טורניר הכדורגל (גברים)

הנושא בפורום 'אולימפיאדת לונדון 2012' פורסם ע"י Franco, ‏24/7/12.

1. riquelme1 Member

לא להאמין, שתי פנדלים ברורים לספרד והשופט פשוט מתעלם, הפנדל על רודריגו הוא גם פנדל וגם אדום.

מזכיר מאוד את המונדיאל המכור ב2002.

כמה נאיביות בנבחרת הזאת, שוב סופגת גול מטופש וכל המשחק רודפת אחרי היריבה. וכמה אפשר להחמיץ, כדורים בקורות, מול שוער לבד ושום דבר לא נכנס.

ספרד הולכת הביתה כבר בשלב הבתים.

כשלון גדול של לוייס מייה, אומנם היום עלה בהרכב יותר נורמאלי, אבל עדיין אנדר שוב בספסל, שוב מאטה האפס פותח בשליישית קישור ולא בהתקפה, הבחירה של הסגל שלו ששחקנים כמו בנייאט יושבים וכו' וכו'.

מאטה שהגיע כ''כוכב'' של הנבחרת והיה אמור להנהיג אותה כרגיל במאנ-טיים היה אפס מאופס, פשוט לא סובל את האוברייטד הזה, איסקו עם כל הכשרון עם קבלת החלטות נוראית וממש לא מלוטש, עם כל הכשרון הוא לא ישפר את קבלת ההחלטות, את האפקטיביות שלו הוא לא שווה כלום.

גם אדריאן אכזבה גדולה אחרי העונה הדי מוצלחת באתלטיקו, אני עדין בדעה שהבן אדם לא סקורר, ולבנות עליו כחלוץ יחיד זה מתכון לכשלון, באתלטיקו יש את פאלקאו שמחפה על זה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. shlomydavid מנהלים

4. 亚历山大帕托 Member

מוראד, איך היה פאטו אתמול? לא מצאתי היילייטס מורחבים כדי לראות משהו מעבר לשער.

והכי חשוב - האם הוא ימשיך בהרכב?

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כולה הונדוראס, היו חייבים לפרק אותה גם בלי הפנדלים.
    הרעיון להביא שלושה שחקנים מהבוגרת מתברר כשגוי. השלושה פשוט לא יכלו להיות בכושר.

6. Muurad Member

היו לו כמה תנועות טובות ברחבה כדי להגיע לכדורי ראש במחצית הראשונה, שאחד מהם הוא כבש - אבל סה"כ כמעט ולא השפיע על המשחק אם לומר את האמת, כמו דמיאאו במשחק שעבר.

כמו שדיברנו לפני כמה ימים באמת שאף אחד ממנו או דמיאאו מראה שבגלל היכולת על המגרש הוא ראוי לפתוח, מאנו אמר שהשינוי נעשה כי למשחק הספציפי הזה פאטו התאים ולכן פתח כי הוא עובד טוב יותר עם הכדור והוא ידע שבלארוס תתגונן בחצי שלה - המצב בניהם כרגע לדעתי הוא סוג של TOSS UP, מי שיהיה יותר חד וירשים באימונים\יתאים בתכונות שלו ליריבה, יפתח - אני עדיין חושב שבמשחקים החשובים היותר שיגיעו דמיאאו צריך לפתוח בגלל שהוא מתאים יותר טקטית כחלוץ מטרה ובגלל התרומה שלו להגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/12
  7. shlomydavid מנהלים

משחקי יום רביעי - המחזור האחרון בשלב הבתים:

16:30: ברזיל - ניו זילנד
    16:30: מצרים - בלארוס
    19:00: יפן - הונדורס
    19:00: ספרד - מרוקו
    19:00: מקסיקו - שוויץ
    19:00: קוריאה הדרומית - גאבון
    21:45: סנגל - איחוד האמירויות
    21:45: בריטניה - אורוגוואי

* באתר הזה יהיה ניתן לצפות בחלק המשחקים.

