טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. oranfu Member

לא רואה הישרדות ארה"ב אבל אני יודע שאין שם עונות סלבס.
    יש אולי פה ושם איזה סלבריטאים זניחים שמגיעים, זה לא אותו דבר.

מה שכן קורה שם, לפעמים, זה עונת VIP. אבל VIP אומר מתמודדי עבר חזקים ולא סלבס סוג ז'.

2. סיונרה Member

אני מניח שיש גם מפורסמים סוג ד' שהם אנשים מעניינים שיכולים להתחרות. גם בעונות פח האלו היו כמה אנשים (זכרים ונקבות) רציניים שכן באו לשחק ולעשות אסטרטגיות. הבעיה היא שעל כל אחד כזה יש איזה 2-3 מתחרים שבאו בשביל הדאחקה של להראות אותם סובלים בג'ונגל ואין להם מושג מה צריך לעשות, ושההפקה נותנת כל מני הנחתות שהופכות את זה לקרקס.
    שנה שעברה שני חבר'ה שם עבדו קשה כל העונה וניסו לעשות בריתות, בסוף ההפקה החליטה לתת לליהי אפשרות לעמת אותם אחד מול השני למשחק הדחה בלי שום סיבה הגיונית, והרסה את כל מה שבנו לפני כן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

אז הסתבר לי שיעל אלמוג היא המשנה למנכ"ל בנק פועלים WTF

4. Clichy COYG

ראיתי את הסדרה על אפשטיין בנטפליקס - בעצם היא מראה מה קורה ששיטתיות, נכלוליות ורוע מוחלט נפגשים. זה די מדהים שהייתה שיטה כל כך מאורגנת של סחר בנשים כאילו היו דגים בשוק, ועוד יותר מטורף משך הזמן שהדבר הזה החזיק וגם העניין לגבי ההתאבדות שלו לגמרי לא ברור.

הרגשה שלי היא שהעניין הזה הולך להתפוצץ בקרוב ויהיו הרבה מאוד אנשים חזקים שיפלו אחד אחרי השני.

5. מזגן Member

אני חושב שזה מנופח מעבר לכל פרופורציה. יפלו על מה? שהם זיינו בחורות על אי? אם אני לא טועה הבחורה הכי צעירה שהיתה שם היתה ב-16. זה לא שביל קלינטון זיין בת 8 שם.

6. Clichy COYG

היו שם גם בנות 14 וזה רק ממה שיודעים...ולגבי כל ה"מפעל" הזה של אפשטיין - יותר משזה היה נועד להגשים את הפנטזיה החולנית שלו עם קטינות זה נועד בין היתר לסחוט אנשים חזקים, הבן אדם רישת במצלמות פאקינג תאי שירותים ומקלחות.

7. מזגן Member

ואללה. מי היתה הבת 14? יש לך מקור?

זה מצחיק איך שמורה בבית ספר נהיה ״מליארדר״ עם אי וסוחט ביל קלינטונים ונסיכים בריטיים. לא חשוד בכלל.

8. Lebron Member

אני חושב שנמתן להגיד בבטחה שמזגן הוא הניהיליסט של הפורום

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

Mamadu אוהב/ת את זה.
  9. מזגן Member

חחחח למה!? אני רק מבקש אם יש מקור אמין לזה שהיו בנות 14 באי.

10. DRORIKO Member

אז כן גם סמרטוט רצפה כמוני התחבר להשרדות בסופו של דבר. כשכתבתי שבעונות הקודמות חתכתי באמצע זה לא היה שקר, אבל נראה שהעונה הקאסט יותר מעניין. אוהב את האינטריגות שם, הרבה פחות את המריחה של ההפקה(אבל אם מקליטים מראש ומדלגים על הקטעים המיותרים זה נסבל) יש שם כמה דמויות טלוויזיונית מעניינות. ישראל שעם כל התכונות השליליות שלו הוא אחד שאי אפשר להתעלם ממנו. קוזי'קרו בתור הסייד קיק שלו. אסי בוזגלו, האח של ההוא מהכדורגל נו איך קוראים לו, שמצטייר כמגה-תחמן אבל כזה שיודע לשלב את זה עם יכולות חברתיות. קיצר שורד אולטימטי. דווקא עידן חביב שבפעם הקודמת שלו היה המנהיג של השבט הפעם מנסה להיות אאוטסיידר. או שזה לקח מהפעם הקודמת או שסתם עובר עליו משהו, הרי מאז הפעם הקודמת הוא כבר הפך ל"אמן" אז הוא חייב את הפוזה המיוסרת.

11. oranfu Member

לא יודע אם זה מכוון או לא, אבל הגיוני מבחינת חביב לשמור על פרופיל נמוך אחרת הוא מועמד מספר 1 להדחה כל הזמן...

12. Lebron Member

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/20
  13. Sturridge Member

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

בזמן שאסי בוזגלו משתתף בהשרדות אחיו אוהד כבר חתם על חוזה בעונה הבאה. אגב שימו לב לאירוניה, כל השנים החמיאו ליעקב בוזגלו על זה שהוא יצר הרבה כדורגלנים בליגות המקצועניות (למרות שאוהד לדעתי לא שיחק שם אלא רק אימן) עכשיו מתברר שהוא למעשה יצר הרבה כוכבי ריאליטי, כולל הוא עצמו. לא אופתע אם גם מאור יגיע מתישהוא להישרדות, הרי הוא גם ככה כבר מזמן לא שחקן כדורגל.

לראשונה בישראל: זוג גרוש ב"הישרדות" - אוהד ופאני בוזגלו

15. סיונרה Member

"לראשונה בישראל", זאת כותרת שהייתי רוצה שתהיה שמורה לטיפול חדשני שמנסים בשיבא ולא לזוג גרוש בריאליטי.

Bitcoin אוהב/ת את זה.