טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. סיונרה Member

בניגוד לתוכניות דומות בערוצים מסחריים, הכסף לא מגיע מחסויות כי אין. זה שבקושי זכו לא אומר שזה סביר. כל הטענה בעד ערוץ ציבורי זה שהוא משדר תכנים שאין להם התכנות בערוצים מסחריים. אני לא חושב ששעשועון טריוויה, נחמד ככל שיהיה, עונה לקריטריון הזה.

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים, לטעמי לשניהם חסרה הכריזמה הדרושה להוביל תוכניות מהסוג הזה, ושניהם הולכים לאיבוד.
    אני מצטער שגורי לא נשאר בגב האומה, כי הוא זה שהחזיק את הפאנל, תם אהרון מנגד, לא עושה לי את זה, לא בתור פאנליסט בגב האומה ולא בתור סאטירקן עם תוכנית משלו.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הבעיה של אלפי לא הייתה הכריזמה כי יש לו אותה, הבעיה שלו הייתה שהוא הלך על תוכנית בידור ירודה, ראיונות חנפניים עם סלבס (וגרוע מכך-עם פוליטיקאים, מירי רגב ויאיר לפיד קיבלו אצלו כל אחד רבע שעה של ליקוקים) ומערכוני נונסנס לא ברורים.

4. morata Member

מישהו ראה את התוכנית החדשה של יצפאן עם הילדים? רמה חדשה של תת רמה.
    מעבר לזה שכל תוכניות ילדי הפלא האלה זה כל כך ניינטיז, מביאים ילדים שכל הכישרון שלהם הוא לזהות סוגים של מכוניות או להכיר את מערכת השמש, ועוד דברים שגם אני ידעתי בגילם, ואני לא איזה גאון הדור. אבל מה, הם ילדים והם "חמודים" אז יש מספיק מפגרים שיתנו לזה רייטינג.

5. DRORIKO Member

בשביל שגורי אלפי יוציא את המיטב ממנו הוא צריך פרטנר שידע להוציא את זה ממנו, כמו אסי כהן, כמו ליאור שליין. ברגע שאתה מבודד אותו אתה מקבל עוד קומיקאי בינוני.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע, לפני כמה שנים הייתי במופע סטנדאפ שלו בזאפה והיה מאוד מצחיק. הוא גאון קומי, הרבה יותר מתוחכם ומגוון מהאדיר מילרים והקטורזות למיניהם. הוא פשוט בחר להתרחק מהאזורים החזקים שלו וללכת לבידור זול (אולי זה קשור גם לשינוי הפוליטי שעבר עליו וההתפקדות לליכוד, אם פתאום אתה תומך במפלגת השלטון אז על מה תעשה סאטירה).

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

אין ספק שגורי הוא קומיקאי מחונן(ואגב גם טוויטריסט לא רע בכלל) אבל טוק שואו זה פורמט שלא מתאים לו. גורי זה אחד שצריך לידו עוד בחור מצחיק כדי להריץ איתו דאחקות. הוא הסייד קיק האולטימטיבי. אם להמשיל את זה לכדורגל, אז זה כמו בלם שיכול להצליח רק אם שמים לידו בלם דומיננטי שינהיג.

8. DRORIKO Member

אגב עוד בעיה שזהיתי אצל גורי בתכנית זה שהוא היה מאד לחוץ, כל הזמן ניסה להצחיק בכח, שזאת אותה בעיה שטל פרידמן ואלי פיניש סבלו ממנה כשהנחו בעצמם טוק שואו. בגב האומה הוא היה הרבה יותר משוחרר כי הוא ידע שהוא רק חלק מהקאסט ולא הכל נופל עליו(וגם ממילא יש שם עריכה ומוציאים את הבדיחות הגרועות)

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין סיכוי שמישהו נהנה מהחרא הזה שנקרא "עד כאן", נכון?
    נתתי שלושה ניסיונות לתוכנית הזאת, לא מסוגל לצחוק מאף בדיחה.

10. DRORIKO Member

דווקא אחלה תכנית

11. DRORIKO Member

12. DRORIKO Member

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. morata Member

גם אם נאור דובר אמת, קרי הבחור לא רצה להצטלם אלא קילל ואיים, למה הוא לא יכל פשוט לקום וללכת?

15. DRORIKO Member

הוא לא דובר אמת, עדים שהיו במקום אמרו שנאור תקף אותו בלי סיבה. בכלל הבן אדם כבר מי יודע כמה פעמים מקושר למעשי אלימות ותמיד הוא מוצא תירוץ אחר. לדעתי, ואני מדבר בשיא הרצינות, הבן אדם צריך להיות מאושפז במחלקה סגורה. הוא סכנה ממשית לציבור, יכול בכל שניה להתפוצץ על מישהו. אבל במדינה הדפוקה שלנו אחד כזה במקום להיות מורחק מהחברה לא רק שמסתובב חופשי גם ממשיכים לתת לו לעשות סדרות ומלקקים לו, אפילו נתנו לו לכתוב טור על מכבי חיפה בידיעות.

morata, Lebron ו-אמיר ע אוהבים את זה.