טקס ניסים כהן 2008 יוצא לדרך

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/7/08.

 1. פרנקו בארזי

  פרנקו בארזי Member

  הצטרף ב:
  ‏7/2/08
  הודעות:
  1,459
  לייקים שהתקבלו:
  0
  טוב, הבחירה שלי תהיה מצומצת לצערי כי לא כל כך יצא לי להתדיין עם משתמשים מהפורומים הגרמני והספרדי (כמו שמישהו כאן כתב - ההפסד כולו שלי)
  הכותב המצטיין: יש כמה. וויגן אתלטיק כותב נהדר, אוריטוטי, תומר22, נסטה, קייבו, גאס12. כמובן שיש עוד המון אבל אלו הראשונים שקופצים לי לראש. הבחירה באמת קשה ולא רק מתוך האלה שציינתי למעלה, פשוט כי זה פורום איכותי ויש פה המון כותבים טובים.
  אני אבחר בתומר22 פשוט כי אני לא חושב שלמישהו מגיע יותר ממנו. בנאדם, אתה כזה תותח. אני מקנא בך [​IMG]
  הכותב המאכזב: יש שני מועמדים שבולטים מעל השאר - אחד הוא דה סטרטפורד אנד. למה הוא מאכזב? כי יש לו כל כך הרבה ידע, ובעקרון הוא כותב טוב, אבל הוא פשוט לא מצליח שלא להתנשא (כן רובי אני מתבכיין). אם מישהו לא מסכים איתו אז הוא גמור. אם הפשע שלך הוא לאהוב את שגיא כהן, אז בכלל.
  באמת חבל לי שבמקום דיונים רציניים ומעשירים יצאו לנו דיונים נמוכים מלאי טינופת.
  השני הוא ג'ורג' בסט. כשרק התחלתי פה באמת הוקסמתי מהידע שלו ומצורת הכתיבה שלו, כל פעם שראיתי שהוא כתב הודעה מיד לחצתי על הקישור. אבל אז בגלל הודעה אחת שנכתבה מעצבים אחרי הפסד בליגת האלופות, הוא נהיה דיי לא נעים כלפי, בכל הודעה שכתבתי.
  אני אבחר בג'ורג' בסט כי באמת מאוד הערכתי אותך - אולי יותר מכל כותב כאן בפורום, עד שהתחלת לנגח אותי. איך הולך המשפט הזה? dont meet you'r idols
  הכותב המפתיע: אני בעצמי חדש פה אז אין ממש מישהו שיפתיע אותי.
  אני אצביע לwazza כי באמת הופתעתי לראות שהאנגלופיל הגדול בעד הסקוודרה אזורה ביורו [​IMG]
  הכותב האהוב: המועמדים הם רבים. קייבו, נסטה, אוריטוטי,1908, אייג'נט אורנג', וויגן אתלטיק, שחם, ומגזרות אחרות - ראוליטו, פראוד קוקרל, ילו דיאמונד, תומר22, פראטור, גאס12, הבחור אוהד ליברפול שהתווכחתי איתו בדיון ליגת האלופות ושכחתי את הכינוי שלו, ויש עוד מלא.
  אני אבחר בפראוד קוקרל בעיקר בגלל הפרטיות המרתקות [​IMG]
  הכותב האובייקטיבי: אמיר ע. ללא כל ספק ולא צורך להסביר
  הכותב הרב גוני ביותר: למישהו יש ספק שתומר22 לוקח בהליכה? [​IMG]
  הפורום הטוב ביותר: על אף שהפרופיל שלי מצביע על האנגלי, ללא ספק האיטלקי. פורום נהדר שאני לא מרבה לכתוב בו אבל בהחלט נהנה לקרוא בו. מכור לקריאה בפורום הזה.
  הדיון הטוב ביותר: דיון התשקורת בפורום הליגה האנגלית. פשוט כי זה היה הדיון תקשורת הפעיל היחיד, והוא ללא ספק היה מרתק. מאוד נהנה לכתוב שם (ובהחלט רואים את זה במונה ההודעות בפורום האנגלי שלי).
  הכותב שאינו כותב: אמנם היא הלכה כמעט בחפיפה לזמן שאני באתי, אבל כמו שאמרתי אני מאוד נהנה לקרוא את הפורום האיטלקי. ההודעות שלה מרתקות כל פעם מחדש - מיכל3

  לילה טוב!
   
