לא מפספס.

הכותב הרב גוני: אבו

הפורום הטוב ביותר: פורום הספורט הכללי עם הדיונים על הNBA, טניס, סנוקר ועוד

הדיון הטוב ביותר: התשקורת באנגלי. כאן אני רוצה לציין "לרעה" את דיון הטניס, שבשנה שעברה היה הדיון האהוב עליי BY FAR, והשנה ניכר כי שלומי ולאחרונה אבו משקיעים יותר בסואסייד טניס... אני כמובן לא מתלונן, כי הם עושים עבודה שאני לא עושה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - uri, "ההוא שכותב מילים פלצניות בארמית". לקרוא את ההודעות שלו וללמוד. פשוט ככה.

הכותב המאכזב - קובי רומאניסטה. מאכזב בגלל התדירות שבה הוא כותב. כותב נהדר שגם מראה ידע וגם מתנסח יפה. אבל מה? כותב יומיים כן, שבועיים לא. תפסיק להעלם! זה תקף דרך אגב גם ל-MAMADU

הכותב המשתפר של השנה - אנערף...

הכותב האהוב - אייג'נט. אותי אישית הוא קורע. מה גם שהוא הכי "שפוי" מבחינת הדעות שלו על מילאן.

הכותב האובייקטיבי - לירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הכותב הרב גוני - WAZZA (שון). הבנאדם מופיע בכל חור אפשרי ואיכשהו גם מצליח להשמע הגיוני בכל אחד מהם (עד שזה מגיע לאופנה).

הפורום הטוב ביותר - אם לכותבים אסור לבחור בעצמם, איך זה שמנהלי פורום יכולים להצביע לפורום שאותם הם מנהלים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    איטלקי.

הדיון הטוב ביותר - דיון האזוריני והבאמביני. יש לי פטיש לילדים איטלקים (נו, מי יהיה החכמולוג הראשון?) - תזכרו את השם של פוסאטי!

המנהל הטוב ביותר - יניב. המטומטם איכשהו בחר בי, אבל נראה לי שזה רק בגלל שהוא לא יכול לבחור בעצמו. הרעיונות המקוריים, הסדר שהוא משליט והאכפתיות שהוא משדר הופכים אותו להכי ראוי בעיניי. (מילה טובה גם לראוליטו, קאריק וקלרט&בלו - ובעצם לכולם. לפעמים לא מבינים עד כמה אנשים משקיעים פה עד שרואים מה הולך מאחורי הקלעים).

הכותב שאינו כותב - ישר עולים לי השמות של לואי ותומר. לא יכול להפריד ביניהם. מי שעושה את הספירה יכול להגריל מצידי.

9. xavi6 Member

הכותב המצטיין-דור? למה? כי אני משוגע.
    הכותב המאכזב-אייג'נט. יותר משעמם ממשחק בליגה הישראלית.
    הכותב המשתפר של השנה-אף אחד, כולם נשארו אותו חרא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    הכותב האהוב- ליבי שייך לאבו.
    הכותב האובייקטיבי- לירן. כמה טוב שיש בנאדם עם עיניים.
    הכותב הרב גוני-שון. כל חור הבחור הזה מופיע. דיי, תפסיק להגיב ולהישמע צודק אפילו בתחרות של גוגואים!!!
    הפורום הטוב ביותר-הספרדי. ריקלמה מפציץ שם כל פעם מחדש.
    הדיון הטוב ביותר-גמר ליגת האלופות, היה מצחיק, כל האנגלים התברברו במיץ תותים עם הליצנים של עצמם ובן מידי פעם הגיע להציק להם. ענק...
    המנהל הטוב ביותר-ארז. למה? כי אני משוחד.
    הכותב שאינו כותב-ארתור. ושלא יחזור הפאשיסט הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - נסטה, נראו רוקו, אורי, ביאנקונרי, יובנטיני, זלאטן, מחמודה ושחם, כולם משתמשים נהדרים אך המצטיין שלי הוא - Agent Orange. הדרך המשעשעת בה הוא מעביר את דעותיו מבטלת כל פיסת שעמום בפורום.

