טיולים למשחקים הגדולים באירופה בכול המפעלים-ליגות.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י בועז קלדרון, ‏5/1/05.

1. Michael.k Member

עוד בקשה...
    כרטיסים למישחק של ישראל אירלנד ליציא אוהדי אירלנד...מדובר בהרבה כרטיסים אז תגיד לי כמה עולה אחד בנתיים?

אל תעלו אלי אני מקווה שישראל יעלו אני פשוט רוצה לאודד את קפטן קינו ושאר נציגי היונייטד....
    כמובן שבאים גם לשדה התעופה כדי ליפגוש אותוhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. בועז קלדרון Member

:aaa021: פשוט חוויה לכל החברים שהיו איתנו עכשיו באיטליה בטירוף של משחקים ואש ביציעים ובכלל כולם מוזמנים תמיד לברר ולשמור על קשר גם לשאר העונה ושאר המפעילים באירופה בכייף אשמח לתת עזרה וכל דבר שצריך שלכם בועז פורצה יובה....................0502307881.

3. barakrom Member

תנו לי פרטים ואשמח להצטרף, ברק רום-שדר הפרמיירליג בצ'רלטון.

4. שונא בית"ר Member

שלום בועז,
    יש לך מושג מאיפה אני יכול לקנות כרטיס לגמר הצ'מפיונס ליג?

5. בועז קלדרון Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx יהיה בקרוב רק צריך להיות מרוכזים ורצינים אז לדבר איתי בהקדם לכל המפעלים 0502307881.

6. barakrom Member

יאללה, נהיה בקשר

7. בועז קלדרון Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx אוהדים יקרים לכל אילו שהתקשרו ושאלו בקשר לטיסות-כרטיסים...............אז הזמן לרבע הגמר באמת אוזל וצריך להזדרז לרצינים ומבטיח לתת כל החומר וגם לשאר המשחקים באירופה בכלל בכייף.0502307881 שלכם בועז להתראות בשמחות.

8. hartkh Member

בועז שאלה : כמה עולה ליסוע לבאיירן - צ'לסי באולימפיק במינכן ?

9. בועז קלדרון Member

כרגע הכרטיסים והטיסות שיש הם לאיטליה למשחקים :
    מילאן-אינטר
    יובנטוס-ליברפול
    וכן למשחק בין ריאל מדריד - ברצלונה בספרד.
    לפרטים נוספים לבועז- 050-2307881

פורים שמח!!!!

10. milanezi22 Member

תקשיב אם אתה רציני בעניין אז תחפש טיסה בתאריכים האלה למשך מספר ימים, ולפני שאתה טס תבדוק במלונות של מינכן דרך האינטרנט( באמצעות מיילים וכאלה),האם המלון נותן שירות של מכירת כרטיסים לליגת האלופות, ועדיף שתעשה את זה בהקדם האפשרי לפני שיגמרו הכרטיסים.זאת הדרך הזולה ביותר להשיג כרטיסים היום ובכך אתה למעשה מתחמק מהשוק השחור ומה"ספסרות" במידה מסויימת.תבדוק עכשיו כרטיס למקומות הנורמליים(קטגוריה 1,2) עולה לך יותר מ300 יורו דרך האינטרנט.לעומת זאת דרך מלון הם מציעים לך את הכרטיס היקר והטוב ביותר ב160 יורו והבינוני ב110.
    אני אישית ביררתי בקשר למילאנו אבל אני בטוח שהשיטה נהוגה בכל אירופה ולמעשה ההנחה על הכרטיסים מתבצעת רק אם אתה שוהה במלון שלהם.
    אם לא הצליח לך כל התהליך אז תנסה לחפש חבילות בארץ דרך אתרי נסיעות כמו איסתא או YPAYMORE
    ויש גם את TICKETSHOP אבל זה יעלה לך לפחות ב300 דולר יותר מהצפוי.

11. בועז קלדרון Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx חברים רק באמת לא לקחת סיכון ולתת חופשי הכרטיס אשראי בטלפון לכל מיני חברות כאילו או אחרות.....................ועדיף עוד כמה דולרים-יורו ועל בטוח.כי יש מקרים לא הכי טובים אז לפתוח העיניים.

