טקס ניסים כהן 2008 יוצא לדרך

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/7/08.

1. TheLane Member

מכיוון שנדיר מאד שאני נכנס לפורום שהוא לא הפורום האנגלי, אני מצטער אבל הנבחרים שלי יהיו רובם ככולם משם. מתנצל ומודה באשמה על זה שאני לא מכיר כותבים מעולים בפורומים אחרים- הפסד שלי!

הכותב המצטיין - אני יכול לחשוב על כמה, אבל George Best באמת בולט לדעתי, כאחד האנשים המוערכים ביותר ע"י רבים כולל אני בפורום. honourable mentions גם לרובי קין, סטרטפורד, הוטספר וכמובן KirkH, גאון.

הכותב המאכזב - קשה לי להגיד. לא חושב שיש כותב בפורום שיש לי "ציפיות" ממנו, אלה שכותבים גרוע אף פעם לא ציפיתי מהם לכלום גם ככה לכן הם לא יכולים לאכזב אותי.

הכותב המפתיע - אבו (Abu) מאד השתפר. שנה שעברה הוא היה נוראי, והשנה קצת פחות נוראי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב האהוב - KirkH. קירקי, גאון קומדיה.

הכותב האובייקטיבי - קשה להגיד, זה כדורגל וכולנו לא אובייקטיבים, במיוחד בפורום האנגלי. לכן אני יכול לבחור אולי במישהו כמו פרנקו בארזי, לא "אנגלי" אבל מראה שהוא כתב איכותי ואובייקטיבי.

הכותב הסובייקטיבי - רודס, למרות שהוא כנראה יעלב. הרוויח את זה ביושר

הכותב הרב גוני ביותר - אין לי מושג

הפורום הטוב ביותר - האנגלי.

הדיון הטוב ביותר - טוטנהאם, טוטנהאם הוטספר.

המנהל הטוב ביותר - Hotspur

הכותב שאינו כותב - Gianzola בקושי כותב, וחבל.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/08
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכותב המצטיין- יש כמובן לא מעט, יש פה משתמשים שתמיד כיף לקרוא את ההודעות שלהם, אני אבחר בתומר22 הנהדר שמאז שהגיע אלינו הפך לחלק מרכזי בפורום הזה

הכותב המאכזב- לא יודע... אין לי זמן להתאכזב פה מאנשים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב המפתיע- גם פה יש כמה משתמשים ששווים איזכור, אבל אני אבחר באבו , בגלל שבעבר התעסק לא מעט בשטויות, השנה הוא הראה שהוא מתעסק בדברים רציניים וכדורגל נטו הוא יכול להיות אחלה פרטנר לדיון ולא קוץ תחת...

הכותב האהוב- רק כי כולם שונאים אותו אני אבחר בסלע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הכותב האובייקטיבי- לא עולה לי מישהו שהאובייקטיביות שלו קרצה לי בצורה בולטת...

הכותב הסובייקטיבי- לא חסר, גם פה אין לי מישהו ספציפי (משעמם אני היום...)

הכותב הרב גוני- יש את תומר הנפלא שרשום בכל מקום דברים שכיף לקרוא, אבל פה אני אבחר בRAULITO, הלא הוא דור שתורם איפה שהוא רק יכול

הפורום הטוב ביותר- שנה שישית שאני משתתף בטקס, כל ההצבעות שלי בקטגוריה הזו הלכו לפורום האנגלי כי זה באמת היה הפורום הטוב היותר, העונה מהפך, הפורום האנגלי היה די מלא בספאם והודעות שלא עשו איתו טוב, מצד שני הפורום הגרמני היה מלא בהודעות איכותיות שכיף לקרוא, ומינימום ספאם, הקול שלי הולך לשם, אני אומנם לא מרבה להגיב שם, אבל קורא כמעט תמיד.

