טקס ניסים כהן 2009

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/6/09.

1. אבו Member

זה טקס שלישי שלי כבר אם אני לא טועה, איזה מהר חלפה לה שנה ואייסוקר? גם השנה את מירב הזמן באינטרנט העברתי באתר והפורום הנפלא הזה. Well done. ויאללה בחירותיי:
    הכותב המצטיין- אממ, כמו בשנים האחרונות אלו היו שוב קירק ושאר החבורה שבלטה. הפעם אבחר בסטרטפורד אנד, שכמו כל שנה תענוג לקרוא הודעות שלו, אבל השנה אולי אפילו יותר, הסיפורים שלו זה בכלל משהו נדיר. נכס.
    הכותב המאכזב - לא באמת קופץ לי מישהו לראש, אייג'נט והפרובקציות? שיהיה.
    הכותב המשתפר של השנה - הבחירה שלי זה גראנדה לאציו, מיסטר קובי, שפתח ברגל שמאל, גם הושעה, אבל מאז שחזר- פשוט מצויין ושיפר מאוד את הכתיבה שלו. עדיין יש תאקלים פה ושם, אבל המשך כך!

מי עוד? יניב(ברבטוב), גל, דנידין, בסט(אריאל) היה ונשאר משתמש מצויין אבל השנה עם פחות תאקלים וזה טוב- כל אלה ראויים לציון וזה רק ממחשבה ראשונית בראש, בוודאי יש עוד כמה
    הכותב האהוב - צ'אבי(ירדן) ידידי, שתמיד אני נהנה לקרוא את ההודעות שלו, גם אם אני לא מסכים איתם. והטורים האישיים שלו- תענוג! מי עוד? בני(ברגקאמפ), סלבי, שלומי, רודס(למרות הכל), רפאל, פיטר שפרץ השנה בסערה לפורום- כל הודעה פשוט יותר מצחיקה מהשנייה- ענק. איסטלנד, לדלי(הרגת אותי בדיון באופ טופיק), גראנדה והבחירה בסופו של דבר היא קירק- נכון שהוא נעדר מהפורום בחלק מכובד מהשנה, ועדיין- אין עליו.
    הכותב האובייקטיבי - לירן. אני לא חושב שאין דבר כזה 'אובייקטיבי', בוא נאמר שיש דבר כזה 'הכי פחות סובייקטיבי'- ולירן הוא בהחלט כזה.
    [/B]הכותב הרב גוני- זה שוב צ'אבי 6, ירדן.
    הפורום הטוב ביותר האנגלי האיכותי ביותר, ספורט כללי האהוב ביותר. האנגלי הבחירה שלי.
    הדיון הטוב ביותר - איך קראו לדיון שהיה בזמן המלחמה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx NOT. יאללה, אני שומר מסורת לדיון הNBA האגדי, שהשבוע, החל מהלילה, גם יגיע לשיאו ונקווה שיהיה צהוב במיוחד. :aaa021:
    המנהל הטוב ביותר - כל אייסוקר זה תענוג אחד גדול מהבחינה הזאת. ההשקעה פה בכל התחומים היא אדירה. מנהל אחד? אבחר במייקל קאריק, אורי.
    הכותב שאינו כותב - קלרט-בלו כותב מעט מאוד והוא חסר, גם דה ליין שהתגייס אבידה גדולה לפורום האנגלי. מעל כולם זה תומר 22, המשתמש שאולי היה הבולט בפורום בשנה שעברה, לא רואים אותו פשוט בכלל, ככה פתאום. חבל מאוד.

הפורום הטוב בארץ!

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/09
  2. Red Left Winger Member

כותב המצטיין: ערן רובי("אמא שלך רובי") לדלי קינג....לבחור בסטרדפורד זה כמו לבחור בכריסטיאנו רונאלדו לשחקן השנה בעולם.

הכותב המאכזב: אייג'נט אורנג' לא מאכזב כי הוא תמיד היה מטרידן, אז אני אלך על רפאל שלפעמים נראה אובססיבי בתגובות שלו בכל מה שקשור ליונייטד ופרגוסון(אחלה בנאדם בסה''כ חוץ מהקבוצה האהודה עליו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )

הכותב המשתפר: אני אבחר בK700, יופי של כותב שהתחיל השנה לבלוט יותר ויותר בדיון של יונייטד.

