טורניר הערוץ הראשון הרוסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Hristo, ‏16/1/07.

1. Dimitar Berbatov Member

ואנגר לאב שחקן מדהים יש לו טכניקה מעולה, בעיטה טובה, מסירה טובה, מהירות, דריבל מצוין אם כל הדברים האלה איך הוא עדיין בקבוצה כמו צסק"א מוסקבה שאם כל הכבוד לה היא לא קבוצה שמתאימה לשחקן בכזאת רמה.

2. Dimitar Berbatov Member

מכבי חיפה ממשיכה בתקופה הגרועה שלה ומפסידה 2-0 לספרטק מוסקבה תוך 8 דקות אחרי שפאבליצ'נקו וקווינסי כבשו לרוסים.
    בטורניר עצמו הכל כבר הוכרע למעשה. ספרטק מוסקבה תפגוש את צסק"א בגמר הטורניר ביום חמישי. המשחק בין הפועל ת"א לשחטיור דונייצק האוקראינית יהיה לפרוטוקול בלבד. מכבי חיפה סיימה את דרכה עם נקודה בודדת.

ההגנה של חיפה פשוט קטסטרופה, המשחק הזה חיזק את דעתי שצריך להעיף את אולארה ומהר גם קולאוטי היה חלש מאוד והחמיץ כשהרגלו בקודש מ-2 מטרים (!).
    היחיד שהיה טוב בחיפה הוא ניר דוידוביץ' שהראה כמה הוא חסר בליגה לחיפה כשהציל את חיפה מהפסד גבוה הרבה יותר.

3. dani12 Member

תאמינו לי,רק בושות הטורניר הזה מביא לכדורגל הישראלי.יש לי הרגשה שלא הפועל ת"א ולא מכבי חיפה ייצאו אפילו עם נקודה,פשוט הבדלי הרמות יותר מידי גדולות כנראה.

4. Dimitar Berbatov Member

האמת היא שלחיפה יש נקודה אחת ולהפועל ת"א יש 0 אבל יש לה משחק חסר נגד שחטיור דונייצק היום...
    מסכים איתך הטורניר הזה עושה רק רע לכדורגל הישראלי, גם חיפה וגם הפועל עושים בושות וזה גם רק מעמיס אליהם...

5. The-Gunner Member

בגדול, הטורניר עשה טוב לכדורגל הישראלי, ולצופה הישראלי. קבוצות פאר מבריה"מ לשעבר הגיעו ארצה, עצם השתתפותן, ומארגן הטורניר, אברמוביץ', מושכים התעניינות מצד העולם. לא משהו גדול, אבל איך אפשר לתת תשומת לב לטורניר, שאברמוביץ' מארגן אותו, וצסק"א, ספרטק, דינמו קייב ושחטיור דונייצק משתתפות בו? זה שמכבי חיפה עשתה בושות לעצמה, זה לא שונה ממה שקורה בליגה, וגם הפועל ת"א עשתה לעצמה פדיחה לא קטנה מול צסק"א, אבל זה ברור שמול קבוצה שניצחה את ארסנל (איזה בונקר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ), לנצח זה קשה. לגבי הפציעות והמעמסה, מי אנחנו שנתלונן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

מודעות לכדורגל הישראלי זה טוב, זה שבפועל לא הלך כל-כך, לא פוגע יותר מדי. דעתי.

6. Hristo Member

אני פשוט לא מבין למה הציפיות היו שונות. למעט בית"ר , הקבוצות מבריה"מ ובכללן ספרטק חביבתי, הינן עשירות הרבה יותר מהקבוצות הישראליות, ובאופן הגיוני התחרות איננה שוות כוחות. אולי בגלל שהרוסיות בפגרה ולא בכושר הניבה תקווה בלב הישראליות כי יש להן סיכוי, אבל גם ב-30% יכולת הקבוצות הללו טובות יותר מהישראליות.

דרך אגב, פורסם סיפור בעיתונות הרוסית כי באא "מרגל" חיפאי לצפות באימון הבוקר של צסק"א ביום המשחק מול שחטיור, בתקווה לראות הכנות טקטיות. למרבה הפתעתו, הוא נתקל באימוני פתיחת העונה, שלא כללו כלל משחק עם כדור, אלא רק אימון כושר של שעתיים שלמות שכלל משקולות, אימוני זריזות וכדורי כוח. בערב עלתה אותה צסק"א וניצחה את שחטיור. ה"מרגל" נדהם מרמת ההכנה הגופנית של הרוסים אף בתקופה זאת, וזהו ההבדל כולו. קבוצה עם שחקנים כמו קארבליו,ג'ו, ההגנה הרוסית ואקינפייב היא לא שוות כוחות לאף קבוצה ישראלית, והישראליות רק יכולות להיות שמחות שהמשחקים לא נגמרו בתבוסות כבדות יותר.