הדיון הטוב ביותר- נשמור אמונים לדיון האנ בי איי, דיון איכותי שמגיע לו הקול הזה

המנהל הטוב ביותר- וואו... פה זה חתיכת בעיה... השנה קיבלנו מספר מנהלים חדשים שנתנו משב רוח חדש ומרענן לפורום, מנהלים שתורמים לא מעט גם מחוץ לפורום שאותו הם מנהלים, המנהלים שאני חייב להזכיר הם תומר, רועי מהאנגלי, דור מהספרדי ויוני מהגרמני. בפוטו פיניש הקול שלי הולך ליוני הנפלא. ואני שוב יציין לטובה את רועי שהיה דומיננטי מאוד בניהול פורום היורו ותרם רבות

הכותב שאינו כותב- אני אציין פה 2 כותבים שחסרים לי בנוף של אייסוקר, אלון חרזי, הידוע בשמו- שי, שבגלל הצבא ממעט להופיע, וזיו, ריינמן, שמשום מה נעלם בתקופה האחרונה. משתמשים נהדרים שחסרים לי.

3. XabiAlonso Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

סוף סוף מישהו עלה על זה....

4. john Member

בדיוק כל הילדים האלו שמה, התחילו להשתתף בדיוני הכדורגל, והרסו אותם לצערי.

5. Stretford Ender Member

הכותב המצטיין - תודה לאל, יש יותר מדי. שנה שעברה בחרתי באמיר ע', ואמנם הוא כתב קצת פחות לדעתי, אבל התואר הזה הולך אליו שוב.

הכותב המאכזב - לאור יכולת השיפוט המושלמת שלי, אף אחד לא מצליח לאכזב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב המפתיע - Bridge שמשתפר ותורם לדיון של צ'לסי.

הכותב האהוב - שוב קרב צמוד, הפעם מי שלוקח הוא פיטר RealStretford. קשה לבחור אוהד שיטי לקטגוריה הזאת אבל באמת שכל הודעה פנינה!

הכותב האובייקטיבי - איתי, Nigel Winterburn שהודעותיו בדיון של ארסנל כמעט תמיד משקפות את המציאות.

הכותב הסובייקטיבי - אני.

הכותב הרב גוני - לדעתי הקטגוריה הזו לא צריכה לשקף רק מי כותב על הכי הרבה נושאים, אלא מי באמת כותב טוב על כל הנושאי האלה, ולכן הבחירה די ברורה, תומר22 שרואים שהוא פשוט אוהב כדורגל.

הפורום הטוב ביותר - כמו שציינו כבר, האנגלי עבר שנה לא טובה. לדעתי פורום היורו היה פשוט מושלם. רק דיון אחד היה חסר שם... לא נורא במונדיאל. :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - אני אזרום עם קירק כדי להכניס את דיון ארבעת האנשים (שיא חדש) לרשימות. דיון הפוטבול האמריקאי. במהלך העונה של הפוטבול אני נכנס לבדוק שם הודעות עוד לפני שאני בודק את האנגלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

המנהל הטוב ביותר - ברוב הקטגוריות כבר ידעתי פחות או יותר למי אצביע. פה זו באמת הקטגוריה הכי צמודה. שני הפינאליסטיים שלי הם לירן, שאתם לא מבינים כמה מרכזי הוא בהצלחה של פורום היורו, ותומר שעשה עבודת קודש בעולמי כל השנה. בלב כבד, הכל הולך ללירן למרות שאני באמת לא סגור על עצמי עדיין.

הכותב שאינו כותב - לא בדיוק לא כותב, אבל הכותב שצריך לכתוב יותר, שוב פיטר, RealStretford

6. Rudess Member

מספיק כבר לזבל את השכל על הדיון של ארסנל. כמו ש- PRAETOR אמר קודם לכן, יש בו גם כמות וגם איכות, למורת רוחם של כל המסיתים.

האופי שלי בסדר גמור ואין שום צורך להשתנות. יש לי חוש הומור מפותח,ציני אך יש גם גבול לכל תעלול. יש פשוט הבדל בין חופש הביטוי לחופש הביזוי, והמנהלים פה מתעלמים ממה שקורה פה ומתנהגים פעם אחר פעם בצביעות.

מוצא רומני וגאה בו :)

7. 亚历山大帕托 Member

עם כל הסיכומים המקטלגים האלה, יש הרגשה שהרבה מהמשתמשים זוכים להתעלמות לא מוצדקת ביחס לאחרים.
    בלי תארים בעלי משמעות, ברצוני לברך על התרומה של כמה מהאנשים החיוניים לאייסוקר.