הכותב המאכזב - מנשה, kadm, שחם ואני. לא פעילים מספיק בדיון על קבוצתם האהובה. הראשון התגייס והאחרון לומד לתואר מאוד קשה, אך שני האמצעיים יכולים להשקיע יותר לטעמי..

הכותב המשתפר של השנה - GRANDE NAZIO והיה ממה להשתפר.

הכותב האהוב - התלבטות בין נסטה לנראו. בעצם שכחו מזה, אבחר באורי כדי שיקח את התואר.

הכותב האובייקטיבי - זלאטן. השנים עושות את שלהן.

הכותב הרב גוני - ראוליטו.

הפורום הטוב ביותר - במחשבה ראשונה אבחר באיטלקי, מכיוון שהוא מתאים לתחומי עניין שלי. במחשבה שניה, אחרי ביקור כמעט בכל הפורומים באייסוקר הגעתי למסקנה שהפורום האיטלקי שומר על הרמה הגבוהה ביותר והוא הפורום הטוב ביותר.

הדיון הטוב ביותר - זירת האגרוף בדיון האצורי.

המנהל הטוב ביותר - נסטה מעולה כמו תמיד אך נראו הכניס אנרגיות חדשות בשנה האחרונה והוא הבחירה שלי הפעם.

הכותב שאינו כותב - Rippa האגדי וקייבו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/6/09
  11. Pipe Member

הכותב המצטיין - בתור בתימי לשעבר אני די מחוייב לבחור בו, ולמרות הטעם המזעזע בחליפות - יותם (Nereo Rocco).

הכותב המאכזב - אני.

הכותב המשתפר של השנה - הלוגו החדש. הוא לא בדיוק כותב. למעשה הוא לא בדיוק ישות, אבל אחרי 12 שעות עבודה זה הדבר היחיד שעולה לי לראש שמתאים לקטגוריה.

הכותב האהוב - קירק. בכיף הייתי בוחר גם בכל אחד מלדלי קינג, יותם, ירדן, ארתור, רועי, סלע, שי, ארז ההולנדי, אמיר ע וסטרטפורד.

הכותב האובייקטיבי - אמיר ע. גם לירן וסלע שווים אזכור.

הכותב הרב גוני - שי (דה מיטנגווג). גם אבו מתאים לכאן בקלות.

הפורום הטוב ביותר - פורום הסקס הסמוי בהנהלה. אין לכם מושג מה אתם מפספסים. (סתם סתם, סוטים). האנגלי.

הדיון הטוב ביותר - דיון הטלוויזיה האמריקאית, דיון התקשורת האנגלי והNBA. די בטוח שבחרתי כבר בשניים מהם בעבר, אז הפעם אני אבחר בדיון התקשורת.

המנהל הטוב ביותר - יותם ויניב.

הכותב שאינו כותב - איזה רוסי מדרידיסטה אחד ששכחתי את השם שלו. ארתור נדמה לי...
    גם יואב וג'יאנזולה בכיף נכנסים לקטגוריה.

נתראה בשנה הבאה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/6/09
  12. sagiv Member

הכותב המצטיין - אני נמצא בעיקר באנגלי וכותב רק בו, אבל מקפיד להכנס להולנדי לפחות פעם ביומיים בזכות de middenweg (כתבתי נכון). אני אוהב את אייאקס ואוהב את הכדורגל ההולנדי ואין שום מקום בו אני יכול להתעדכן במה שקורה יותר טוב מאשר שם. חדשות, רוח האוהדים. הוא נמצא שם וזה שווה הכל.

