טורניר LG אמסטרדם 2008 יוצא לדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏6/8/08.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ארסנל זוכה בטורניר.

אינטר מנצחת במשחק האחרון את אייאקס 0-1 משער של אדריאנו, במשחק שלא התעלה לרמה גבוהה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס דמתה יותר לקבוצה ישראלית מאשר לקבוצה שהיא אחת מקבוצות הצמרת העולמיות. כל הכבוד למוריניו שעלה לשחק עם אדריאנו וזלאטן כשמולו בהגנה ילד שאפילו בארינה לא מכירים...הניצחון הזה של אינטר לא דמתה לכלום כי אם היא היתה רוצה היא היתה מביסה אותנו. אז עכשיו להודות לדמגוג הזה שהפסדנו רק 1-0? את רב המחצית השנייה כבר לא ראיתי.

דבר אחד שפשוט הרגיז אותי, שמארגני הטורניר מצדי יעבירו את הטורניר הזה לרוטרדם. איך אייאקס יכולה בתוך יומיים פעמיים לשחק עם ההרכב הראשון (בלי הצד השמאלי של ההגנה שנמצאת בסין) מול קבוצות בסדר גודל של ארסנל ואינטר? אפילו ארסנל שיחקה היום עם הכשרונות הצעירים שלה אז למה הארגון מחליט להשפיל את אייאקס מול הקהל שלה?

בעונה האחרונה הבנתי את העניין כי באותו סוף השבוע 'חובבי ציון' ברוטרדם ארגנו טורניר דומה, אבל השנה? מחר אין שום דבר לעשות באמסטרדם...מבחינתי אייאקס יכולה בשנה הבאה לשחק בטורניר אחר.

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת שאני לא מבין איך הטורניר הזה עוזר לכם, הרי בליגת האלופות לא תהיו העונה, אז באמת אינטר וארסנל הן הכנה טובה בשבילכם?

4. Jose Mourinho Member

טולדו, בורדיסו, ריבאס, סטאנקוביץ', מונטארי, חימנז, פיגו ואדריאנו אלו לא שחקני הרכב ראשון באינטר.
    (ההרכב הבכיר הוא: ז'וליו סזאר; מאיקון, קיבו, סמואל, מאקסוול; ויירה, קמביאסו, זאנטי; באלוטלי, זלאטן, מנסיני)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/8/08
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביר להניח שבמשך העונה יהיו בהרכב הראשון שלך שינוי פה ושם, אבל זה לגמרי לא משנה. מוריניו לא היה צריך לפתוח עם הקישור וההתקפה שלו אלא עם חבר'ה שבכל מקרה לא יהיו שחקני הרכב ראשון, אז אולי המשחק הזה עוד היה יכול להיות מעניין. הבלם הצעיר אנדה-משהו, רק הוזמן היום מקבוצת הנוער עד 18 כדי שאיכשהו עוד יהיה לנו בלם. מסכן הבחור, הוא אולי עוד זוכר את זלאטן בחולצה האדום/לבן שלו...

אני ממש לא מבין למה מארגני הטורניר הרסו ככה את היומיים האלו. אם ארסנל שיחקה עם הנוער מול סביליה מה אייאקס צריכה לעשות? לתת עוד 90 דקות לחבר'ה שעלו אתמול לשחק? אין בחיי, בערב הזה אני יותר עצבני על המארגנים מאשר על העתיד שלנו...מה אנחנו רוצים לעשות בשנים הקרובות באירופה עם גמדים סורינאמים עם שיער ראסטה? אין לי מושג למה, אבל נראה לי שכולם הולכים לאותו הספר...

בכל מקרה העונה לגמרי הטורניר הזה היה מיותר, הייתי מסתפק באברטון, מארסיי, אודינזה, וסביליה. אז לא היינו נראים כאלה מסכנים...

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/08