טלוויזיה בקצב אמריקאי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏1/4/06.

1. Reyes Member

איזה פרק של PB!

כמה דברים (אין ספוילר):

אבוקדו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

מה לעזאזל מייקל עושה?

אני מאוהב בטקרנדי http://www.smileyhut.com/love/inlove.Xxx

2. Alexander Hleb Member

גם אתמול לא יצא אבודים נכון?

3. Igi Member

כל כמה זמן יוצא פרק של Lost ? ובאיזה יום זה יוצא? :|
    כבר הגעתי לפרק 19 של העונה ה-2...

ויש לי שאלה, מה הקטע עם החברה של הארלי?
    מצד אחד, לא הגיוני שהוא דמיין הכל.. מצד שני, ראו שהיא הייתה בבית משוגעים ההוא.. איזו סדרה מסובכת!

4. Alexander Hleb Member

זה הפרק האחרון שיצא... מאז לא יצא פרק כבר יותר משבועיים. אולי יצא מחר בלילה.
    וגם ראיתי היום את 8 הפרקים הראשונים של נמלטים במרתון ביס סטארס ובערב יש גם את פרק 9. סדרה נחמדה, אבל אין מה להשוות עם 24 או עם לוסט מבחינת מתח.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/06
  5. Riki Member

זאת פשוט סדרה מצוינת !! ולא יודעת איך קוראים לו, אבל השחקן הראשי בסדרה הוא פשוט אחד הגברים היותר יפים שיש כיום באיזה שהיא סדרה שרצה לנו על המסכים.

6. Robin Member

אפשר לראות פה סדרות של ABC

זה באתר של ABC, הם עושים מן מבחן כזה לראות איך זה הולך. צריכים להשתמש בפרוקסי אמריקאי בשביל שזה יעבוד (או לגור באמריקה). דרך אגב, מה זה PB?

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום ישודר פרק חדש, מן הסתם מחר זה כבר יעלה לרשת.
    למקרה שלא הבנת, הוא כמובן לא מדמיין הכל (אין מצב שכל מה שקורה זה הראש של הדבר המגודל הזה), אבל היא כמובן שהתה איתו במוסד, ואולי זה מה שחיבר ביניהם.

בכל הסדרה אתה רואה לפרקים איך קווי ההתרחשות של הדמויות מצטלבים ללא ידיעתם (כשבון היה בתחנת משטרה בעונה הראשונה גררו את סוייר, סוייר שפגש את אבא של ג'ק, שאנון ש"דפקה" את סעיד בשדה תעופה ואפילו לא זכרה את זה וכו'), אני מאמין שזה על אותו עיקרון, רק קצת יותר מצמרר. קפיש?

8. Reyes Member

עוד פרק מדהים של נמלטים, נשארו עוד שני פרקים לעונה הזאת, מעניין לראות איך ימלאו אותם.

ספויילרים:

-אברוצי הישן והטוב חזר, אין ספק שבתוכנית שלו טי-באג לא כלול. והוא גם אמור לסחוט את מייקל לדעתי אם הוא לא ייתן לו את פיבונצ'י.

-מייקל התחיל להסתבך, האיום על פופ הראה שזהו, נגמרו לו הרעיונות. אני לא יודע איך כל הבריחה תצא לפועל, זה נראה פשוט בלתי אפשרי. הרי אם הוא יכנע לאיום וייתן ללינק לצאת, דקה אחרי שהם יברחו המשטרה כבר תסרוק את האיזור.

-הרעיון עם החומצה והזבל שהם מרחו על הסדינים היה מבריק.

לכל אלה שמורידים אבודים ומתלהבים מהסידרה, גם אני הייתי ככה. תנסו לראות נמלטים, זה פשוט יותר טוב. הרבה יותר.

אבודים פשוט משעממת אותי, היו פרקים בודדים מאד בעונה השנייה שהערכתי, והם מתכוונים למרוח את זה לפחות עוד 3 עונות. מה הם מתכוונים לעשות, אין לי מושג, אבל לדעתי זו תהיה נפילה.

העונה הראשונה הייתה טובה, מאז שום דבר לא נפתר, הכל נמרח, הפרקים חסרי פואנטה, הפלאשבקים משעממים, הדמויות מתחילות להזות, וכל מיני דברים בידיוניים קורים. זה בעיקר הדבר שמפריע לי. הפרק האחרון, 19, היה פשוט נורא. כל הקטע הזה עם הארלי כל כך לא מעניין.

אנשים פשוט מסתכלים על אבודים וחושבים שזו סידרה גאונית, חכמה, עם מסר וסיפור מסובך - אני רואה את זה מזווית שונה, לדעתי הסידרה הזו היא אוברייטד.