1908 - מלבד היותו משתמש איכותי ללא רבב, הוא גם אחד האנשים שאני הכי נוטה להסכים איתם בנוגע לכדורגל, והכי מפתיע שאנחנו אוהדים "יריבים בדם".
    יניב נסטה - מכיר אותו ממזמן, מאז שהפורום קם בערך, ושמח שהוא נשאר פה עד היום ומשקיע בלי סוף.
    לואי קייבו - משקיען ואדם טוב, אוהד קלצ'ו אמיתי עם הודעות מעניינות.
    אוריטוטי - כבר ציינתי שהוא המשתמש שאני הכי אוהב לקרוא את ההודעות שלו, ובאמת מעניין להתדיין איתו בנושאי כדורגל.
    יותם וויגן - גם איתו יש לי הרבה השקפות דומות במשותף, מתנסח בצורה מסודרת ומנומקת, ותמיד לעניין.
    יואב קאצו - מספק הרבה צבע בנוסף לידע הרחב בקלצ'ו ותרבות איטליה.

כנ"ל לגבי כל המשתמשים האחרים שאני מכיר פחות ויש להם תרומה רבה - ביאנקונרי, קובי רומאניסטה, שחם, זלאטן איברהימוביץ', יוני10, yonmwa, ג'אלורוסי ורבים אחרים שהפכו את הפורום האיטלקי למה שהוא.

גם מחוץ לאיטלקי אני מוצא הרבה מאוד דיונים מעניינים, במיוחד באנגלי איפה שלמרות האנגלופיליות, תמיד כיף לקרוא הודעות של דני סימפסון, וואזה, ג'ורג' בסט, הוטספר, סרג'יניו, פראטור, ארצ'י ואחרים. וכבוד גדול גם לכל המנהלים שעושים עבודה מצוינת בלשמור על המקום הזה כמפגש לאוהדי כדורגל אמיתיים וכמובן תורמים הרבה מאוד לאיכות הסביבה בו.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - my boy KirkH. כי אני מושחת שמצביע למקורבים מדיון הפוטבול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הכותב המאכזב - כמה מאוהדי ארסנל הותיקים ואנדריי (אייג'נט אורנג'), אנשים שלכל הדעות מבינים בכדורגל ובעלי יכולות התנסחות משובחות שמתעלים את כל היכולות האלה לספאם בלתי-נלאה והתנגחויות טפשיות.

הכותב המפתיע - לא בטוח שאפשר להחשיב אותו כמפתיע כי תמיד היה ברור שהוא מבין כדורגל ומבין עניין באופן כללי, אבל השנה Abu גם מראה את זה בכל הודעה שלו במקום להתעסק בכל מיני שטויות מסביב. well done mate.

הכותב האהוב - ערן (רובי קין), פשוט פנומן קומי בנוסף להיותו שועל כדורגל ותיק וכותב מעולה. ברגע שאני רואה שההודעה האחרונה היא שלו אני נכנס לדיון, גם אם זה יהיה הדיון הרשמי של הפלולה של חנאן עשראווי.

הכותב האובייקטיבי - גל אמפלמן. את מי אתה אוהד? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

הכותב הסובייקטיבי - מאחר ואני רואה שהקטגוריה הזו מביאה לאיומים בתביעות אני אמנע מלהצביע בה...

הכותב הרב גוני - תומר22 שפשוט אוהב כדורגל באשר הוא, דבר שנדיר יחסית למצוא. מהקופה ליברטדורס עד הקופ דה פראנס, האיש מבין ומתעניין בהכל.

הפורום הטוב ביותר - לאחר שנה יחסית קשה שעברה על הפורום האנגלי אני חייב ללכת עם פורום יורו, שהיה מבחינתי מושלם על אף היעדרם של האריות שלי. בשנה הבאה, עם חזרתו של העכוז למקומו הטבעי, אני מאמין שהמצב ישתפר והממלכה שוב תככב :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - למרות שעכשיו הוא שומם בימי הפגרה הקשים אני חייב ללכת עם הבייבי, "דיון הפוטבול הרשמי", שהלוואי ובשנה הבאה כבר יהיו בו חמישה כותבים... לא שרע לי עכשיו עם ארבעת המופלאים שיש בו, תענוג לדבר על פוטבול בעברית.

