טקס ניסים כהן 2007 - ההצבעה מתחילה!

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Obafemi, ‏3/6/07.

 1. Obafemi

  Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏1/3/04
  הודעות:
  13,886
  לייקים שהתקבלו:
  0
  טקס פרסי הפורום ע"ש ניסים כהן לעונת 2006/07

  עוד עונת כדורגל הגיעה לקיצה ובאייסוקר זה אומר רק דבר אחד: הגיע זמנו של טקס פרסי הפורום השנתי ע"ש ניסים כהן שחוגג במזל 6 שנים להיווסדותו. ניסים כהן המקורי, הפך בלא מודע לחביב הפורום וזכה לכבוד בקריאת הטקס על שמו.


  אופן ההצבעה:

  - אופן ההצבעה פשוט - כל חבר הרשום פורום רשאי להצביע פעם אחת בלבד בטקס לכל קטגוריה, ואינו רשאי להצביע לעצמו בשום קטגוריה. חברים בעלי פחות מ25 הודעות אינם רשאים להצביע בטקס כדי למנוע אפשרות של רמאויות, שחיתויות, או סתם משתמשים שלא בדיוק מכירים את הפורום.
  - ההצבעה היא חופשית, ללא הגבלת מועמדים (מלבד המצביע עצמו), מי שתחפצו, ידכם יכולה לבחור בו. ניתן (ואף רצוי) להוסיף נימוק קטן, או סיבה שבגללה בחרתם בכותב זה או אחר, איך שאתם רוצים. ההחלטה שלכם.
  - מי שמתבייש מאיזשהי סיבה בהצבעות שלו, יכול להצביע באופן חשאי, על ידי הודעה פרטית, שתישלח לאחד המנהלים , בו הוא יכתוב את ההצבעות שלו.
  - יש לנסח את ההצבעות בצורה ברורה וחלקה, על מנת שלא יהיה קשה לפענח לאיזה קטגוריה ואיזה כותב הצבעתם, כדי לחסוך לאקדמיה את הכאבי ראש המיותרים. הודעות שלא יעמדו בזה, עדיתות להיפסל.
  - אין להצביע בשום דרך אחרת, מלבד לדרכים הנ"ל. תודה.
  - ההצבעה תהיה פתוחה בתקופת זמן של כ-12 בימים, מיום שבת הנוכחי ועד חמישי לאחר מכן (על מנת לאפשר לכמה שיותר חיילים להצביע). . ברגע שההצבעה תיסגר, הקולות יספרו ויימסרו בדיון ביחד עם הענקת הפרסים.

  הערה: אנו מבקשים להזכיר שהטקס מתייחס רק לשנה האחרונה (06/07), ולא לשנים קודמות. הבחירות צריכות להיות מושפעות אך רק מהעונה החולפת. אנא, השתדלו להצביעו באובייקטיביות.


  וכעת, נעבור לחלק הכיפי. גבירותייו רבותיי...


  הקטגוריות:

  הכותב המצטיין - מי לדעתך היה הכותב הטוב בשנה החולפת? למי היו ההודעות המנוסחות בצורה היפה ביותר? של מי היו ההודעות הענייניות ביותר? המעמיקות ביותר? המנומקות ביותר? את ההודעה של מי הכי אהבת לקרוא? כל אלה יוכלו לעזור להם לבחור בכותב (או אולי דווקא כותבת?) המצטיין לדעתם, שהיה מעל לכולם, בשנה החולפת.


  הכותב המאכזב - מי לדעתך היה הכותב המאכזב בשנה החולפת? ממי ציפית להרבה, אבל קיבלת מעט? מי הכותב שאתה חושב שמסוגל להרבה יותר ממה שנתן בשנה החולפת? שפכו בפנינו את ליבכם.


  הכותב המפתיע - את התואר הזה תתנו לכותב שלא ציפיתם ממנו ליותר מידי, והביא לכם בהפוכה השנה, לכותב שלא הכרתם קודם, ובמשך השנה הראה הרבה טונות של ידע, הבנה, ורצון לכתוב בפורום. הכותב המפתיע, כי מי שמפתיע (ומצביע למפתיע) - משפיע. [​IMG]


  הכותב האהוב - מי הוא הכותב שאתם הכי אוהבים? מי הוא הכותב שאתם נהנים לדבר איתו, גם מעבר לפורום. הוא לא חייב להיות הכותב המצטיין, הוא יכול להיות סתם שרוט, בקיצור - מי הוא הכותב שאתם הוא?


  הכותב האובייקטיבי - "אתה בכלל לא אובייקטיבי", מוכר? לא מעט קריאות כאלה נשמעים בויכוחים סוערים ופחות סוערים בפורום. החלטנו לחפש אחר הכותב האובייקטיבי ביותר בפורום בשנה האחרונה, ואתם תעזרו לנו לבחור. מי הוא הכותב האובייקטיבי?