הכותב האהוב: אריאל ג'ורג' בסט מצד אחד(תפסיק רק לדחוף את קווין דיוויס לכל פינה) ומצד שני פיטר מהצד השני של הכביש, כל כך שנון, כל כך כיף להחליף איתו עקיצות. פשוט כל תגובה למסגר.

הכותב האובייקטיבי: לא כל כך בטוח שהמונח הזה קיים אבל אני אלך על דניאל CLARET&BLUE

הכותב הרב-גוני: אמממממ מייקל קאריק?

הפורום הטוב ביותר: :aaa12:

הדיון הטוב ביותר:חצר המלכות האנגלי, דיון כל כך קליל וכל כך אנגלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx אין פעם אחת שנכנסתי לקרוא והשתעממתי

המנהל הטוב ביותר: כל המנהלים עושים עבודה בסדר גמור.

הכותב שאינו כותב: מתן W.ROONEY חסר, וגם WOLF הסקאוזר

3. 亚历山大帕托 Member

אהההה, רבגוני... עכשיו הבנתי.

http://www.antennaballworld.com/bin/img/product/0000157_rainbow_gay_pride_auto_car_magnet_lesbian.Xxx

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - אורי (Michael Carrick). כותב פשוט נהדר, בכל הודעה שלו אני מחכים ולומד עוד פרטים על הנושא. מסוג המשתמשים שכשאתה רואה שהוא כתב את ההודעה האחרונה אתה ישר נכנס כדי לקרוא. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הכותב המאכזב - לא יכול לבחור.

הכותב המשתפר של השנה - נלך עם הרוב, de Middenweg. למרות שאני לא מגיב הרבה בדיון של הליגה ההולנדית אני כן קורא הרבה, והבחור הזה פשוט מרים כמעט לבדו את הדיון. יש לו את זה.

הכותב האהוב -פיטר RealStretford. אני אשכרה צוחק בקול רם בחלק מההודעות שלו, לדעתי בלי ספק בכלל הכותב הכי מצחיק בפורום הזה וזה מה שגם הופך אותו ל'אהוב' מבחינתי.

הכותב האובייקטיבי - נלך על לירן. תמיד כותב TO THE POINT בלי להתעסק בשטויות. אתה באמת אוהד צ'לסי תגיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ?

הכותב הרב גוני - אבו ללא ספק. כותב בכל מקום, ותמיד דברי חכמה.

הפורום הטוב ביותר - בטבעיות אני בוחר בפורום שאני נמצא בו הכי הרבה, האנגלי. :aaa12: :aaa12: :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - חצר המלכות באנגלי. ראוי לציון גם הדיון של ליברפול שהשתפר פלאים עם הגעתם של משתמשים מצוינים כמו Daniel Agger, Rushie, Liverpool-Forever ועם השיפור של SGJC, לא כמות תגובות כמו בדיונים של טוטנהאם, ארסנל או יונייטד אבל כמעט כל הודעה עניינית וטובה. עוד ראוי לציון הפרויקט המצוין של שמינית גמר ליגת האלופות, היה תענוג חבר'ה!

המנהל הטוב ביותר - חייב להיות שוב פעם אורי. מנהל כל כך הרבה פורומים... איך אפשר?

הכותב שאינו כותב - מתן W. Rooney. היה נכס לפורום האנגלי ובעיקר לדיון של יונייטד, יצא לי גם להכיר אותו במפגש אחד ובאמת אחלה בנאדם. גם wolf89 נכנס לקטגוריה הזאת אצלי בשנה השנייה ברציפות למרות שבזמן האחרון הוא כותב קצת יותר.

5. קינג לדלי Member

הכותב המצטיין - קירק. כותב יפה ועם רמיזות מתוחכמות.אמנם לא תמיד מנתח נכון שחקנים אינדיבידואלית אבל לפחות נותן הסברים על כל דבר.
    חוץ מזה חד ושנון.תמיד טוב שהוא נכנס לעקוץ אצלנו ויוצא עם הראש למטה אחרי עוד עקיצה של לוקה...

הכותב המאכזב - אף אחד.יש כאלה שאני כבר לא מצפה מהם ליותר מידי אחרי כל כך הרבה שנים.