 2. George Best

  George Best Member

  הצטרף ב:
  ‏8/10/05
  הודעות:
  16,733
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אין לי שום בעיה שכל משתמש בפורום וגם ההורים שלו יצביעו שאני הכותב המאכזב,
  אפילו להיבחר לכותב הליצן,
  ממש שום בעיה,
  אבל משגע אותי שאנשים שכותבים שבחים על הכתיבה והידע שלי בוחרים אותי ככותב המאכזב רק כי אולי שלחתי אותם למכור תותים או זלזלתי בהודעה אחת שלהם מתוך 10,000 ההודעות שלי פה באייסוקר...מה זה קשור לכותב המאכזב של השנה?
  רבאק, כותב מאכזב - אשכרה צריך להסביר לכם מה פירוש הדבר?
  אז הנה, אני מצטט את ההגדרה כפי שהיא:

  "הכותב המאכזב - מי לדעתך היה הכותב המאכזב בשנה החולפת? ממי ציפית להרבה, אבל קיבלת מעט? מי הכותב שאתה חושב שמסוגל להרבה יותר ממה שנתן בשנה החולפת? שפכו בפנינו את ליבכם."

  מדובר פה על הצבעות בקשר לכתיבה,
  לא חלוקת פרסים ומחמאות לאנשים נחמדים או שחצנים...
   
  נערך לאחרונה ב: ‏7/7/08
 3. פרנקו בארזי

  פרנקו בארזי Member

  הצטרף ב:
  ‏7/2/08
  הודעות:
  1,459
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני חושב שההגדרה הזאת עונה באופן די מדויק לנימוק שלי.
  כמו שכתבתי, ואם לשנות רגע את הניסוח כך שיתאים למילה "מאכזב", אחרי שראיתי אותך כותב מצוין ציפיתי שתמשיך.
  אחרי שנגמרו דיוני ליגת האלופות וכבר לא כל כך קראתי את הדיון של היונייטד, נשארו שני דיונים שבהם גם אני וגם אתה היינו מעורבים - דיון התשקורת וצ'לסי
  כמעט כל תגובה שלך בדיון התשקורת היה או זלזול בכתב כלשהו (בין אם מוצדק ובין אם לא) או זלזול בי ובאחרים (כשזה הגיע לויכוחים)
  כשהתחילו ויכוחים שהם הבסיס של הפורום ציפיתי ממך ליותר - משהו בסגנון של קירק, רובי קין או גאס12 שהצליחו לא להסכים איתי וגם לעשות את זה באופן מכובד
  אכזבת אותי ולכן אצלי נבחרת בתור הכותב המאכזב.
   
 4. MHFC

  MHFC Member

  הצטרף ב:
  ‏25/7/06
  הודעות:
  1,645
  לייקים שהתקבלו:
  0
  וואו, מותר לי גם להשתתף?
  אומנם באיחור, אבל מאוחר מאשר אף פעם לא...

  הכותב המצטיין: קצת קשה לי לבחור בקטגוריה הזו משתמש מסוים כי יש מספר אנשים שאני מאוד אוהב לקרוא את ההודעות שלהם, כמו ראוליטו, יואב (CAZZO), או זלאטן הלו הוא אינטר לשעבר, ומשתמשים כמו nesta, 1908, Wigan_Athletic, Chievo, אשד ומיכל. אבל את הבחירה שלי תלך ליואב cazzo שלמרות שהוא לא הרבה לכתוב השנה (כמוני [​IMG] ), כל הודעה שלו שווה קריאה, ובכלל הדעות שלו שאני לרוב מזדהה איתו.

  הכותב המאכזב: אין לי מישהו מיוחד למען האמת, יש כמובן פה משתמשים שאני לא ממש מעריך והם תמיד מאכזבים בדעות שלהם, אבל אני אעדיף שלא לשים אותם בקטגוריה הזו.