  הכותב הסובייקטיבי - ואם כבר חשבתם על הכותב האובייקטיבי, אז הצביעו גם לכותב הסובייקטיבי. מי הכותב הכי מקובע בדעתו, הכי קשה לשיכנוע, בחרו בכותב הסובייקטיבי


  הכותב הרב גוני ביותר - לכל אחד מאיתנו יש ליגה, קבוצה או מפעל מועדפים, אז בואו נלך הפוך - מי הוא הכותב שבעינכם לא נעול על קבוצה מסויימת, ליגה מסויימת, ענף מסויים ומדבר בצורה המעניינת ביותר בכל הנושאים שקשורים לכדורגל בפרט ואוף טופיק ככלל? הכותב הרב גוני.


  הפורום הטוב ביותר - מהו הפורום בוא הכי נהנת לכתוב? הפורום שהכי נהנת לקרוא בו הודעות? מהו הפורום המועדף עלייך מבין הפורומים של אייסוקר?


  הדיון הטוב ביותר - הדיון הטוב ביותר, הדיון הכי מהנה, הכי מעניין, הכי ענייני, אתם תחליטו, מהו הדיון שהכי אהבתם או עדיין אוהבים, בפורום? הדיון הנבחר יכול ליות כל דיון שנפתח בשנה האחרונה בפורום.


  המנהל - קטגורית המנהל, פשוטה כמשמעה. המנהל שלדעתם מגיע לו התואר. המנהל שהשקיע, שהשתתף, שהחזיק דיונים בחיים, ששמר על הפורום, מחק, ערך, כתב. בקטגוריה זו יכול להיבחר כל מנהל שניהל או מנהל פורום מסויים באייסוקר, בשנה האחרונה כמובן. ויש לכם גם זכות להצביע למנהלים הראשיים


  הכותב שאינו כותב - הכותב שהיה הכי חסר לכם בשנה החולפת בנוף הפורום. להודעות של מי אתם הכי מתגעגעים? מי הכותב ש(לצערנו) אינו כותב?


  ההצבעה תתבצע החל מיום שבת 02.06.07 - ועד ליום חמישי 14.06.07, אנו מקווים שכל החיילים יספיקו לענות, התוצאות ימסרו ככל הניראה במוצ"ש.
  קדימה, לעבודה


  *האחראים לטקס פרסי ניסים כהן שומרים לעצמם את הזכות להעניק פרסים מיוחדים לאנשים מיוחדים.


  ההצבעה פתוחה, כולם מוזמנים להציג את הבחירות שלהם
   
  נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07
 2. Igi

  Igi Member

  הצטרף ב:
  ‏25/5/05
  הודעות:
  9,708
  לייקים שהתקבלו:
  58
  אני חושב שזו כבר שנה שנייה או שלישית שאני מצביע בטקס הזה [​IMG]

  הכותב המצטיין - וואו, האמת שדי קשה לבחור והיו לי מספר התלבטויות, אבל בחרתי בסופו של דבר בגיא, הידוע לנו כמובן כ Hotspur . לפעמים אני פשוט נהנה מלקרוא את ההודעות האיכותיות שלו. דוגמא לכך היא הסיקור שלו על הביקור באולפן של האלופות. גם לבוריס (Barcik) יש הודעות מאד איכותיות בכל פעם שאני רואה אותו מגיב.. כדאי שיעשה זאת לעיתים יותר קרובות [​IMG]


  הכותב המאכזב - מעדיף לא לענות על זה כדי לא לפגוע באף אחד.. אני חושב גם שכדאי להוריד את הקטגורייה הזאת.


  הכותב המפתיע - אבירם(מנהל כדורגל ישראלי), הידוע לנו כ The Yellow Diamond שרק השנה הצטרף וכבר הפך למנהל פורום.. משתמש שמשקיע ותורם המון לפורום עם הסיקורים וההודעות שלו. מקווה שישאר פה לעוד הרבה זמן [​IMG]


  הכותב האהוב - אממ לrainman ו- wazza יש הרבה הודעות מבדרות.. תמיד נהנה מלקרוא את הניתוחים של wazza בדיון אבודים ואת ההודעות של זיו בקשר למכבי חיפה וכו' [​IMG]


  הכותב האובייקטיבי - לא מצליח לחשוב ממש על מישהו, אבל נלך על לירן. האמת שאם הוא לא היה אומר פה על אהדתו להפועל ב"ש, עד עכשיו לא הייתי מצליח לגלות את זה בהודעות שלו.


  הכותב הסובייקטיבי - האמת שלא עקבתי יותר מדי אחרי ההודעות של Sheva 7 לאחר הדיון של הצ'מפיונס, אז אני משנה את הבחירה שלי Boateng. הסובייקטיביות המוחלטת שלו בכל מה שקשור לבית"ר כל כך בולטת לעין שהייתי חייב לשנות.


