טקס ניסים כהן 2008 יוצא לדרך

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/7/08.

1. Riki Member

למען האמת אני לא כותבת באייסוקר הרבה מלבד הודעות פה ושם, אבל בבקרים שאני נמצאת מול מחשב בלימודים אני עוברת תמיד על הדיונים בפורום וכמו תמיד נהנת לקרוא מהידע הרב וההומור של חבריי אייסוקר. הפורום הזה מקנה לי הרבה נחת מלמות משיעמום בשיעורים השונים בין היתר וכמו כן בשעות הפנאי שלי.
    לכן אני ירשום בקצרה על האנשים שמבחינתי היוו אספקט משמעותי השנה בפורום.

הכותב המצטיין - דור, למרות שלפעמים אני מתעצלת לסיים את כל ההודעות שלו עקב אורכן, אני חייבת לציין שהוא כותב לענין.

כותב "טעון שיפור" - התלבטתי בין ג'ורג בסט לAgent orange. אריאל התגובות שלך לרוב ענייניות אבל ההומור הדל והשטחי והתגובות שלעיתים באות מנקודה של לשחות עם הזרם יותר מנקודה שמשקפת אותך ואת הדעה שלך, באמת מוגזמת ולא במקום.
    אבל עדיין Agent orange הוא הבחירה שלי עקב העובדה שיש יותר הודעות לא מעניינות ופוגעות מאשר תגובות לענין.

הכותב המפתיע - shabaaz, רק בשנה האחרונה התיחסתי במיוחד לכל תגובה שלו, השנה תמיד שמחתי לראות אותו כותב בדיונים השונים ובשל מכבי חיפה בפרט.

הכותב האהוב - כמו תמיד אני שונאת להיות בדילמה הזאת לכן אני מריצה שמות שחשוב לי להתיחס אליהם כי הבחירה באמת קשה. במידה וזה לירן, אמיל, מיכאל, זיו,יואב, דור,קירק, גיא, תומר או רוי קין.
    אבל אני חייבת לבחור באחד שהוא האהוב עליי ביותר ככותב בפורום או כחבר, לירן רוזנר !!

הכותב האובייקטיבי - לדעתי שגיא, יש לו את השקט הנפשי המעצבן הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx שיודע תמיד לנתח בצורה שפויה את המשחקים של חיפה שאני באופן אישי יוצאת מהכלים באותם הרגעים, על כן ידיד אתה הבחירה שלי.

הכותב הסובייקטיבי - Xavi6 בן אדם מקסים שאני מאוד אוהבת לדבר איתו... אבל בגלל שאתה חושב שכל דבר שקשור לקבוצה שלך יצא מהתחת של אלוהים וכל השאר לא ייחודי סגולה ובמיוחד בגלל העובדה שכמו רוב הקטלונים אתה לא מסוגל לקבל שריקה נגד הקבוצה שלך בלי לצאת בהצהרות של משחק מכור ושחיטות. אה, ובגלל שאתה קטלוני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    (חוץ מזה הכול בסדר איתך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx )

הכותב הרב גוני ביותר - תומר 22. תמיד רואה אותו מגיב בכל מיני דיונים והוא תמיד בקיא בכול.

הפורום הטוב ביותר - הפורום הגרמני. יש שם אווירה אחרת, בוגרת יותר ועניינית יותר.

הדיון הטוב ביותר - אני חושבת שהדיון של טוטנהם, לא יודעת למה אני תמיד נמשכת לקרוא את הדיון הזה, אבל אני תמיד מוצאת תגובות לענין והומור בלתי נפסק.

המנהל הטוב ביותר - בלי התלבטות ובכמה דרגות מעל כולם, לירן רוזנר.

הכותב שאינו כותב - בוריס מאוד חסר לי, ממש ממש מתגעגעת לתגובות שלו פה בפורום אבל הבחירה שלי זה אחד האנשים האהובים עליי בפורום ובכלל והעובדה שהוא נעלם בזמן האחרון לגמרי מעצבנת. השובניסט האולטימטיבי, זיו !!

2. King Kenny Member

הכותב המצטיין -The Stretford End. משתמש מצוין, גם שנון. הרבה פעמים קורה לי בפורום שאני רואה הודעה ארוכה ובגלל שאין לי כוח לקרוא אותה אני מדלג, אצל סטרטפורד אני אף פעם לא מדלג להודעה הבאה.

הכותב המאכזב - אייג'נט אורנג'. בחור שמבין כדורגל אבל נגרר לריבים וחבל.

