טקס ניסים כהן 2007 - ההצבעה מתחילה!

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Obafemi, ‏3/6/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת רק ריקי,היא הכותבת הכי שוביניסטית

2. Riki Member

חוצפן, אני שובניסטית לייט !! הלוואי ותישאר ער חודשיים (המבין יבין) !! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

3. Teddy Picker Member

הכותב המצטיין - KirkH

הכותב המאכזב - http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

הכותב המפתיע - Nigel Winterburn

הכותב האהוב - eastlands

הכותב האובייקטיבי - KirkH

הכותב הסובייקטיבי - http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

הכותב הרב גוני ביותר - Obafemi

הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי

הדיון הטוב ביותר - England's Coming Home

המנהל - Hotspur

הכותב שאינו כותב - HAMMERS FAN

4. Dimitar Berbatov Member

טקס ניסים כהן ראשון שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב המצטיין- היו כל-כך הרבה, אבל Hostpur (גיא) התבלט מעל כולם. כל הודעה שלו פשוט תענוג, מנומקת, מפורטת , כל הפריוויאים שלו נהדרים והוא גם אובייקטיבי בכל הנוגע לטוטנהאם. מנהל נהדר שתורם המון לכדורגל האנגלי ועם הרבה ידע בכדורגל.

הכותב הסובייקטיבי- Boateng הלא הוא מירו קצת איכזב אותי. יש לך ידע גדול בכדורגל הישראלי אבל לפעמים יש לך הודעות מאוד סובייקטיביות בנוגע לבית"ר ירושלים וחבל כי לרוב אני נהנה לקרוא את ההודעות שלך וכמובן אתה אוהד בית"ר ואין הרבה כאלה בפורום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

הכותב המפתיע- The Yellow Diamond. אולי הוא לא כל-כך מתאים לקטגוריה אבל מגיע לו לקבל פרס כלשהו. משתמש מצוין שהפך גם למנהל נהדר. תורם המון לכדורגל הישראלי ואחד שכיף לקרוא את ההודעות שלו.

הכותב האהוב- יש הרבה מאוד כאלה אבל אני אבחר בסטרפורד. אחד המשתמשים היותר טובים באייסוקר. כותב נהדר עם הרבה ידע בכדורגל אנגלי, מצחיק, כל הודעה שלו נהדרת וכמובן אוהד את היונייטד. ותמשיך לריב עם רפאל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב האובייקטיבי- רובי קין (ערן) שבקלות גם יכל להיות הכותב המצטיין לוקח את התואר אצלי. כיף לקרוא את ההודעות שלו, משלב בין הומור לידע בכדורגל אנגלי.

הכותב הסובייקטיבי- אין לי

הכותב הרב גוני- Raulito (דור) נמצא בכל פינה בפורום. אם זה בספרדי, בעולמי, בישראלי, באיטלקי, בגרמני וגם קצת באנגלי. כל הודעה נהדרת, מנומקת, מפורטת ובעל ידע בכל פורום כלשהו.

הפורום הטוב ביותר- למרות שאני מגיב יותר בישראלי וגם בספרדי אני מגיב לא מעט, בפורום האנגלי הכי נהנתי. כותבים ברמה גבוהה מאוד, הדיונים המעניינים ביותר וגם הרבה מאוד צחוקים. גם בכללי נהנתי מאוד, בעיקר בדיון של ה-NBA

הדיון הטוב ביותר- הדיון של מנצ'סטר יונייטד היה נהדר ?(וגם עם הכי הרבה תגובות) אבל ב-NBA נהנתי יותר.

המנהל- סלע Der Kaiser. אם זה בגרמני או בכללי. מנהל נהדר וכותב מצוין

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/6/07
  5. Brian the Lion Member

הכותב המצטיין - nfcb יידע עצום בכדורגל הגרמני ויכולת ניסוח מרשימה. אבא נדב כל הכבוד.

הכותב המאכזב - אין לי כזה.

הכותב המפתיע -דנידין החדש כותב נהדר, ולקח בקלות את הפסד האליפות של שאלקה.

הכותב האהוב - לירן רוזנר. נותן את כל כולו לכדורגל הגרמני באהבה טהורה. איזה כיף.

הכותב האובייקטיבי Der Kaiser. הוא אוהד באיירן?!

הכותב הסובייקטיבי - למה להרוס את הרוח הטובה?

