טור אישי: עמוס לוזון והתנהלותו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י nidaniel, ‏2/4/12.

1. Ice Cream חסה

שופט יקבע אם גניש באמת נתן לחטיב ראסיה ששברה לו את הלסתות וגרמה לו לחתכים או שזה היה רק יגאל ממן בבעיטות שלו והנפילה של חטיב הייתה התחזות. ללוזון יש במה להיאחז והוא מנסה (או יותר נכון, ניסה).

ואני מסכים איתך שחכם לוזון הוא לא. יש כאלה שמאמינים שעדיף לשתוק מאשר לצאת טיפש, ויש כאלה שמאמינים שצריך לנסות בכל מקרה. אני עם הצד השני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/4/12
  2. Civil Anti Madridista

למה מחכים לעזאזל שהמדינה תשכח קצת מהאירועים מהמכוערים כאלה וככה מכבי פ"ת תנצל? זה היום שהיא צריכה לקבל בראש ולרדת ביחד עם הפועל

בושה וחרפה ההתנהלות של מכבי פ"ת, לא מספיק שחברי מועדון מתנהגים כמו ברברים, הם גם מאשימים בכל את עלי חטיב והפועל חיפה. "ליטופים" אמרו בהתחלה

גם לעלי חטיב יש יד בדבר, אבל את קרב האגרופים התחיל דני פרדה לעברו של גל אראל אם אני לא טועה
    אבל אם הגענו למצב שחברי מועדון נכנסים למגרש ועושים על שחקן וידוי הריגה באמת שאפשר לסגור כאן הכל. מכבי פ"ת צריכה לרדת ליגה על הדבר הזה, ולא משנה מי יושב בראש הפרמידה של התאחדות לכדורגל. אם אבי לוזון לא מוריד אותה, הוא יכול לפנות את המקום שלו. דיי לאלימות הוא אומר? שלב ההוכחה הגיע.

3. אלי מתחן Member

אני לא מבין את בעלי הקבוצות. העובדה שההתאחדות מנהלת את הליגה פוגעת בהם כלכלית, אם מכבי פ"ת לא תיענש, אני במקומם מחליט להקים מנהלת ליגה. נראה את ההתאחדות מסתדרת בלי ארבעת הגדולות.

4. Don Joan Roman Member

כשיעקב שחר יפסיק להגן על חברו משכבר הימים אולי הדבר הזה יקרה.
    בטח לא כשדון קסקט נהנה לו.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

תרשו לי להפוך את זה לאשכול המרכזי של אירועי המשחק במקום להקפיץ שוב ושוב את אשכול המחזור שבוע אחרי.

הריקושט הראשון מאירוע הגיע - משטרת פ"ת לקחה וביטלה את רישיון העבודה של אופיר בן חיים ( אבא של.. ) שמשמש כ"מנהל אירוע" במשחקי הקבוצה

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/12
  6. Ice Cream חסה

על סמך מה?

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

על סמך זה שהוא לא עושה את עבודתו כראוי.

בנוסף, במקומון "ידיעות פתח תקוה" של סוף השבוע אומר מוטי אחיון "הייתי מפוצץ את חטיב במקום, ככה נוהגים גברים"

למי שלא יודע מדובר בשוער עבר במכבי פ"ת
    שהיה פעיל אגודה, והוא גם אחיו של ראש
    העיר המושחט.

פני משפחת אחיון כפני מכבי פ"ת

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

יגאל ממן הרס"ר הבועט הושעה מתפקידו בחיל האויר ויעמוד בפני בית דין צבאי שיחליט אם להדיח אותו מתפקידו

9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מחר ייערך הדיון
    לפי מה שאני מבין אל תצפו לעונש מחר וגם לא בשבוע הקרוב.

לפי הדיבורים מאחורי הקלעים העונש יינתן רק לאחר המשחק של מכבי פ"ת בבאר שבע.

10. matanbl22 Member

מזתומרת לא יהיה מחר?
    אז מה יהיה שם מחר?

11. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

יהיה דיון
    כל צד ימסור את גרסתו
    הדיינים יירצו לזמן עוד עדים ולקבל יותר חומרי חקירה

ייקבעו עוד דיון לשמיעת העדים החדשים ( כבר ערוץ הספורט מדבר על קלטת של אבו ניל ושאתם רוצים לבקש לזמן אותו לתת עדות ) וגם לא בטוח שאחרי הדיון הזה ייקבע העונש

משהו כמו שהיה עם הפועל ת"א שהעונש ניתן רק כמה ימים אחרי הדיון עצמו.

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

דיון מאוד סוער נערך כרגע

זה על גבול של אלימות פיזית
    עמוס לוזון התחיל להשתולל ואיים על עורך הדין של הפועל חיפה וקרא לו " סתום את הפה שלך לפני שאחרים יסתמו לך אותו "

הנה הפרצוף האמיתי יוצא לאט לאט החוצה

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי כל הקרקס הזה מראה מה קורה בחברה הישראלית. לי אין ממש דיעה את מי צריך להעניש ואת מי לא. יש צילומים ואותם צריך לנתח. כעיקרון אם הורידו להפועל ת"א נק' על בעיות שעשו ביציע אני רוצה להעריך ששתי הקבוצות ייאבדו הרבה נקודות. בסופו של דבר מי שהיו אחראיים על האלימות היו אנשי שתי הקבוצות...

הדבר היחיד שאני רוצה להגיד שעמוס לוזון לגמרי איבד את השליטה. צריך להרחיק את האיש הזה מהכדורגל. גם לאנשי הפועל חיפה יש לי מה להגיד, בעיקר לאוהדים שבאו לתמוך בחוץ. מה, אתם לא צריכים לעבוד? ראיתי ב-ONE תמונות של חבר'ה צעירים ובריאים שבמקום 'לתמוך' בקבוצה שהם אוהדים הם פשוט צריכים להיות במקום עבודתם.

את האמת, פסק הדין לא מעניין אותי. הבלאגן יהיה כל כך גדול שאף אחד יהיה מבסוט. מעטים מאד בכלל הבינו שהם טעו. אחד היחידים שעוד הצטער על הנעשה היה דנקוביץ', אבל הוא כנראה לא חונך כמו ישראלי ממוצע.
    מה שקורה בעונה הזאת בליגה הישראלית פשוט מעורר המון שאלות לגבי העתיד של הענף בישראל. הרשימה של תקריות אלימות גדולה והאלימות היא שורש בעיה בקבוצות הגדולות והקטנות כאחת.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/12
  14. Ice Cream חסה

שי, חוץ מדני פרדה כולם אמרו שהם כופרים באשמה, כלומר מודים שמה שמיוחס להם.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אההה, לפחות יצא משהו טוב מכל הפרשה המכוערת הזו. כשאני קורא את ההשתוללות של עמוס לוזון אני כמעט רוצה להגיד שאף אחד לא מתנצל או למד משהו מהארוע הזה. אני צופה המון בלאגן אחרי השמעת פסק הדין. עצוב, ממש עצוב שהמצב ככה והכי גרוע זו ההשתוללות הבלתי מרוסנת של עמוס לוזון.