טיולים למשחקים הגדולים באירופה בכול המפעלים-ליגות.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י בועז קלדרון, ‏5/1/05.

1. rami87 Member

שמישהו יעיז לשאול אותי למה אני לא אוהב אוהדי באיירן דוברי עברית!!!!
    מבזים אותי ואת החבר'ה שלי

לא יכולים להיות לך כרטיסים ביד, כי לא עובדים ככה החבר'ה בסבנר שטראסה.
    הסיכוי היחיד שיהיה לך כרטיס ביד, הוא שהשבוע חזרת ממינכן. שם קנית כרטיס וחזרת איתו לארץ. בעוד שבוע אתה תסע שוב, כן?
    780 יורו לכרטיס? 650 יורו לכרטיס? אני רוצה להודיע לך שמוכרים את הכרטיס ליציע הכי יקר במינכן ב-60 יורו למשחק הזה. אצל הספסרים זה יכול להגיע ל-100 יורו, למרות שזה עוד לא הגיע לספסרים, ובכלל לא מספסרים כרטיסים ליציע הזה.
    אקיצר מה אני מתייחס בכלל???

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/05
  2. MUFC - 1878 Member

אכן זיון שכל גדול.
    לא משנה כמה צעיפים תיקנה זה לא יגיע לך לסכום של 2000 קיצור מספיק לזיין תשכל ייקס קטן וחמוד.

3. hartkh Member

60 יורו ?? תגיד מה אתה חולה ? מה אני בכלל מתיחס אליך ! , תראו אותו ! רבע גמר האלופות והוא חושב זה 60 יורו !

בונה תן כבוד לאחד שעד לא מזמן קנה כרטיס למשחק מול ארסנל בהייבורי ב 357 יורו אז אל תבלבל לי במוח עם השטויות שאתה מדבר !

אני יכול להוכיח לך שיש לי כרטיסים , תגיד לי איך תן לי אפילו את האיסיקיו שלך ! ואני יביא לך תמונות מחר של הכרטיסים !
    תראה אני לא יודע עם אתה מדבר איתי ברצינות או לא אבל אתה באמת הגזמת ! 60 יורו איפה אתה חיי ! , אתה בכלל נוסע למינכן ? נסעת למשחק של באיירן מינכן באלופות ? תאמין לי שהכרטיסים עולים בין 500 ל800 יורו ועל זה אין ויכוח בכלל ! ( אני מדבר על יציע השרופים )
    יציע שבוא לא עומדים אלה יושבים אבל שם יושבים כול האוהדים השרופים של באיירן מינכן כמו ברטי לונט , אינטוגר סטורן , ואפילו למולר ההגדי לא יוצא לשבת שם מעט ..... אני לא יודע בכלל למה אני חופר לך כי הריי אני יודע כמה הכרטיסים עולים ויש לי אותם ביד! ותאמין לי זה גם לא הגיוני שמחק כו חשוב בליגת האלופות יעלה רק 60 יורו .....

הייייי איפה הימים האלה שכול אירופה הייתה נותנת כבוד לבאיירן מינכן .... איפה הימים האלה שבאיירן ניצחה את ריאל במדריד משער של אלבר ...... ואיפה הימים שבאיירן היתה משחק בבית מול קבוצות גדולות ונותנת מולם תצוגות כמו עם ריאל בעונת האליפות עם שער בנגיחה של אלבר מכדור קרן של שול ואז פיגו עושה 1-1 כול היציאים כמעט בדום לב ואז ירמיס עושה 2-1 עולים לגמר ובוא זוכים !!!

גם עכשיו תגיד שאני לא אוהד באיירן ? אתה רוצה שאני יביא לך זכרונות יותר רחוקים זכרונות שקרו עוד לפניי שנולדת !

4. milanezi22 Member

תסרוק את הכרטיס אחי ותעלה תמונה לאתר!
    סתם בשביל הקטע, הדרך היחידה היום להשיג כרטיסים היא באמצעות האינטרנט. או שמישהו מגרמניה קנה לך.כרטיס למקום הטוב ביותר למגרש אומנם יכול להגיע למכיר כזה אבל עדיין זה מוגזם להוציא סכום כל כך מטורף על כרטיס.ועוד אתה צוהל פה שיש תקציב של 6000 יורו.אתה יודע יש גם חיים חוץ מכדורגל וצריך לאכול משהו.6000=33 אלף שקל. סכום נחמד להוציא בפחות בשבוע.מזל שיש לך אבא מיליונר

5. hartkh Member

תגידו אתם ממש לא יודעים מי אני ? ממש לא !!! מה קשור אבא מליונר ! וסבתא עשירה ! אני בנאדם שעובד , בן 28 נשוי , עם ילד ...( בגלל זה אני לא פעיל כול כך בפורום ... רק כשיש זמן ...) 18 שנה עוקב אחריי באיירן .... ומשתדל ליסוע לכול המשחקים החשובים שלהם .... למשל למשחק מול ארסנל נסעתי ואמרתי לכם כמה זה עלה לי , נסעתי גם לת"א כמובן ( איך אפשר להפסיד ..., אפילו דיברתי עם סליהמיצ'יץ )

ויש פה אחד שטוען שכרטיס עולה 60 יורו - נכון שהוא לא מבין מה שהוא מדבר ?