  הכותב הרב גוני ביותר - cazzo! סתם, האמת שאין לי מושג


  הפורום הטוב ביותר - לכתוב בישראלי, לקרוא באנגלי.


  הדיון הטוב ביותר - הדיונים של ליגת האלופות.


  המנהל - אני טיפה לא אובייקטיבי, כי אני כמעט ולא גולש באף פורום חוץ מהישראלי,עולמי ואנגלי, אבל מכל השלוש האלו, אני אלך על The Yellow Diamond. עשה עבודה מצויינת העונה.


  הכותב שאינו כותב - СhelseaPensioner.. אדר, אל תשכח היום ב8 ורבע אצלי, המשחק ב8 וחצי [​IMG]
   
  נערך לאחרונה ב: ‏5/6/07
 3. George Best

  George Best Member

  הצטרף ב:
  ‏8/10/05
  הודעות:
  16,733
  לייקים שהתקבלו:
  0
  קצת "קיטשי" אבל - לא מאמין שעברה שנה.

  הכותב המצטיין - the stretford end.שילוב מנצח של ידע עצום בכדורגל, הומור נהדר, עקיצות, וכמובן אוהד את הקבוצה הנכונה.נכס.חייב לציין כמובן את הוטספר, איסטלנדס, רובי קין, איתי ואת קירקי, כמובן.

  הכותב המאכזב - אממ למה להיות שליליים?

  הכותב המפתיע - לא מצאתי כינוי.כי עם כזה כינוי, מי מצפה למשתמש איכותי שכזה?חייב לציין את וואזה ואת מתן(ווין רוני) חברי, מאחר והשניים הפתיעו מאוד בפרק הזמן הכל כך קצר בו הם הפכו למשתמשים(ואפילו מנהל) כל כך איכותיים.

  הכותב האהוב - רובי קין.שוב - שילוב של ידע מצוין, וכמובן חוש הומור מדהים, אחד הקרועים.האיש שהדביק לגלן רואדר את "לויד בראון".חייב לציין את יתר שני האריות, וגם את פיטר, שכיף לראות שהוא חזר לכתוב פה בקביעות אחרי שבעבר לא כתב, ובזמן האחרון המסך שלו התקלקל [​IMG] .

  הכותב האובייקטיבי - הוטספר ואיתי, להוציא את התגובות המיותרות אחרי ההפסד של ירושלים בגמר.אבל מאחר ולגיא(הוטספר) מגיע בלי שום צל של ספק תואר, אני אתן לו את התואר הזה.אחלה משתמש, בהחלט מועמד ראוי לכל קטוגריה(למעט השליליות, כמובן).

  סובייקטיבי - רודס.אין חדש תחת השמש.

  רב גוני - אובפמי.ידע עצום בכל תחום, כולל אוף טופיק, ישר כוח.

  הפורום הטוב ביותר - אנגלי, כמובן. :aaa12:

  הדיון הטוב ביותר - מנצ'סטר יונייטד.לא רחוק משם דיוני המחזור השונים, ושל טוטנהאם.

  המנהל - nigel winterburn.עבודת קודש שעושה הבנאדם.גם לירן מהגרמני ראוי כאן, כל המנהלים נהדרים, באמת, אבל עם איתי יוצא לי לדבר הרבה יותר.

  הכותב שאינו כותב - חברי הטוב, איש יקר - alexander hleb אוהד ארסנל, איש כל כך מצחיק, האיש והחתימה המצחיקה בתולדות אייסוקר.דור, תחזור!(איזה חרוז).

  ומעל לכל - תודה לאייסוקר.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07
 4. Michael Carrick

  Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏1/4/05
  הודעות:
  24,149
  לייקים שהתקבלו:
  6,188
  הכותב המצטיין-קשה, קשה מאוד. יש המון כותבים שעושים מעל ומעבר כאן, והבחירה קשה. חשבתי על גיא, אבל בחרתי בו בשנה שעברה ולכן העדפתי לחדש. חשבתי על קירק, אבל בסוף הגעתי למישהו אחר. מישהו שהצטרף רק השנה לפורום, וכבר מהרגע הראשון אפשר היה לראות שמדובר במשתמש מבריק. הוא מבין כמעט בכל לגה אפשרית, הוא כותב מעולה והוא מנהל מצוין-שון (Wazza) הוא הבחירה שלי.

  הכותב המאכזב-סלע (הקייזר). אין ספק שהוא משתמש משכמו ומעלה, מנהל מצוין ואדם שכיף להתכתב איתו. אבל, בעיקר בחלק הראשון של השנה, הוא היה שותף לכל מיני וויכוחים שלא הוסיפו לו כבוד. ההודעות שלו מתחלקות לשתיים-הרציניות ואלו שנכתבו במטרה לעצבן, אם הוא היה מתמיד בסוג הראשון הוא היה מועמד חזק לתואר אחד למעלה.