הכותב המפתיע - אין לי מישהו ספציפי.

הכותב האהוב - רובי קין. המשתמש הכי מצחיק לדעתי.

הכותב האובייקטיבי -Ampelman. מישהו יודע את מי הוא אוהד?

הכותב הסובייקטיבי - Don Joan Roman. מקום ראשון ללא מתחרים.

הכותב הרב גוני ביותר - תומר 22. אני מופתע שהוא עוד לא פתח דיון בעולמי על הליגה הפקיסטנית.
    ראוי לציון גם שלומי דוד שמבין בכל ענף ספורט אפשרי.

הפורום הטוב ביותר -למרות עלייה קלה בספאם הפורום האנגלי הוא מס' 1.

הדיון הטוב ביותר - לפני שבחרתי ההתלבטות שלי הייתה בין דיון ה-NBA לדיון של טוטנהאם. בסוף הלכתי על הדיון של טוטנהאם .

המנהל הטוב ביותר - אני בחרתי בתומר 22. מה שהכריע את ההתלבטות שלי היו הפריוויואים של ליגת האלופות. ראויים לציון הם שלומי דוד, גיא הוטספר ולירן.

הכותב שאינו כותב - rainman. חבל שהוא לא כותב, חיבבתי את הבחור.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
  3. Sergio Ramos Member

כותב המצטיין - תומר22 הוא הבחירה שלי. למהלך כל אורכה של השנה עקבתי אחר הודעותיו בפורום העולמי ובישראלי והספקתי להחכים ולהשכיל רבות מהידע הרב שיש לבחור בכדורגל.

הכותב המאכזב - ג'ורג' בסט, יש לך אחלה ידע בכדורגל , אבל חבל שאתה נוטה להתנשא וללעוג לעיתים רבות למשתמשים שלא בדעתך.

הכותב המפתיע - פראטור.

הכותב האובייקטיבי - לירן.

הכתוב הרב גוני - דור הלוא הוא ראוליטו, מגיב כמעט בכל פורום, ואף מגלה בקיאות רבה בשלל התחומים

הפורום הטוב ביותר - למרות שמצבו לא משהו בלשון המעטה והוא דל ממשתמשים, אלך עם הפורום בו הגבתי את מרבית הודעותיי במהלך השנה שלי בפורום - :aaa21: .

הכותב שאינו כותב - אלון חרזי

4. פול סקולס Member

הכותב המצטיין - סטרטפורד אנד, גם אני בהתחלה לא אהבתי את ה"התנשאות" וכו', אבל צריך להתייחס לזה בפרופורציות הנכונות, זה סך-הכול אינטרנט.

הכותב המאכזב - \

הכותב המפתיע - \

הכותב האהוב - יש כמה... אריאל, קירק, סמואל, nfcb, צ'אבי6 (מצחיק בטירוף), אבל אני בוחר ברתם,
    הלא הוא ספרס229.

הכותב האובייקטיבי - \

הכותב הסובייקטיבי - רודס, הרבה הודעות שלו משעשעות אותי, אבל ברגע שזה מגיע לארסנל...

הכותב הרב גוני ביותר - שלומי דוד

הפורום הטוב ביותר -לא יודע, אנגלי או אוף-טופיק. שיהיה אוף טופיק.

הדיון הטוב ביותר - אנשים שצריכים להרוג ואחריו דווקא הדיון של ארסנל שיש בו כמה "ריבים" של אריאל ורודס, משהו מצחיק לאללה!

המנהל הטוב ביותר - לירן רוזנר, סתם בשביל הבחירה, גם גיא (הוטספר) ודור (ראוליטו) ראויים לכבוד.

הכותב שאינו כותב - ארתור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Mr.Eko Member

הכותב המצטיין-Gass12 תענוג לקרוא את ההודעות שלו,תומר 22 לירן,לירן רוזנר,Emil וnumber 8 יכולים להצטרף לרשימה המכובדת.

הכותב המפתיע-אני עצמי אפשר להגיד די חדש בפורום יחסית לשועלים הותיקים פה אבל אם מתסכלים על אחד מאלה שהצטרפו גם לא מזמן אז fc bayern אחלה משתמש ונראה גם אחלה של בנאדם.

הכותב האהוב-לירן רוזנר,אני קורא את ההודעות של הבנאדם,לא משנה באיזה פורום ופשוט צריך להעריך את הבנאדם.

הכותב האובייקטיבי-תומר 22,פשוט מאוד הכי אובייקטיבי שיכול להיות.....

