טורניר הכדורסל לגברים

הנושא בפורום 'אולימפיאדת לונדון 2012' פורסם ע"י idans10, ‏24/7/12.

1. shlomydavid מנהלים

2. Valencianista Member

תוצאת סיום: ארגנטינה מנצחת 102-79 את ליטא. לא ציפיתי שזה יהיה עד כדי כך קל, רבע ראשון עוד היה קושי מסויים אבל לאחר מכן זה פשוט נהיה קל מדי. כמה לחימה יש לחבר'ה האלה, כמה רצון.. זאת נבחרת שרצה כבר הרבה שנים ביחד ורואים את הגיבוש שלהם. אני גם חושב שיש לנו את הממוצע גילים הכי גבוה מבין הנבחרות - ג'ינובלי בן 35, סקולה 32, פריחיוני 35, דלפינו 30 חודש הבא, נוסיוני 32, גוטיירז 34 וכו', זה לא מדהים? אה, ויש אחד בשם פאקונדו קאמפאזו שהוא בן 21 והורס לנו את הממוצע (מעניין איך הוא מסתדר עם כל החבר'ה האלה בני ה 30+).

3. Ice Cream חסה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, ראית פעם את הסטטיסטיקה של שאקיל על הקו? ראית פעם את הבחור קולע ג'אמפ שוט? דניס רודמן, זוכר אותו?

אני לא אומר שטוריאף שחקן גדול, אבל הוא כנראה נותן משהו שקבוצות נ.ב.א רוצות.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא נביא, אבל לי יש הרגשה שגם ארגנטינה לא תנצח את ארה"ב. ביחד עם ספרד אלו הנבחרות שיכולות לאיים על ארה"ב, אבל לארגנטינה חסר שחקן או שניים ברמה הכי גבוהה בשביל לקחת את הזהב. יכול להיות שאני טועה, אבל כך אני מרגיש.

עד כמה שזה מצחיק ארה"ב נראית קצת כמו גולדן סטייט משופרת. אז נכון שאין את הווארד או בלייק גריפין, אבל ברגע שהנבחרת הזאת משחקת הגנה היא גם תצא בקלות למתפרצות. מבחינה התקפית החיסור בגבוהים לא אמור להשפיע. יש לך 'מיליון' אפשרויות התקפיות, שחקנים שמסוגלים לבד לנצח כל קבוצה בעולם. אז נכון שארגנטינה (סקולה) וספרד (אחים גאסול) יכולות לטחון את ארה"ב עם גובה, אבל לספרד לדעתי אין כרגע שחקן שלבד יכול לנצח את האמריקאיים. ארגנטינה כן. (ג'ינובילי) אם מותר לי לנחש עכשיו. ארה"ב זהב, ארגנטינה כסף וספרד ארד.

מילה אחרונה על ליטא. אם ארגנטינה צריכה אחרי האולימפיאדה להתחיל מחדש בגלל שכל הקבוצה 'זקנה' אז ליטא בהחלט מאכזבת אותי. יש המון כדורסל במדינה הזאת, אבל היא לא עשתה בשנים האחרונות צעדים קדימה. עם שאראס המזדקן ויסאייטיס שעדיין באופן קבוע מקבל שם דקות הליטאים לא מסוגלות לאיים על הגדולות באמת. אגב, עוד נבחרת שמשום מה נעלמה. איפה קרואטיה?

אני מקווה בקרוב לראות מה כוחה של הרוסים. האם הנבחרת הזאת מסוגלת לאיים על המדליות?

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא יודע שי, בניקס אומנם הוא היה סביר, אבל בהיט הוא מעט ולא שיחק, מה שכן הוא אחלה מעודדת על הספסל. מכוערת, אבל מעודדת.

משחקי יום שלישי:

11:00 בבוקר: סין - רוסיה
    13:15: אוסטרליה - ספרד
    16:30: ליטא - ניגריה
    18:45: בריטניה - ברזיל
    22:00: צרפת - ארגנטינה
    00:15: ארה"ב - טוניסיה

* באתר הזה יהיה ניתן לצפות בחלק המשחקים.

** יש ללכת ימיניה עם החיצים בשורה הראשונה עד הענף הרלוונטי וללחוץ עליו.

צפייה מהנה !

נ.ב. - הטוניסאים עומדים לעשות חיים מחר.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/7/12
  7. cazzo Il Capocuoco

הרבה זמן לא ראיתי כדורסל, אבל נהנתי מאוד מהתצוגה של סקולה, ג'ינובילי והשאר, ממש כיף לראות אותם משחקים בלי הפוזות הידועות של שחקני הnba. ליטא מצד שני בחצי השני במקום להלחם בחזרה פשוט לא הייתה שמה, והגישה שלה הייתה מוטעית. ציפיתי למשחק יותר צמוד, נראה מה יקרה להם בהמשך.

8. shlomydavid מנהלים

* המשחק בין ארה"ב לטוניסיה יועבר בשידור ישיר ביורוספורט.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

6 דקות להפסקה והרוסים לא ממש מתקשים מול הסינים החביבים, 30-18 לנבחרת של דייויד.

עריכה: מחצית, 40-25 לרוסיה, לא כוחות. שבד, קירילנקו והחברים מתעלים ללא קושי בסין.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/12
  10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

73-54 בסיום לרוסיה, ניצחון שני שייקח אותם לרבע הגמר. ב-13:15 צפוי מפגש מעניין בין אוסטרליה לספר.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/12
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רבע ראשון קשה מאוד לספרדים, שמוצאים עצמם בסיומו בפיגור של 19-14 מול האוסטרלים העיקשים.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מחצית. הספרדים קצת חוזרים לעצמם ויורדים להפסקה ביתרון של 32-37. אני מאוד אוהב את המשחק של מיליס, הרכז האוסטרלי. קטן וזריז, אם כי הקליעה שלו אינה יצבה והוא בעיקר חודש. ידעתי שהאוסטרלים יקשו על הספרדים אבל עד עכשיו אני בהחלט מופתע מהם לטובה. השאלה אם יהיה להם כוח לשמור על אותה אינטנסיביות גם בחצי השני.

13. AFCA Member

למרות שלצערי הוא לא מימש את ציפותיי NBA(להפוך לשחקן חמישייה), אני נהנה לראות את רודי פרננדז, המון אינטליגנציית משחק ותמיד מוסר בטיימינג הנכון כדי לרווח את המשחק, למרות שלפעמים גם אובר-פרגון כזה פוגע בו, ומתפרש כחוסר לקיחת אחריות.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נו, זה מתחיל להיות גמור. 4 דקות לסיום הרבע השלישי, הספרדים פתחו מבערים וזה כבר 17 הפרש.

15. shlomydavid מנהלים

* המשחק יועבר בשידור ישיר גם בערוץ 1.