טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏22/10/03.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

פתיחה מאופקת לעונה לדעתי, כמובן שאני מצפה לשיפור... בוא נגיד שבינתיים שני הפרקים לא התקרבו לרמה הקלאסית של הפרקים הגדולים (כמו הפרק עם הפוטבול למשל...), אבל היו בהם הרבה קטעים (המכות שרוס חוטף חחח). אבל אחרי כל הציפיה והפרומואים והזמן הארוך שעבר מאז הפרק האחרון ששודר כבכורה בארץ - טעון שיפור.

2. ג'רי בית הלוי Member

עכשיו שודר עוד פרק בסדרה הפשוט מצוינת "מעורב ירושלמי", והפרק הזה בפרט והסדרה בכלל מעלים בי תהיה מאוד קשה.
    איך זה שלצד הפקות פשוט מדהימות מבחינת קאסט, מבחינת תסריט, מבחינת רעיון, מבחינת הכל, שמצליחים לעשות פה(נגיד "מעורב ירושלמי", "פרנקו וספקטור" שמשתפרת משבוע לשבוע מצד אחד וארץ נהדרת מצד שני) אנחנו רואים על המסך שלנו גם דברים כ"כ עלובים כמו "המופע של סטיב", "פספוסים", "הראשון בבידור" ועוד כל מיני זבלונים כאלה? הטלוויזיה הישראלית מוכיחה שכשהיא עושה דבר טוב היא עושה אותו טוב עד הסוף, ובאמת, "מעורב ירושלמי" זה סדרה שבקלות יכולה להשתלב בטלוויזיה הבריטית האיכותית, אבל מצד שני יש לנו כאלה זבלים בלי סוף.. מאוד חבל.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ועוד דרמה נהדרת חזרה לנו היום..לפחות לחלקינו היסניקים..
    "הבורגנים" חזרה לעונה השלישית שלה שעכשיו הכל אחרי שנתיים.
    ישראל ממשיך לבלבל את השכל,דליה ויוני עברו דירה ועכשיו יוני מפוטר, בני נפטר מאשתו הקרצייה "ארהל'ה חזר,ארהל'ה הלך".
    מה שהתבלט ובטח יבלוט במשך העונה זה המצב הכלכלי שיטריד רבות את הדמויות.
    דרמה נהדרת. לא כדי לפספס.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אוקי זה מתקשר לנושא..ביום רביעי אני נוסע לראיין את מנהלת התוכניות של טלעד על טלעד וערוץ 2...
    אז מה שרציתי לדעת זה האם יש לכם רעיונות לשאלות.או משהו שאתם הייתם רוצים לשאול..
    תודה.

5. נדב Member

למה אתה הולך לראיין אותה ??

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

צריך לעשות ראיון במסגרת עיתון גמר(מגמת תקשורת)..הנושא של העיתון הוא תרבות וכל אחד מחברי הקבוצה פונה לתחום שונה של תרבות..אני כמובן לטלוויזיה.

7. ג'רי בית הלוי Member

יניב אני מניח שאתה תשאל את מה שאני אכתוב עכשיו אבל בכל זאת, כדאי שתזכור. תשאל אותם איך זה הגיוני שהם קיבלו מושג על שם- "טילעוד". למה לעזאזל חובבי הטלוויזיה צריכים לשנות את השעון הביולוגי שלהם כ"כ הרבה פעמים רק כדי לראות את הסדרות האהובות עליהם, למה לעזאזל הם שומרים סדרות על המדף שיצברו קצת אבק, למה לעזאזל הצופים מקבלים יחס כזה מזלזל, ואיך זה שתוכנית הדגל(הישראלית כמובן) של הזכיינית שמתיימרת להיות האיכותית ביותר היא "מלך הכורסא".

8. ArsenalFan Member

לפני כמה ימים במסגרת קורס שאני עושה, היה לי מפגש עם עוזי פלד, מנכ"ל טלעד, ושאלו אותו בדיוק את השאלה הזו על "טילעוד", וקיבלנו תשובה כ"כ מתפתלת ממנו, שזה היה מדהים. לתשובה שלו הוא אפילו הצליח להשחיל את שידורי הכדורגל ש"גוזלים ממנו את הקהל הנשי בערב ראשון" (רחמנות עליהם, הכדורגל הוא עדיין הכי רווחי עבורם), ושגורמים כל פעם להזזת השידור של "הסופרנוס"... אה, וגם את הפיגועים, איך לא.

באותו רגע חשבתי להציע לו במקרים כאלה לתת מסך מפוצל, אבל נזכרתי שטלעד כבר הגו את הרעיון ה"מבריק" הזה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/03
  9. ג'רי בית הלוי Member

הכדורגל זה היה החלטה שלהם בלבד, הם היו יכולים להשאיר את זה לקשת/רשת שלא היו מתנגדות יותר מדי לקחת את זה..

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אוקי זה השתנה למחר אבל אני אפגוש את עוזי פלד מה שמוביל אותי לשני דברים:
    1. עדי..הוא בן אדם נחמד?
    2. שרשרו שאלות מעניינות.

11. ArsenalFan Member

כן, הוא אדם די נחמד. כמובן שמשעה ורבע של הרצאה+ מענה לשאלות קשה להסיק יותר מדי, אבל בסה"כ הוא עשה רושם טוב.

אגב- בתחילת הדיון דיברנו על "זיווגים" (Coupling) ואמרתי שהיא אמנם משעשעת מאוד אבל יש טובות ממנה- ובכן, הרשו לי לתקן את עצמי- יש מעט מאוד טובות ממנה. אח שלי קנה את כל הסדרה ב-DVD, וזה פשוט קורע מצחוק... בהחלט אחת הסדרות הטובות שנעשו בבריטניה! גדול!

12. Julian Joachim Member

הגירסא הבריטית?

היא לא נרכשה (וגם שודרה) בשנים האחרונות בערוץ 1? (הסיבה היחידה שאני עוד צופה לפעמים בערוץ הזה).

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן. שודרה בערוץ 1.

אני לא אוהב תוכניות הומור בריטיות כי אני לא מתחבר להומור הזה במיוחד אבל את הסדרה הזאת אהבתי.

14. ArsenalFan Member

ודאי שהגרסה הבריטית (כל גירסה אמריקאית תיראה חיוורת ושמרנית לעומת הליברליות והחריפות הבריטית).

ה-DVD שאח שלי קנה הוא של שלוש העונות הראשונות, כשהרביעית משודרת עכשיו למיטב ידיעתי ב-BBC (אבל אני לא בטוח). אין לי מושג אם כל הפרקים שודרו בארץ, כי לא עקבתי אחרי זה בדריכות וצפיתי פה ושם, כשיצא לי. עכשיו אני רואה את הכל במכה, אני באמצע העונה השנייה ואני לא יכול להפסיק לצחוק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אני פתאום מעריך את הסדרה הזו הרבה הרבה יותר!

15. Julian Joachim Member

בלי ספק, סדרה מבריקה...

וסוזן (זה השם שלה, או שאולי זה השם של השחקנית... אני כבר מבולבל), הבלונדה היא בלי ספק האישה הכי מושכת בעולם.