הכותב הסובייקטיבי-Messinho גבר,לא נראה לי שראיתי פה מישהו יותר סובייקטיבי ממך.....

הכותב הרב גוני ביותר-תומר 22.... בקיא פשוט בהכל....

הפורום הטוב ביותר-פורום היורו,היה פשוט אדיר.... ההשקעה,האיכות,הידע,העבודה מאחורי הקלעים,ענק ענק ענק. שאפו לכל התותחים שעמלו על מנת להפוך את הפורום הזה למה שהוא ניהיה.

הדיון הטוב ביותר-דיון הנבחרות ביורו.

המנהל הטוב ביותר-ראוליטו,הבנאדם משקיע טונות של עבודה בספרדי וגם ביורו היה לו חלק נכבד,כל הודעה עם הרבה בשר בנוסף לזה. רק חבל שהוא אוהד את הקבוצה הלא הנכונה....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/08
  6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הכותב המצטיין:: אורי (אורי-טוטי) היה הבחירה הקבועה שלי בקטגוריה הזו בשנים שהצבעתי בטקס וגם השנה הוא היה נהדר כהרגלו מספיק כדי שאני אציין אותו, גם סטנפורד מצויין רק שלצרי הוא נוהג לא פעם בהכללות כלפי האיטלקים שבפורום אבל סך הכל המון ידע ואני ממשיך ללמוד ובכל אופן הכותב המצטיין שלי השנה הוא יותם. יותם מבחינתי הוא כותב עילוי עבור האיטלקי, אחד שיש לו ידע יחד עם עוד כמה כותבים נוספים באיטלקי אבל ההודעות הנפלאות שלו עם הניסוח קנו אותי השנה. מאוד מקווה שבניגוד לג'סי, בורגול,פיימן ואחרים הוא לא ייעלם לנו.

הכותב המאכזב:: כל הכותבים האנגלים המצויינים עם הדעה הקדומה על האיטלקים, הכותב שמבחינתי איכזב אותי השנה הוא דווקא יואב פשוט כי הוא נעלם לי והוא מאוד חסר לכל הצוות ולכל הכותבים באיטלקי לפחות. אני מקווה שבשנה הבאה הוא ימצא יותר את דרכו בגלל שאני כל כך אוהב את ההודעות שלו ואת הניסוח הייחודי שלו.

הכותב האהוב::אני יוצא לא מעט לסיבוב מחוץ לאיטלקי, רובי וקירק מצויינים,ירדן (צ'אבי?) גם סבבה אבל מאוד אהבתי השנה את קובי (קובי-רומאניסטה) שעשה התקדמות עצומה ולוקח על עצמו יותר אחריות ובעיקר כותב יותר ואני מאוד נהניתי מההודעות שלו ומקווה שנראה כאלה הרבה בעונה הקרובה.

הכותב האובייקטיבי:: סלע. הוא אולי נופל בענייני באיירן אבל בשאר הנושאים מאוד קשה לראות אחרת.

הכותב הסובייקטיבי:: בכל השנים שלי באייסוקר מעולם לא ראיתי כותבים סובייקטיבים כמו אוהדי ארסנל ואם הייתה כזו קטגוריה הם היו זוכים בה בקלות ואני מדבר על הדיון המגעיל של השנה, למעט איתי הרוב המכריע שם סובייקטיבים והמתקפה שלהם בעקבות פלאמיני הייתה יותר מידי. אני אבחר ברודס כי הוא בלט שם.

הכותב הרב גווני:: תומר ואפלמן שניהם מאוד מגוונים אבל גל שונא את האיטלקים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx , תומר הוא הבחירה שלי, כותב מצויין ומנהל בחסד..הדיון הארגנטינאי הוא תמיד שווה ביקור שרואים שהוא כתב שם משהו והוא משתדל תמיד להיות אובייקטיבי (את מי אתה אוהד חוץ מחיפה?) ויש לו ידע בהכל.

הפורום הטוב ביותר::קשה לי להבין איך כולם הולכים אוטומאטית לאנגלי כי הם באים משם, השנה לטעמי היה מאוד חלש לעומת האחרים. האיטלקי ממשיך בשיפור הגדול שלו ואני מקווה שבשנה הבאה נמשיך להשתפר אבל הבחירה שלי היא הגרמני הרבה איכות ורמת דיון שלא ראיתי הרבה השנה. מה שיפה שם זה הכבוד שיש לכל אחד שם.