  הכותב המפתיע-אביתר (Hammer). כותב שהגיע השנה ואחרי פתיחה צולעת הפך למשתמש מעולה שכיף לקרוא את ההודעות שלו.

  הכותב האהוב-באמת שאני אוהב כמעט את כולם פה, אבל הבחירה שלי היא סטרטפורד. הוא אחד המשתמשים שתורמים הכי הרבה לפורום מספר , הוא אוהד יונייטד בכל רמ"ח אבריו, הוא יכול לרגש עד דמעות או להצחיק עד דמעות, ואני לא חושב שמישהו יגיד שהוא לא ראוי. גם ערן ראוי פה לאיזכור.

  הכותב האובייקטיבי-גיא-הוטספר. כי הוא חייב לקבל תואר כלשהו, וכי הוא שומר על רמה של אובייקטיביות בהודעות שלו לגבי טוטנהאם.

  הכותב הסובייקטיבי-רפאל. אני לא יכול שלא לבחור במישהו שאמר שיונייטד משחדת שופטים.

  הכותב הרב גוני-מיכאל-אובפמי. מגיב בכל הפורומים האפשריים.

  הפורום הטוב ביותר-אנגלי. ריכוז גבוה של אנשים מצויינים.

  הדיון הטוב ביותר-England's Coming Home, הדיון על הגעת נבחרת האריות לארץ.

  המנהל-לירן. מנהל שני פורומים ועושה זאת נהדר.

  הכותב שאינו כותב-יוני-ג'יאנזולה. מאז המעבר לצבא כבר לא רואים אותו כאן, וחבל.

  וזהו, שנה שלישית באייסוקר, נהנתי כמעט מכל רגע.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07
 5. MHFC

  MHFC Member

  הצטרף ב:
  ‏25/7/06
  הודעות:
  1,645
  לייקים שהתקבלו:
  0
  זאת פעם הראשונה שאני משתתף בטקס פרסי ניסים כהן, לאחר שבשנה שעברה פיספתי את זה למרות שנרשמתי ממש ברגע שזה היה בעיצומו.

  הכותב המצטיין- אני אלך פה על [[/B]B]THE STRETFORD END. אומנם אני לא ממש פעיל בפורום האנגלי, אבל יוצא לי לפעמים לקרוא את ההודעות שלו, ההודעות שלו מצוינות, מנוסחות באופן נהדר, פשוט הודעות נהדרות, יש לציין גם את לירן, ואורי מהפורום האיטלקי.

  הכותב המאכזב- אין לי מישו ספציפי, אבל אני אלך על נדב מיכאלי שנעלם כבר תקופה אחרונה, שילב הרבה שטויות בהודעות שלו, שאני לא מבין מאיפה הן הגיעו. הוא קצת חסר עם זה, עקב ההעלמות המוזרה שלו.

  הכותב המפתיע -[/b] Inter4Me, הפתיע אותי בכתיבה הנהדרת שלו, תורם הרבה לפורום האיטלקי, שרק ימשיך כך, כמובן שגם קייבו (מצטער על כך שקבוצתך ירדה ליגה..) וגם יוני מהפורום הגרמני, הפתיעו לטובה.

  הכותב האהוב- המשתמש אינטר, כן אומנם חלק פה יופתעו למרות שאני אוהד מילאן, אבל חוץ מלדבר על אינטר הוא גם הרבה כותב בדיונים אחרים, הרבה הודעות שמוצאות חן בעייני,שילוב של הרבה ידע בהודעות שלו, מנוסחות יפה חבל רק שהוא החליט לפרוש מאייסוקר, אבל אני מאמין שהוא יגיב מדי פעם בפורום (אני מקווה כמה שיותר..), וגם כאן בדיון, אגב איך שכחתי את אשד שאני גם מאוד אוהב את ההודעות שלו, למרות שפה אינטר מנצח. בנוסף אני רוצה לציין גם משתמשים שאני מאוד אוהב את ההודעות שלהם; מיכל, יואב, סביולה, לואי (מהפורום האיטלקי), ראוליטו, לירן.

  הכותב האובייקטיבי - אני אלך פה על בואטנג, הרבה אובייקטיביות יש לו בהודעות, למרות שלפעמים הוא גם יכול לכתוב הודעות סובייקטיביות (פעם ב..), אבל עדיין רוב ההודעות שלו משלבות אובייקטיביות שלמה.

  הכותב הסובייקטיבי- ג'ובאני אלבר, אני עוד זוכר את הדיון מליגת האלופות עם המפגש בין באיירן למילאן, או בכל מה שקשור לבאיירן.

