טופ & פלופ , בונדסליגה 2006/07

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏23/5/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, חמוד,
    א. אתה אולי היית בישיבות ההנהלה של באיירן או שאתה קורא מחשבות, אבל אני לא. לכן אני מתייחס לציטוטים של מאגאת מהעיתון ועד שלא תראה לי אחרת (וניחושים שלך זה לא מספיק) אין לי, אלא להאמין לעיתון.

ב. אני מאחל לכל אוהד שתהיה לו הנהלה עם אולי האנס ורומינגה. רק תסתכל על כמות ההצלחות שהם הביאו (ליגת אלופות, גמר ליגת אלופות, גביע אופ"א, תספור לבד את מספר האליפויות והגביעים ותציץ גם בחשבון הבנק של הקבוצה). ואני חייב להזכיר, שוב, כאן זה לא מכבי תל אביב בכדורסל, כאן אי אפשר לקחת אליפות כל שנה.

ג.תסתכל על ההרכב של באיירן ב 4 המשחקים המכריעים של העונה (מילאן (בגומלין), שטוטגרט, המבורג וגלדבאך), מככבים שם לל, לוסיו, קרימי, אוטל (שבעתיד יהיה אחד השחקנים הכי טובים בגרמניה אבל העונה הוא עוד לא יכול לסחוב קבוצה על הגב), פיזארו, וגם סנטה קרוז וגרליץ (ולא מרצון, אלא מפציעות ומאי נכונותו של מר מאגאת להביא שחקן/נים בחורף). אתה עדיין סבור שבשטוטגרט שיחקו שחקנים פחות טובים? הגיע הזמן שתבין ששחקן הוא טוב גם אם עדיין אין לו שם ושחקן יכול להיות גרוע גם אם יש לו שם (לוסיו, סנטה קרוז, פיזארו).

יוני, את הסיכום שלי אתן בהמשך. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלה הנבחרים שלי.

הטופ: שחקן העונה (אם כי אחרי מה שעשה היום זה קצת מקלקל) הוא עדיין קקאו. לטעמי, אי אפשר לבחור שחקן אחד בולט בשטוטגרט כי זו קבוצה אחת ולא אוסף שחקנים. אבל, אחרי שירדתי על היכולת שלו בעונה שעברה הוא הראה שהוא יודע מה המקום שלו ויודע לעשות את מה שמצפים ממנו. כשגומז היה בריא הוא ידע להיות החלוץ השני וכשגומז נפצע הוא ידע לקחת את ההתקפה על הגב שלו עם שערים ובישולים סופר חשובים.

מאמן העונה: ארמין פה ומירקו סלומקה שידע להתמודד עם הרבה אגו (רוסט, אסמואה ולינקולן) אם כי יתכן ובסוף העונה הוא קצת נכנע ללחצים. כמו כן הצטיינו האנס מאייר (שגם אם לא מבינים מה הוא אומר בראיונות, עדיין ברור שזה מצחיק - איזה איש), פטריק סנדר ודיטר הקינג.

הפתעות: שטוטגרט כמובן, אבל גם קוטבוס שעם התקציב והשחקנים שהיו לה עשתה עבודה נהדרת וסיימה במקום גבוה (יחסית) וגם מנואל נוייר (מי הכיר אותו לפני שנה?). עוד הפתעות נעימות היו סרג'יו ראדו וולאד מונטאנו מקוטבוס. נדמה לי שאין עוד שניים עם תרומה כזו לקבוצה כלשהי.

תגלית: כמעט כל הצעירים של שטוטגרט, אנדראס וולף וחבייר פינולה (שניהם מנירנברג), כמובן מנואל נוייר.

הפלופ: תומאס דול (בענק). לא מספיק שהוא כמעט הוריד את המבורג (ואחרי זה את דורטמונד) הוא גם לא הבין ולא רצה ללכת (מהמבורג). מזל שזרקו אותו בסוף. טוני דה סילבה ששטוטגרט החתימה כמושיע וכמי שינהיג את הקבוצה ולבסוף הסתבר שהוא בכלל לא ברמה הזו. מיכאל באלאק. הביאו אותו לצ'לסי כדי לקחת ליגת אלופות ויצאו בסוף גם בלי אליפות. אבל מעבר לכל הוא שוב הוכיח שבמשחקים החשובים הוא איננו. עוד פעם פציעה/הרחקה מהמשחקים החשובים והשלבים המכריעים.

האכזבה: דורטמנוד. ציפיתי ממנה להרבה יותר. יש לה שחקנים הרבה יותר טובים ממה שזה נראה. ההנהלה של לברקוזן שעדיין לא הבינה שצריך להיפטר מסקיבה.

השחקנים המאכזבים: בעיקר לאם (כמה שערי נגיחה קיבלנו מהצד שלו), סניול ופולדי.

אם שכחתי מישהו (לטובה או לרעה) איתו הסליחה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קודם כל אני שמח שסיכמת ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אבל לגבי האכזבה,אני חושב שדורטמונד באמת לא עמדה בציפיות של כולם.לא עונה טובה ועונה מאוד מוזרה.
    כמובן שיש שחקנים טובים מאוד אבל אין מנהיג על המגרש,זה חסר עד מאוד.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

-------------נוייר--------------
    מאנין-----וולף----מיירה----פריץ
    -----------פרינגס-------------
    היצלסברגר---דייגו------הילברט
    --------גקאס----פריי---------

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/07