הכותב המשתפר של השנה - אין לי.

הכותב האהוב - אחרי שנבחרתי שלוש שנים ברציפות נראה לי שהגיע הזמן של REAL STRETFORD שמגיב מעט אבל תמיד מצחיק ושנון.
    אני רק מקווה שאיבוד הכתר לא יגרום לי להגיב כמו דודו טופז.
    קירק,תבדוק מתחת למכונית...
    סטרטפורד אדיר ואיסטלנדס גדול אבל אותם אני שומע כבר הרבה מאוד שנים לשמחתי.

הכותב האובייקטיבי - אין כאלה הרבה אבל אם יש מישהו הוא נמצא בדיון של פרנסנל ולא זוכר מה שמו.
    בכלל,אל תבנו על הזיכרון שלי כי חצי מהפורום נראה לי אותו בן אדם.

הכותב הרב גוני - גיא "הוטספר" שהיה חסר אחרי שטייל להנאתו במזרח.

הפורום הטוב ביותר - מדהים אבל לפעמים אני בודק בספרדי ורואה ששניים צופים בו,ובאיטלקי אין אף אחד בעוד באנגלי תמיד יש המון בו זמנית.
    זה מסביר הכל.

הדיון הטוב ביותר - דיון התקשורת.מת על הדיון הזה.אנשים מוציאים פנינים ובכלל זה נושא מרתק.
    גם מלר מכבד אותנו בהסברים חשובים מבפנים.

המנהל הטוב ביותר - לא יודע מי המנהלים בכלל.

הכותב שאינו כותב -איתן שכותב מעט ובעיקר "דה ליין" שעזב את הדיון שלנו בכדי שלצה"ל יהיה עוד חייל מצויין בחיל הים.
    וכמובן "נעים" הגדול שהלך לחפש את נעים האמיתי (ומצא),ונסע לכל משחק חוץ באירופה של הספרס.
    חבל שהוא נעלם לנו ורק מגיח ושוב נעלם.

ותודה לכולם על המחמאות.

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/09
  6. Claret&Blue Member

ננצל את הסופ"ש הפנוי כדי להוסיף את הבחירות שלי, עד כמה שהן רלוונטיות אחרי ההיעדרות שלי בתקופה האחרונה שלי. here goes.

הכותב המצטיין- המון כותבים מצוינים יש לנו בפורום, אבל הבן אדם המתאים ביותר לתואר הוא קירק. קול ההיגיון ברוב המקרים בפורום האנגלי, מתנסח נהדר בעל רמת כתיבה גבוהה מאוד, ומצליח להעביר את הרעיונות/מחשבות שלו בקלות וביעילות.

הכותב המאכזב- אין.

הכותב המשתפר- שי(De Middenweg). חייב לקבל איזכור הבחור הזה וזו הקטגוריה הכי מתאימה. הגיע לפה עם הודעות מצוינות כבר מההתחלה אבל ככל שהגביר את תדירות הביקורים הרמה רק עלתה. תמשיך ככה.

הכותב האהוב- בועז. עבורי המשתמש עם הידע הכי גדול בכדורגל בכלל ובכדורגל אנגלי בכלל בפורום הזה. אפשר ללמוד ממנו משהו חדש כל יום, בטח על ווסט האם, וההיכרות האישית איתו מזכירה לי כל פעם מחדש עד כמה כיך להתדיין איתו על כדורגל. מקווה שלא יפסיק לכתוב כי הוא תוספת עצומה לפורום. איזכורים לסקאוזר טומי ומייקל קאריק, שני המנהלים הצעירים של האנגלי.

הכותב האובייקטיבי- אבו. שומר על שפיות בדיון של ארסנל.

הכותב הרב גוני- לירן רוזנר. משתדל להיכנס להרבה מאוד דיונים ולהגיב ברובם, ועושה את זה מבלי לבייש את עצמו. מעבר לזה מנהל נהדר.

הפורום הטוב ביותר- האנגלי. בלי קשר לרמה כזו או אחרת זה הפורום היחיד שאני מבקר בו באופן קבוע, כך שקשה לי לבחור פורום אחר. חייבים להזכיר את השיפור העצום של האיטלקי השנה, כשגם הספרדי והגרמני עושים צעדים קדימה.