7. Quincy Member

קווינסי, השחקן של ספרטק מוסקבה, הדהים אותי.
    יש לו יכולות מדהימות, ולטעמי הוא צריך לשחק בקבוצה בסדר גודל כמו ולנסיה, או אפילו סביליה.
    כישרון ענקי, שיעשה הרבה צרות לישראל הצעירה ביורו 2007 הקרוב לנבחרת צעירות.

8. Dimitar Berbatov Member

משחק אחד טוב וזה הכינוי שלך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx סתם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    באמת אחלה שחקן השער שלו היה יפה מאוד ובאמת כשרון גדול!

9. Hristo Member

אכן שחקן בעל כשרון רב, וגנבה לא רעה של ספרטק מארסנל. הנקודה המטרידה בו היא העובדה שהאדם שמאמין יותר מכל ביכולתו זה הוא עצמו: אגואיסט, לא מרים את הראש מספיק ובעיקר נכון להיום הוא חסר תפקיד אמיתי. הוא לא באמת חלוץ, לא באמת קיצוני שמאלי עם רגל ימין סטייל רונאלדיניו ולא יכול לשחק כשחקן מתחת לחלוץ. אם ספרטק תצליח לרפאו מהאגואיזם והוא יתחיל לשחק אצלנו בעמדה ברורה, הוא יכול להיות שחקן מפתח. אם לא, הוא יהיה עוד כשרון מבוזבז.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/07
  10. The-Gunner Member

פוטנציאל, כשרון, תקראו לזה איך שאתם רוצים - הגיע הזמן שיפרח. יש המון שחקנים כאלה, שהם "כשרונות", אבל שום דבר לא יוצא מהם. בגיל 25 הם עדיין "כשרונות".

ונגר לא היה משחרר סתם את קווינסי.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק סביר של שחטיור-הפועל .
    כשהאוקראינים רוצים הם עשוים התקפות מסוכנות וכובשים .

גילי ורמוט מזכיר לי את אינייסטה , דריבליסט גדול אבל מול השער הוא רע .

איזה גול פנטסטי של פוליאנסקי , 1-4 . שום צריך עוד הוכחות שההגנה שלו זועתית ?

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/07
  12. Dimitar Berbatov Member

אני לא מבין את שומי במקום להביא בלם בפגרה הוא הביא חלוץ? עכשיו כבר אין זמן להביא בלם כי חלון העברות נסגר מחר, אבל איפה היה שומי כל חלון העברות?
    איזה גול מדהים של פוליאנסקי! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

13. Moussa Sanogo Member

אני אכן מסכים עם השניים שמעליי, הבעיה של הפועל היא במרכז ההגנה.
    חאבייר פאאז בלם ברמה גבוהה, זה כן, אבל הוא חייב לשתף פעולה עם מישהו!
    בקצב הזה, שומי עוד עלול להציב את יוסי אבוקסיס או וואליד באדיר כבלמים.

14. Daniel_Harush Member

לפי דעתי הטוניר היה די מיותר לקבוצות ההישראליות , הבנו את הקטע שהקבוצות הרוסיות רוצות להיכנס לכושר אבל למה לעשות את זה עם קבוצות ישראליות שנמצאות באמצע העונה , אני מניח שהמחשבה של רומן ההייתה שזה יכל למשוך יותר צופים הישראלים ולפי דעתי הוא טעה , מפני שכפי שראינו במשחקים בין הקבוצות הרוסיות לבין עצמן הגיעו כמות צופים גדולה מכך שהגיע למשחקים בין ההשראליות לרוסיות .

15. נעם Member

אח שלי אני עוקב אחריו כמעט שנתיים לך מהר לראות סרטונים שלו ביוטוב.
    הדבריבליסט המהיר הכי טוב בעולם לטעמי ( אפילו ממסי ), עם מהירות לא הגיונית.
    כל כך חבל שעף מארסנל אבל בכל מקרה לא היה מוצא את מקומו וגם לא היה רואה דקות משחק.
    גם בספרטק הוא לא הרוויח הרכב ראשון אבל בהחלט שהפוטנציאל שלו אינסופי.

אווסו אבייה שלות!!!!!111
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/07