טוטנהאם 2008/2009- גם רובי קין חוזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏5/7/08.

1. avdz7 Member

ואם כבר חלוץ, על תקן מה בא ג'יובאני דוס סאנטוס?

2. spurs229 Member

כנראה כקשר שמשחק מאחורי החלוצים או אולי אפילו כחלוץ נוסף.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוודאי שיש פוטנציאל, כל עיוור יכול לראות, פשוט לא כקשר גרזן.

4. h2z Member

טומי מאוד מזכיר את קאריק בעונה הראשונה שלו - היו לו מסירות פלס אבל לא גלש לכדורים וראיית משחק טובה מאוד. לדעתי הוא גם יכול להתעלות על קאריק אם רק יקבל קצת יותר בטחון עצמי. אמנם הוא איטי (שוב קאריק גם איטי) אבל אם יש לו מספיק חופש במרכז השדה הוא יכול להיות שחקן בעל ערך רב. מקווה שראמוס ידע לגרום לו לממש את הפוטנציאל שבו.

5. wieitan Member

גיא, כנראה שלא הסברתי את עצמי. השאלה שלי:
    האם יש מצב לעלות עם מודריץ וטומי כשני קשרים אחורים ללא קשר גרזן במרכז השדה ?

לגבי רכש:
    - בהנחה שרובו (שלום ולא להתראות) ימכר, הקבוצה חייבת בדחיפות שוער שני ברמה סבירה.
    - בלם מחליף איכותי עדין לא קנינו. האם כגיבוי שני, גאטנר יכול לשחק בלם, כפי ששיחק בנבחרת ?

6. spurs229 Member

גיא בכל הדיון הזה (כל העמוד וחצי!!) אף אחד לא אמר שביג טום יהיה גרזן במרכז השדה, ולא נראה לי שמישהו חושב שהוא יהיה. כן נאמר שאם ישתפר בכמה אספקטים (ביניהם הקשיחות), הוא יהיה קשר מרכזי מצויין.

wieitan, בהחלט. קודם כל מודריץ' מצויין גם בהגנה. שנית, אם כל שחקני ההגנה שלנו כשירים, חוליית ההגנה שלנו תהיה אחת הטובות בליגה כך ששאר השחקנים ידעו שיש להם על מי לסמוך ויתקפו בחופשיות. לגבי ביג טום: ייתכן שבתחילת העונה ג'ינאס או זוקורה ייפתחו במרכז השדה אבל האדלסטון יקבל את ההזדמנות שלו. אני מניח שההזדמנות תבוא כבר בפרי-סיזן ככה שאם ייקח אותה בשתי ידיים הוא עשוי אפילו לפתוח לצד מודריץ' מתחילת העונה. אני תמיד הערכתי אותו ואני אשמח שזה יקרה. למרות זאת, נראה לי שהוא יישתלב רק במהלך העונה ולא בתחילתה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/08
  7. SeRgInHo Member

רציתי לשאול אותכם, מה קרה לדוסון? אני זוכר אותו עד לפני שנתיים בלם עם פוטנציאל גדול מאד. ומאז... כלום, איבד את הביטחון לגמרי. הוא בכלל נמצא בתוכניות של ראמוס?
    בכל מקרה, טוטנהאם צריכה עוד לקנו בלם ברמה הכי גבוהה. אסור לסמוך על רגלי החרסינה של לדלי.

8. King Kenny Member

THE LANE, כל קבוצה שמשחקתת 4-5-1 יכולה לשחק גם 4-3-3 ולהפך.

9. h2z Member

דוסון עדיין נמצא שם אבל לבדו הוא פשוט לא טוב - שים אותו ליד לדלי או וודי ובנוסף למשחק ההקרבה שלו ויש לך בלם ממוצע פלוס.

10. wieitan Member

האם בכך הסתימה סאגת רובי קין ? לא נראה לי שהאדומים יכולים לעמוד בתג מחיר של 20 מיליון ליש"ט, עבור רובי.

11. Strawberry Fields Member

מה ההבדל?
    אז במקום לתת לכם את קראוץ' ניתן לכם את הכסף שקיבלנו על קראוץ' (+ עוד כסף).

12. wieitan Member

לדעתי, אין לכם יותר מידי מזומנים. לא בטוח שהכסף ממכירת קראוץ ילך חזרה לרכישת שחקנים.
    אני די ספקן באם תהיו מוכנים להוציא 20 מליון פאונד עבור רובי קין. זה בהחלט תג מחיר גבוה!!

עד כה הנהלת טוטנהאם התנהלה כקבוצה המחפשת להתחזק ולא כקבוצה המנסה למכור את נכסיה למרבה במחיר.
    אני רק יכול לקוות שההתנהלות הזאת תמשך, ואפילו נצליח להשאיר אצלנו את הקוסם הבולגרי, לפחות לעוד עונה.

13. Strawberry Fields Member

לא טענתי שיש לנו 20 מיליון עבור רובי אלא סה"כ הראתי לך שאין הבדל בין המצב לפני מכירת קראוץ' לפומפי לאחריה ולכן אין לזה השפעה על "סאגת רובי קין".
    אני גם לא חושב שנוציא 20 על קין אבל מי יודע, אולי בטעות ההנהלה שלכם תתגמש.

14. KirkH Member

לא יודע אם קין יגיע בסוף לסקאוזרלנד או לא - מה שבטוח שהמכירה של הסולם, אם יש לה קשר כלשהו לקין, אמורה לחזק את השמועות על הגעה של חלוצים לאנפילד כי אין מצב שזו תהיה מצבת החלוצים של ליברפול בעונה הבאה. רכש בטוח יגיע.

15. George Best Member

בטח בניטז יביא את סרגיי רברוב...