הכותב הרב גוני ביותר - אמפלמן. בלי ספאם, פשוט מבקר בכל פורום עם איכות ללא פשרות.

הפורום הטוב ביותר - פורום כדורגל גרמני. הגעתי והתאהבי ממבט ראשון. אנשים נהדרים, רמה גבוה וכל מילה נוספת מיותרת. כנסו ותראו.

הדיון הטוב ביותר - דיון ה-NBA. הדיון עם מגוון הכותבים הגדול ביותר בפורום, נקודה.

המנהל - Der Kaiser. סוחב 2 פורמים על הגב שלו, ולא לשכוח שהשנה הוא הקים את ספורט כללי לגמרי לבדו.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה...

הכותב המצטיין - קירק הוא כמובן אגדה מהלכת (או מתקתקת) והעובדה שאני והוא חולקים את אותה שריטה לכדור הכי לא כדורי בעולם רק הוסיפה עוד יותר להערכה שלי כלפיו, אבל אני אלך עם רפאל (AW Forever), תותחן אמיתי עם ראיית עולם מפוכחת שתמיד כיף לקרוא.

הכותב המאכזב - רעננה 4 אבר מהאנגלי שמשום מה הרבה להתעסק בטפל במקום בעיקר. כך את זה כמחמאה אחי, אם בחרתי אותך כמאכזב סימן שאני חושב שיש לך יופי של פוטנציאל.

הכותב המפתיע - מבחינתי לואי הוא הפתעת השנה, ולא חלילה כי חשבתי שהוא לא מבין כדורגל, אלא פשוט כי לדעתי להתבטא בחופשיות בשפה שנייה זה משהו מובן מאליו. הלוואי עלי להתדיין בכזאת רמה בשפה השנייה שלי.

הכותב האהוב - בכל כניסה שלי לפורום הדבר הראשון שאני מחפש זה הודעות של ערן (רובי קין)... כמה צבע שהבנאדם מוסיף לפורום האנגלי. כמובן ראויים לציון במקום זה גם סטרטפורד ואיסטלנדס השנונים לא פחות, חברים חוץ-פורומיים למיניהם כמו אח שלי גל, סלע הזועם, רפאל, ארתור, ריקי והרשימה עוד ארוכה, אבל בסופו של דבר אין בנאדם שמגלגל אותי על הריצפה כמו התרנגול משיכון עלייה.

הכותב האובייקטיבי - הקולגה האהוב גיא לוקח פה מבחינתי

הכותב הסובייקטיבי - רודס לוקח. לפחות מדובר בסובייקטיביות לטובת הטובים...

הכותב הרב גוני ביותר - למרות שלאט לאט הוא מצטמצם, זונח את הקאלצ'יו והולך בדרכי האל, עדיין אין בנאדם שרואים ביותר דיונים מאשר מישה.

הפורום הטוב ביותר - מגיע ח"ח להרבה פורומים. האיטלקי השתקם בצורה נהדרת, הגרמני והספורט כללי הפתיעו בעונת בכורה והציגו רמה משובחת ועניין רב, אבל עדיין מעל כולם ניצב הבית :aaa12: , רק בזכות האנשים הנפלאים שפעילים בו.

הדיון הטוב ביותר - הדיון של טוטנהאם מנקז אליו את כל הרעל והשנינות של הפורום האנגלי ותמיד משעשע להיכנס אליו, אבל אני חייב ללכת פה עם הבייבי שלי, של קירק ושל רועי, דיון ספורט אמריקאי. מי פה האבא ומי פה האמא? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

המנהל - שני הדויטשלנדים סלע ורוזנר מבחינתי הולכים כאן ראש בראש על הכתר. הפורום הגרמני כל כך משגשג ופורח הרבה בזכות שני החבר'ה האלה (וגם בזכות אופיר כמובן), וההכרעה פה ממש קשה מבחינתי. אחרי שהלכתי על רוזנר בשנה שעברה אני אלך השנה על עמיתו הקומוניסט/אנרכיסט/הומוסקסואליסט הקייזר, שבנוסף לעבודה הנפלאה בגרמני הוא גם הרוח החיה מאחורי פורום ספורט כללי, פרויקט שאפשר עד כה להכתיר כהצלחה כבירה.

הכותב שאינו כותב - יונתן הופשטטר, האיש, האגרוף והיקבים המשפחתיים. ג'וני מתגעגעים!

