טייבה כבר לא לבד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏23/5/03.

1. ג'רי בית הלוי Member

היום, לאחר שמכבי אחי נצרת הבטיחה את עלייתה לליגת העל (http://www.asoccer.co.il/forum/viewtopic.p...t=3827&start=25), הקבוצה הערבית השניה סה"כ שעושה את זה אי פעם, אנחנו בטוחים שהעונה הבאה תהיה מעניינית. אולי לא מותחת בצמרת כמו העונה, אבל יהיה מעניין מאוד לראות מה יהיה עם הקבוצה הזאת. איך הם יתקבלו בכל מגרש (במיוחד בשכונה ובטדי), איך תתיחס אליהם התקשורת, איך השופטים יתייחסו אליהם ורשימת השאלות שעולה יכולה להיות אינסופית. לצד כל השאלות הללו, עולה השאלה המקצועית, מה יקרה להם בסוף העונה? האם הם ישארו בליגה ויהפכו לקבוצת יו-יו (קבוצה שעולה ויורדת כל הזמן) לגיטימית, האם אם יהפכו לקבוצת ליגה ראשונה מן המניין, יחזרו לליגה הלאומית לעוד כמה שנים, או שהעלייה הזאת תגרום להם להתרסקותבסגנון הפועל טייבה, אשקלון ויפו?
    הביעו את דעותיכם פה.

2. ליהי Member

לא נראה לי שאחי נצרת תתפרק בליגת העל בסך הכל מדובר פה בקבוצה לא רעה בכלל למי ששוכח שגם הורידו לה 4 נקודות והיא עדיין מובילת הטבלה בלאומית .כל הכבוד לה באמת, אז אולי מקום 6-7 זאת הגזמה,אבל אני רואה אותה מסיימת שנה הבאה בליגת העל (ונשארת).

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זה מאוד מאוד תלוי בשחקנים שהם יביאו כי עם הסגל היום הם ירדו..עוד פונקציה שצריכים לקחת בחשבון זה המגרש...אם המשטרה תתחיל לעשות מה שעשתה לקרית גת אז הם יירדו
    ושוב יהיה מעניין מאוד לראות את המשחקים שלהם בטדי ובשכונת התקווה

4. ג'רי בית הלוי Member

שמעי ליהי, כל קבוצה שעולה ליגה הסגל שלה הוא טוב, אבל טוב לליגה הלאומית. כמו שאשקלון, טייבה ויפו עלו בצורה יפה מאוד(יפו עלתה נדמה לי עם מאזן כמעט מושלם), הם נכשלו בצורה מחפירה בליגה העליונה, גם בגלל שהבדלי הרמות בין הליגה הלאומית לליגת העל הם גדולים מאוד, וגם בגלל שיש הבדל במנטליות. חוץ מהפועל ב"ש, איזה קבוצה בשנים האחרונות עלתה ליגה ושרדה בה, שלא נדבר על הצליחה?
    לפי דעתי יש לאחי נצרת יתרון, בגלל שהיא יודעת פחות או יותר למה לצפות, לעומת טייבה שידעה שהיא תתיקל בגזענות בטדי, אבל לא שיערה את המימדים של זה, ולא רק בטדי, אלא של כל התופעה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה שניצן אומר זה נכון אבל עדיין יש לי תחושה אישית שנראה את אחי נצרת שורדת את שנה הבאה בהצלחה, ואישית אני גם מקווה שזה יקרה כי זה חשוב לליגה שתהיה לפחות קבוצה ערבית אחת בליגה. ואוהדים שלהם בטוח יוסיפו יותר עניין וצבע לליגה מה שבטוח יותר מהאוהדים של ראשון ושל כפר סבא.

6. ליהי Member

אין כאלו הבדלים בין אחי נצרת לבית"ר ירושלים במשחק ואם כן-הם פועלים לטובת אחי נצרת.