  הכותב המפתיע: מצד אחד יש את duck kc samara שאני גם אותו מכיר במציאות, ואפשר לראות אותו פעיל בפורום העולמי ודי מפתיע בהודעות שלו ומצד שני יש גם את shabaaz מהפורום הישראלי שמצליח להפתיע אותי ומביא רמה גבוהה לפורום הישראלי, לכן גם אני אבחר בו.

  הכותב האהוב: השנה לא יצא לי להיות פעיל כמו בעבר בפורום, אבל כמו בקטגוריה של הכותב המצטיין אני אלך גם פה על יואב cazzo.

  הכותב האובייקטיבי: שון wazza, שהפתיע אותי ובגדול באובייקטיביות שלו לגבי הנבחרת האיטלקית ביורו. וחוץ מזה כשאני רואה אותו כותב בפורום העולמי או באיטלקי או בשאר הפורומים אני רואה המון אובייקטיביות בהודעות שלו, אני חושב שמגיע לו את הקטגוריה הזו ובגדול.

  הכותב הסובייקטיבי: כל המשמיצים של הכדורגל ה- :aaa15: .

  הכותב הרב גוני ביותר: פה יש 2 אופציות שאני מתלבט ביניהם האחד הוא תומר 22 שאפשר למצוא אותו כותב בכל פורום ופורום באייסוקר, למרות שפה ושם בפורום של מכבי חיפה ראיתי אותו כותב שטויות, ומצד שני יש את ראוליטו (דור), שאין דיון בפורום שהוא לא רשם הודעה [​IMG] , לכן אני גם אלך על דור שהוא כותב מצוין וגם הכותב הרב גוני ביותר לטעמי.

  הפורום הטוב ביותר: FORZA :aaa15:

  הדיון הטוב ביותר: הדיון של מכבי חיפה בפורום הישראלי מורכב מהמון שטויות והמון ילדותיות, לכן אני לא אבחר בו למרות שאני אוהב אותו עדיין [​IMG] , הדיונים האהובים עליי מהפורום האיטלקי קאלצ'ומרקטו והדיון של מילאן לא ייבחרו לקטגוריה הזו ולכן אני אלך על הדיון של הנבחרת האיטלקית מפורום היורו שהיה דיון ברמה גבוהה מאוד והיה פעיל מאוד עד השלב שאיטליה הודחה.

  הכותב שאינו כותב: יש לי פה 3 אנשים שכל אחד מהם תרם המון לפורום, במיוחד לאיטלקי, האחד הוא אור (סביולה), מיכל שהייתה גם מנהלת ונעלמה משום מה, והשלישי הוא זלאטן שאני יעדיף לקרוא לו בשם אינטר כמו בעבר [​IMG] . כל אחד מהם די נעלם במיוחד 2 הראשונים וההתלבטות די קשה, אבל אני אלך על סביולה שפשוט לא כותב כבר בכלל, וכל הודעה שלו כשהוא היה עוד פעיל הייתה תענוג. אני מקווה שהוא יחזור כמה שיותר מהר לפורום...
   
  נערך לאחרונה ב: ‏7/7/08
 5. Nigel de Jong

  Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏7/3/08
  הודעות:
  15,141
  לייקים שהתקבלו:
  8,241
  הכותב המצטיין - תומר22

  הכותב המאכזב- אין

  המפתיע-MESSINHO

  האובייקטיבי-ראוליטו

  הסובייקטיבי-PELE

  הפורום הטוב ביותר-כדורגל ישראלי

  הדיון הטוב ביותר-רק בישראל
   
 6. cazzo

  cazzo Il Capocuoco מנהל

  הצטרף ב:
  ‏28/8/04
  הודעות:
  13,061
  לייקים שהתקבלו:
  806
  טוב, הגיע הזמן שגם אני אתן קולות. אני יודע, הייתי חסר פה לכמה אנשים ובכלל לפורום אבל כמה בעיות אישיות וחוסר חשק מנעו ממני, אבל אני שמח שהיה יורו החודש שעבר שנתן לי קצת לחיות להנות וגם להחנק ממתח ועצבים. הנה מה שאני חושב, על האנשים שבגללם אני פה בפורום ונהנה מכל רגע כאן, כדי לשכוח קצת מהמציאות.