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא אוהד אינטר נכון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx , אבל הוא אוהב את כל קבוצות איטליה.

8. Spanish Weapon Member

הכותב המצטיין - Barcik , בוריס די ממעיט לכתוב כאן בתקופה האחרונה אבל כשהוא כותב מדובר בהודעות לעניין ומעניינות שפשוט כיף לקרוא אותן , עוד אחד להוסיף לרשימה הוא Raulito שכל הודעה אצלו מפורטת ומדוקדקת לעניין גם כן כיף לקרוא

הכותב המפתיע - לואי , Chievo, חברינו מהמגזר הערבי שללא ספק עושה "כבוד למאגזאר" השנה עם הפוסטים שלו בפורום האיטלקי וגם כן בפורום הישראלי מדי פעם, בהחלט כיף לקרוא את ההודעות שלו

הכותב האהוב - Raul ארתור: שיכור, מטורף ,פסיכופט וקסיל וזה מה שיפה , כל הודעה שלו יותר מצחיקה
    מהשנייה , ממעיט בתקופה האחרונה לכתוב כאן אבל כשהוא כותב קשה לי להירגע אחרי

הכותב האובייקטיבי - אין כזה דבר, לכל אחד יש את הקמצוץ סובייקטיביות כלפי קבוצה/ליגה מסויימת

הכותב הרב גוני ביותר - לא עולה לי מישהו

הפורום הטוב ביותר - נו כמובן , הפורום הספרדי, הפורום הראשון שאני נכנס אליו בכניסתי
    לאייסוקר כל פעם מחדש, חבורה של תותחים שכיף לדסקס איתם לקראת המחזור וגם סתם כך

הדיון הטוב ביותר - דיון אחד אין לי , אני בכללי אציין את דיון ליגת האלופות , מחזור ומחזור פשוט
    נהניתי להכנס, לקרוא את הסיקורים של מיכאל ושאר החברים , לדסקס על המחזור הקרב ולקבל
    קצת אווירה מצד אוהדים של שלל קבוצות

המנהל- Rivaldo , מקפיד לעשות את עבודתו כראוי בפורום הספרדי, מנהל מאוד חברותי ודי
    חביב על רוב המשתמשים בפורום הספרדי (לפי מה שאני רואה) וגם סתם כי אני מכיר אותו
    ובא לי להצביע לבאר שבעי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב שאינו כותב - אני אציין גם פה את Raul ארתור, חבל לי שהוא כותב כמעט בזמן האחרון
    אבל הוא תותח ונקווה ששנה הבאה הוא לא יהיה רשום בקטגוריה הזאת!

9. Paolo Maldini שחקן ותיקים

השנה הייתי הרבה פחות פעיל משנים קודמות ומכאן שגם לא הייתי בפורום על בסיס יום-יומי. ובכל זאת, הספקתי להתרשם (שוב) מכמה דברים ולכן בחירותיי:

הכותב המפתיע - לואי הלא הוא Chievo. מי היה מאמין שיהיה לנו אוהד תחתית באיטליה (כעת צמרת ליגה שנייה, מצטער..) כאן בפורום? חוץ מזה, אני אוהב את התגובות והעניין שלו בכדורגל האיטלקי.
    ראוי לציין גם את אבירם (The Yellow Diamond) ומקס (Red Left Winger) שהשתלבו יפה מאוד.

הכותב האהוב - באמת שקשה לי לבחור. יש את אורי-טוטי שיש תגובות שלו שסוחטות ממני מחיאות כפיים ויש את מיכל (3) שאני מזדהה בערך עם כל תגובה שלה (ולכן כל כך כיף לקרוא את התגובות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx). ראוי לציין גם את יואב, מישה (למרות חילוקי הדעות) וכמובן לירן רוזנר הגדול.

הכותב הרב גוני ביותר - דור (ראוליטו). בעונה שעברה הוא היה הכותב הכי מפתיע, השנה הוא מתקדם לשלב הבא לתארים המשמעותיים יותר. עזבת מעט את הפורום הספרדי והתחלת להגיב כמעט בכל הפורומים. והתגובות הארוכות והמושקעות לא מפסיקות! כל הכבוד.
    ראוי לציין גם את מישה (אבל יאללה, כמה תארים כאלה כבר לקחת? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx )

הפורום הטוב ביותר - פורצה איטליה

המנהל - יואב (cazzo). לא רק מנהל נהדר אלא גם כותב לדוגמא ומצחיק מאוד. אחד המשתמשים הגדולים, גרציה יואב.