  הכותב הרב גוני ביותר- הרצליה עד המוות, בכל פורום הוא משתתף בדיונים, אם זה הפורום הישראלי, אם זה הפורום האנגלי, אם זה הפורום העולמי, או אפילו האיטלקי והספרדי. לוקח את הקטגוריה הזו בקלות לטעמי.

  הפורום הטוב ביותר- הפורום הכי טוב זה האנגלי. הפורום שאני הכי נהנה בו להיות זה האיטלקי :aaa15: והישראלי. אבל כל מי שאובייקטיבי יגיד שהפורום האנגלי הוא הפורום הכי תוסס והכי טוב באייסוקר.

  הדיון הטוב ביותר- הדיונים של ליגת האלופות הכי מעניינים והכי טובים, מה שגורם לרוב משתמשי הפורום הפעילים להשתתף בו. הרבה ריבים והתווכחיות יש שם כמו שאין בשום דיון אחר לטעמי. [​IMG]

  המנהל הטוב ביותר- אני חושב שלירן מהפורום הישראלי, ההשקעה שלו פשוט ענקית כל הכבוד, ובכלל אני רוצה לציין לטובה את שאר המנהלים שעושים פה עבודת קודש, כל הכבוד.

  הכותב שאינו כותב- יש הרבה כאלה, אבל אני אלך פה על יסטה, הרבה זמן שהוא לא כותב כאן בפורום, כמעט שנה, לרמות שהספקתי לקרוא קצת מההודעות שלו, מכיוון שנרשמתי ביולי בשנה שעברה, אבל הספקתי להתרשם מההשקעה שלו כאן בפורום, בייחוד בפורום הספרדי.
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/07
 6. Der Kaiser

  Der Kaiser Manuel Neuer מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏7/9/04
  הודעות:
  24,805
  לייקים שהתקבלו:
  335
  וואי וואי, בניגוד לפעם שעברה הפעם הכנסת לי באמאמא [​IMG]
   
 7. Obafemi

  Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏1/3/04
  הודעות:
  13,886
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין - אחרי שנתיים שהתואר הזה הולך לקולגה בוריס, החלטתי שהגיע הזמן לשבור את המונופול, הקול שלי השנה יילך דווקא לשם חדש בשורותינו - AW forever, שאת הודעותיו בפורום האנגלי (ובאוף טופיק) אני תמיד נהנה לקרוא. חובה לציין לטובה גם uritotti וכמובן KirkH.


  הכותב המאכזב - שנה שעברה לא רציתי להצביע בקטגוריה מטעם תפקידי. השנה אני חייב לומר שפשוט אין לי מישהו ספציפי. אולי הנמכתי ציפיות [​IMG]


  הכותב המפתיע - את התואר המכובד הזה אני מרגיש מחוייב לתת ללואי (Chievo) שמשקיע רבות כיום בפורום האיטלקי. מילה טובה גם ל-Ralph_lauren הלא הוא יוני, מהפורום הגרמני.


  הכותב האהוב - לא פירגנתי במצטיין, אז הנה אני אעשה את זה פה. אין הרבה משתמשים שיגרמו לי להקליק על דיון רק כי אני רואה שהתגובה האחרונה רשומה על שמם, בוריס (Barcik) הוא כזה. אם כי צריך לציין גם את ארתור (ראול) ודני (Hristo) ברשימה. מונופול סובייטי?

  הכותב האובייקטיבי - הוא בקלות היה יכול להיכנס אצלי גם לקטגוריית המצטיין והאהוב, גיא (Hotspur) הוא כל כך אובייקטיבי לפעמים שאני לא מבין כמה עוד משחקים של מילאן הוא צריך לראות בשביל להבין את האמת [​IMG]


  הכותב הסובייקטיבי - יש פה מירוץ מאוד צמוד בין איראן לאוקראינה. בסיומו אבחר בסרגיי (Serginho) רק בגלל שובר השוויון הנקרא - הגיון. ולמרות זאת ארמן אתה עקשן לא קטן בעצמך [​IMG]


  הכותב הרב גוני ביותר - הקולגה והשותף לצרה בעולמי - ארז (הרצליה עד המוות).


  הפורום הטוב ביותר - ממשיכים בנסיון לשבור את המונופול האנגלי - הפורום הגרמני ממשיך להיות דובדבן האיכות בקצפת של אייסוקר. הלוואי על כולנו. אבל אי אפשר שלא לתת מילה טובה לאיטלקי שחזר השנה מהמצולות לימים יפים, בניגוד לכדורגל.


  הדיון הטוב ביותר - לא יכול לחשוב על משהו ספציפי האמת. דיון גמר הצ'מפיונס היה לא רע לטעמי, כמו כל פעם שהיצרים בין אנגלופילים וכפכפים מתלהטים.


  המנהל - בפעם הקודמת כתבתי נאום שלם ומרגש, הפעם אני אחסוך במילים כי אני עצלן וכי אני אוהב את כולם וזה ידוע. לירן ידידינו שחזר לשנת קאמבק אדירה הוא מנהל השנה באייסוקר לטעמי.


