טלפונים סלולרים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏27/3/04.

1. Nevermore Member

עוד לא ניסיתי את זה. ככה שלא יודע עדיין.

אה,עוד חיסרון שנזכרתי בו , אחרי 5 דקות שיחה המכשיר מתחמם ושורף לך את האוזן..
    חוץ מזה אין תלונות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. Joao Moutinho Member

בשביל ההתחממויות האלו יש רמקול ואוזניות. הבעיה היחידה זה אם זה פוגע במכשיר?

3. Legolas Member

אני בבעייה,אני מתגייס ביום שני והמכשיר שלי עומד לשבוק חיים הלכתי אתמול לשדרג אותו במטרה לסוני אריקסון K800I ונדהמתי שפשוט המכשיר אזל בכל הרשתות בארץ ואחרי שדיברתי עם המוקד בכלל לא ברור אם יגיעו חדשים.

אז אני צריך המלצות על מכשיר טוב עם סוללה חזקה שתחזיק יותר מיומים בלי הרבה שיחות ושימוש בפ'יצרים השונים וכן אני רוצה גם פ'צרים יחסית טובים ולא בינונים וגם דיי חשוב רמקול חזק ולא כמו במכשיר הנוכחי שלי שאפילו אם הוא יהיה בכיס שלי 30% שאני לא אשמע אותו.
    יש המלצות? על מכשירים ברשת אורנג'?

4. spurs229 Member

תתקשר 054* ושם תשאל על המלצות.

אני אישית ממליץ על נוקיה -אבל לא מה-N או E series או כל סמארטפון אחר-, או על סוני אריקסון.
    אל תקנה סאמסונג ומוטורולה.

5. Legolas Member

בעיקרון מהנוקיה המכשיר היחיד שמצא חן בעייני הוא הנוקיה 6120 אבל אמרו לי שיש לו בעייה שהוא מתחמם אחרי כמה דקות שיחה ולכן זה לא כדאי,כי אין לי רצון לקבל סרטן מכזה פלאפון או כוויה באוזן.

גם יש את המוזיק אדטישן הN95 אבל אני לא חושב ששווה להשקיע על מכשיר כזה סכום של כסף וגם הוא יהיה מוקד לגניבות בצבא.

6. Bensh Member

איך ה-V6?

7. Joao Moutinho Member

יש לי את ה6120, הוא מצויין ואמנם מתחמם טיפה אבל זה לא רציני בכלל בטח לא שורף את האוזן. הבעיה היחידה שאם אתה נכנס לאינטרנט להרבה זמן הבטרייה שלו נגמרת מהר.

אה ואם אתה הולך עליו, קח את הלבן. הרבה יותר יפה.

8. Rudess Member

למכירה, מכשיר Iphone 8GB חדש לחלוטין, מגיע עם הקופסא וכל האביזרים וגם פתוח לרשתות אורנג' וסלקום (יש עברית). מחיר סופי: 3000 ש"ח, לא מעוניין בהחלפות!.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/07
  9. Riki Member

לפני כמה זמן התייעצתי פה לגבי רכישת מכשיר.
    הציעו לי דיל על מכשירים שגם ככה המחיר שלהם דיי נמוך והוא בערך שווה למחיר שרץ שאתה מנסה להשיג אותם בדרך לא חוקית.
    אז על כן, אני מתלבטת בין כמה. עזרה קלה אם אפשר... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    Nokia 6288
    Sony Ericsson K530i
    Sony Ericsson K610i
    Sony Ericsson Z610i (זה האמת הכי פחות מצא חן בעניי).

תודה מראש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/07
  10. Waters Member

ריקי, לי יש את הk610i של סוני אריקסון ויש לי איתו סדרת בעיות לא פשוטות. למשל קרה לי כבר איזה חמש פעמים שאני מבטל מצב שקט והרמקול של הפלאפון שובק חיים (כולל בזמן שיחה, פשוט לא שומעים שום דבר ואז צריך לכבות ולהדליק מחדש את המכשיר), ב-99% מהפעמים שמבטלים מצב שקט קורה שהרמקול שובק חיים אבל אפשר לדבר בשיחות (אין צליל מקשים וכל זה). ויש עוד בעיה הכי חמורה שלפעמים יש לו כיבויים אקראיים מאוד מוזרים. אני יכול להסתובב איתו בכיס ומישהו שואל אותי למה אתה לא עונה לטלפונים, אני מוציא אותו מהכיס והוא בכלל כבוי. וגם העובדה שהוא נורא רגיש, נפילה קטנה אפילו על שולחן לא מגבוהה והוא נכבה.

נ.ב
    אני יודע לפחות על עוד בעל מודל זהה לשלי שיש לו בדיוק את אותן הבעיות.

11. בית"רי מלידה Member

ריקי,

רק נוקיה, וחבל לבזבז כסף: לכי לחנות שמדברים את שפת האם שלך, תקני שם, יותר בזול, והכי טוב משומש.

המלצה שלי: נוקיה 6230 , אחד הטובים שהם ייצרו מאז ומעולם, וממילא לא תשתמשי ביותר מ 10 אחוז מהיכולות של המכשיר.

סוללה מחזיקה הרבה זמן, המכשיר קטן ולא מתחמם, אמין מאוד, ויש חלקים בזול ובשפע אם צריך.

עלות חדש: פחות מ 500 שקל, ואצל ביז'ו זה פחות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. Rudess Member

לסוני אריקסון יש פלאפונים מצויינים, יש לי את ה- V630i (שאין כמובן בארץ), וגם את ה- P990i (שגם אין בארץ), לגבי הדגמים שציינת, הייתי ממליץ לך את הK610i .

13. George Best Member

זה המכשיר שיש ברשותי, ואני מאוד מאוד מבסוט ממנו.
    גם קליל מבחינת משקל וגודל(דבר מאוד חשוב לטעמי), גם אמין ואולי הכי חשוב - במחיר פנטסטי.

14. Charlton Member

לכו על ה k610i פלאפון שיש לי פשוט תענוג,יש בו הכול קטן נוח ויחסית זול שווה לקנות כזה.

15. Riki Member

חיים, לקנות אצל ''ביזו'' זה לא תמיד כדאי, לא כל החלקים שמוכרים לך שמצויים בתוך המכשיר הם חדשים. בעניי יש יותר מידי אי אמון בהם ואני מעדיפה לקנות בחברה מוכרת שמקסימום ואני יתקל בבעיה של חלקים מזוייפים, לפחות אני יוכל לתבוע אותם כמו שצריך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נדב, למרות שהרבה פה אומרים שהמכשיר הזה טוב, ידיד ממש טוב שלי נתקל בבעיה דומה לשלך והאמת שבכל זאת רציתי ללכת על זה כי ממש אהבתי את המכשיר, אבל נראה לי שלאור הבעיות שציינת אני יוותר.

Nokia 6288 ב830 שקל זה מחיר טוב ?