הדיון הטוב ביותר:: לא ראיתי משהו שבלט השנה אבל אני לא מאמין גדול באופציית הפתק הלבן אז אני אבחר בדיון שמאוד אהבתי לקרוא בו וזה דיון "הם משלנו", לנו האיטלקים כל שחקן איטלקי חשוב בין אם זה קנאברו הקפטן שלנו או הילדים של מחלקות הנוער של נאפולי, רומא, פארמה ואחרות ואנחנו משתדלים לעקוב אחרי כל תנועה של איטלקי בגולה והדיון הזה מאוד מיוחד לדעתי. מקווה שיהיה פחות מה לכתוב בו בעונה הבאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

המנהל הטוב ביותר:: כל כך קשה לי לבחור כאן כי אתם לא מבינים איזה צוות יש כאן, בניגוד לשנתיים הקודמות הטיילת שהייתה נפסקה והתגבש כאן צוות מצויין שמאוד קשה לי לבחור רק באחד אבל צריך והקול שלי יילך ללואי, אני יודע כמה קשה לו לפעמים ומצד שני האיטלקי עשה כזאת התקדמות הרבה בגללו. יחד עם עומרי ויואב הוא עושה עבודה כל כך יפה. לואי הצליח להחזיר אותי והוא יודע שהוא יחשוב לעזוב אז אני אלך בעקבותיו, אני מזמין את כולם לראות את העבודה שלו, לא סתם הכותבים השנה נתנו פרוייקט דיונים כמו שיש השנה. לואי אתה האיש!

הכותב שלא כותב::בורגול, ג'סי, , ארתור, מישה, יסטה, עדי, גל(רקובה) מאוד חסרים לי, מיכל מאוד חסרה לי השנה מאוד ואני מקווה שהיא עוד תחזור.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/08
  7. shlomydavid מנהלים

הכותב המצטיין - תומר22 - תומר הגיע בשנה האחרונה לפורום ובשל כתיבתו והשקעתו הנפלאה גם התקדם די מהר והפך למנהל מוביל. תענוג לקרוא את ההודעות שלו.

הכותב המפתיע - אבו - עשה קפיצה משמעותית בגישה ובכתיבה בשנה האחרונה ומגיעות לו את כל המחמאות על כך. הוא הפתיע אותי גם בידע העצום שיש לו בטניס. כל הכבוד ערן.

הכותב האהוב - Selby - השותף הכמעט בלעדי שלי לדיון הטניס, מגיב על כל דבר, שואל שאלות. בקיצור אני הכי נהנה ממנו בדיון, וגם לדבר איתו בפרטי.

הכותב האובייקטיבי - Der Kaiser - ללא צל של ספק סלע כאן לוקח. סלע אומנם מזוהה עם קבוצה אבל שאני קורא את כתביו אני לא רואה שום סימן לכך, בלי ספק. לעולם לא אשכח את כל מה שעשה למעני בפורום.

הכותב הרב גוני ביותר - תומר22 - כותב בכל הדיונים בעולמי, וגם בספורט כללי. אני נהנה לראות את ההבנה ואת ההודעות היפות שלו בכל הנושאים.

הפורום הטוב ביותר - פורום כללי - הפורום שלי. הפורום בו אני מבלה את רב הזמן שלי באייסוקר. דיון הטניס, דיון הפורמולה, דיון ה-NBA (לא כותב, אבל צופה קבוע), וכמובן דיוני הגראנדסלאמים בטניס. פשוט תענוג.

הדיון הטוב ביותר - דיון ה-NBA - ליגת ה-NBA הביאה לדיון את מירב כותבי אייסוקר מכל קצבותיו לדיונים מסקרנים ומרתקים של ממש. דיון הדגל של ספורט כללי הוא בהחלט דיון השנה ! פשוט תענוג !

המנהל הטוב ביותר - Ralph-Lauren - יוני עבד קשה יותר מכל מנהל באייסוקר השנה. החזיק לבד את הפורום הגרמני ברוב הזמן שסלע ולירן לא יכלו וגם הוביל את הצוות בפורום היורו. כל הכבוד יוני, המשך כך !

8. Rudess Member

מספיק כבר עם הדבקת התוויות, ההשמצות שקטגוריות אינפנטיליות כמו "כותב מאכזב" ו"כותב סובייקטיבי" נותנות במה לאנשים פה להשמיץ משתמשים ולייצר סטיגמות ללא עוגן במציאות.

