טקס ניסים כהן 2008 יוצא לדרך

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/7/08.

1. SeRgInHo Member

עזוב סטרטפורד, הם הכי טובים והדיון שלהם הוא הדיון מס' 1 בפורום. תן להם לחיות בעולם הורוד שלהם.

כולם פה ציינו את פיטר, ואני משום מה שכחתי עליו. אחד הכותבים האהובים בפורום.. הסיפורים שלו משנות ה-70 זה משהו נדיר... תחזור, תחזור!!!

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשדירגתי את המועמדים שלי בשנה שעברה בפעם הראשונה, לא חשבתי שהפעם השנייה תגיע כל כך מהר. אני חושב שבאופן כללי, בשנה האחרונה הצטרפו כמה משתמשים שהוסיפו המון צבע לאייסוקר ולא מפליא שהם מככבים ברוב הקטגוריות החיוביות עד עתה.

הכותב המצטיין - יכול מאוד להיות שרק מפני שהוא חדש, והרי שחדש תמיד מרענן ומעניין יותר, אבל תומר22 הצליח ללכוד אותי בכתיבה שלו. אני חושב שבלי שום קשר, בן אדם שמצליח להביע חותם כה גדול בזמן מוגבל מאוד, ראוי להיבחר לכאן.

הכותב המאכזב - בשנה שעברה בחרתי כאן משתמש שאכזב אותי דווקא בגלל הפוטנציאל שניתן לראות ביתר קלות שיש לו. גם השנה אני אבחר באחד כזה, שיכל בקלות להיבחר בקטגוריה חיובית אחרת אם רק היה מתעסק במה שחשוב, AGENT ORANGE.

הכותב המפתיע - בחודשים האחרונים roeiuzan השתפר בצורה משמעותית ברמת הכתיבה. לאחרונה הודעתויו מנוסחות בצורה מושקעת יותר וגם בתוכן מושקעת המון מחשבה. ישר כח.

הכותב האהוב - אני אוהב מאוד לקרוא הודעות של משה אוחיון.

הכותב האובייקטיבי - המשתמש הראשון שעולה לי בראש כשאני חושב על זה, הוא לירן.

הכותב הסובייקטיבי - אחרי מאבק עיקש ועקוב מדם בין כמה מאוהדי מכבי חיפה ובית"ר ירושלים, החלטתי ללכת על Messinho.

הכותב הרב גוני - כמעט בכל מקום אני רואה הודעות של Raulito, לכן אני אבחר בו.

הפורום הטוב ביותר - יש באייסוקר מלא פורומים טובים וזה מה שמייחד אותו, אבל פורום כדורגל גרמני הוא פשוט האינציקלופדיה המושלמת לכדורגל גרמני.

הדיון הטוב ביותר - בשנה שעברה הצבעתי לדיון של השדים האדומים והשנה לא הצלחתי למצוא אשכול טוב יותר להצביע לו. לכן, הדיון הרשמי של מנצ'סטר יונייטד.

המנהל הטוב ביותר - בצוות הניהול של הפורום כל המנהלים טובים, אבל liran rosner השנה בלט בעיניי יותר מהאחרים.

הכותב שאינו כותב - בתור מנהל בפורום כדורגל ישראלי, שרוצה מאוד לראות את הפורום משגשג, החסרון של Alon Harazi זו וואחד מכה.

הסמיילי - http://www.super3.gr/forum/public_html/yabbfiles/Smilies/ari_ole.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/08
  3. ראול Member

מבחינה מוסרית, אין לי כל כך את הזכות להגיב בנושא באופן ענייני (ובהמשך ישיר - תודה על הציונים ב"כותב שלא כותב") אבל אני רק חייב לציין שלקחים מ"וועדת ניסים כהן" יופקו, יופנמו וייושמו על ידי.

ארתור, המשך יום נעים.

4. Dimitar Berbatov Member

הכותב המצטיין - יש כל-כך הרבה. ערן, גיא, אורי, אבירם, אבל השנה קירק בלט מעל כולם. כל ההודעות המתוסכלות שלו על אברם היו נהדרות והיה תענוג לקרוא אותם וגרמו להזדהות.