את הגזענות של בית"ר ומכבי ת"א צריך למגר מן המגרשים לאלתר ,על אחת כמה וכמה במקרה של אחי נצרת שהמאמן שלה מתבטא בצורה מדהימה גם בנוגע לנושאים הפוליטיים ולתת להם באמת תחושה שהם בליגה הישראלית הבכירה גם כי הם טובים וגם כי אנחנו מקבלים אותם.

ועוד משהו בנוגע אליהם-כמו שכבר צויין, אחי נצרת מגיעים עם הרגליים על הקרקע ולא מפנטזים בצורה מוגזמת. הם באמת נראים כמו קבוצה שמוכנה מנטאלית למקום סביר בליגת העל.

7. ילדה Member

אני מאד מקווה שאחי נצרת ישארו...
    גם בגלל שזאת מעין קבוצה בת של מכבי חיפה (בהרכב היום שיחקו 3 שחקנים אקסים של מכבי) וגם בגלל שזה יפה לראות קבוצה מהמגזר הערבי בליגת העל וחשוב באופן כללי!
    ואחרון אחרון בגלל שכבר בערך 3 שנים אני עוקבת אחרי הקבוצה הזאת וממש נהנת לראות אותה....
    יוחזר עבד טיטי!!!!!!

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם יוסיפו הרבה צבע לליגה זה מה שבטוח..אבל אני מקווה שהם יהיו יותר חכמים ממה ששמעתי היום..
    שהם רוצים את נימני..

9. ילדה Member

חחחחחח
    זה בטח סתם בדיחה כזאת....הם עכשיו באופוריה...לא צריך לקחת כל מילה שלהם ברצינות....

וכמו שאמרתי:
    יוחזר עבד טיטי!!!!!

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת לא בדיחה ולא אופרייה של העלייה,הם הצהירו בטלויזיה שהם מעונינים באבי נימני,רמי אבו לאבן ווואליד באדיר היום כשהכסף קונה הכל אני לא אתפלא אם איזה שחקן בכיר יבוא אליהם (אלון מזרחי אולי שירצה לשפר את השערים שלו בליגת העל).

התקציב שלהם בשנה הבאה יעמוד על 12 מיליון שקל ! זה יותר מכמה קבוצות עכשיו... הם יכולים להביא כמה שחקנים מאחת היורדות בליגת העל,או שאולי אוואט יסגור מעגל אצלהם ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx (או שהוא גדל בכלל בנצרת עלית)

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כמעט בטוח שהוא גדל בנצרת עילית..
    בכל מקרה באדיר כנראה יילך מחיפה וזאת נראית לי האפשרות הריאלית היחידה מבין ה-3..
    חוץ מזה נצרת חייבת קודם לחזק את ההגנה שלה..

12. ג'רי בית הלוי Member

דודו אוואט גדל בנצרת עילית, נקודה.
    והם אל יביאו את אבי נמני, זה טיפשות אפילו לחשוב את זה, כי גם אין להם כסף בשבילו, גם אין מצב שהוא יעזוב את מכבי, במיוחד אחרי הסולחה שהייתה לו עם קלינגר, ועוד יותר במיוחד לאחי נצרת, וגם מירי אלייקים אמרה את זה כבדיחה, שאם הם מנצחים היום הם מתקשרים לאבי נמני.
    ומי בא להתערב נגדי שבמחזור הראשון הם נגד חיפה?

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רק תזכור את זה..

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

למרות מה שניצן אמר (זה בהחלט יכול לקרות) אבל אני מנחש שהיא תפתח מול קבוצת אמצע טבלה דווקא..מי שראה את השידור(הנוראי) שמע שמירי לא יכלה שלא לצחוק מסיפור נמני..
    לדעתי הם יצטרכו להתחזק בקשר אחורי,התקפי,בלם וחלוץ טוב
    בטח גם שחר ישאיל להם כמה...

15. ליהי Member

נסטה בקיצור אתה אומר שכדאי להם להתחזק בהכל

לא מסכימה. הם די טובים גם ככה .