הכותב שאינו כותב - יניב (נסטה) ומושיקו (זמברוטה), אתם חסרים מאוד. אבל כל אחד והסיבות שלו, אפשר להבין.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

התרגשתי לקרוא הכל וכמובן את אלה שבחרו בי. איסטלנדס, אני אשלח לך חתימה בפקס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx הרגת אותי.
    יאללה, מה אני מקשקש, בחירות:

הכותב המצטיין - מהאנגלי הפייבוריטים: שלושת האריות המופלאים, שאר המנהלים, קירק, אריאל, שאר פייבוריטים: בוריס, אורי-טוטי, לירן רוזנר, ארז "הרצליה עד המוות", גל אמפלמן שלא אוהד אף אחד, יניב נסטה, אבי מלר...
    אבל כיוון שאנו עוסקים במצטיין, כלומר תורם, עוזר, נותן, התואר שלי הולך לאריאל (George Best). השנה הקרובה הולכת להיות עמוסה בהרבה מזו החולפת וטוב לדעת שיש משתמשים טובים וחרוצים בפורום שמוכנים לתרום כשהמערכת בקשיים.

הכותב המפתיע - יש כמה שמפתיעים אותי, הדהים אותי שיש אוהד הארטליפול בארץ והוא כהרגלו נעלם כמו אוהדי שפילד וונסדיי, אוהד הקובנטרי שקפץ לביקור, משורר הלידס, בקיצור כל כותב שקשה לדבר איתו והוא איכותי מספיק כדי שנרצה לשמוע אותו, רק שממש כמוהם הוא נעלם.
    ובכל זאת, אני אלך עם wolf89, שהיה סתם משתמש מזדמן ומייצג נאמנה את המיעוט של אוהדי ליברפול בפורום.

הכותב האהוב - המצטיינים הם אהובים מן הסתם, הודעות של איסטלנדס ופיטר (RealStretford) מפילות אותי עם השנינות, מה לא נאמר על THE STRETFORD END (השם משתדל להישמר במערכת) שיצר מטבע לשון של ממש בפורום, קירק הציני, בוריס הריאלי, ואני לא צריך לספר לכם על הדחקות של ערן.
    כל כך הרבה, קשה לבחור, וחבל לבזבז את הקול - אני אלך כאן על איתי (Nigel Winterburn) שכותב בחוכמה לרוב אבל השנה קצת קיצץ במדד ההודעות בגלל שהוא לומד להיות רופא. תרשום לי אקמול.

הכותב האובייקטיבי - לא רודס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    אהמממ.... אני משתדל לשבור על אובייקטיביות רוב הזמן ושמח לראות שאנשים רואים זאת, אני אלך על קירק שמלבד עניין קראוץ' שהוא לא ברור יותר מאשר סובייקטיבי, שומר על קו אחיד אם כי קודר במקצת.

הכותב הרב גוני ביותר - הפסקתי להיות רב גוני כך שקשה לי להחליט, אבל ארז (הרצליה עד המוות), דואג לבקר אצלנו וממה שראיתי בפורומים אחרים ולתת את הפרשנות שלו מצד העם הכי קמצן באירופה.

הפורום הטוב ביותר - היושר המקצועי שלי אוסר עליי לבחור בפורום שאני מנהל, אז אני אלך על פורום גרמני פעם נוספת שמשמר את הרמה הגבוהה שהייתה בו שנה שעברה.

הדיון הטוב ביותר - דיון הדמעות בחרתי שנה שעברה, אז אני אלך על הדיון של טוטנהאם, שמצחיק גם בגלל ערן וגם בגלל העורבים שמרחפים ומקרקרים מעלינו 24/7.
    המנהל- אני מפרגן לדניאל (Claret & Blue) שנכנס השנה לתפקיד ועד כה עושה עבודה מעולה.

הכותב שאינו כותב - פגשתי את אדר (ChelseaPensioner) בטיילת בת"א כשהאנגלים הגיעו לעיר והוא כמובן התגלה כבן אדם עשר, ממש כמו שהוא ככותב, רק כאן הבעיה - הוא לא כותב יותר! חבל.