הכותב המאכזב- ברידג'. מתעסק בשטויות, סובייקטיבי, חבל, אתה אחלה כותב אבל אתה יכול יותר.

הכותב המפתיע - תומר22 הלא הוא תומר. הגיע משום מקום לפורום, הרים את הפורום העולמי שהיה במצב לא משהו בכלל, כיף לקרוא את הפריויואים שלו לליגת האלופות, ובכלל משתמש מצוין ואחלה של בן-אדם. גם סאקזור טומי ראוי לציון. עשה שיפור עצום בזמן האחרון בכתיבה שלו.

הכותב האהוב - אמיר ע. תמיד כיף לקרוא את התגובות שלו. מנומקות, מפורטות, משתמש מצוין.

הכותב האובייקטיבי - דני סימפסון. תמיד משתדל לשמור על אוביקטיביות בכל הקבוצות האהודות אליו (למרות שאצל הלייקרס זה לא בדיוק אובייקטיביות אלא שנאה לאיש אחד). לפעמים האוביקטיביות גובלת בפסימיות, אבל לזה כבר התרגלתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב הסובייקטיבי - רודס כמובן. הסוביקטיביות שלו מחרפנת אותי לפעמים. וטל, אל תקח את זה אישי ותעלב, רק תנסה ללמוד ולהפנים את ההערות.

הכותב הרב גוני ביותר- לירן שנמצא בכל חור בפורום. אם זה הספורט הכללי, הישראלי, האנגלי, העולמי, פשוט בכל מקום. גם שון ראוי לציון.

הפורום הטוב ביותר - האנגלי למרות הירידה עדיין בראש. מאוד נהנתי השנה גם בכללי ובישראלי.

הדיון הטוב ביותר - היו הרבה דיונים נהדרים כמו הדיון של טוטנהאם שמשתפר משנה לשנה, הדיון של יונייטד שליווה עונה נפלאה והיה מורכב מהודעות איכותיות נטו, דיוני המחזור בפריימרליג, אבל כמו בשנה שעברה ה-NBA היה הדיון הטוב והמהנה ביותר. חבורה של משתמשים די קבועים שמנהלים דיון איכותי ביותר (להוציא את הדיונים שיצאו מכל החורים על קובי, וקיד VS פול).

המנהל הטוב ביותר - The Yellow Diamond, בן אדם נפלא ומשתמש מצוין לא פחות. תענוג לקרוא את ההודעות שלו.

הכותב שאינו כותב - Alon Harazi הלא הוא שי חסר לי מאוד בישראלי והשאיר את קהילת אוהדי חיפה סובייקטיבית ולא איכותית (בלי להעליב). גם ManUtd Fan היה חסר לי השנה ורק לאחרונה חזר לכתוב יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/08
  5. Red Left Winger Member

הכותב המצטיין - THE STRETFORD END. לא בגלל שאני אוהד יונייטד ואפילו לא בגלל שאני פעיל בעיקר בפורום האנגלי. פשוט כל הודעה תענוג, אם זאת עקיצה במקום, אם זה סיפור מעניין, ואם זה הפגנת ידע וכתיבה באופן כללי על כדורגל בכלל ויונייטד בפרט. THE BEST BY FAR.

הכותב המאכזב - AGENT ORANGE. לעיתים נראה כי לבנאדם יש ידע ויכולת להתבטא בצורה הגיונית אבל הרבה מאוד הודעות שלו שופעות ערס, זריקת דברים לאוויר ללא ביסוס והרבה השמצות שלא במקום.

הכותב המפתיע - המממ אני אלך על דניאל אגר, סקאוזר עם רגליים על הקרקע וידיים מחוץ לכיס של הולך הרגל שנמצא לפניו.

הכותב האהוב - ארצ'י, אמיר ע, רובי, ואפילו איסטלנדס!

הכותב האובייקטיבי - רובי קין, אין ספק בכלל, לפחות בפורום האנגלי.