9. Fergie's Legend Member

הכותב המצטיין: THE STRETFORD END, מבחינת כתיבה, הוא סוחף ומעניין וגם פרופסור לא קטן.
    אני חושב שקראתי 90% מההודעות שלו ופעם אחת לא הפסקתי באמצע. דמות לחיקוי.
    הכותב המפתיע: פרנקו בארזי: למעט התקרית בדיון האלופות, במוח של הבן אדם קיים ידע עצום יחסית לבן 15,, והוא גם מתבטא מצוין.
    הכותב האהוב: אני אוהב לקרוא את ההודעות של קירק, השהות המדכאת של התייר בסטמפורד ברידג' הוציאה ממנו את המיטב.

הכותב האובייקטיבי: Danny Simpson, אין ספק.

הכותב הסובייקטיבי: איסטלנדס, להוציא ממנו מחמאה על יונייטד זה כמו לשכנע את בר רפאלי לחתום לי על הישבן.

הכותב הרב גוני: תומר22, אנציקלופדיה מהלכת, העשרת אותי בהמון ידע השנה.

הפורום הטוב ביותר: האנגלי, לא רק באייסוקר אלא ברשת כולה. גן עדן לאנגלופילים

דיון הטוב ביותר: טוטנהאם הוטספר, 400 ללא הודעה מיותרת אחת, פשוט להכנס ולהנות מכל החברה הותיקים שאוהדים את הספרס, גם בעונה לא מוצלחת בליגה היה נחמד מאוד לקרוא 9-10 אוהדים מדיינים בשטף. במקום שני הדיונים של ליגת האלופות, אקשן ללא הפסקה ובמקום שלישי הדיון של ארסנל. סתם!

המנהל: אני חושב שראלף לאורן עשה עבודה נהדרת השנה.

הכותב שלא כותב: אולי ראול שלא כיכב כמו בשנים עברו.

בהצלחה לכולם!

10. spurs229 Member

אבל אתה באמת סובייקטיבי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ואני ממש לא חושב שזה דבר רע, אני חושב שמעטים פה באמת מתיימרים להיות אובייקטיבים והשאר פשוט אוהדי קבוצות כדורגל.
    וטל, שים לב שאין קטגוריות מעליבות כמו "הכותב הגרוע", או "הכותב השנוא". קטגוריית "הכותב המאכזב" בסה"כ נועדה להביא לשיפור אצל כאלה שבאמת יכולים ליותר ו"הסובייקטיבי" היא גם בשום אופן לא מעליבה.

ויש עוד קטגוריה שלי שרציתי להוסיף אבל שכחתי:
    מערכת הפורומים העברית הטובה ביותר- asoccer.co.il!

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/08
  11. Becks Member

הכותב המצטיין - סטרטפורד אנד.
    הכותב המפתיע - Selby.
    הכותב האהוב - תומר22.
    הכותב האובייקטיבי - Danny Simpson.
    הכותב הסובייקטיבי - איסטלנדס.
    הכותב הרב גוני ביותר - תומר22.
    הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי.
    המנהל הטוב ביותר - ראוליטו.
    הכותב שאינו כותב - rainman.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רותם די להתחנף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב המצטיין: קשה לי פה כי יש הרבה כותבים טובים. אני מאוד אוהב כמובן את התגובות של קירק, שלושת האריות ובפרט ערן שמי שחושב שהוא כותב מצחיק צריך לפגוש אותו פנים אל פנים (צריך לתקן לך את היוטיוב, מי יודע איך אתה שורד בלעדיו). אני באמת לא מסוגל לעשות כאן החלטה.
    אני אבחר בפול מקרטני שכותב שירים נהדרים ואני מקווה שיבוא להופעה בארץ השנה.

הכותב המאכזב: ממש נאבקתי עם עצמי אם לכתוב כאן מישהו כי אלה לא מהדברים שאני אוהב להוציא, אני אלך על יותם שלפעמים נראה שאוהב כדורגל איטלקי כדי שתהיה לו סיבה לשנוא את הכדורגל האנגלי.

הכותב האהוב: פה אני חייב לתת את הקול המסורתי לערן שאם אני רואה שהוא הוסיף תגובה בדיון שלנו או של ארסנל, אני חייב לבדוק אפילו אם אני משוכנע שתהיה שם תמונה של יוסף שילוח וחצי משפט.

הכותב האובייקטיבי: אנא אערף, כל מי שחושב כמוני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב הסובייקטיבי: סלע, just to make a point

הכותב הרב גוני: ארז (הרצליה עד המוות). כל דבר שהבן אדם כותב הוא spot on ותמיד מחדש לך, הוא עושה את זה בכמעט כל פורום.