החבר הטוב יותר - קטגוריה ששמורה לי, אם יש לכם הסגות, פנו למנהל הקרוב לביתכם.
    השנה יצא לי להכיר הרבה יותר טוב כמה משתמשים בפורום, ממש באופן אישי, ארתור, בוריס ואיתי שכבר היכרתי בעבר), וכמובן את סטרטפורד ואיסטלנדס, שהתחלתי להכיר באמת כמו שצריך השנה.
    ארתור ובוריס (וגם דני - Hristo שקופץ להגג פה מדי פעם) הם אנשים אידיאליים לשבת איתם על כוס בירה.
    איתי התלווה אליי לסופ"ש אדיר של שיכרון (גם של חושים) עם האוהדים האנגליים בטיילת.
    סטרטפורד עזר לי מאוד לפני הטיול לאנגליה והוא גם בן אדם מרתק לדבר איתו על אנגליה, כדורגל, נשים, מוזיקה וגם דברים קצת פחות חשובים.
    איסטלנדס בן אדם זהב, אולי האדם הכי מעניין שפגשתי, היה לי הכבוד לקחת חלק ביום הולדת שלו וגם להכיר את אחיו התותח יובל, ביקרתי אצלו (למרות שערן בלבל אותי בהסבר איך להגיע) ופגשתי את הבן המקסים שלו, גם הצטלמנו לעיתון בדירה של ערן (מישהו מוכן סוף סוף להראות לי את הכתבה??), הוא ניתב אליי את רוב גורמי התקשורת שפנו אליו וסיפק לי דקות תהילה קצרות, מעל הכל הוא בן אדם מצחיק וטוב שאני שמח להכיר ולפגוש, לא רק בנסיבות של כדורגל!
    אבל הפרס הזה אני נותן לבן שאולי לפי חלוקת הפרסים חושב ששכחתי אותו, אבל עשיתי את זה דווקא כי הוא לא צריך אותי בשביל להזכיר לפורום שהוא הבן אדם הכי קורע מצחוק כאן, הוא לא צריך שאני אזכיר לו כמה אני נהנה לקרוא את ההודעות שלו, אבל הוא כן צריך לזכור שהוא בעיניי כבר מזמן לא רק משתמש שאני קורא הודעות שלו - הבן הזה הוא ערן (רובי קין).
    אני לא צריך להזכיר לכם איזה אירוע עבר על הבן אדם הזה השנה, טרגדיה שקשה לדמיין נוראית ממנה, אני לא אכביד במילים כדי לא להרוס לו דיון שאמור להיות שמח, אבל אני כן אומר שבסך הכל עברה עליו שנה קשה ברמות בלתי נסבלות ועדיין הוא המשיך לכתוב כאן (כמעט) כאילו כלום, בגבורה שבעיניי לפחות מעוררת הערצה.
    זה הגיע למצב שאם אני רואה משחק של טוטנהאם בלי ערן (את רוב המשחקים שלנו העונה ראיתי איתו) אני מרגיש שמשהו חסר, זה הגיע למצב שבימי חמישי זנחתי מסיבות בלי לחשוב פעמיים כדי לשבת בפוגי ולראות איתו את גביע אופ"א, ואפילו להיות עד בבוררות של שלושת האריות.
    אז ערן הוא לא כותב מצטיין, הוא לא הכותב האהוב, הוא מעל זה. הוא חבר מצטיין, חבר אהוב ולפעמים הוא גם די חבר מפתיע ביותר. הדודה יפה לאללה דוד!

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני מרגיש די מנותק מהדיון זה. הרבה שמות אנגליים שאני מתקשה לקלוט. אז אולי מתוך הזדהות עם מיעוטים אחרים, הכותב האהוב: Der Kaiser. טוב, לא רק בגלל זה.
    כותב מצטיין: איש הרמזור. האיש שיודע להתחיל. אני מנחש שלא רק דיונים בעולמי.
    הכותב המאכזב: ברוכיאן. כותב הרבה, לא מחדש כלום.
    הכותב המפתיע: Rivaldo. התרגלתי שמי שמתמנה למנהל מתחיל לזלזל ועלול גם להיעלם מהפורום. חוץ מזה התחלתי לקלל פה ושם, אז עכשיו אני חייב להתחנף למנהלים.
    כותב אובייקטיבי לא קיים בטבע. ומי שמנסה להיות כזה: תפסיקו להתאפק, זה לא בריא.
    כותב סובייקטיבי: YYY. חוסר איכפתיות לרוב הנושאים. מנהל רשימה שחורה של כל אלה שאי פעם ביקרו את אטלטיקו.
    [הכותב הרב גוני: ארתור אגב, יש שחקן קירגיזי בברסלונה.
    הפורום הטוב ביותר: העולמי
    שחקנים שנעלמו פתאום. בשתי הקטגוריות אני משאיר את בחירה שלי מהשנה שעברה.
    המנהל: Rivaldo. הפעם אני לא מתחנף. אחרת הייתי בוחר במישה שאוהב לסגור דיונים.
    הכותב שאינו כותב: Yeste. הכינוי משפיע. גם מהשחקן המוכשר הזה לא ראינו כלום העונה.