  הכותב שאינו כותב - טוב, אחרי לא יודע כמה שנים הפסקתי לפלל לחזרתו של ניצן המפקיר האפס. הקול יילך ליונתן (Gianzola) שגבר על גל וארתור רק בגלל שמהם רואים בשורה לפחות פעם ב...
   
 8. Ralph-Lauren

  Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏13/9/06
  הודעות:
  4,959
  לייקים שהתקבלו:
  197
  הכותב המצטיין - לירן רוזנר ,תענוג לקרוא את כל הסיכומים והפרייויים שלו,הודעות עם המון אינפורמציה.

  הכותב המאכזב - אין אחד כזה !

  הכותב המפתיע - Brian The Lion ,לא הכרתי אותו בכלל,בא ונתן המון אינפורמציה על באייר לברקוזן משקיע ונותן צבע לפורום הגרמני.

  הכותב האהוב - Der Kaiser ,כותב הודעות מיוחדת עם צבע וגם הומור ובכללי כיף לדבר איתו גם
  מחוץ לפורום !! [​IMG]

  הכותב האובייקטיבי - סלע , למרות אהבתו לאירנים ולקרימי אני חושב שהוא מבין את כל הצדדים של הקבוצות והאוהדים של הקבוצות.

  הכותב הסוביקטיבי - \

  רב גוני - EsheD ,ידע מרובה בהרבה תחומים.

  הפורום הטוב ביותר - גרמני !!!!!!! כי אין רמה גבוהה מהפורום הגרמני,ידע בכל דבר פשוט תענוג.

  הדיון הטוב ביותר - NBA ,כיף לקרוא את הדיון הזה על כדורסל .

  המנהל - צוות המנהלים של הפורום הגרמני ! ! תענוג עבודה מדהימה .

  הכותב שאינו כותב - אפנברג ,מזמן לא כתב בפורום וחבל , כיף לקרוא את ההודעות שלו.

  תודה לאייסוקר על הכל.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07
 9. Bensh

  Bensh Member

  הצטרף ב:
  ‏27/1/05
  הודעות:
  6,643
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין - הראל (rivaldo)


  הכותב המאכזב - אין לי כרגע


  הכותב המפתיע - wazza


  הכותב האהוב - Wigan Athletic


  הכותב האובייקטיבי - Obafemi

  הכותב הסובייקטיבי - אינטר


  הכותב הרב גוני ביותר - Obafemi


  הפורום הטוב ביותר - כדורגל עולמי


  הדיון הטוב ביותר - הדיון ההולנדי במחזור האחרון


  המנהל - wazza


  הכותב שאינו כותב - Barcik
   
 10. Mamadu

  Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏6/7/06
  הודעות:
  8,660
  לייקים שהתקבלו:
  1,418
  הכותב המצטיין- Raulito, את ההודעות שלו כיף לקרוא יש לו הודעות איכתיות חבל על הזמן.
  הכותב המאכזב- אין מישהו ספציפי.
  הכותב המפתיע - Bruchian 8, לדעתי הוא המשתמש הכי טוב שנרשם פה בשנה האחרונה, מגיב בכל הפורומים וההודעות שלו איכותיות.
  הכותב האהוב- "אינטר" ו"אינטר" ו"אינטר", יש לו המון ידע בכדורגל והוא תמיד מגיב בצורה טובה, וכמעט שכחתי גם מיכל (רק שתשני את קבוצתך [​IMG] ).
  הכותב האובייקטיבי - לירן, והסיבה היא כמו שאמר "igi".
  הכותב הסובייקטיבי- L'allagatore, אחרי ויכוחים של עונה שלמה על אינטר .
  הכותב הרב גוני ביותר- obafemi, כמו שכולם אמרו.
  הפורום הטוב ביותר- אין ספק שהפורום הפעיל ביותר הוא האנגלי, אבל בתור אוהד ליגה איטלקית אני נהנה יותר בפורום האיטלקי.
  הדיון הטוב ביותר- "דיון אינטר".
  המנהל הטוב ביותר- The Yellow Diamond, הוא תרם המון לפורום הישראלי ועושה עבודה טובה.
  הכותב שאינו כותב- אין מישהו ספציפי.
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/07
 11. spurs

  spurs Member

  הצטרף ב:
  ‏19/12/04
  הודעות:
  4,215
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני קורא בדרך כלל רק את הפורום האנגלי אז ההצבעה תתבסס בעיקר עליו

  הכותב המצטיין -גיא(HOTSPUR) כתיבה ברמה גבוהה מאוזנת ושקולה כל הודעה תענוג

  הכותב המאכזב - אני לא יכול לבחור אף אחד בקטגוריה כי אין כזה דבר כותב מאכזב כל הודעה היא בסדר זה הדעות בתוכם שיכולות להפריע