  הכותב המצטיין: המשורר הסובייטי שאיתו הקמנו חוג ופקולטה על זיוני שכל לכדורגל, אורי טוטי. לא אשכח גם את הצפיות המשותפות ביחד בפאבים ובבית, איתו תמיד להתדיין על כדורגל.

  הכותב המאכזב: איפה הוא שצריך לרדת עליו או שייתן לנו קטילות? בקושי רואים את מישה {אובפמי}. חסר גם חסר.

  הכותב המפתיע: לקומונה האיטלקית שלנו נכנס מישהו עם כינוי די מפחיד, וויגאן אתלטיק, אבל מסתבר שזה כינוי שנוצר במקרה. יותם לדעתי הוא ממש הפתעה למה שנוגע לידע על כדורגל, לא ממש ציפיתי ממנו להודעות איכותיות עם ניסוח טוב.

  הכותב האהוב: יש יותר מדי כאלה בפורום, אני חושב שעקב הסיבה הזאת אנחנו כאן די מגובשים. לירן המזרח גרמני הדגול, סלע השיכור האנטי-ציוני, נדב עם הסיפורים המיושנים והמעניינים,

  הכותב האובייקטיבי: פעם חשבתי שיש כאלה דוגמה גיא ואיתי מנהלי הפורום האנגלי, אבל מסתבר שמישהו הסיט אותם עוד יותר. [​IMG] אך אין דאגה, יש מישהו כזה, שהוא אנגלופיל ולא פונדמנטליסט והוא גם במקרה מנהל בפורום הספרדי. נראה לי ששון יקח את הקטגוריה הזאת.

  הכותב הסובייקטיבי: יש מישהו כזה אבל אני לא יודע אם הוא מושעה או לא...לכן הוא נשאר בעילום שם. [​IMG]

  הכותב הרב גוני: כדי לנהל את הפורום של העולמי, לקחת גם סיקורים בכל מה שנוגע לפורום היורו, ולהבין ולהיות מתמצא, לא קשה לבחור בתומר22 שעד היום וכנראה לנצח יתחרט על כל רגע קודם שבו הוא עדיין לא היה רשום בפורום. כדורגל צרפתי, דרום אמריקאי {בעיקר ארגנטינאי}, הולנדי ועוד...לא חסר ידע.

  הפורום הכי טוב: פה זה ברור שאני משוחד, לכן אגיד שלמרות כל הפריצות והצרות שעברנו, שרדנו.

  הדיון הכי טוב: לצערי דיון "הם משלנו", הדיון שנוגע בכל הליגיונרים האיטלקים שנוטשים את אמא בגיל מוקדם בלי אחריות ומשאירים אותה לבד בבית. בנוסף דיונים מצליחים מבחינתי היו הבולי הגרמני וכמה דיונים מובחרים שהיו בפורום היורו, כמו הנבחרת הגרמנית או הנבחרת האיטלקית.

  המנהל הכי טוב: יש שניים כאלה, הראשון זה כמובן יניב שבגללו אני פה ועדיין דוחק בנו ונותן לנו בראש כדי לתרום כמה שיותר, אבל אתן את הקול הזה ללואי, כי הוא היה מחליף מצויין בשבילי, הכי טוב לדעתי. הנציג {כנראה} היחיד במדינה של הקבוצה הכי שכונתית באיטליה, מנהל שהראה אחריות ברגעים קשים.

  הכותב שלא כותב: כמו שאמרתי, מישה. אך יש עוד המון אנשים שלצערנו לא נמצאים כאן כמו בוריס והקנאה שלו למילאן, או למשל היובנטינים כמו איגור, ארמאן, ואור סביוליטו שהצבא לקח/לוקח/ייקח אותם. הרשימה עוד ענקית אבל יש רק מישהי אחת שבאמת חסרה לכולנו וזאת מיכל.
   
 7. ManUtd Fan

  ManUtd Fan Member

  הצטרף ב:
  ‏14/1/06
  הודעות:
  3,278
  לייקים שהתקבלו:
  26
  הכותב המצטיין - Raulito. תענוג לקרוא כל הודעה שלו. מפורטת ביותר, וגם אם אני לא מסכים איתה אני נהנה לקרוא את ההודעות שלו.