12. hartkh Member

מילנזי 22 כן את זה אני יודע ואני רציני ! , התקשרתי לפניי 4 ימים ואמרו לי שנשארו רק עוד 8 אלף כרטיסים שאמורים להימכר לכול היותר עד יום רביעי ........ ככול הנראה כרטיס יעלה לי 65 יורו מספסרים .............

13. milanezi22 Member

בתור אחד ששילם 1300 דולר, בשביל לנסוע לרבע הגמר עוד שבועיים לגומלין, אז 65 יורו זה בחינם.אתה עוד יכול להתמקח איתם, כך שאם יש לך אפשרות של טיסה במכיר סביר אז כל השאר זה שטויות.תמיד לספסרים יש כרטיסים הבעיה זה לדעת לזהות אם זה זיוף או לא.
    אם אתה רוצה להיות בטוח לפני שאתה טס ץעשה מה שאמרתי לך באמצעות EMAIL ואינטרנט כדי להבטיח לך כרטיס במכיר סביר.

14. hartkh Member

אתה נוסע לסן סירו ? אני גם רוצה לנסוע לגומלין בבאיירן ויש לי כבר 4 כרטיסים !! , 4 כרטיסים ביד ! , עכשיו מה שנשאר זה לטוס לשם , אבל גם המלון עולה כסף לכן אני צריך לשהות שם כמה שפחות .
    היה לי תקציב של 6,000 יורו למשחק ( כולל טיסה , מלון , משחק , בירות , אוכל וכול מיניי דברים שמסביב .

כרטיס עלה לי 780 יורו ( וגם דוד שלי ושניי הבנים שלו נוסעים ) והם קנו את אותו כרטיס ב 650 יורו ....... עכשיו לטיסה זה יהיה בערך עוד 750 יורו , מלון - אני ישעה בוא יומיים ככול הנראה אז זה יקח לי בערך 600 יורו נוספים ( מלון טוב .... שבוא יהיו חלק מהאוהדים של באיירן ) ועוד אני צריך 2000 יורו לציוד למשחק ( זאת אומרת : 5 צעיפים , 3 חולצות , , מכנס ארוך ומכנס קצר - זה לא בטוח , קובע , תלבושת ארוכה של הקבוצה ..... ועוד בטח כול מיניי דברים קטנים ... זה יעלה בערך 2000 יורו ) ואני רציני ביותר !

ואז עם ננצח ונעלה ........ עם מה שישאר לי אני יזמין אוליי איזה נערת ליווי ....חחחחח סתם סתם .....צוחקים אבל תראו כמה כסף יש לי לבזבז ! - 6000 יורו ! והכול כבר מוכן חוץ מהטיסה והמלון שעד מחר אני מסדר .

למשחק של צ'לסי אני גם רציתי ליסוע ובוא היה לי תקציב של 3,000 יורו אבל כבר לא נשארו כרטיסים לאוהדיי באיירן ואלה שבחוץ מוכרים ב2,000 יורו ואני לא צוחק ככה אמרו לי .......

אבל עדיין לא סגור אוליי בסוף אני יסע ......3,000 יורו נראה לי התקציב ...... ולמינכן אני גם אוליי נוסע עוד לפניי צ'לסי למשחק ליגה שלפני ( כאילו יום שבת הבא ....) אבל נראה ....

מה אתה אומר על זה מילנזי 22 ? וכמה תקציב יש לך ? ספר לנו קצת ....

15. milanezi22 Member

אני יש לי תקציב של 15 מיליארד פאונד איך אני איתך? אני ואבראמוביץ יושבים על וודקה כל ערב, אחרי המישחקים של צלסי ומילאן בליגה!!
    כן אני נוסע לדרבי המילאנזי, עלה לי ל2 מישחקים כולל טיסות מלון ונסיעות לטורינו ומילאנו 1300 דולר. עכשיו להוצאות אני יביא ויזה ונראה כבר מה יצא.אבל בגלל שאבראמוביץ הוא אח שלי אז אולי נבזבז שם על בירות ועוד כמה דברים איזה 10 אלף יורו קטן עליי.אולי נקנה לי את שבצנקו עם 5 חולצות ו4 צעיפים, נכניס אותו למזוודה ונביא אותו לארץ שישחק במכבי חיפה.