המנהל הטוב ביותר - תומר22. אולי זה לא תמיד נראה ככה לכותבים אבל לא קל להחזיק פורום, גם לא לצוותים של 3 ו-4 מנהלים. אז קל וחומר שלא קל להחזיק לפורום כשלאורך תקופות ארוכות אתה הבנאדם היחיד שפעיל בצוות, אבל תומר עושה את זה כמו גדול, פשוט עבודת קודש מה שהוא עושה בפורום העולמי. שלא לדבר על האיכות הצרופה שיש בכל הודעה שלו...

הכותב שאינו כותב - גם אני חייב לבחור בפיטר, RealStretford, שכל הודעה שלו היא פשוט עונג צרוף וחבל שאין יותר מהן. ידע, שנינות, אנגליות אותנטית, אגדה.

9. THE STRETFORD END Member

ערב טוב לכל הליצנים ומוכרי התותים,
    מה כבר עברה שנה?(כמה בנאלי אה,אבל הייתי חבל)
    טוב,לעסק,זה יהיה קצת ארוך אבל גם ככה אני גמור ובקושי עומד על הרגליים אחרי 4 שעות של לשחק היום כדורגל בשמש
    ובגלל זה אין לי כח לצאת אז צריך להעביר את הזמן עד שמתחיל הסופרנוס:

הכותב המצטיין - אממ..לא חסר מצטיינים,באמת שלא וקשה לבחור אחד ספציפית,
    יש את החברה הותיקים יותר ויש גם דור צעיר שחלקו עושה רושם טוב,
    בכל אופן הקול שלי הולך לג'ורג' בסט,
    לא,לא כי הוא אוהד יונייטד,לא כי יש איזו סטיגמה שהוא "שומר" לי ואני "שומר" לו
    אלא בגלל שהוא כותב הרבה גם בדיון האנגלי,גם בדיונים אחרים,
    בדרך כלל אלו הודעות מנוסחות,מנומקות,
    לא תמיד אני לא מסכים עם הדברים שלו אבל זה לא העניין של צודק או לא,נכון או לא אלא
    הדרך.

הכותב המאכזב - אממ..לא חסר מאכזבים,באמת שלא וקשה לבחור אחד ספציפית..סתם,
    אני לא אבחר באחד אלא בקבוצה,החברה מהייבורי ז"ל(להוציא צדיק אחד או 2)
    חלק מבינים שם את המשחק יותר,חלק פחות,חלק הרבה פחות,אבל בכלליות יש להם סף רגישות נמוך כמו ים המלח,
    הם חיים בבועה של הכי טובים(לגבי הקבוצה שלהם)הכי צודקים,אסור לצחוק עליהם אבל להם מותר
    ופשוט לא מסוגלים לקבל ביקורת,לא עליהם ולא על הקבוצה שלהם.
    במציאות הקבוצה של ארסנל שונה כמעט ב 100 אחוז משאר הקבוצות בליגה האנגלית מבחינת הלאום בחדר ההלבשה,
    לצערי גם בפורום האוהדים שלה שונים משאר חברי הפורום האנגלי,
    שונה זה לא תמיד שלילי אבל במקרה הזה כן.
    הדיון של ארסנל ירד העונה הזו לתחתית של התחתית(לא תמיד באשמתם וזה מתקשר לביקורת שלי לגבי ההנהלה)מפה יש להם רק לעלות,הלוואי.

הכותב המפתיע - כשדיברתי על צדיק בסדום בקרב אוהדי ארסנל התכוונתי לבחור בשם רמי,
    לא כותב יותר מדי אבל הקול השפוי של התותחנים,כותב לעניין,מבין עניין.
    יחד איתו נמצא תותחן/צדיק נוסף,אבו,
    אני נזכר בכתיבה שלו לפני כמה עונות והשיפור הוא גדול,
    עדיין לוקה בסגירה האלכסונית אבל יש מצב שנחדש לו את החוזה.