הכותב הסובייקטיבי - איסטלנדס....אירופה רועדת, הענק מתעורר, אנגליה משקשקת, ובינתיים 50 ילדות תאילנדיות, בנות 11 לכל היותר, קופצות בלבוש מינימלי אי שם בחדר במנצ'סטר. קשה למשוך אותו מהענן שעליו הוא מתעופף לו העונה, הוא נאחז בו חזק מאוד, ועדיין אחד הכותבים האהובים עליי בפורום.

הכותב הרב גוני ביותר - אני נוטה לא לעזוב את גבולות הפורום האנגלי אבל בהחלט אפשר להכניס פה את שון.

הפורום הטוב ביותר - פףףףףףףף. יש שאלה?

הדיון הטוב ביותר - הדיון של מנצ'סטר יונייטד בפורום האנגלי, הדיון של טוטנהאם.

המנהל הטוב ביותר - רועי.

הכותב שאינו כותב - מתן W.ROONEY נעלם בזמן האחרון וחוץ ממנו יש גם את משה אוחיון שקופץ מדי פעם וגם אז כותב הודעות ש90 אחוז מהן זה צ'אנטים שרובנו מכירים גם ככה ואין שום צורך להזכיר לנו אותם.

6. Number 8 Member

הכותב המצטיין - תומר22. משקיע, הפריויואים שלו מצוינים, ותמיד כותב לעניין.

הכותב המאכזב - AGENT ORANGE. שמים לב שיש לו ידע בכדורגל, אבל הוא מתעסק יותר מדי בדברים שהוא לא צריך להתעסק, מסביב, ומחפש את הקטנות. גם Xavi6 ראוי לציון - אני מכיר אותו מפורומים קודמים, אני משוכנע שיש לו ידע בכדורגל, אבל לפעמים הוא נגרר לויכוחים מטומטמים ומשתמש בשפה יותר מדי בוטה.

הכותב המפתיע - תומר 22. הגיע ביום בהיר אחד, וביום השני הפך לאחד המשתמשים הטובים בפורום.

הכותב האהוב - לירן. כל הודעה שלו מצוינת. גם אם היא לפעמים לא מנוסחת כראוי, התוכן שלה מעולה. אני רוצה לציין גם RAULITO הלא הוא דור, ג'ורג' בסט(אריאל, שלמרות העקיצות והירידות שלו על משתמשים ושחקנים, הם פשוט נכונים), פרנק דה בור(דודי, שהוא יותר כותב אהוב מחוץ לפורום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ), רודס ושאר התותחנים.

הכותב האובייקטיבי - גם כאן, לירן. אומר את כל האמת, גם אם היא לא מוצאת חן בעינייו.

הכותב הסובייקטיבי - Don Joan Roman וMessinho הלכו ביחד עד סוף הדרך, אבל בסופו של דבר התואר מגיע לDon Joan Roman. באמת או בשקר, בית"ר מעל הכל!

הכותב הרב גוני ביותר - יש כאן הרבה, אין לי מישהו אחד שאפשר לשים עליו את האצבע ולהגיד שהוא הכי רב גוני - לירן, ראוליטו, תומר22, וואזה, אבו.

הפורום הטוב ביותר - הפורום הישראלי(למה עדיין אין סימן של כדורגל ישראלי?). הדבר הראשון שאני עושה כאשר אני נכנס לפורום, זה להיכנס לפורום הישראלי, ולעבור דיון דיון, הודעה הודעה, לא מפספס שום דבר. אחריו נמצא הפורום האנגלי, למרות שבשנה האחרונה, יש שם הודעות שפשוט גורמות לי לצאת מיד מהחלון.

הדיון הטוב ביותר - היו הרבה כאלה, אין לי דיון אחד ספציפי. אני משוטט בעיקר בישראלי, אבל כאשר אני יוצא מגבולות הפורום הזה, אני נהנה לגלוש ולכתוב בדיון של ארסנל(למרות הספאם), דיון היורוליג והדיון של מכבי בכדורסל.

המנהל הטוב ביותר - כל החבר'ה מהניהול בפורום הישראלי. כולם נותנים לך הרגשה שאתה נמצא בבית ומשתפים אותך בעבודה שלהם. כמובן שגם RAULITO חייב להיות כלול ברשימה, עושה עבודה נהדרת בפורום הספרדי, וגם בישראלי לא חסר לא. דור מוכן לעזור בכל מקום ובכל מצב.