נמלטים טובה מאבודים בכל תחום ותחום.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/06
  9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ו-ABC ממשיכים לעשות שטויות אחרי שההצלחה עלתה לראש, קומנדר אין צ'יף או גבירתי הנשיא כפי שבארץ מכירים בוטלה אחרי עונה אחת בלבד ומלאת שערוריות.

עוד בוטלו ולא יחזרו לעונה הבאה: אליאס, משפחה בהפרעה, סקראבס ועוד.

10. לא מצאתי כינוי Member

פרק ענק של Prison break.
    באמת לא מובן מה מייקל עשה. כנראה הוא מיואש ברמות.
    נשארו עוד 2 פרקים לסיום העונה ולאחריהם תבוא העונה הבאה,אני רק מקווה שהפעם הפגרה לא תהיה ארוכה ומעצבנת כמו הפגרה שהייתה מהפרק ה13 אז.
    ללא ספק אחת הסדרות הכי טובות שראיתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

11. Igi Member

Reyes - "אנשים פשוט מסתכלים על אבודים וחושבים שזו סידרה גאונית, חכמה, עם מסר וסיפור מסובך " - ובכן, מי שאומר את זה צודק לחלוטין.
    LOST זו סדרה שאין משהו שמתקרב אליה כיום וגם לא היה, גם לא PB, עד כמה שזה מרתק לראות מה יהיה איתם בסוף.
    תראה.. PB זו סדרה טיפוסית שפשוט עשו אותה בצורה יותר מרגשת ומותחת מסדרות בסגנון שלה שרצו כבר על המסך. אגב, אם תשימו לב.. הרעיון של הסדרה לקוח מ'חומות של תקווה' ואפילו חלק מהרעיונות של הבריחה.
    לעומת זאת, Lost זו סדרה גאונית, חכמה עם מסר וסיפור מסובך ומעניין, כמו שאמרת.. שפשוט באמת מתאימה לאנשים שאוהבים את הסיבוך שבעלילה.. זה פשוט יותר מעניין מPB, שזו סדרה שמתאימה לכל אחד. יכול להיות שהפלאשבקים משעממים אותך, אבל לדעתי הדברים האלה זה מה שיפה בסדרה הזאת..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/5/06
  12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויחד עם זאת, כמה שברור שתהיה עונה שלישית, היא אצריכה להיות עונה אחרונה בהחלט.
    בינתיים סימני השחיקה לא בולטים (אבל מורגשים), אבל אם העסק יימרח יותר מדי לאף אחד כבר לא יהיה אכפת. בתחילת/אמצע העונה השלישית צריך להבין כבר מה הקטע של האי הזה, ובסופה לסגור את הבסטה.

13. Igi Member

אני חושב ששמעתי על 4 עונות...

14. Reyes Member

וונדורקיד, אין ספק שההפקה של אבודים וכל המסביב פשוט אדיר. אבל אני פשוט לא מצליח להבין את הקטע של הסידרה. מה מיוחד בה? 40 ומשהו אנשים מתרסקים על אי בודד - לוק פתאום לא נכה ('נס רפואי'), הדמויות הוזות כל מיני שטויות ועל האי מתגלה לפתע צוהר עם מחשבים, אוכל וכו'. טוב, מה עכשיו?!

אני רואה פורומים ברשת שעוסקים רק בנושא הזה של אבודים. אנשים מנתחים כל דבר שזז ומפתחים כל מיני תאוריות מוזרות. על מה כל הרעש?

15. Igi Member

הרעש הוא על הסדרה הטובה ביותר שיצאה.

ראיתי עכשיו את פרק 20...
    ---!!!ספויילרים!!!---

WTF?!@!$$
    מייקל הרג את אנה-לוסיה! ואת ליבי(לא בטוח) ואז הוא אולי ירה בעצמו(אבל גם זה לא בטוח) ופתח את הדלת להנרי.
    אפשרות אחת היא שהוא הצטרף ל'אחרים' , בגלל זה הוא אומר לג'ק שהם חלשים - בשביל להטעות אותם ולצאת למלחמה חסרת סיכוי.. וכל המבצע הזה תוכנן על ידם כדי לשחרר את הנרי.
    אפשרות שני היא שהם הבטיחו למייקל את וולט.. אבל אני מאמין שזו האפשרות הראשונה כי אם הוא לא רצה שמישהו ידע שהוא הרג את אנה-לוסיה, זה כנראה בגלל שהוא עם ה'אחרים'.

טוב ראיתי עכשיו את הפרומו של פרק 21, ומייקל לא מת.. אבל ירה לעצמו ביד, אנה-לוסיה מתה.. ואני בטוח עכשיו שהוא מ'האחרים' לפי הפרומו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/5/06