הדיון הטוב ביותר- הדיון של הסופר-קלאסיקו האחרון היה נהדר וכלל השקעה נהדרת של כמה משתמשים, דור וארז התותחים בעיקר.

המנהל הטוב ביותר- קשה מאוד. שני הלירנים הם הלב של הפורום מבחינתי, אבל את רוזנר כבר ציינתי אז נלך על לירן מהפורום הישראלי. נתן לי עזרה עצומה השנה בפרויקט של האלופות ותמיד מוכן לתת מעצמו גם כשהוא עמוס לחלוטין. תרשו לי להזכיר את אורי, תומר, דור, ארז, אליאס(מינוי נהדר) ויותם(Nereo_Rocco). האחרון הוא הסיבה שאני מבקר מדי פעם באיטלקי ובין כל הציניות מתחבא בן אדם חכם שלא מפחד מעבודה קשה.

הכותב שאינו כותב- ערן(Hammers Fan). מקווה שהגיחות האחרונות הן סימן לבאות ושהוא יחזור לכתוב בקביעות בפורום. אנציקלופדיית ליגות נמוכות מהלכת ובן אדם מבריק.

7. duck kc samara Member

הכותב המצטיין - קינג לדלי, יצר את הדיון הכי מעניין השנה באייסוקר(טוטנהאם)...ןתמיד מביא איזה בדיחה נחמדה אחרי משחק.

הכותב הרב גוני -shlomydavid,משקיע כמעט בכל הדיונים ספורט כללי עושה סיקורים נפלאים על טניס וכמובן התחריות שהוא עושה(למרות שלפעמים אין לי כוח להשתתף)

הפורום הטוב ביותר -אנגלי.

הדיון הטוב ביותר - טוטנהאם(גילתי אותו בזכות פאבליוצ'נקו)...רק השנה גילתי שיש כזאת קבוצה שכל כך סובלת בעולם בעיקר האוהדים שלה בפורום,הדיונם שמה תמיד נחמדים תמיד יבוא איזה קריק לריב עם מישהו או אוהדי ווסטהאם שיחפשו יריבות חדשות.
    המנהל הטוב ביותר - יש פה בכלל כאלו?...OWW

הכותב שאינו כותב -תומר22 ניהל נראה לי פורום עולמי,שמישהו כבר יכנס לליגה רוסית ויתחיל לדבר שמה משעמם לי!.

8. avdz7 Member

הכותב המצטיין - Michael Carrick

הכותב המאכזב - אין לי.

הכותב המשתפר של השנה - Shacham.

הכותב האהוב - ג'ורג'י בסט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx גם איכותי וגם מצחיק.

הכותב האובייקטיבי - לירן (צ'לסי).

הכותב הרב גוני - de Middenweg.

הפורום הטוב ביותר - אנגלי.

הדיון הטוב ביותר - אין לי דיון ספציפי להצביע עליו אז אני ילך על הקלצ'יומרקטו של האיטלקים (אוהב לקרוא שם).

המנהל הטוב ביותר - Michael Carrick.

הכותב שאינו כותב - תומר22.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הכותב המצטיין::יש לנו כמה כותבים לא רעים בכלל אצלנו באיטלקי כמו מוחמד, שי (זלטאן), קובי (קובירומניסטה) אבל הם ביקרו אותנו השנה פחות מהרגיל וחבל. הקול שלי יילך כמו כמעט כל שנה לאורי (אורי-טוטי). לדעתי בטופ חמש של הכותבים שאינם מנהלים ובכלל אדם נהדר עם סגנון כתיבה ייחודי ואחד שתמיד אני לומד ממנו. הוא פה מאז שאני פה.

הכותב המאכזב:: ארז (ריאל מדריד) תיאר את זה טוב ממני בהודעה שלו מה שאפשר לומר על רבים מכותבי האנגלי שמתקשים לראות משהו מעבר לגבולות הממלכה אבל את הקול שלי אתן לג'ורג' בסט. אני חושב שהוא יכול להרשות לעצמו להפסיק להיכנס לקטנות מיותרות והערות שסתם מורידות לו.

