טורניר הכדורגל האולימפי - זהב שני רצוף לארגנטינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏5/8/08.

1. תומר22 Member

ההגנה של ארגנטינה כל כך מבוהלת. לפארחה וסבאלטה יהיו סיוטים ממה שז'רביניו עשה להם בחצי הראשון. שחקן נפלא, אבל מי שראה קצת ליגה צרפתית בשנה שעברה (או סתם נכנס לדיון הצרפתי שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) היה יודע במי מדובר.

בישול גדול של ריקלמה בשער של מסי שנדמה לי שהיה בנבדל קטן, אבל חייבים להגיד שארגנטינה ממש לא מרשימה ונראה שיש פקק באמצע עם השיטה הזו של בטיסטה, בעיקר בהתקפות בהן המגינים לא תומכים.

2. Dimitar Berbatov Member

ריקלמה גאון. גם אם הוא לא ישחק שנה, את הפסים שלו על 20-30 מטר, את המסירות בין 3 ולפעמים 4 השחקנים הוא תמיד יתן ובחיים לא ישכח.
    ההגנה של ארגנטינה בינונית מאוד. קאלו וז'רביניו לא ממש מתקשים להגיע למצבים קורצים. אם זה ימשך ככה, השיוויון יגיע. אגב, הצלילה של קאלו - גועל נפש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/08
  3. cazzo Il Capocuoco

ריקלמה מבשל למסי, אבל מחוץ למגרש הם בברוגז? איזה מזל...

4. JR-Riquelme Member

משחק חלש מאוד.
    הגנה נוראית, חוף השנהב עשו ממנה צחוק ורק בגלל נאיביות הם לא שמו 3 שערים. מאיפה הביאו את פארחה?

החוד גם לא עבד. אגוארו ולאבצי במשחקים גרועים ביותר, כלום לא הלך להם, היו צריכים לצאת מוקדם יותר. דה מריה באמת הביא שינוי, בניגוד ללאבצי הוא הביא יכולת נהדרת בשמאל שפתחה קצת את ההגנה של חוף השנהב.
    בקשר לריקלמה - משחק חלש בכללי, אבל כמו שברוכיאן אמר, לא תצליחו לקחת לו את המסירות הגאוניות האלה. רגע אחד של הברקות ממסי וריקלמה עושה את ההבדל.

5. REAL MADRID Member

לא ראיתי את המשחק, איך היה גאגו?

6. JR-Riquelme Member

גאגו היה במשחק מאוד בינוני. לא תמך בהתקפה בכלל, בהגנה עשה כמה שטויות... לא חושב שאפשר להצביע על שחקן ארגנטינאי ששיחק את כל המשחק והיה טוב. גם מסי היה די חלש חוץ מההברקות.

7. David Seaman Member

חבל על חוף השנהב, הגיע להם לצאת עם יותר מהמשחק הזה. ארגנטינה בכלל לא הרשימו, וניצחו בגלל שתי הברקות של ריקלמה. אני במקום המאמן של ארגנטינה לא שמח יותר מדי אחרי הניצחון הזה.

8. Maayan#19 Member

החילוף שעשה בטיסטה היה טוב ועזר לקבוצה.
    חבל שזה לא היה הסגל ההתחלתי..

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/08
  9. xavi6 Member

הנה, ריקלמה גם פה מככב. מי הביא את פראחה? הוא היה הדבר היחיד הטוב בהגנה של ארגנטינה. השחקנים היחידים שאני לוקח מהמשחק זה את פראחה הזה ואת זה מריה שהוסיף מהירות להתקפה.

בקשר לריקלמה-אתה כמובן מוסיף שהוא גאון ואי אפשר לקחת ממנו את הגאונות הזאת. בחייך, הוא כל המשחק הזכיר לי את צ'אבי, רק שהוא מסר אחורה כל הזמן ופעמיים נתן כדורים קדימה. אני לא מבין מה מס' 10 עושה לו על הגב ולמה הוא בכלל בהרכב של הנבחרת, דיי נשבר לראות את ארגנטינה משעממת את המתים, ועל השיעמומום כמובן מנצח ריקלמה. יגיע עד לגמר ויפסיד, למה? כי ארגנטינה משחקת לרגליים שלו, הוא משחק לרגליים של הבלמים, ומשם הדרך לעוד הפסד בגמר לברזיל די בטוחה. המשחק הכי משעמם של השנה, ואני בטוח שלא יהיו יותר משעממים מהמשחק הזה.

10. cazzo Il Capocuoco

אני דווקא הייתי מאוד שמח, ניצחון על חוף השנהב זה לא צחוק. ומפה ארגנטינה לא תזלזל באף אחד, מה שאיטליה כן עשתה בניגוד.

11. xavi6 Member

אני חושב שאפילו אני הייתי מזלזל בהונדורס או איך של קוראים להם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. cazzo Il Capocuoco

הפעם אי אפשר לזלזל בקוראה הדרומית יום ראשון, הם יבואו באלפים והמשחק הפעם לא יהיה עם קהל נייטרלי.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מתחיל להזכיר לי את הטורניר הבינלאומי האחרון שהתנהל על אדמת אסיה, גביע העולם בקוריאה ויפן. אומנם כולם זוכרים משם את השיפוט במשחקים של ד.קוריאה, ובצדק, אבל גם את ברזיל השופטים הרימו בכל משחק. במיוחד זכור לי השיפוט השעורוריתי מול טוריקה.

14. JR-Riquelme Member

פארחה נראה כמו הביצים שלי, ריקלמה נתן משחק גרוע כמו שכתבתי אבל הוכיח כמו תמיד שהוא גאון.

אתה יכול להגיד לי מה הבעיה איתך? ולמה אתה בכוח מתנסה להתנגח על כל דבר קטן?

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/08
  15. xavi6 Member

מה זה משנה איך הוא נראה? הוא נתן משחק טוב מאוד היום, אתה פשוט עיוור. אתה רואה מה שאתה רוצה לראות ומציין רק את מה שאתה רוצה שיהיה מצוין. ריקלמה היה חלש ביותר על המגרש אם לא הכי חלש, אבל אתה כמובן תהלל אותו עד מחר. אין לי שום דבר אישי נגדך וקבל את היתנצלותי אם אתה נעלב מדברי, אבל יש לי משהו עם חוסר אוביקטיביות או לחילופין עיוורון מוחלט. מי שלא ראה את המשחק באמת יאמין שהבלם פראחה היה גרוע, כאשר הוא היה הדבר היחיד שאיכשהו עצר את ההתקפות של חוף השנהב.