  הכותב המפתיע - פראנקו בארזי

  הכותב האהוב - George Best, THE STRETFORD END, Claret&Blue, Der Kaiser ועוד לא מעט כותבים מצוינים. אין לי בחירה כאן.

  הכותב האובייקטיבי - מכיוון שאמיר ע' לא כל-כך הרבה לכתוב השנה, אני אלך על Wazza.

  הכותב הסובייקטיבי - SeRgInHo. התחיל עם קובי לוזר, המשיך עם פדרר. הוא הבחירה שלי לכתב הסובייקטיבי. בכל אופן, אני שמח שהוא חלק מהדיון הכי טוב לדעתי.

  הרב גוני - Wazza. גם ראוליטו ראוי לאיזכור כאן, אבל בסופו של דבר הבחירה שלי היא בשון.

  הפורום הטוב ביותר - השנה של האנגלים לא הלכה כל-כך טוב הפעם, אז אני אלך על הפורום של היורו, שפשוט היה תענוג לקרוא שם.

  הדיון הכי טוב - NBA וכל מילה נוספת מיותרת!

  המנהל הכי טוב - liran rosner.

  הכותב שלא כותב - Obafemi היה חסר לי מאוד השנה. הוא לא הרבה לכתוב וחבל. אני אוהב לקרוא את ההודעות שלו.
   
 8. SeRgInHo

  SeRgInHo Member

  הצטרף ב:
  ‏25/10/05
  הודעות:
  10,627
  לייקים שהתקבלו:
  20
  אבל קובי באמת לוזר, למה אני סובייקטיבי בקטע הזה?
   
 9. George Best

  George Best Member

  הצטרף ב:
  ‏8/10/05
  הודעות:
  16,733
  לייקים שהתקבלו:
  0
  ופדרר אפס, לא?
   
 10. דנידין

  דנידין Member

  הצטרף ב:
  ‏6/4/07
  הודעות:
  8,670
  לייקים שהתקבלו:
  0
  קובי בלי שאק מפסיד, אבל פדרר מנצח לבד מספיק סרגיי. כנראה שאלו דברים מעבר רק לקובי.
   
 11. אבו

  אבו Member

  הצטרף ב:
  ‏13/8/06
  הודעות:
  10,824
  לייקים שהתקבלו:
  13
  וגרמני מכוער.
   
 12. ManUtd Fan

  ManUtd Fan Member

  הצטרף ב:
  ‏14/1/06
  הודעות:
  3,278
  לייקים שהתקבלו:
  26
  אממ...למה אתה סובייקטיבי בעניין הזה...
  אולי בגלל השנאה שלך כלפי השחקן עצמו (שנאה מובנת למען האמת, אבל הוא לא לוזר פור גאד סייק) והשנאה שלך כלפי הקבוצה שלו וכל מי שנמצא בא ("שונא את אודום האפס, גאסול הבכיין..."וכו')? וזה לא רק זה, דרך אגב.
   
 13. T0XiN

  T0XiN Member

  הצטרף ב:
  ‏1/7/07
  הודעות:
  3,339
  לייקים שהתקבלו:
  0
  עד לפה הבאתם את דיון הטניס שלכם?
   
 14. cantona#7

  cantona#7 Member

  הצטרף ב:
  ‏7/10/04
  הודעות:
  726
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין - הבחירה שלי היא .. בטס,גורגי בסט . למה? כי הוא כותב יפה,הידע שלו עצום
  וכותבים מהסוג שלו מוסיפים הרבה צבע לפורום האנגלי ולאיי סוקר בכלל .

  הפורום הטוב ביותר- האנגלי .

  הכותב האהוב - סטרטפורד בלי מתחרים .

  הרב גוני - Wazza

  הדיון הטוב ביותר- הדיון שקדם לדרבי בשבוע שסימל את ה50 שנה לאסון המטוס במינכן (אותו דיון שפיטר אוהד של סיטי פתח ) . מרגש עד דמעות .
   
 15. JR-Riquelme

  JR-Riquelme Member

  הצטרף ב:
  ‏27/8/07
  הודעות:
  6,146
  לייקים שהתקבלו:
  285
  קובי הלוזר,פדרר האפס, קיד הגדול שלא רואה אפחד, לברון ג'יימס האוברייטד...
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!