הכותב המשתפר של השנה:: אני חושב שאני אלך על אוהד לאציו. יש לנו היסטוריה מכובדת עם אוהדי לאציו בעבר שלצערי נעלמו לנו אבל הנוכחי שאני מתנצל כי אני לא זוכר את השם בתקווה לא יעלם בקרוב, הוא התחיל מאוד בעייתית אבל הוא השתפר ואני מקווה שהשיפור ימשיך גם לשנה הבאה.

הכותב האהוב:: כל הכותבים באיטלקי אהובים עליי, עוד אציין את סלע שאין לו זמן כבר מפאת הזמן שהוא משקיע באירגון נשות WATCH, הלירנים, אורי קאריק אבל מעל כולם הוא יותם. :aaa8: אמיתי שפשוט כיף לקרוא את ההודעות שלו.

הכותב האובייקטיבי - זאת קטגוריה בעייתית אבל אין ספק שלירן הוא המוביל בעניין הזה.

הכותב הרב גוני:: אמממ ישנם אליאס, עומר אבל אני אלך על שי ההולנדי, מצפה לראותך גם באיטלקי בעונה הבאה. גם אני לא סובל את סיידורף אבל אפשר להסתדר איכשהוא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הפורום הטוב ביותר:: אנשים לא מבינים שהכמות לא בהכרח אומרת משהו על האיכות. אני אישית לא חושב שפורום שיש לו את כמות הכותבים הגדולה ביותר בהכרח הוא גם הטוב ביותר לדוגמא הגרמני בשנה שעברה והשנה הבייבי :aaa15: המשיך להשתפר מאוד ולמרות שאנחנו חבורה יחסית קטנה בהשוואה לחבר'ה של הישראלי או האנגלי הרמה שומרת על עצמה, היו לאיטלקי המון פרוייקטים מעניינים וסיבות להיכנס. לשנה הבאה אני אאחל למגוון עוד יותר גדול של כותבים ואיזו הצלחה באירופה..

הדיון הטוב ביותר:: רציתי רק להזכיר את שני הדיונים שזכו להודעת הפתיחה הכי יפה שאפשר לקבל וזה דיון הליגה הצרפתית של תומר ודיון הסריה B של יותם. יש לי גם פינה חמה לפרוייקט שעשינו על מלדיני אבל את הקול אתן לדיון שמינית הגמר של ליגת האלופות.

המנהל הטוב ביותר:: כולם אדירים אבל בהיעדרם של יואב בגלל לימודים ועמרי בגלל שנת השירות שלו יותם הוא השותף הכי טוב שאפשר לבקש, מפוצץ בידע ועם המון מוטיבציה לכתוב ולעזור, ללא ספק מגיע לו לדעתי לזכות בגלל ההתקדמות של האיטלקי שהרבה זה בגללו. אני אציין גם את אורי קאריק שהופתעתי לראות השבוע כמה הוא צעיר, נכס אמיתי לאייסוקר ואחד שמנסה לעשות סדר בבלאגן.

הכותב שאינו כותב - אני אמשיך במסורת איזכור הרשימה שכוללת את גל (רקובה), יסטה, פיימן, עופר, בוריס, אוהדת ארסנל שברח לי השם שלה פתאום, ג'סי, יואב אבל הקול יילך ללואי. יש אופטימיות בגלל שראינו כמה הודעות שלו בימים האחרונים ואני מקווה שזה יימשך. לואי תחזור!

10. Stretford Ender Member

הכותב המצטיין: יש פה חבורה נהדרת וכל מי שציינו פה בהחלט ראוי. את הקול שלי אני אתן לשון, Wazza שאמנם מאז שמצא עבודה בחנות בגדים בניו יורק קצת נעלם, אבל תמיד כיף לקרוא את ההודעות המנומקות, ללמוד ולהתדיין.

הכותב המאכזב: לא עולה לי אף אחד לראש

הכותב המשתפר: האמת שגם כאן קשה לי לבחור. שי ההולנדי היה נהדר והוכיח את עצמו כנכס לפורום הזה מההודעות הראשונות כך שמבחינתי הוא לא צריך לקבל את הקול פה. מי שיקבל את הקול שלי הוא
    Rushie הסקאוזר שהוסיף הרבה לדיון של ליברפול בזמן האחרון.