הכותב שאינו כותב - ריינמן, הלא הוא זיו, שעזב את הפורום לטובת פורום WWE, אלון חרזי הלא הוא שי, וEmil שלא נמצא הרבה בפורום.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/08
  7. spurs229 Member

מאותה סיבה שאין פה תמונה של אלוהים.

אין דבר כזה...

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - אוריטוטי. תענוג לקרוא את ההודעות שלו. הדימויים המקוריים, ההבנה הטקטית והאהדה הגדולה לקאלצ'ו הן רק חלק מהסיבות שהופכות את ההודעות שלו לטובות ביותר בעיני. גם תומר22 ראוי לציון.

הכותב המפתיע - קובי רומאניסטה. רק שיעזוב כבר את קסאנו בשקט.

הכותב האהוב - בערך כל הכותבים הקבועים בפורום האיטלקי. אני אבחר פה בנסטה בגלל שמבחינתי הוא סוג של דמות שנותנת בי השראה לכתוב פה כמה שיותר.

הכותב האובייקטיבי - תומר22.

הכותב הסובייקטיבי - תפנה אליי בפרטי אם אתה צריך את המספר של העו"ד שלי. Rudess.

הכותב הרב גוני ביותר - תומר22.

הפורום הטוב ביותר - :aaa15:

הדיון הטוב ביותר - הדיונים שעוסקים בצדדים הקצת פחות זוהרים של הקאלצ'ו. הדיון של הנבחרות הצעירות והדיון של הליגות הנמוכות שמזמן כבר היה מת אם לואי לא היה מחייה אותו כל 2 מחזורים.

המנהל הטוב ביותר - Chievo.

הכותב שאינו כותב - למרות שהוא עדיין פה, הייתי רוצה לראות אותו כותב קצת מעבר להודעה אחת בשבועיים. Bensch.

9. אפנברג Member

הכותב המצטיין - nfcb נדב הוא מכונת המידע הגרמנית, האיש החכם שלנו רואה משחקים עוד מ 1974, מגיב ענייני ומנומק על לפרטים הקטנים על הכל. בלי נדב לפורום היו פנים שונות.

הכותב המפתיע - טוקסין אוהד חדש של באיירן בפורום ומראה כמה שהוא רוצה ומנסה. שימשיך כך.

הכותב האהוב - CJ כל דבר נעשה בהומור, שנון, לעניין, לא מגילות. תענוג מלך!

הכותב האובייקטיבי - Der Kaiser פה הקייזר שלנו לוקח בהליכה את התואר. תמיד נלחם נגדנו האוהדים ונשאר על הקרקע גם בבאיירן וגם בנבחרת גרמניה על האמת ולא מתלהם איתנו מהצלחות. לי כאוהד זה קשה.

הכותב הרב גוני ביותר - רוזנר כותב ומשקיע בכל דיוני הבונדסליגה והוא בשבילי הרב גוני.

הפורום הטוב ביותר - הפורום הגרמני זה הבית שלי ואני לא מסתכל אפילו על הדשא של השכנים.

הדיון הטוב ביותר - הדין של באיירן כמו תמיד הוא הדיון המוביל בפורום הגרמני ומספק לי עידוכונים ושיחות על הקבוצה עם האוהדים כמו גם קשר חם עימם. שלא יגמר לעולם.

המנהל הטוב ביותר - Ralph-Lauren - יוני קיבל השנה ניהול בפורום הגרמני והחזיק לבד את הפורום הגרמני ברוב בזמן שסלע ורוזנר היו עסוקים, צריך להריע לו על כך כמו גם על שהיה פעיל במונדיאל בצורה יוצאת מן הכלל.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaa021:
    אני ישתדל..זה קצת בעיה עד שאני חוזר מהבסיס אני בקושי נוגע במחשב. אבל מבטיח להגיב יותר בעתיד.

11. Mehmet Member

הכותב המצטיין - תומר 22. ידע עצום בכל תחומי הכדורגל.

