טלפונים סלולרים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏27/3/04.

1. George Best Member

ידוע שמוטורולה סמסונג ודומיהם הם מכשירים על הפנים, ומי שלוקח אותם, אני תמיד אומר לו:"שאתה ישן עם כלב, אל תתפלא אם תקום בבוקר עם פרעושים"(כפי שאומר פיני גרשון).
    ואתה פשוט צריך להיות הרבה יותר תקיף.אם תגיד להם שאתה תתנתק מאורנג' ותעבור לרשת מתחרה, הם פתאום יתחילו להיות נחמדים.מאוד נחמדים, אם יש לך שם ותק וחשבונות די גבוהים(כמו אחותי, שנתנו לה מכשיר אחד היקרים מתנה ומלא זיכויים והטבות).
    לך על זה.

2. XabiAlonso Member

אני רכשתי נוקיה 6288 לא מזמן ואני מאוד מרוצה ממנו. אין לו כמעט חסרונות (חוץ אולי מזה שהוא קצת גדול ואיכות הוידאו לא משהו). פלאפון מצוין.
    הסוני אריקסון K800I גם פלאפון נהדר אבל יותר יקר מהנוקיה. איכות המצלמה היא 3.2 מגהפיקסל לעומת 2 בנוקיה.
    לסיכום, שני פלאפונים מצוינים. כל אחד יהיה טוב בשבילך.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אריאל, רק המחשבה לחכות שם בתור מבעסת אותי.
    אני תמיד בא קרבי ומרוב המתנה כשמגיע התור שלי אני מיואש. איפה יש מעבדת שירות נורמלית בת"א? הייתי הולך לזו מול קניון איילון ומכה שם.

4. George Best Member

מה?למה ללכת?
    תעשה את זה דרך הטלפון.תגיד להם שהיית בנקודת שירות ותיקונים שלהם 1000 פעם, שכל פעם הבטיחו לך שהמכשיר יתוקן ובלה בלה בלה(רשום להם יפה מאוד איזה תיקונים עשו למכשיר שלך), ותסביר להם יפה מאוד ובפשטות שאם לא יתנו לך מכשיר(בלי זיכויים ושטויות כאלה ואחרות, זה לוקשים) מתנה בגובה המכשיר שאתה משלם עליו(זאת אומרת נניח אתם משלם עליו 40 שקל בחודש, יתנו לך לבחור מכשיר במחיר הזה, ואתה נותן להם את שלך מן הסתם), אתה מתנתק מהם תוך 2 וחצי שניות.
    רק ככה אפשר להוציא משהו, אני יודע שאתה ממש לא אחד תקיף כזה, גם אני לא, אבל אין ברירה.חייבים להיות כמה שיותר רעים בדברים האלה, אחרת מקרקסים אותך.
    בהצלחה!

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/07
  5. Wave Member

תודה לכולם,
    ההתלבטות שלי היא אכן בין הנוקיה 6288 לסוני אריקסון K800I
    אם יש פה מישהו שיש לו את האריקסון אשמח לשמוע חוות דעת

6. Red Left Winger Member

לך על הK800 I גל כמו כולם.

לי אישית יש SAMSUNG E250, פלאפון פשוט, דק וכיפי.
    נהנה מכל רגע.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שדיברתי איתם איזה יום בטלפון ובאמת התרפסו קצת והציעו לי הטבות בשדרוג, הם ייאשו אותי ואמרתי שאם כל הכבוד, אני מרגיש שמטפלים בזה על ידי ניצול נוסף שלי, וניתקתי.
    אני אעשה שיחה כמו שאמרת, אבל קודם אחכה שאימא שלי תחזור מחו"ל, היא מכירה מישהי באורנג'.

8. A. Arshavin Member

מה עדיף??N95 או IPHONE?

והאם הIPHONR מגיע לארץ?