** יש ללכת ימינה עם החיצים בשורה הראשונה עד הענף הרלוונטי וללחוץ עליו.

צפייה מהנה !

8. oranfu Member

האתר הזה עובד למישהו?
    זה טוען וטוען אבל הוידאו לא עולה.

9. skyday20 Member

תעבור ל
    http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2011/08/ie_logo.Xxx

10. oranfu Member

תודה!

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בריטניה ברבע הגמר! האמת, אחרי משחק האימון (משחק...השפלת האימון) מול ברזיל לא האמנתי שזה אפשרי, חשבתי שנראה תצוגה עלובה כמו ביורו עד גיל 21 לפני שנה, אבל לפחות הבושה הזאת נחסכה. אמנם ספרד ואורוגוואי עפו, אבל עדיין מוקדם לדבר על מדליה, ברבע הגמר יש את דרום קוריאה בקרדיף וזה אמור להיות מאוד קשה.

12. skyday20 Member

הם נכשלו לנצח היום את הנבחרת הדיי חלשה של Gabon.
    הם לא כל כך חזקים.

עם היכולת הזאת, אפשר להתקדם שלב נוסף לפחות.

אין אפשרות להפוך את הנבחרת הזאת לרשמית בהמשך, אולי הפורמט הזה יהיה יותר מוצלח... ; :aaa12:

13. Muurad Member

מדהים שספרד ואורוגוואי עפו כבר בבתים. מדהים ומאכזב.

לפחות מצרים החביבים וסאלאח נותנים עבודה אחרי המחצית הראשונה האיומה מול ברזיל.. מאז שסאלאח נכנס אחרי אותה מחצית הוא לא זז מההרכב וממצב את עצמו כשחקן המשמעותי של המצרים בהתקפה כמו שהיה במונדיאליטו.. אני מחזיק להם אצבעות ברבע מול היפנים, מקווה שיפתיעו ויחטפו גם מדליה.

מוסא קונאטה עם עוד שער היום סוגר 4 שערים ב-3 משחקים עד עכשיו, פשוט כל הכבוד לילד. עושה לעצמו שם של ממש כשהוא סוחב את סנגל למפגש מול מקסיקו ברבע הגמר.

את ברזיל לא יצא לי לראות, אולי אני אוריד את המשחק אח"כ או משהו.. סה"כ טיול שלא צריך לקחת ממנו הרבה - חוץ מלדעתי זה שדאנילו צריך לפתוח במקום רומולו שאת זה אני טוען מתחילת הטורניר.

החדשות המעצבנות הן שגאנסו שהיה אמור לפתוח היום נפצע פעם נוספת, ויש סיכוי שינופה בגלל הפציעה מהנבחרת ובמקומו יגיע ז'וליאנו.
    פשוט שובר את הלב. אין משהו אחר לתאר את הדרך שהקריירה שלו עשתה שלא באשמתו מהעונה האדירה שלו ב-2010.. היה בדרך הבטוחה להיות אחד הקשרים הטובים בעולם, והגוף והרגליים שלו פשוט מונעים והאמת שעכשיו אני יכול להגיד בוודאות שמנעו ממנו להגיע לגבהים שהוא היה צריך להיות בהם. אפילו לא אכפת לי עניין הכסף שסאנטוס יכלו להרוויח אם אכן היה נשאר בריא מאז.. פשוט פיספוס של כל אוהד כדורגל לדעתי לא לראות את הילד הזה מממש את הפוטנציאל שלו.
    ממש שובר את הלב =\ הפציעה הזו לא נראת כמו משהו רציני שישבית אותו לתקופה, אבל צריך להכיר במציאות שהילד פשוט לא יכול לעבור חודשיים-שלוש בלי להפצע.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/12
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונאטה מדהים, עוד אחד בנגיחה. אם הוא כובש גם ברבע, המחיר ההתחלתי יקפוץ ל-2.5 מיליון לטעמי. כרגע זה נמצא ב-1.5 מיליון אני חושב.

15. shlomydavid מנהלים