הכותב האהוב - מעל כולם רובי קין,
    נכון שהוא חבר כמו אח גם בחיים שמחוץ לפורום ובאמת שבלי קשר,הפורום בלעדיו זה לא אותו הדבר.
    יש לו מקום בכל צוות כתיבה הומוריסטית,
    ארץ נהדרת...ההפסד כולו שלכם.
    למקום השני(אבל אין מה לעשות,הוא אוהד שיטי והם הרי לא מסוגלים לזכות בתואר)נמצא פיטר,
    the real stretford,
    הנכס הכי גדול שיש לפורום הזה וחבל שהוא לא כותב יותר,כל הודעה שלו זה עונג אחד גדול,
    אם בשנינות,אם בידע ובמיוחד בסיפורים שלו מהימים שלו כאוהד שיטי בשנות ה 70 כשהלך אחרי הקבוצה שלו בים וביבשה לכל מקום,
    פיטר כאוהד וכאחד שגדל באנגליה של פעם,עבר חוויות שאני רק קראתי עליהם או שמעתי מחברים שלי במנצ'סטר שהם בני גילו פחות או יותר,חוויות שאני יכול רק לחלום עליהם ורק מדי פעם אני מצליח להגשים קמצוץ מזה בנסיעות שלי לאנגליה,
    למנצ'סטר ובמיוחד למשחקי החוץ,
    כל הודעה שלו על הימים ההם גורמת לי להזיל ריר ולקנא.
    ארצ'י באנקר נמצא גם הוא ברשימה,מבין כדורגל,יודע צחוק מהו וגם איפה לשים את הגבולות.

הכותב האובייקטיבי - קשה להיות אובייקטיבי כשמדובר באהבה ובאהדה לקבוצה אבל גם לפה מגיע רובי קין,
    תמיד כותב את האמת על הקבוצה שלו גם אם היא כואבת.

הכותב הסובייקטיבי - ברידג' לוקח בגדול השנה,
    כל העולם ואשתו ידע על הכיפה האדומה שעשו למוריניו והוא בשלו,
    לא מוכן לקבל את העובדה שדרך קבלת ההחלטות בנושא הזה בצ'לסי היתה שכונה אחת גדולה.

הכותב הרב גוני - אני לא יוצא יותר מדי מחוץ למחוזות של הפורום האנגלי ככה שאין לי מושג.

הפורום הטוב ביותר - האנגלי בהליכה למרות שהשנה צלענו שם יותר מדי פעמים.
    אני חושב שהגיע הזמן לניקוי אורוות בקומת ההנהלה האנגלית,
    יותר מדי פעמים השנה היתה פלישה של גורמים מפריעים שהרסו דיונים ולקחו אותם למחוזות של פח זבל
    וההנהלה לא היתה שם או שהגיעה באיחור או שהענישה את מי שלא היה צריך להעניש או פנתה לאנשים הלא נכונים בביקורת,פומבית ופרטית.
    בביקורים שלי בפורמים אחרים ובמיוחד האיטלקי והגרמני אני שם לב ששם המנהלים דוגלים בשיטה של "עניי עירך קודם" וככה לדעתי זה צריך להיות,לצערי השנה בפורום האנגלי,בהרבה מקרים לא כך היה הדבר.

הדיון הטוב ביותר - דיון התקשורת האנגלי,פעיל כל הזמן,הרבה תגובות,הרבה דעות,
    העובדה שגם 4 אנשי תקשורת כותבים בו(אבי מלר,שגיב,אמיר ע ורון עמיקם)הוסיפה לו מימד.

המנהל הטוב ביותר - בהמשך לפסקה הקודמת לגבי הפורום הטוב ביותר,לירן רוזנר הוא דוגמא מצויינת,
    יותר מדי פעמים הוא היה זה שנכנס לפורום האנגלי להשליט סדר בתבונה ושמתי לב שככה הוא עושה בכל מקום,
    הקול שלי הולך אליו.

הכותב שאינו כותב - סיטי בלוז זה כבר השנה השנייה שנעלם כמעט כליל מלכתוב וחבל.
    איסטלנד כותב הרבה פחות וחבל אבל אני יודע שזה בגלל העסק החדש שהוא פתח.
    יסטה - הייתי בטוח שאחרי אליפות אירופה שספרד זכתה בו הוא יקפוץ לביקור ולתת לנו בראש וחבל שזה לא קרה,זו יכול היה להיות משעשע.