הכותב המאכזב - אין לי.

הכותב המפתיע - תומר22 גם פה.

הכותב האהוב - דר קייזר .

הכותב האובייקטיבי - אובפמי.

הכותב הסובייקטיבי - נראה לי שאני, כי רוב ההודעות שלי הן בנושא ביירן מינכן/מ.ס אשדוד, אבל מכיוון שאסור לבחור בעצמי, אלך על פלה.

הכותב הרב גוני ביותר - תומר22, לירן.

הפורום הטוב ביותר - הגרמני, בקילומטר. פורום שהוא כמו בית. איפה עוד אפשר למצוא במדינה שלנו כל כך הרבה אוהדים לליגה עם הכדורגל היפה בעולם? איפה עוד אפשר להיות אוהד של ביירן מינכן בלי שאנשים ירימו גבה? רק בפורום הגרמני.

הדיון הטוב ביותר - בולי לנד מרתק, והדיון של ביירן מינכן כמובן.

המנהל הטוב ביותר - לירן רוזנר/דר קייזר/Ralph lauren

הכותב שאינו כותב - ריקי/ראול/באריק

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - Wigan_Athletic

הכותב המאכזב - פראנקו בארזי

הכותב המפתיע - Koby Romanista

הכותב האהוב - cazzo, Nesta, Wigan_Athletic

הפורום הטוב ביותר - האיטלקי

הדיון הטוב ביותר - דיון הנבחרות הצעירות של איטליה

המנהל הטוב ביותר - liran rosner, Nesta, תומר 22

13. Selby Member

המצטיין- THE STRETFORD END, לדעתי הוא לפעמים נגרר לוויכוחים מיותרים ומייגעים מבחינתו עם זאטוטים(כמוני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) אבל כותב עם מאגר ידע על כדורגל שהייתי מת שיהיה לי חצי ממנו.
    אחריו יבואו קירק, הוטספר וג'ורג' בסט.

המאכזב- לא יודע ממש איך אפשר להתאכזב ממישהו ספציפי בפורום ספורט, אבל אולי AGENT ORANGE, שכאמור רואים שהוא מבין בכדורגל אבל כל הודעה מנסה בכוח להבהיר את עמדתו לגבי הכדורגל האנגלי.

המפתיע- Abu, שיפור אדיר מאז שהצטרפתי לפורום ועד עכשיו.

האובייקטיבי- אממ, אף אחד לא לגמרי אובייקטיבי, אולי הוטספר...

הסובייקטיבי- איסטלנדס, איי פארו!!!!!!!!! אימאל'ה!!!.
    גם Praetor ורודס.
    גם אני במקומות מסויימים סובייקטיבי מדי...

הרב גוני- יש לא מעט, הבולטים ביותר הם Abu, Wazza וDer Kaiser.

האהוב- shlomydavid, משקיען ענק, גם קיבל ניהול, יישר כח! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אחריו כמובן רובי קין.

הפורום- :aaa12: ביי פאר.
    גם ספורט כללי זה אחלה פורום.

הדיון- יונייטד, דיון התקשורת האנגלי(מאוד מאוד פורה יחסית) ודיון הטניס.

המנהל- shlomydavid, משקיען כבר אמרתי?
    אחריו הוטספר.

14. George Best Member

סטרטפורד,
    תודה על הבחירה,
    אבל יותר חשוב -
    ידעתי שמשהו היה חסר לי בבחירות שלך:
    מה עם הקטגורייה הקבועה שלך "ליצן השנה"?
    אני מתפלא עליך!

15. THE STRETFORD END Member

היו כמה במשך השנה אבל לצערי אני לא זוכר את הכינויים שלהם גם כי דאגו(ובצדק)להעיף אותם לצמיתות מהפורום.
    בכל אופן הם כל הזמן כתבו על כמה אני אידיוט,הם דאגו לעדכן אותי לגבי זה גם בהודעות פרטיות אבל לא הפסיקו לקרוא ולהגיב על מה שאני,האידיוט לטענתם,כותב.
    זה כבר היה מעבר לליצנות,כנראה שהיה מדובר באנשים חולים.