טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שאני כבר הרבה זמן בדיעה שארץ נהדרת, עם כל המטרה שלה לדבר על מה שקרה במהלך השבוע החולף, היא צריכה להיות משודרת פעם בחודש, לרכז את כל הדברים שקרו בחודש הזה ורק אז להוציא תוכנית, כי צריך להגיד את האמת, היא לרוב לא מצחיקה. יש לה דמויות מצחיקות, יש קטעים מצחיקים, אבל עם די מעטים לאורך שעה וחצי מידי שבוע. הרי המיטב מראה שבכל עונה יש את הדמויות שהם פוגעים בהן בול, העניין הוא שהן מעטות.

אגב, לא במקרה, דווקא בעונה שסיקרה את מלחמת לבנון השנייה, הייתה העונה המוצלחת שלהם ביותר לדעתי.

2. הרצליה Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx.
    בתור אחד שלא היה מת על הצוות הזה במיוחד לא בלילה בכיף, הם שיחקו אותה בענק הפעם.

3. Ryan Giggs11 Member

הקטע הכי טוב בארץ נהדרת העונה היה שלום חנוך וזה אומר הכל.
    הרבה פעמים המבקרים כיסחו את ארץ נהדרת ולא הבנתי למה ולא הסכמתי איתם, העונה פשוט הייתה עונה רעה שהצליחה בממוצע להוציאה ממני חיוך לפרק.
    הקאסט של ארץ נהדרת מהמוכשרים שיש לנו בארץ אבל אולי צריך להגיד-מיצינו, די.

4. Igi Member

נחמד מאד התוכנית "הצחקת אותנו", הגיע הזמן שיגיע קונספט כזה.

5. Igi Member

באמת אחלה זמרים העונה בכוכב נולד. אם הם לא יאכזבו בעונה עצמה ז הולכת להיות עונה מוצלחת מבחינתם.

6. הרצליה Member

עם כל הכבוד לעונה ה-7896 של כוכב נולד שלפי דעתי מיצתה את עצמה כבר לפני חמש שנים, אותי דווקא מעניינת התוכנית שתגיע מיד אחריה ביום רביעי.

פולישוק סוף סוף חוזר אחרי כמעט שנתיים, מאוד מקווה לעונה מוצלחת כמו העונה הראשונה.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

פולי-שו?

הפייבוריטים שלי הם: אורטל אדרי, דוד לביא, הצמד שלם-הופמן ורון ויינרייך (נכה צה"ל).
    מי שהפתיעו לטובה ויכולים להגיע רחוק הם: רותם כהן המכונאי טנקים וחגית יאסו האתיופית, כל השאר בינוניים מינוס, בעיקר לירון רמתי שהוא שילוב של זוהר ארגוב ואייל גולן, לא מבין את הוא נכנס לנבחרת.

אהבתי שהוסיפו את מבחן ההופעה, היות ומדובר בתכנית פריים טיים טלוויזיונית, זה מאוד חשוב שינפו שישה מתמודדים שרק שרים יפה ולא יודעים להופיע.

8. Igi Member

אני אהבתי את השלמה ארצי, האתיופית, החייל, הרוסייה היפה, משי החמודה ההיא, דוד לביא גם טוב... והנכה יהיה קצת גימיק. אורטל שרה טוב, אבל היא מוגזמת בינתיים.

אני מחכה לראות את הווייפאאוט הישראלי..אני מת על התוכנית הזו!

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/11
  9. JR-Riquelme Member

לירון רמתי כמה רמות מעל כל הזמרים המשעממים האלה... מזכיר את אייל וזוהר או לא אני יכול לשמוע אותו שר שעתיים

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/11
  10. Los Che Member

אתם לא חושבים שזה לחלוטין מיצה את עצמו כוכב נולד? כל הכישרונות שם נראים כמו מחזור של אלה מהעונות הקודמות, אין פשוט כבר מה לחדש. חוץ משלב האודישנים שמביא קצת ערך בידורי, השלב של ה'נבחרת' כלל לא מעניין, מבחינתי כמו שידור חוזר.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כמה רמות מעל השאר? בדיחה טובה. לא ברור איך נתנו לו לסיים את שיר האודישנים (לפני שכולם שרו יחד), הוא עשה טובה שהוא שר. הצחיק אותי הקטע שהוא הודיע למשפחה שלו שהוא עובר, הגיב כמו צ'יוואווה מיוחמת. אתה יכול לשמוע אותו שר שעתיים? תפאדל, תעשה את זה ביוטיוב, יש שם מספר קאברים שהוא ביצע. מקווה שהוא יהיה בין ששת המתמודדים שיעופו ברביעי (או שבת?) במבחן ההופעה החיה.

Los Che, גם אם יש משהו בדבריך, אחוז גדול מהעם חושב אחרת.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בגלל אישתי אני נאלץ לראות את האירוויזיון. הזדעזתי לגלות שהחלק היחידי שמעניין אותי יהיה מיוצג על ידי דני (סליחה ירון...סליחה דנה) אינטרנשיונל ועוד שיר כזה זול.

עכשיו כל האירוע הזה יהיה סיוט במיוחד שיש לנו זמרים כל כך אדירים ואז שולחים את... דינג דונג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

גם כוכב נולד וגם אירוויזיון מתנגשות עם משחקים מכריעים של סוף עונה. ובכל זאת יש אנשים בפורום הזה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    טוב, כם אני ויתרתי על קלסיקו אחד.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מתי תבינו שזה לא באמת משנה אם נבחר את השיר ההכי יפה בתחרות או ההכי מטומטם בתחרות, זה לא משנה אם נבחר בזמרת טובה או בזמר גרוע, יש כאן הרבה דברים מעבר. ואני לא מדבר רק על פוליטיקה כי גם כאן כמובן שיש משקל, אני מדבר על כך שממתי שדעת השופטים הפכה למאוד לא משמעותית, הקהל בוחר הרבה פעמים שירים שהם סתם עם הרבה תלבושות מוזרות, חבר'ה שניראים כמו מפלצות וכו'. לפעמים הזמרים של המדינה שזוכה ניראים כמו חבר'ה מהפסטיגל, אבל עדיין הם מנצחים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/5/11
  15. alexshw Member

לא יצא לי לשמוע את השיר שמייצג אותנו, אבל בשנים האחרונות שלחנו לשם שירים חסרי כל סיכוי. חבל היה על כרטיסי טיסה והחזרות.
    אירויזיון זה לא טקס זיכרון לחללי מערכות ישראל וצריך לבחור שירים בהתאם.

בוא נגיד שאם הייתה אפשרות כזו, עדיין לא הייתי מצביע בשנים האחרונות לשיר ישראלי בתחרות.