12. Mehmet Member

הכותב המצטיין - אובפמי. פשוט תענוג לקרוא את הסקירות שלו לפני משחקים של ליגת האלופות.

הכותב המאכזב - יקיר מימון. היה כיף לצחוק עליו, מאכזב מאוד שהוא כבר לא כותב....

הכותב המפתיע - THE GUNNER.

הכותב האהוב - דר קייזר. אני מסכים איתו כמעט בהכל...

הכותב האובייקטיבי - לא נראה לי שאפשר מי יודע מה להיות אובייקטיבי כשמדובר בכדורגל, אבל גם פה נלך על אובפמי.

הכותב הסובייקטיבי - רודס כמובן...

הכותב הרב גוני ביותר - דר קייזר, אובפמי, באריק.

הפורום הטוב ביותר - גרמני כמובן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

הדיון הטוב ביותר - הדיון של ביירן מינכן.

המנהל - לירן רוזנר. עבודת קודש בפורום הגרמני.

הכותב שאינו כותב - אל קאפיטן מאוד חסר לי.

13. Hammer Member

קודם כל, אני חייב להגיד שאני מתרגש כל פעם מחדש להיות חלק מהפורום הכי טוב בארץ, תודה לכולכם.

ותודה מיוחדת לאדון מייקל קאריק, שעשה לי את היום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב המצטיין:
    פה לא הייתה לי התלבטות, אפילו לא התלבטות קלה. טל, THE STRETFORD END, כי אין עליו, ולא יעזור כלום.
    בלטו: איסטלנדס ורובי, גיא (Hotspur), דניאל (C&B)

הכותב המאכזב:
    אין.

הכותב המפתיע:
    Red Left Winger, מקס, שמצחיק אותי כל פעם מחדש.

הכותב האהוב:
    על הבחירה הזאת עלולים להעמיד אותי לתואר הכותב הסובייקטיבי, אבל הבחירה שלי נעשתה ללא התלבטות -
    דניאל, Claret & Blue, כל הודעה שלך תענוג, ידידי.
    בלטו: מייקל קאריק, ג'ורג'י בסט ורובי קין.

הכותב האובייקטיבי:
    גיא (Hotspur), ללא ספק.

הכותב הסובייקטיבי:
    Rudess, מה לעשות :\

הכותב הרב גוני ביותר:
    מיכאל (Obafemi) ללא ספק, נהניתי לקרוא את ההודעות שלו במיטב הפורומים ב-Asoccer

הפורום הטוב ביותר:
    :aaa12:

הדיון הטוב ביותר:
    "עיתונות שחור-לבן", קורע אותי.

המנהל:
    דניאל (Claret & Blue)
    ואחריו Hotspur ו-Nigel Winterburn

הכותב שאינו כותב:
    איפה Robin?

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/07
  14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין ארז 'הרצליה עד המוות' כי אני אוהב לשמוע את העדכונים שלו בהולנדי(למרות שאני כמעט ולא כותב שם) ובכלל מתנסח מצוין!

המפתיע לא מחדש כלום,לואי,Chievo,מפתיע גם אותי ברמת ההתדיינות בשפה השנייה וכמובן באהדה לחמורים המעופפים.

האהוב הזין האיטלקי הזה שלוקח לפעמים שעות לפענח את העברית שלו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

אובייקטיבי קשה לי לחשוב על מישהו שבאמת היה אובייקטיבי לחלוטין בהכל אז אני אבחר בקייזר השמאלני

רב-גוני מישה,Obafemi בלי מתחרים!

הפורום עשינו השנה שיקום טוב אבל אף אחד לא מתקרב לעולמי

הדיון גמר ליגת האלופות היה טוב,לא זוכר משהו יותר טוב פשוט...

