טיולים למשחקים הגדולים באירופה בכול המפעלים-ליגות.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י בועז קלדרון, ‏5/1/05.

1. MUFC - 1878 Member

אוי באמת השואה זה כזה דפוק...ביגלל זה אסור לאהוד קבוצה מגרמניה?
    הגרמנים הם בין החברים הכי טובים שלנו כיום נכון אולי זה ביגלל העבר אבל זה לא משנה
    זאת בין המדינות הבודדות שיש לה חוקים נוקשים נגד אלה שרק מכחישים תשואה.

אני שונא את כול הקבוצות הגרמניות ואת הניבחרת אבל השינאה שלי לא קשורה לשואה פשוט כי אני אנגלופיל ויש יריבות ספורטיבית גדולה.

חוץ מזה גרמניה מדינה מדהימה די כבר להשמיץ אותה על כול דבר קטן זה נימאס.
    וצרפת ואיטליה הרבה יותר אנטישמיות אז עדיף שתישתקו.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מודיע לכם שאם תמשיכו עם השטויות אני נועל את הדיון וחבל. כולכם מוזהרים.

3. milanezi22 Member

אל תדאג לא הפסדתי כלום, תחשב במחשבון כמה זה, 1000 יורו ותראה שאתה עובר את הסכום שלי.
    זוה החבילה שאני הזמנתי:
    http://via.co.il/main.asp?pi=551&doc_id=5180
    מה ההבדל בה נראה? הכל אותו דבר.אתמול אמרתי שאני טס לדרבי, אבל בחבילה כלול גם המישחק של יובה בטורינו, ולא התנגדתי לבקר גם בדלה אלפי.תאמין לי שהפכתי את האינטרנט כדי לחפש חבילה רק למישחק אחד אבל לא היה כזה דבר.אם אתה לא מאמין תחפש ותראה שהם מציאים רק חבילות לשני המישחקים.ניסיתי לעשות את זה בצורה פרטית אבל הטיסה הכי זולה היתה 470 דולר, תוסיף לזה כרטיס למישחק, שזה 150 יורו, ומלון ליומיים שזה עוד 200 יורו, נסיעות ואוכל, ותגיע ל1000 דולר כמו כלום.
    א.הכי חשוב, ביקשתי שלא תתחיל להצתדק אבל החלתת בכל זאת לעשות את זה, וידעתי שתשכח בסופו של דבר להגיע לעיקר וזה מקור!! מאוד פשוט לא? טלפון, אתר או כל דבר שיראו לנו שאפשר לסמוך על הדברים שלך.ביינתים אני לא רואה שום סיבה לעשות זאת.
    ב.טוב אז כמה דברים, אני בן 23.5 ואני אוהד מילאן משנת 92, בעיקר בגלל החברה בחתימה שלי.לא מאז עונת הזכיה תאמין לי, סבלתי 9 שנים מאז 94, היינו קבוצה שנכשלה שנה אחרי שנה במפעלים האירופאיים.מאז הנפילגה בגמר לאייקס 95 מילאן עברה משבר מאוד קשה.גורג' ואה היה נקודות האור היחדיה במילאן של שנות ה90 המאוחרות, גם בובן וסביסביץ היו מצויינים אבל עדיין לא כמו מארקו,חולית,וראייקארד.בגלל שלושת אלה אני גם אוהד שרוף של נבחרת הולנד.
    ג.תאמין לי אני האחרון בפורום הזה שידבר על וותק, לא אכפת לי כמה זמן זה או אחר בפורום.גם אם זה היה רקובה מנהל הפורום היתי אומר שהוא נותן טענות בלי בסיס, זה לא משנה לי בכלל.
    ד.ASOCER הוא פורום איכותי יחסית, וחבל שיש כל מיני אנשים שמתחילים להתלהב ולהתפלצף מעצמם.יש פה הרבה חברה שאפשר לסמוך עליהם, ולהיעזר בהם בכל מה שקשור לנושא הכרטיסים, נסיעות וכל דבר שקשור למישחק שכולנו אוהבים.
    ה.תשמע זה ממש לא צודק מצידי היה לעשות הכללות על כל אוהדי באיירן פשוט עיניין אותי הקטע הזה של לאהוד קבוצה מגרמניה,בכל מקרה שמחתי להכיר ולדעת שיש חברה שאוהדים את הבונדסליגה.לטעמי היא לא נופלת מהליגה הספרדית והאנגלית בכלום, והיא נותנת תחרות אפילו לליגה האיטלקית.
    הסיבה שבגללה התעצבנתי פה, היא בגלל 2 אנשים, שהיא איך לא, אוהדי באיירן!!! ושימו לב למה שעיצבן אותי יותר מהכל, המילה "תגובות". כאילו מה אתה רושם הודעה ומצפה שנתלהב שרשמתם פה מחירים יותר זולים מאחרים?? כאילו מה אתם נהנים מזה או מה?
    ו.לגבי הכדורגל, כולם יודעים מי זו מילאן הגדולה, של תחילת שנות ה90 וכל אוהד רוסונרי מחכה לרגעים הגודלים שמילאן תדרוס קבוצות כמו פעם.נכון לעכשיו מילאן הרבה יותר טובה מבאיירן ואתם יודעים את זה לבד.מילאן לא היתה מקבלת 4 שערים מצלסי זה מה שבטוח, וגם חומר השחקנים והמאמן שלה טובים יותר.אבל אני לא אכנס להשוואות פה כי זה ילדותי, ורק על המגרש אפשר להוכיח טענות.
    נ.ב אולי דיברתי כמו תינוק לגבי ההכללות, אבל אחרי שרואים את הרמה שאליה הגיע הדיון הזה בגלל ידיעות שזורקים בלי הוכחה, אז לא נשאר לי אלא להכליל, כי הרי הם אוהבים תגובות לא? אז קיבלתם תגובה כמו שביקשתם.
    ז.אני טס היום אז שיהיה לכולם אחלה שבוע, ונסגור בפיוס עם אוהדי באיירן! הלוואי ונפגש בגמר, ותעברו את צלסי, מה יותר מזה.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/peace.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/05
  4. shmchess Member

טוב ראשית כול , רשמתי תגובות כדיי שתגיב ויגיבו אלה שאמרו ש hartkh הוא שקרן !

ב. הבאתי הוחכה לכול אלה שטענו שהכרטיס לאולימפיקו במינכן זול . והוחכתי שהוא דיי יקר .

5. רפאל Member

בועז, יש משהו לגמר ליגת האלופות?
    או אולי לחצי של ליברפול - צ'לסי?

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/05
  6. בועז קלדרון Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx רפאל מה שלומך מה חדש בירושלים...............דבר איתי מחר יום רביעי בנייד בבוקר או צהריים ואשמח לתת לך עזרה..............0502307881 חג שמח לכולם.

7. hartkh Member

בועז אחי , אל תתביש לרשום פה , אני רוצה תמחיר של המשחק גמר באיירן מינכן - שאלקה .

תארגן לי משהו , ותרשום לי את המחיר פה , בפורום

תודה .

8. Robben Member

רפאל אם אתה או כל אחד אחר מעוניין בכרטיס לגמר ליגת האלופות - דברו איתי.
    יש לי שני כרטיסים מיותרים לקטגוריה 2A. המכיר הנקוב הוא 130 יורו. חברים שלי מבקשים עליו 300 יורו.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

300 יורו? אז תן להם לפני שיתחרטו.

10. רפאל Member

עכשיו אפילו שקל לא הייתי משלם...

11. בועז ק Member

מצטער בועז, פרומושן של עסקים פרטיים אסור מעכשיו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/5/05