טלוויזיה בקצב אמריקאי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏1/4/06.

1. NLevi Member

אני מהמר על האפשרות הראשונה
    חשבתי עליה תוך כדי
    עוד כשהוא הציע לצאת למלחמה
    יאו
    סיום אדירררררררררר!!!!!!!!!!!!!!
    אני מחכה כבר לשבוע הבא
    אגב - ג'ין הזה סטלן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx איזה חיוך הוא דפק להרלי נשפכתי חח
    אגב הרלי.. הרלי הולך לרצוח את מייקל.

2. reda Member

זה בגלל וולט!! מה אתה חושב שהוא באמת הצטרף לאחרים? אחרת למה הוא אמר לאנה לוסיה שהוא מצטער ולמה לדעתך הוא היה כזה לחוץ? בכל מקרה איזה עצבים אני חייב לראות כבר תפרק הבא...ואני מתכנן היום לראות פרק 20 של PB...נקווה שיהיה טוב

3. Igi Member

!!--ספויילרים--!!

אתה באמת חושב שהוא עשה את כל זה בשביל וולט..? הרי ראינו שמייקל הוא אדם טוב, הוא לא היה רוצח שני אנשים רק בשביל לקבל את וולט. מה גם שהנרי ניסה בעצמו לרצוח את אנה-לוסיה בגלל שהוא מ'האחרים' בגלל שהוא אמר שהיא לא מה"טובים".
    קיצר מייקל מ'האחרים'. אבל עזוב.. עם הסדרה הזאת אף פעם אי אפשר לדעת.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ספויילרים לפרק 22 של העונה השלישית של מגרש ביתי:
    מעניין אם יאשרו בסופו של דבר עונה רביעית, לפי הסוף של העונה השלישית זה חובה. מעניין מי מבין השלושה-רייצ'ל, ברוק או היילי בהריון ומה יעלה בגורל של נייתן. ניחוש שלי שהיילי כן תקפוץ למים מה שיתאים לתסריט של נייתן ובקפיצה הזו גם תאבד את התינוק. 4 חודשים של ציפייה.

5. Engel Del Madrid Member

וונתוורת' מילר.
    אגב קראתי בריאיון עליו שהוא לא מי יודע מה חברותי ויש סיכסוך בינו לבין דומיניק פארסל שמשחק את אחיו..גם על הקאסט נוצרו חבורות ומי שמסתובב אחד עם השני בשיקגו הקפואה אלו אברוצי ודומיניק.. וטי באג והחבר הלטיני של מייקל..

6. לא מצאתי כינוי Member

זה רק אני שמתי לב מהרגע הראשון שמי שמשחק את מייקל סקופילד דומה באופן מדהים ומטורף לאייל קיציס?

7. Igi Member

טוב לראות שיש עוד מישהו שרואה את הסדרה הזאת.. רק 2 אנשים שאני מכיר(כולל אני) רואים את זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

בכל מקרה, לא ממש אכפת לי לדעת ספויילרים על הסדרה הזאת.. פרק 22 זה הסוף? אני בפרק 9 ביס.
    יש לי כמה שאלות..
    היילי תחזור לנייתן עכשיו? מה יקרה עם דב(אמא של נייתן)? כי ראו שהיא בורחת מהעיר..

כינוי - רק אתה. אין דמיון..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/5/06
  8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

וונרקיד התשובות לפנייך: (בואו נעשה לנו את זה לנוהג..ספויילרים בצהוב)

כן היילי חוזרת לנייתן, הם גם מתחתנים שוב בפרק האחרון אבל אז גם קורה המקרה שעליו דיברתי. אל תדאג דב חוזרת אבל רק לפרקים האחרונים..נראה שהיא חוזרת איזה ארבע פרקים לסוף.

9. reda Member

נו אתה רציני?

למה שיעשה את כל זה אם הוא אדם טוב? הרי הוא לא רוצה לעזור לאחרים הוא לא סובל אותם כי הם לקחו לו את וולט...לא יכול להיות שהם שטפו לו תמוח ועודדו אותו להצטרף אליהם...הוא בדוק עשה את זה בשביל שיחזירו לו את וולט....שזה ד"א אנלא בטוח שהם יחזירו לו אותו באמת..

10. Igi Member

מה? תקרא שוב את מה שכתבת..

"למה שיעשה את כל זה אם הוא אדם טוב?"
    בגלל שהוא הצטרף אליהם!

אם זה באמת מייקל האמיתי, הוא בחיים לא היה רוצח שני אנשים מה'אבודים' רק בשביל וולט. הרי גם הנרי אמר שאנה-לוסיה היא מהרעים והוא ניסה לרצוח אותה.. ממש מקרי שמייקל רצח דווקא אותה, ועוד שיחרר את הנרי שהוא מה'אחרים'?
    ולמה לא יכול להיות שהם שטפו לו את המוח? בדיוק כמו שהם שטפו לכל ה'אחרים' את המוח שיצטרפו אליהם..(אבל זה סתם ניחוש, לא יודעים מה הסיפור שלהם באמת)
    חוץ מזה, הוא אמר שה'אחרים' חלשים וזקנים ובקלות אפשר להרוג אותם.. זה אומר שהוא הולך כנראה להוביל אותם למלכודת.. בקיצור, אני די בטוח שהוא עכשיו הצטרף ל'אחרים'.

אבל כמו שאמרתי - אי אפשר לדעת עם הסדרה הזאת..

11. Igi Member

ראיתי את פרק 21 של נמלטים..

ספויילרים:

הם ברחו! לא יאומן.. הם הצליחו לברוח!
    כולם ברחו למעט ד.ב.קופר.. שהיה חבל לי עליו, והשמן, שהיה היחיד שנתפס.
    ואפילו היווייר ולינק הצטרפו. אגב, ידעתי מתחילת הפרק שהוא זה שעוקב אחריהם.

גילו של-ד.ב. יש 5 מיליון ולא מיליון.. והוא אמר את זה למייקל בזמן שטי-באג והכושי היו בחדר.
    גילו שאבא של ניק בחיים והמאפיה של אברוצי החזיקה בו. ברגע האחרון הוא השתפן ונתן לעורכת דין לברוח.. וכשהוא חזר לדירה רצחו אותו ואת אבא שלו.

אני מת כבר לראות את הפרק הבא.. כמובן כדי לראות לאן הם יברחו עכשיו, מה יהיה עם הכסף, מי יעלה על המטוס, איך 'פוקס ריבר' יגיבו, מה יהיה עם העורכת דין וכמובן לראות מה יהיה בסוף העונה ה-1 !

12. reda Member

פרק מעולה
    אני ממש לא מבין למה יצטרכו למרוח את זה בעוד עונה...

13. Igi Member

גם הפרק החדש של 'אבודים' היה יפה.

אם שמתם לב האבא של הילדה שקמה לתחייה בפלאשבק של מר.אקו הוא המדיום ששיגע את קלייר ושיכנע אותה לטוס מסידני ל-LA כדי שתנחת על האי ותגדל את התינוק לבד.
    אני גם חושב שהם יסתכלו במצלמות שבצוהר החדש שהם מצאו ויראו שמייקל בעצם הרג את אנה-לוסיה וליבי.

14. אבי פיטוסי אלוהים Member

אם המדיום אמר שהוא מתחזה אז איך יכול ליהות שהוא ידע שהמטוס יתרסק?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx אוף עם הסדרה הזאת

15. Igi Member

מתי הוא אמר שהוא מתחזה?