עוד כמה נקודות:
    אני חייב לציין לטובה 2 חברה מחוץ לפורום האנגלי,נסטה ו וויגאן אתלטיק,
    שניהם מהקבוצה האיטלקית אבל פשוט כיף להתדיין וגם להתווכח איתם,
    מבינים את המשחק,מבינים את המציאות,כותבים לעניין וגם אם לא מסכימים הם לא נגררים לשטויות.
    לצערי הם מיעוט בקרב נציגי ארץ הכפכף,
    הרבה חברה שם ועוד כמה חברה מהפורום הספרדי,אוהדי המטפחות הלבנות ואני מניח שזה בגלל
    הגיל הצעיר של חלק נכבד או חלק שפשוט אין להם את זה והם מורידים את הרמה,
    אם בכניסה לפורום האנגלי וכתיבת שטויות בגלל חוסר ידע,
    אם בכל פעם שנציג אנגלי נכנס למחוזות שלהם,
    תמיד נעמדים על הרגליים האחוריות ותוקפים ללא סיבה,בלי להבין על מה מדובר,בלי להבין כדורגל מהו,
    בדרך כלל התקיפה שלהם באה לידי ביטוי בהודעות סתמיות בנות שורה והוספת סמיילי.
    אלה שצעירים בגיל אבל יש להם זיקה למשחק,אני מקווה שעם הזמן הם ילמדו ויקחו דוגמא מכאלה שכבר ראו ועברו הרבה יותר מהם בכדורגל,
    לאלה שפשוט אין להם את זה אני ממליץ לעבור ענף,זה עוד לא מאוחר.

לסיום,אני מניח שאולי יהיו כאלה שיעלבו ממה שכתבתי פה,
    ובכלל לכל אלה שנפגעו ממני במהלך השנה ואני יודע שיש כאלה,
    קודם כל סליחה אבל תבינו,
    אין לי כוונה לפגוע,
    אבל אני את האמת שלי לא מסתיר,
    נכון שדרך הכתיבה שלי לפעמים נושכת חזק ושוב,זה לא בכוונה לפגוע אלא כתוצאה מהלהט שלי לכדורגל,
    מהדרך שבה חונכתי לגבי המשחק והאהדה.

ומה לעשות שבכל הנוגע לתחזיות שלי לגבי קבוצות ושחקנים אני פוגע בינגו כמעט בכל פעם,עונה אחרי עונה...שחצן,כבר אמרנו לא?

10. eastlands Member

עד אמצע פברואר זה היה בדרך לעונה חלומית ,סיטי עם דאבל הסטורי על החלאות ,וארסנל עם כדורגל נהדר בורחת לליגה , חבל שככה נגמר, אבל עדיין עונה מרגשת וטובה.
    השנה פחות התפנתי לדיונים ,והדבר הכי משמח עבורי הוא פיטר ,האיש והאגדה מאיילת השחר ,אוהד סיטי שרוף שעוזר לי בימים כאלה ואחרים ,וכל הודעה שלו מחזירה אותי למנצ'סטר .

מצטיין- רובי (הוא זרק עלי כרובית) קין .
    סובייקטיבי- דארן (סטרטפורד אנד) פלטצ'ר .

האהובים- פיטר,רובי,סטרטפורד, ארצי',קירק ,קורא כל הודעה שלהם ,תמיד מעניין .

המעצבנים - יש קטגוריה כזאת בכלל ? אורי טוטי ,אני כבר עצבני .

כל המנהלים עשו עבודה מצויינת, אחרת לא היו כל כך הרבה פירסומות בפורום , עדיין המקום הכי שפוי ומוגן במדינה הצהובה שלנו ,כל הכבוד!

עיני כל אירופה ,יתרכזו לאוקוול (מגרשה הביתי של בארנסלי) שם נארח בסיבוב הראשון של אופא את אלופת איי פארו - הם מ פ ח ד י ם !