הפורום הטוב ביותר: האיטלקי. סתאאאאאאאאאאאאאם. האמת שאני נוטה לבחור בספרדי לא בגלל שהיה טוב מכולם אבל עשה לדעתי שיפור קל.

הדיון הטוב ביותר: אני מאוד אוהב את הדיון בולי-לנד כי אם יש משהו שהגרמנים עושים באמת כמו שצריך זה אחלה מדינה.

המנהל הטוב ביותר: אני כמובן.
    סתם נו, רועי - אני חייב לתת לך מהסיבה הפשוטה שהעונה אני ואיתי בשלבים מסויימים נחנקנו מרוב עיסוקים ואתה שמרת על הפורום כמו גדול. הבן אדם הזניח את הלימודים!!! לא בשביל הפורום, אבל בכל זאת...

הכותב שלא כותב: אוי הרשימות מתארכות משנה לשנה וכבר הפסקתי לעקוב.

כמה הקדשות ברשותכם:
    אוהדי טוטנהאם שאינם אני ורובי - תשתתפו יותר! עזבו העובדה שיש לנו דיון באמת מעולה ואיכותי שבנינו כולנו בשתי ידיים אבל תמיד אפשר עוד! מאור - די לדבר על מכבי בכדורסל, עכשיו סיימת בית ספר אז תוכל להפסיק לחרוש ולהתמקד במה שחשוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    רותם - הבנו שיש לך טיסות בזול, קדימה לסדר לכולנו one way ticket ללונדון
    נבו ששמו נחשף סוף סוף - הגיע הזמן להגיע איזה יום לפוגי ולהסביר מתי אתה מתקן את המקש ,
    אלון - גלורי גלורי זה נחמד אבל אצלנו תוכל להתבטא באמת בשפת הקודש
    deducted, סטפן, איתן כל השאר שקפצו לפוגי ונעלמו לפתע - תכתבו יותר!!!!

משה אוחיון - תחזור לפעילות מלאה ותפסיק לכתוב צ'אנטים בכל מקום

רוזנר וסלע - הניחוס השתלם, TWO WORLD WARS AND ONE WORLD CUP :aaa12: :aaa12: :aaa12:

פיטר - תכתוב יותר ותבוא לפוגי!

איתי - כנ"ל.

ארתור - אתה הומו.

ולסיום - פורום אוף טופיק חייב push!!!! פעם היה הפורום האלטרנטיבי לכל המשוגעים בעלי האופי שכנראה הולך פה לאיבוד!!! RESURRECT THE OFF TOPIC!

שנה טוב לכולם ונתראה בשמחות אנגליות :aaa12: בלי אחרות

13. קינג לדלי Member

אתה בטוח שאתה לא אמא של אלכס חולה אהבה ?

"בבקשה תקראי תקראי !"...

האמת,נמנעתי לבחור אותך כסובייקטיבי כי ידעתי שאתה יכול להיפגע.
    מצד שני כבר כמה שנים אתה מככב בקטגוריה הזאת אז אם באמת אין לך מתחרים אז עדיף למחוק אותה.

בן אדם,לעשות שינוי באופי זה לא בושה ! זה גדולה !
    הקטע הזה של הפגיעות יכול לרדת ממך עם עבודה לא קשה על עצמך !
    לא מבין למה אתה נפגע כל כך !

אתה ממוצא פולני אגב ?

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחתי לציין עוד פנייה נרגשת

אני אוהב לקשר את הכדורגל לכל מיני תחומים בחיים, אבל יש כאן אנשים שקצת הקצינו השנה והתחילו חפירות שמאיימות לגלות כדים מהתקופה הביזנטית מתחת לשרת של אייסוקר. להרגיע!!!

15. SeRgInHo Member

אגב, שחכתי להוסיף עוד קטגוריה:
    הפורום המיותר - פורום מנג'ר! הפורום הגרוע ביותר שקיים ברשת. עושה רושם שמישהו קם יום אחד והחליט להקים פורום לילדים שעוד לא סיימו כיתה ו'. כזאת כמות של זבל אין אפילו בדיון של ארסנל (וזה קשה!). כמה שאני מתגעגע לדיונים הפשוטים של פוטבול מנג'ר 2006 ו-2007.
    מנהלים, אולי עדיף שתסגרו את הפורום הזה, או תחשבו איך אפשר לנסות ולשפר אותו.