הכותב המאכזב - אני דיפלומט

הכותב המשתפר של השנה - לא עולה לי

הכותב האהוב - real stratford הוא נולד שם וחי שם שנים וזה משהו שלעולם לא יהיה לנו. ההומור שלו נטורל, הסיפורים שלו גורמים לי לרצות לעזוב לאנגליה. אני גם מאוד אוהב את KIRK, הטראש-טוק שלו עם כל מי שמוכן להשתתף, משעשע למדי, ההומור מצוין. מילה כמובן גם לאיסטלנדס, לדלי וסטרטפורד, שלי אישית גם עזר לא מעט בכתבות שעשיתי בעבר. וגם לרוזנר - איש גדול מבחינת אייסוקר.

הכותב האובייקטיבי - אני נמצא בעיקר באנגלי, נו באמת.

הכותב הרב גוני - לא מכיר מספיק את הדיונים האחרים כדי לחוות דעה.

הפורום הטוב ביותר - האנגלי הוא כמובן הבחירה הטבעית, אבל גם בעולמי יש דיונים מצוינים והפורום הגרמני הוא הפורום הכי יצירתי עם המון דיונים מעניינים ומבחינתי גם מלמדים.

הדיון הטוב ביותר - התקשורת באנגלי, אלא מה?

המנהל הטוב ביותר - לא מכיר.

הכותב שאינו כותב - אני אצטרף לכולם עם תומר22 כדי שהוא ינצח. יוהאן גופראן התקשר לשאול מה קרה לדיון הצרפתי. לפחות הוא זכאי לכותב המצטיין בוואלה ואני זכאי לסקאוט השנה.

13. GRANDE LAZIO Member

Koby Romanista, מה קורה?
    בא לך להפתיע אותי עם איזו סיבה הגיונית לשיפור שלי? (בטח התנהגות.. אבל הייתי ילד טוב לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx )

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - יותם.

הכותב המאכזב - אין לי אחד ספיציפי.

הכותב המשתפר של השנה - גראנדה לאציו, מוצא חן בעיניי שאוהד לאציו בפורום מחבב גם את אינטר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx , אך ברצינות הוא אכן המשתפר של השנה מבחינתי..

הכותב האהוב - סלע, רוזנר, יניב, אנדריי, יותם , לואי, קובי, יואב, ישי...., אך אני בוחר בסלע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

הכותב האובייקטיבי - לא יודע.

הכותב הרב גוני - תומר שנעלם לנו..

הפורום הטוב ביותר - :aaa15: .

הדיון הטוב ביותר - אין לי מושג.

המנהל הטוב ביותר - יותם ויניב.

הכותב שאינו כותב - לואי ויואב. לגבי הראשון אפשר להבין, הוא שקוע בלימודים שלו, אבל מה לגביך יואב? מניאק תחזור!.

* סיכום השנה שלי באייסוקר:
    אני מודה שבשנה הזאתי לא ממש הייתי פעיל, מאז שנרשמתי באייסוקר תמיד נהניתי כל שנה לכתוב שוב ושוב, אבל בשנה האחרונה המון דברים השתנו בחיי שהוציאו לי את החשק מלראות כדורגל ומלכתוב על כדורגל, לכן הסתפקתי אך ורק בלהתרכז באינטר, וגם בזה לא ממש הצלחתי, לכן הדיון של אינטר הוזנח ולא הייתי מספיק פעיל בפורום.
    בכל מקרה אני מקווה ומאמין שאני אחזור להיות פעיל בשנה הבאה, כי בינינו כיף לכתוב בפורום האיטלקי האיכותי שיש לנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכותב המצטיין- קשה קשה.... קירק לו היה עימנו במהלך רוב העונה אז נגוון את הבחירה הכמעט קבועה שלי, אני אתן את הקול שלי ל שי - de Middenweg שמאז שהצטרף אלינו במהלך העונה הוסיף המון ידע והודעות איכותיות, הוא פעיל כמעט בכל פורום ופשוט כיף שיש משתמשים מהסוג שלו בפורום שלנו, שנמשיך לראות אותו פה עוד הרבה זמן.

הכותב המאכזב- לא עולה לי שם ספציפי.... יש לי קבוצה שמוציאה לי את המיץ פעם אחר פעם בויכוחים חסרי תועלת... ברשותכם אני לא אציין מישהו ספציפי.