11. Jack Wilshere Member

THE STRETFORD END,

גם אתה התחלת לקשקש? בדיון שלנו היה אומנם הרבה ספאם, הרבה זבל, הרבה הודעות סתמיות, אך ברוב המקרים אלו לא היו הכותבים הקבועים (אוהדי ארסנל). בדיון שלנו יש הרבה מאוד תכנים (למעשה, הכי הרבה תכנים. לא בכדי זהו הדיון הארוך ביותר באייסוקר), הכותבים הקבועים הם משקיענים. לא מפתיע אותי שאתה בוחר להתעלם מכל אלו ולתת כותרות כמו ילד ("הדיון של ארסנל ירד לתחתית של התחתית"). תיכף תספר לנו שהכותבים של ארסנל הם סובייקטיבים, והכותבים של היונייטד הם אובייקטיבים. בנוסף לכך, אתה בוחר לכותב המפתיע משתמש שמונה ההודעות שלו הוא דו-ספרתי, משתמש שכתב לא יותר מ-2-3 הודעות בדיון שלנו כל העונה. אתה יודע מה... אני רוצה לשנות את בחירתי! אתה הכותב הסובייקטיבי שלי. לך תטייל קצת עם נצנץ! ברברן! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2666817

12. 亚历山大帕托 Member

תפסיקו לדרדר דיון נחמד שמתנהל ברוח טובה עם כל השטויות האלה.
    חס וחלילה שמישהו יביע את דעתו על ארסנל, אוהדיה וכל מה שקשור אליה.

13. Lars Ricken Member

עד שאפשר להוציא לאור חלק מהשטויות בפורום הזה ואפשר להפוך למקום יותר טוב ומהנה יותר ,
    אתה בא ומבלבל את המוח בלי שום קשר לארסנל... מה הם שונים מאחרים? כשהדיון שמה מתנהל כמו שוק, חובתנו לבוא ולהוכיח אותם...
    יש הרבה ילדים שנרשמים פה, בשביל להעביר את הזמן ולעשות 'פאן'...רובם באים מפורום ה"מנג'ר".
    לא מתאים ולא מכובד . פורום כמו אייסוקר צריך לכבד את עצמו.
    יש פה הרבה משתמשים איכותים שיכולים לתרום וחבל שייעלמו.
    לדעתי צריך לפתוח במחאה שגולת הכותרת שלה תהיה:
    "לסגור את פורום המנג'ר". :aaaprot:
    זה פורום כדורגל ,לא פורום לילדים שבאים להעביר פה את שעות החופש ואחה"צ.
    כי לא חשובה הרייטינג והכמות אלא האיכות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/08
  14. קינג לדלי Member

preator

רק סטרטפורד אמר את זה ? וממתי אורך הדיון מראה על האיכות ? אני חושב שלהיפך.
    אישית אני פותח וקורא הרבה דיונים ודווקא את הדיון שלכם שאותו אני אמור לקרוא בגלל היריבות אני פותח פעם בשבוע.
    אני רואה שם הודעות מתחלפות ולא פותח כמעט אף פעם.
    הפעמים הבודדות שאני קורא זה רק אם אני רואה שמישהו מאוהדי טוטנהאם או מישהו נטרלי שלח הודעה.

איך דיון יכול להיות רציני אם אנשים שולחים שם חצי קבוצה הביתה ?

15. THE STRETFORD END Member

Praetor

התגובה הזו שלך פשוט מתאימה כמו כפפה ליד לדברים שכתבתי בסיכום שלי על אוהדי ארסנל:

"יש להם סף רגישות נמוך כמו ים המלח,
    הם חיים בבועה של הכי טובים(לגבי הקבוצה שלהם)הכי צודקים,אסור לצחוק עליהם אבל להם מותר
    ופשוט לא מסוגלים לקבל ביקורת,לא עליהם ולא על הקבוצה שלהם"

אז אתה יכול להוסיף עוד סמיילי ולכתוב על נצנצים עד מחר,
    זו דעתי ואם אתה לא מסוגל להתמודד איתה בצורה עניינית זו בעיה שלך
    ואנא ממך,אם יש לך מה להוסיף אל תעשה את זה בדיון הזה כי לא פה המקום.