הכותב האהוב: תודה לאל יש לא מעט כותבים כאלה, סטרטפורד שתמיד כיף לקרוא את הדיווחים שלו מהשטח, ערן עם ההומור, פיטר עם הסיפורים משנות ה-70 ואם אני יוצא מחוץ לאנגלי אז גם יותם וירדן שכותבים נהדר. אבל בשורה התחתונה, שנה שלישית(או רביעית?) ברציפות, הקול שלי הולך לKirkH, כל הודעה תענוג, באמת כותב מיוחד.

הכותב האובייקטיבי: קשה להישאר אובייקטיבי כשמדובר במשחק כ"כ מלא רגשות, לדעתי אבו הוא מהכי קרובים לכך.

הכותב הרבגוני: Raulito שתמיד אפשר לסמוך עליו שיראה את היידע בכל אחד מהפורומים. יישר כוח!

הפורום הטוב ביותר: :aaa12: . בית שני.

הדיון הטוב ביותר: אין בו מספיק כותבים כדי לזכות, אבל כל אחד מהכותבים בו ענק. אווירה כיפית שתמיד משאירה טעם לעוד, ולפחות את הקולות שלנו הוא יקבל. דיון הפוטבול האמריקאי. הפרוייקט שנעשה פה לפני שמינית הגמר של הצ'מפיונס היה באמת משהו מיוחד, אבל הדיון עצמו לא זכור לי כמשהו מיוחד ולא ראוי לתואר לדעתי.

המנהל הטוב ביותר: יש לפורום צוות מדהים ובאמת שאני גאה להיות חלק ממנו. מספר מנהלים שראויים לאיזכור מיוחד לדעתי הם קודם כל צמד הראשיים רוזנר ולירן, שניהם לא נחים לרגע ושומרים שכולנו נהיה אחריהם. לא יכול לדמיין את הפורום מחזיק בלי שני אלה. אורי שמהרגע שהגיע לאנגלי מראה כל הזמן נכונות לתרום, יוזם ועושה עבודה מדהימה. כמוהו גם יותם באיטלקי שנכנס בצורה נהדרת לתפקיד.
    אבל יש אחד מיוחד שהתואר הזה מגיע לו לדעתי, תמיד מוכן לעזור, להרים פרוייקט חדש, לנקות זבל כשצריך ובשורה התחתונה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עליו. הקול שלי הולך לדניאל, Claret & Blue שלאחרונה נלקח ע"י הצבא אבל אני בטוח שעוד יחזור בגדול. מגיע לך!

הכותב שאינו כותב: תומר22 שעשה עבודה מדהימה בעולמי שנה שעברה ונעלם לנו לוואלה השנה. מקווה לראות אותך חזור בקרוב!

11. 亚历山大帕托 Member

הרוב כאן מדלג בעקביות על קטגוריית "הכותב המאכזב" כאשר בשנה שעברה אף אחד לא התבייש לנקוב בשמות. מה העניין? רודס לא יבכה שוב על זה שהורסים לו את עסק המרצ'נדייז ויאיים לתבוע על הוצאת דיבה. תשתחררו קצת ותבקרו את האחרים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/6/09
  12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא מר אורנג'. אווירה מלחמתית יש לנו בשפע במהלך העונה וכל זה בסך הכל רק בגלל כדורגל. פה מדובר בארוע קליל וחגיגי ברוח טובה. זהו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. George Best Member

הוא סתם ממורמר שהוא זכה בתואר הכותב המאכזב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הסרת קטגורית הסובייקטיבי לא אמורה למנוע לנגח כותב אחר.

והאמת שאין טעם לכותב הסובייקטיבי, התוצאות ידועות מראש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

14. 亚历山大帕托 Member

גם זה יכול להיות ברוח טובה. למה שלא יהיה? זה מוסיף צבע לכל "הליקוקים" פה (לא מזלזל, פשוט לא מצאתי מילה מתאימה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx). חוץ מזה, לביקורות האלה יש השפעה חיובית על המשתמשים אליהם הן מופנות.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אף אחד לא הגביל אותך בבחירה שלך לקצת בידור או ביקורתיות. סמוך על החברים כאן, הרוב הצביעו לא פעם ומכירים את רוח הפורום. יהיה בסדר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx