טורניר הכדורגל האולימפי - זהב שני רצוף לארגנטינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏5/8/08.

1. King Kenny Member

טעות נוראית של השוער הניגרי בגול של הארגנטינאים, הוא לא היה צריך לצאת בכלל, ואם לצאת אז לפחות שייצא כמה שניות מוקדם יותר ולא ירוץ בלי שום סיבה לקו ה-16.

2. cazzo Il Capocuoco

טוב הנקמה הארגנטינאית מ96 קוימה, אך מתי ארגנטינה תסתער על ההגמוניה בדרום אמריקה ובעולם ותפסיק לחשוב על אולימפיאדות? מתי הקופה אמריקה אצלכם?

3. תומר22 Member

ראיתי את המשחק ככה בחצי עין (מה לעשות, זה היה מוקדם מדי) ולא ממש התלהבתי מהרמה, אבל בסה"כ התוצאה הסופית של כל הטורניר הזה מוצדקת. ארגנטינה יותר טובה מכל השאר ולניגריה, למרות ההגרלה הדי נוחה בדרך לגמר, מגיעה מדליית הכסף בזכות ההופעה המאוחדת והקבוצתית שלהם, דבר שלא קרה אצלם יותר מדי פעמים בשנים האחרונות. כישרון תמיד היה שם בשפע (אם כי הנבחרת הזו פחות טובה מזו של 96'), אולי עכשיו יפסקו הבעיות בין השחקנים להתאחדות ויבינו שרק אידיליה תביא הישגים.

חבייר מסצ'ראנו הוא פשוט אגדה בהתהוות. ואני לא מדבר רק על היכולת הנהדרת על המגרש. מסצ'ה זכה בזהב שני וניצח משחק 12 ברציפות בטורניר האולימפי, וזה קרה במשחק ה-100 שלו בנבחרות (צעירות ובוגרת). בטורניר הזה הוא גם הראה מנהיגות, ולדעתי לא ירחק היום בו סרט הקפטן של ארגנטינה יגיע אליו.

http://espndeportes-assets.espn.go.com/2003/photos2008/0823/g_plantelarg_412x232.Xxx

4. דנידין Member

נהנתי מניגריה לאורך כל הטורניר. בעיקר אובסי הנפלא מהופנהיים לכד את עייני, איזה שחקן!

5. JR-Riquelme Member

אולימפיאדה די קלה... אומנם היה את ברזיל שארגנטינה עמדה במבחן הזה בצורה מעולה, אבל בסה"כ התחרות לא הייתה גדולה באולימפיאדה ולאף נבחרת לא היה את הסגל של ארגנטינה.
    ההגנה על הפנים, פארחה כל כך חלש, מונסון בהגנה דווקא לא רע אבל בהתקפה הוא כמעט ולא תומך, כל כדור הוא מחזיר פס לשחקן שלידו, אבל מבחינתי כבר עכשיו הוא לא נופל מהיינצה והוא צריך להיות בנבחרת הבוגרת. אני מאמין שגאראי יגלה יכולת טובה מאוד כשהוא ישחק בנבחרת הבוגרת ליד בלם כמו דמיקליס.

הגול של די מריה היה מדהים, מהכדור של מסי עד להקשתה הגאונית מעל השוער

6. Maayan#19 Member

vamos argentina

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני קצת חולק עלייך , הסגירה שלו בהגנה איומה לדעתי.
    שבאים אליו באחד על אחד הוא טוב הרבה בזכות היכולות הפיזיות שלו אבל אם תסתכל טוב תראה כמה פעמים הוא מאבד שחקן בסגירה גרועה או מאחורי הגב שלו , באחד מהמקרים האלו בסוף המשחק מול הולנד כמעט עפנו ורק במזל דרנטה החמיץ...

ויותר חשוב מזה , להוציא את מסצ'ראנו שהוא עילוי ולכן בזמנו שיחק בנבחרת לפני ההרכב של ריבר , נראה לך הגיוני ששחקן שאין לו מקום בהרכב של בוקה יפתח בנבחרת???
    בטורניר האחרון הוא שיחק רק בגלל פציעות והרחקות.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    סרט או לא סרט הוא המנהיג האמיתי , בנוסף אם אני לא טועה הוא הארגנטינאי הראשון בהיסטוריה עם 2 מדליות זהב אולימפיות

8. JR-Riquelme Member

האמת ששכחתי את קלמנטה רודריגז שיותר טוב ממונסון ולדעתי עדיף על היינצה. אבל משום מה הוא לא בנבחרת.
    עם הבעיות שיש לארגנטינה בעמדת המגן השמאלי, אני לא חושב שזה כל כך מוזר שמונסון יהיה בנבחרת.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אכן עמדה בעייתית שלנו , מבחר מאוד אפור (פינולה וארקו לדוגמא) , אך עדיין מונסון כנראה לא יזומן עד שלא יתפוס מקום בהרכב בבוקה או באירופה.
    בסגל הארגנטינאי שפורסם היום למשחקי המוקדמות הקרובים אין אף מגן שמאלי טבעי מה שאומר שהיינצה ימשיך לשחק באגף (למרות שצפויים 3-4 זימונים נוספים מהליגה המקומית) וסאנטי יוסט לשם במקרה של פציעה או משהו. .

קלמנטה שכנראה אתה זוכר לו חסד נעורים מבוקה ינסה להוכיח שיש לו מקום בנבחרת בשורות סאן לורנסו בא סיכם לטורניר הקרוב , גם ה קשה לי להאמין שהוא יקבל הזדמנות בקרוב (יותר מדי אכזבות).

10. JR-Riquelme Member

הוא המגן היחיד שיש לארגנטינה שגם אפקטיבי בהתקפה, נמאס כבר לראות מגנים שלא יכולים לתמוך בהתקפה, היינצה עומד כמו ניצב בהגנה ונזכר לעלות פעם אחת אחרי חצי שעה של משחק ומונסון אומנם עולה למעלה אבל הוא לא עושה עם זה כלום כי הוא לא מעיז לעשות כלום.
    אם לא קלמנטה(שאני דווקא לא ממש יודע באיזה כושר הוא נמצא כרגע כי לא ראיתי אותו לא מעט זמן)עכשיו הייתי שם את זאנטי בשמאל ואיברה בימין... אבל גם זה לא רעיון כל כך טוב כי קשה לי להאמין שאיברה יחזיק עד המונדיאל ב2010...