הכותב המשתפר של השנה- לא כל כך זכור לי איך היה בשנה שעברה, אבל השנה ManUtd Fan (אלירן), היה תמיד שם כדי להשקיע ולתת הרבה בדיון ה-NBA וגם בפורום האנגלי, הקול הזה בהחלט מגיע לו, יהיה טוב אם רק יגיב קצת יותר וייתן את דעתו יותר בנושאים השונים.

הכותב האהוב- לא חסרים ועדיף שאני לא אתחיל לציין שמות... ניתן אותו לקירק, בגלל המכנה המשותף שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

הכותב האובייקטיבי- ללא ספק מבחינתי, Michael Carrick,- אורי שבעיניי רבים לפעמים מגזים באובייקטיביות, יכול להיות... אבל הבן אדם יודע להביט על המצבים בעיניים אמיתיות.

הכותב הרב גוני- ברוך השם יש לנו לא מעט כאלה בפורום, אני אתן את הקול שלי לאבו, שבכל זאת גם לו מגיע איזכור השנה בטקס אחרי שנה טובה שלו. אבו פעיל לא רק בפורום האנגלי, ובשנה הבאה יש לו הזדמנות להיות מעורב יותר גם בפורום הישראלי בזכות הפועל חיפה, אומנם בדיוני התחתית אבל זה גם משהו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הפורום הטוב ביותר- לטעמי הפערים צומצמו בשנתיים האחרונות, אולי בגלל לא מעט ספאם שיש בפורום האנגלי שהוא בכל זאת איכותי לכל הדיעות. נעשית בפורום האיטלקי עבודה מדהימה מצד המנהלים, יש שם גרעין משתמשים לא רחב מדי אבל מאוד מאוד איכותי ששומר על רמה רציפה וגבוהה כמעט כל הזמן, לשם הולך הקול שלי.

הדיון הטוב ביותר- בענק וללא ספקות- הפרוייקט הענק לפני שלבי הנוק אאוט בליגת האלופות, כל מנהלי הפורומים לקחו בו חלק, וזה ללא ספק אחד הפרוייקטים הכי איכותיים שיצאו מאייסוקר, פשוט כבוד ענק לכל מי שלקח בו חלק.

המנהל הטוב ביותר- כולם שווים איזכור. אבירם ועידן שמחזיקים את הישראלי, אליאס ועומר שנכנסו לא מזמן ועושים עבודה נהדרת יחד עם ארז בעולמי, רועי, אבו, תומר ואורי שיש להם עבודה לא פשוטה באנגלי, יניב ויותם הנהדרים שפשוט לא מפסיקים להשקיע מאחורי הקלעים על מנת לשפר כל הזמן את האיטלקי, ארז ודור שעושים עבודה גדולה בספרדי ורוזנר, סלע, יוני שנתנו הרבה מאוד, כרגיל, השנה לגרמני. אבל יש 2 שהם מבחינתי המנהלים שעשו מעל ומעבר, אלה שלקחו תמיד את האחריות ולא נתנו לשום דבר לשקוע, אלה אורי ודניאל שבלעדיהם קשה לי להאמין שהיינו מצליחים להוציא עונה כזאת איכותית מבחינתנו בליגת האלופות. כל המנהלים לקחו חלק בפרוייקטים, לכולם מגיעות מילים טובות, אבל שני אלה תמיד לקחו עליהם, הוסיפו מה שחסר ורדפו אחרי מי שהיה צריך לרדוף אחריו, קשה לי מאוד לבחור מביניהם... זה ממש לבצע הגרלה... אורי כבר קיבל ממני קול אחד, אז בקטגוריה הזו אני אבחר בדניאל, שעזב אותנו במרץ לטובת הצבא.

הכותב שאינו כותב- לא חסרים, יואב ולואי שקצת נעלמו, תומר שעזב, כולם חסרים, ובטוח שיש עוד אנשים שכרגע לא עולים לי לראש.