  הכותב המפתיע-ספרס229 הרבה ממכם קטלתם אותו עונה שעברה אבל כל הודעה שלו השנה הייתה נחמדה לקראיה ולרוב עוררה המון עניין


  הכותב האהוב -רובי,לפעמים טיפה לא מאוזן אבל ההודעות שלו(בפרט על השכונה התימנית שלו) הם מהמצחיקות בפורום וההפניות לסרטי הבורקס קלאסיים רק מוסיפות


  הכותב האובייקטיבי -רעננה פור אבר,כתיבה בוגרת ואובייקטיבית


  הכותב הסובייקטיבי -אההם טיפה קשה אבל אני ילך עם רודס,הוא לא מצליח לא לחשוב כאוהד ארסנל בויכוחים עליה(מודה שגם אני לרוב כזה אבל אי אפשר להצביע לעצמי [​IMG] )


  הכותב הרב גוני ביותר -אובפמי,מעורבות בכל הפורום ורמת כתיבה גבוהה


  הפורום הטוב ביותר -יש ספק? הפורום האנגלי לא רק שהוא ההכי גדול הוא גם בהכי רמה דיונים מרתקים ומישהו שלא יודע עלול לחשוב שזה הפורום של שגרירות אנגליה

  הדיון הטוב ביותר -הדיון הרשמי של טוטנהאם רוב הפורום שונא אותנו ולרוב הדיון מתנהל בצורה של ירידות הדדיות מתמשכות כתיבה ססגונית ובכלל דיון מרתק לבלות בו


  המנהל -אהםם אין לי הצבעה כאן כל מנהלי הפורום עושים עבודה טובה

  הכותב שאינו כותב-סטפן לאן נעלמת?
   
 12. john

  john Member

  הצטרף ב:
  ‏19/2/07
  הודעות:
  1,123
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין - אני אלך על אופיר KirkH, לא בגלל שהוא אוהד צ'לסי, פשוט ההודעות שלו כאלה שמרגשות אותי,מצחיקות אותי,מעציבות אותי. את כל הרגשות הוא מוציא לי [​IMG]

  הכותב המאכזב - ranana4ever,מצטער אחי, אבל התגובות שלך הם... לא ממה שציפיתי ממך.


  הכותב המפתיע - אני אלך על לואי Chievo , הפגין ידע רב בפורם האיטלקי, כל הכבוד לך.


  הכותב האהוב - פה שוב KirkH לוקח את התואר. אין איך לתאר את זה, פשוט אני אוהב את סגנון הכתיבה שלו.


  הכותב האובייקטיבי - אין כזה.


  הכותב הסובייקטיבי - גם אין.


  הכותב הרב גוני ביותר - מי אם לא מיכאל Obafemi, פשוט ידע בכל תחום שקשור לספורט.


  הפורום הטוב ביותר - אנגלי כמובן :aaa12:


  הדיון הטוב ביותר - אין לי כזה.


  המנהל - גיא Hotspur,מנהל שנותן את כל הנשמה שלו לפורום האנגלי. כל הכבוד.


  הכותב שאינו כותב - אין לי כזה.
   
 13. -=Messi=-

  -=Messi=- Member

  הצטרף ב:
  ‏3/11/06
  הודעות:
  1,134
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני לא אחד שנכנס להרבה נושאים ופורומים פה, אני לפעמים באוף טופיק (למרות שאני לא מגיב שם), כדורגל ישראלי, פורום עולמי וכמובן פורום ספורט כללי שם אני נמצא רוב הזמן.

  הכותב המצטיין - אם אני לא טועה the yellow dimond לא היה רק השנה בפורום, כי אני מרגיש שהוא כבר לא מעט זמן פה, אז אני אלך עליו.

  הכתב המאכזב - אני לא שמתי לב שמישהו מאכזב

  הכותב המפתיע - brocian8 (אם אני מאיית את זה נכון), הוא לא היה לפני הרבה זמן וההודעות שלו מנומקות וכיף לקרוא אותן.

  הכותב האהוב - אני לא גולש יותר מדי באוף טופיק כדי לראות את זה, אז אני לא אצביע, אבל ממה שראיתי der kaiser.

  הכותב האובייקטיבי - לא נראה לי שיש כזה, אין כזה.

  הכותב הסוייבקטיבי - כולם סובייקטיבים כמו שאין אובייקטיבים.

  הכותב הרב גוני - der kaiser, פשוט יודע כל ענף ספורט ואולי הכי טוב.

  הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי מנוהל בצורה הטובה ביותר אבל זה הפורום ספורט ישראלי

  הדיון הטוב ביותר - NBA 2006\07. בכל יום יש משחקים, אז בכל יום יש על מה לדבר. ואני נמשך לריבים עם לא מעט משתמשים שם [​IMG] ...(יSeRgInHo [​IMG])

  המנהל - der kaiser לדעתי...הוא נכנס פשוט לכל הפורומים ושומר על הסדר ובגלל זה. אין עוד מנהל שנמצא בכל הפורומים

  הכותב שאינו כותב - עדיין לא מכיר ממש משתמשים כדי להגיב על זה
   
  נערך לאחרונה ב: ‏4/6/07
 14. Der Kaiser

  Der Kaiser Manuel Neuer מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏7/9/04
  הודעות:
  24,805
  לייקים שהתקבלו:
  335
  בואו ללמוד איך להצביע:


  הכותב המצטיין: רפאל AW forever, פשוט כיף לקרוא. לקחת דוגמא אנשים.

  הכותב המאכזב: אני, עצלן. קאריק צודק.

  הכותב המפתיע: יוני, Ralph-Lauren שהגיע לפורום משום מקום ועכשיו מוביל את דיוני המחזור בגרמני. ישר כוח.

  הכותב האהוב: יש הרבה מהם. תענוג לקרוא את נדב nfcb, רוזנר, מישה, בוריס, איתי, סטרטפורד, קאריק, ארז, גיא הוטספר, אופיר ג'ובאני אלבר, בוריס שלא בא לכתוב, דור, אמפלמן (גל),הרקובה הזה שהצבא שדד ואחרים רבים. הפורום מלא בכישרון ותענוג לקרוא בו.

  הכותב האובייקטיבי: אני אלך על הקנדי Obafemi

  הכותב הסובייקטיבי: לירן רוזנר. עקשן שלעולם לא יזוז מהעמדה שלו. לא יוצא לשניה מהפורום הגרמני. צא מהארון על הדרך [​IMG]

  הכותב הרב גוני ביותר: אשד EsheD, ויחד איתו ארז (הרצליה עד המוות) ולירן הכחול לבן ה- :aaa8: .

  הפורום הטוב ביותר: תאכלס הפורום האנגלי הוא ליגה אחרת, זה מה יש (בניגוד לכדורגל שם [​IMG] ). הגרמני בלב, וספורט כללי הוא התגלית החדשה!

  הדיון הטוב ביותר: NBA נקודה.

  המנהל: לירן רוזנר ואחריו אופיר. תמיד לוקחים חלק נכבד גם בעזרה בעולמי וכמובן סוסי עבודה בגרמני!

  הכותב שאינו כותב: היה ונשאר rami87 ויניב Nesta, תחזור!
   
  נערך לאחרונה ב: ‏8/6/07
 15. The-Gunner

  The-Gunner Member

  הצטרף ב:
  ‏26/8/06
  הודעות:
  3,207
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הכותב המצטיין - יש המון משתמשים איכותיים בפורום, אבל אני אלך על קירקי, הלוא הוא KrikH. אני חושב שראוי גם לציין את Hotspur ו-Obafemi. גם ל-Barick לא חסר, אבל הוא לא מקבל בגלל שלאחרונה לא רואים אותו מגיב הרבה. [​IMG]

  הכותב המאכזב - אבו (A.Hleb) לפני ה"שינוי".

  הכותב המפתיע - אבו אבו (A.Hleb) אחרי ה"שינוי". [​IMG]
  אהב את הספרס, טען שהסגל של ליון מוכשר מזה של ארסנל, הצהיר שלנון השחקן הכי בעולם, אמר שססק עצלן, רובין ואן-פרסי פרחח ואדבאיור אפס, והושעה לא מעט פעמים. אבל הקייזר החזיר אותו למוטב, ויש לנו משתמש מהשורה. הכל מאהבה, אבו... [​IMG]

  הכותב האהוב - ראול אבל בגלל שהוא לא הגיב יותר מדי השנה בגלל הצבא, נלך על Ampelmann, שאני עדיין לא יודע איזו קבוצה הוא אוהד.

  הכותב האובייקטיבי - הסלע! Der Kaiser.

  הכותב הסובייקטיבי - אינטר (לא משהו אישי, אבל בגלל אותו דיון בליגת האלופות), וגם החבר התותחן... Rusess מבריק לפעמים עם סובייקטיביות.

  הכותב הרב גוני ביותר - שני מנהלי הכדורגל העולמי - Obafemi ו-Ampelmann, אבל הקול הולך לגל.

  הפורום הטוב ביותר - :aaa12:

  הדיון הטוב ביותר - יש יותר מדי, קשה לבחור וכנראה שכחתי כמה, אז לא נעשה עוול. אבל בכל זאת... הדיון של ארסנל 2006/2007. [​IMG]

  המנהל - Hotspur ו-Obafemi. חייב אחד? נלך על מיכאל.

  הכותב שאינו כותב - גל Alvaro Recova, חסר לאחרונה.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!