6. milanezi22 Member

לצערי אתה נשמע כמו ילד בן 12 לא יותר.אם היית בן 28 לא היתה מגיב פה בכלל לאנשים שלא שווים תגובה.ואם כבר אתה מגיב אז תעשה את זה בצורה נכונה, בלי להלחץ ולנסות להוכיח שאתה אוהד באיירן אמיתי ע"י נתינת שמות של שחקנים מפני 30 שנה.
    ובמיוחד אם יש לך משפחה אז פי כמה וכמה אתה צריך לחסוך, ולא להתלהב לי יש 50 אלף כמה יש לך...וכו וכו, לא נשמע לך ילדותי בכייאת HARTKH?
    נ.ב אני רואה את הכרטיס של האלופות למקומות ליד בקאנבאווור וקלינסמן על החתימה שלך כבר יפה שיחקת אותה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/05
  7. rami87 Member

בטח שאני לא מבין על מה אני מדבר

רק כדי להמחיש עד כמה אני לא יודע על מה אני מדבר, הנה מחירי הכרטיסים לחצי גמר ליגת האלופות. עזוב אותך רבע הגמר, הנה ישר חצי גמר. אם לרבע הגמר זה 780 יורו, אז לחצי הגמר זה לפחות 1346 יורו!

הסיבה שהתרחקתי מפורומים בעברית בכל מה שקשור לבונדסליגה הוא בגלל אנשים כאלה. בגלל שאין לי כח להתווכח עם טמטום. אבל הפעם לא יכול להסתכל מהצד עד כמה אתה מבלבל לכולם את השכל.

http://members.lycos.co.uk/bayernpix01/half.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/3/05
  8. milanezi22 Member

RAMI אתה יכול לבדוק, כמה עולה כרטיס לסן סירו דרך אתרים מגרמניה, סתם בשביל הקטע.כי באינטרנט עוד לא ראיתי כרטיס יותר זול מ350 יורו לקטגוריה 1.
    ודרך אגב בכל האתרים כרטיסים לבאיירן עולים 600 יורו באינטרנט.אין לי מושג למה כל כך יקר

9. rami87 Member

לא מתמצא בשום מכירות כרטיסים, חוץ מלמשחקי בית של באיירן

10. hartkh Member

כן אפילו אתה אומר שאני צודק ! שכרטיס לבאיירן עולה 600 יורו ! , ורמי לחצי גמר עולה 900 יורו מינוס פלוס ולגמר עולה 850 יורו ( לא יודע למה ) אבל זה נכון ! , ולי יש כבר כרטיס ! וקניתי אותו במחיר הרבה יותר גבוה מ60 יורו אז אל תבלבל לי במוח !

11. milanezi22 Member

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה נסגר איתך אחי? בהתחלה הייתי בטוח שהתבלבלת וכתבת יורו במקום שקל, עכשיו אני בכלל לא מבין מה הולך איתך. אין משחק בעולם שתקנה כרטיס אליו (לא מספסרים) ביותר מ-600 יורו. 600 יורו עולה הכרטיס הכי יקר לגמר המונדיאל, רק לשם השוואה. לא יודע מאיפה זרקת פה מספרים.

13. milanezi22 Member

גל הוא צודק לצערי, כנס ללינקים שהבאתי ותחפש גם באינטרנט ותראה.
    עכשיו אולי בגרמניה עצמה זה זול אבל אם אתה מזמין מהאינטרנט זה המחיר.זה הכי יקר מכל המישחקים.

14. rami87 Member

בן אדם בן 28 לא כותב עם 80 שגיאות כתיב ב-50 מילים
    בן אדם בן 28 לא מתרברב על מצבו הכלכלי

נמאס לי מהויכוח האדיוטי הזה. כל מי שרוצה או לא רוצה להאמין, הבן אדם משקר לכם פה בפנים ועושה ממכם צחוק. אותי לא תראו מגיב פה יותר.

15. hartkh Member

אני לא עושה מאף אחד צחוק אבל 60 יורו זה הגזמה ואתה יודע את זה .