הכותב שלא כותב יניב נסטה חסר מאוד מאוד לפורום שלנו.

המנהלשוב מישה,Obafemi כי באמת שהוא עושה כאן הכל ועובד בצורה אדירה עם המון המון השקעה!אם רק הייתם פיראטים גם אתם הייתם מבינים כמה עבודה הוא עושה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

15. samoel Member

הכותב המצטיין - הבחירה שלי היא לא הכי אובייקטיבית בעולם מפני שאני משתתף במספר מועט של דיונים אבל כשאני משתתף אז אני דיי משקיע. אני התלבטתי בין שני כתבי הליגה האנגלית המצויינים George Best ו- The Stratford End וכמובן הקייזר (Der Kaiser) אבל לבסוף החלטתי לבחור באוהד טוטנהאם כמוני ששמעתי הכי הרבה. וממש נהנתי לקרוא את תגובותיו המסוגננות היטב. הבחירה שלי היא גיא, Hotspur.

הכותב המאכזב - הרשו לי לא לענות על השאלה הזאת.

הכותב המפתיע - אני חושב שאני אלך על ידידי מפורום הספורט Messi שהיה נחמד לקרוא ולראות שמתעניין מאוד בכדורסל ולא רק NBA.

הכותב האהוב - עוד לא רקמתי פה ממש חברויות אבל אחרי שנתתי קול לתואר אחד לגיא שהוא באמת מצוין. אני חושב שאני אתן את הקול שלי הפעם לקייזר. Der Kaiser (אני מקווה שאני לא טועה באיות)

הכותב האובייקטיבי - כמו בבחירה הקודמת אני אלך על הקייזר מהיכרותי איתו בפורום הספורט אין לו העדפה של ממש. אין לו העדפה לקבוצה מסוימת והוא הצהיר זאת. טיפה התפלאתי בימים האחרונים מהאנטי מכבי (כדורסל שלו) אבל בגלל שהוא ממש טוב אני סולח ובאמת הודעותיו הן אובייקטיביות מאוד (למעט אולי בדיון הגרמני אבל אני לא נכנס לשם הרבה) Der Kaiser

הכותב הסובייקטיבי - זה ממש קל בשבילי. הוא לא היה מוכן להודות בעובדה שלברון נתנן הופעה אדירה במשחק נגד דטרויט. הוא כל כך שונא אותו ולא מוכן להכיר שהוא שחקן מצויין אל עף השנאה. אני מצטער שאני בוחר בו לתואר כזה כי הכתיבה שלו מאוד נכונה אבל הוא הכי "ראוי" לתואר זה לדעתי. SeRgInHo

הכותב הרב גוני ביותר - כבר אמרתי ואני אומר שוב הקיזר זוכה לקול שלי גם בקטגוריה הזאת. בשל העובדה שהוא פעיל מאוד בכל מיני פורמים שונים.Der Kaiser

הפורום הטוב ביותר - האמת הכי נהנתי לכתוב בפורום ספורט כללי דיון האן בי איי שמה ממש מצוין ולכן נראה לי שאני אבחרבו בקטגוריה הבאה. אבל ללא ספק הפורום שטרם לי הכי הרבה ונהתי לקרוא בו מעבר לדיון אחד (אפילו קבוצות יריבות) הוא פורום הליגה האנגלית

הדיון הטוב ביותר - מכיוון ששם התבטאתי הכי הרבה כי מהתחום הזה אני בא של הכדורסל אני חייב לתת את התואר לדיון האן בי איי המצויין של פורם ספורט כללי.

המנהל - שוב התבלטות קשה בין שניים מהכותבים שאני ממש מחזיק ומעריך מהם גיא והקייזר. אחרי כל כך הרבה הענקות אני אלך על גיא כי אני לא ממש נכנס לפורום הליגההגרמנית לראות את פעילותו של הקייזר שם. אבל גיא ללס ספק פועל בכל דיון אפשרי בליגה האנגלית והוא יקבל ממני גם קול לתואר המנהל של הפורום. Hotspur

הכותב שאינו כותב - לא מכיר ממש אני לא אענה על זה.

מצטער אם פגעתי במישהו (סרג' זה לא אישי אני ממש מחזיק ממך כותה מצוין, תמשיך ככה רק קצת פחות שנאה לברון בכל זאת שחקן מצוין).