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יש לי נוקיה 6288 והוא אחלה פלאפון מבחינת הכל, לגבי ה k800i יש לשניים מחבריי את המכשיר הזה, ממה שראיתי מבחינת עוצמת הקול (קבצי mp3) ה6288 עולה על הסוני אריקסון, והסוללה בנוקיה יותר טובה, ההדבר היחיד שמצאתי בסוני אריקסון שיותר טוב ממה שבנוקיה 6288 הוא רק המצלמה.

10. Love Is Red Member

1. NOKIA 6085 שיש לי אותו שלושה או ארבעה חודשים.
    2. הייתי רוצה שיהיה לי מוטורלה V6 ששמעתי וקראתי באתרי האינטרנט שזה פלאפון מצוין.
    3. אני ברשת סלקום והרשת היא רשת מצוינת לכל הדעות.
    4. השימוש בטלפון הוא שימוש סבבה ויש בו הרבה תכנים אבל מה שהכי הייתי רוצה זה פלאפון עם מצלמה יותר איכותית ואני מסודר כי למה בדיוק אני צריך לראות טלוויזיה בפלאפון או להיות באינטרנט? והמשחקים טובים.
    5. לדעתי הפלאפונים שישי בהם אנטרנט וטלוויזיה הם סתם פלאפונים כי הם עושים את התכנים בפלאפון כבדים והם עולים ביוקר בנוסף לעלות הפלאפון אבל שאר התכנים הם תכנים מצוינים (מצלמה, רדיו, MP3, וכו').
    6. למען האמת אני חושב שאני לא יכול להסתדר בלי פלאפון.

11. Gady Member

יש לי את הK800I מרוצה מכל דבר. רק המלצות.

12. Riki Member

אוקי אז ככה, החלטתי לשדרג את הנוקיה החמוד שלי למכשיר מתקדם ''עלק''.
    ואני באמת שלא מבינה בכל החרטה הזאת, וככה בהצצה בקטלוג של אורנג', צד לי את העין איזה מכשיר נחמד.
    נוקיה, או בשמו המקצועי Nokia N73 Music Edition
    אני דיי חסידה של נוקיה האמת, ורציתי לשאול אולי יש כאן מישהו שיש לו את זה ואיך המכשיר או לקבל המלצה אחרת למכשיר דור שלישי אחר...

תודה מראש. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

Sony Ericsson Z610i
    SONY ERICSSON K610i
    SONY ERICSSON K800i
    Sony Ericsson K530i

הצטרפו זה עתה לדילמה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/07
  13. spurs229 Member

אני קניתי לפני שבועיים Nokia N-95, ואני מאוד מאוד מרוצה.
    מכשיר מצויין עם עשרות פיצ'רים, הבעיות היחידות הן בזמן הסוללה הקצר יחסית (לא מחזיק יותר מיום) ואיטיות של המצלמה; אבל גם זה לא מעיב על האיכות שלו.
    יש שתי בעיות נוספות איתו, אחת היא הזמינות, אני חושב שאין הרבה במלאי.
    השנייה היא המחיר, המחיר הרגיל באורנג' הוא 130 לחודש, יקר מאוד, אני השגתי אותו מהם ב-50 אז היה שווה לקנות אותו.
    בקיצור מומלץ מאוד אם יש לך קרוב משפחה שעובד באל-על (דרכם משיגים את המחיר הזה) או הרבה כסף.

14. Riki Member

כסך לא מהווה בעיה. אני גם לא רוכשת אותו בארץ. אני פשוט מחפשת מכשיר שיש להם בשביל שיוכלו לתמוך בו במידה ויהיו תקלות בעתיד. יש לי דוד מחו''ל שמביא לי מה שאני רוצה בגרושים, יחסית למה שגובים מכם פה בארץ.
    רק מענין אותי המכשיר עצמו.
    רותם, משך חיי הסוללה בנייד שלך זה מבחינתי חיסרון עצום.

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ממליץ בחום על הN90 פלאפון אדיר, הבאתי גם מחו''ל ואין בעיה עם תיקונים, תמיכה וכו'..