טוטנהאם 2008/2009- גם רובי קין חוזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏5/7/08.

1. קינג לדלי Member

אין סרט כזה שמודריץ' ישחק באגף.
    אם נשים אותו שם אז נאבד את כל חכמת המשחק והאחריות שלו מהאמצע.
    ראמוס ישחק איתו באמצע ואני חותם על זה.

לגבי הדיון,כבר כמה שנים שהוא אחד הדיונים הכי קריאים ואני מאוד שמח שאנשים מוצאים בו עניין ונהנים ממנו.
    נשתדל להמשיך לדבר ולהתווכח כדורגל ולתבל בבורקס טרי עם משחה של שערות...

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסתכל על הסגל של הספרס ולמרות שיש בו כמה חורים אני לצערי הרב חוזה להם עונה מוצלחת מאוד. עם כל כך הרבה כשרון ועם המשכיות תחת חואנדה ראמוס טוטנהאם חייבת לשאוף למינימום מקום חמישי, אליפות ה"פרמיירליג השנייה" אם תרצו, כשלדעתי היא אפילו יכולה לדגדג את ארסנל ובעיקר את ליברפול בקרב על המקום הרביעי. בעונה שעברה היו כאלה דיבורים מכיוון הספרס וראינו איך כל זה נגמר, אבל לדעתי עם כזה סגל הדיבורים האלה מתבקשים ובלתי-נמנעים. מי ייתן וגם השנה זה ייגמר בדיבורים ותו לא.

3. Mr.Eko Member

העמדה המקורית של דוס סאנטוס היא בכלל כפליימייקר,זה יהיה בזבוז להציב אותו באגף או בחוד....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/08
  4. wieitan Member

קראתי באחד האתרים, פרשנות של אוהד שטען שראמוס בונה על ביג טום כקשר אחורי לצידו של מודריץ, האם נשמע לכם ריאלי ?
    אתה לא לבד, הוא מאתגר את כולנו!

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בליגה האנגלית אין מקום במערך לפליימייקרים. קשר מרכז מגרש בפרמיירליג חייב להיות סוס עבודה שגם לא יתבייש לרדת לגליץ' וללכלך את המכנסיים בבוץ של גודיסון פארק. לשים את דוס-סנטוס ליד החלוץ, אולי קצת מאחוריו, ועם חופש פעולה זה הדבר הכי קרוב לפליימייקר שיכול להיות.

6. spurs Member

האפשרויות כרגע כפי שאני רואה אותם:

יהלום-קשר התקפי מודריץ קשר אחורי האדד או זוקורה
    צמד של 50 50-מודריץ+גינאס\האדד במרכז
    יהלום שדוס סאנטוס משחק קשר התקפי מאחורי חלוץ והאדד או זוקורה קשרים אחוריים
    קישור סופר התקפי עם דוס סנטוס מאחורי חלוץ ומודריץ לא הרחק מאחור

7. TheLane Member

מה שיפה בסגל שלנו כרגע הוא שאנחנו מאד, מאד, מאד גמישים ומסוגלים לשחק בשלל מערכים שונים. אנחנו צריכים עוד קשר הגנתי (אחד לפחות), אבל כבר עכשיו אני רואה אפשרות ל 3-5-2, 4-4-2, 4-4-1-1 , 4-3-3 או 4-5-1 כשאנחנו יכולים לשנות מערכים כמעט מידית או עם חילוף אחד. אני חושב שזה חלק מהתיכנון של ראמוס, יהיה מאד קשה ליריבות לצפות איך נשחק ולנו מאד קל להתאים את עצמנו במצבים שונים. עם שחקנים ורסטילים ואיכותיים כל כך בקישור כמו מודריץ' ודוס סאנטוס אני חושב שחואנדה יתאים את המערך ליריבות השונות וידע לנצל את החולשות שלהן. הוא הגאון הטקטי, אחרי הכל.

לפי דעתי בנטלי, קשר הגנתי ובלם מחליף יגיעו ובזה נסגור את הרכש לקיץ זה. אני בטוח שנסיים את החלון קבוצה חזקה יותר מאיך שהתחלנו אותו.

8. Stretford Ender Member

אל תשכח חלוץ אם ברבאטוב אכן עוזב.

9. TheLane Member

אני חושב שהסיכויים הם 50-50 כרגע לזה, בלי לנחס.

הלוואי שישאר.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה נהדרת נבנית לאט לאט בטוטנהאם . גם מודריץ' וגם גומז לדעתי הולכים לשדרג את הספרס הרבה , כל אחד בדרכו שלו . בקשר לדוס סנטוס אני באמת לא יודע . שחקן עם טונות של כשרון , אבל עד עכשיו הוא לא פרץ לגמרי . מעניין יהיה לראות אם הוא יצליח להשתלב בליגה האנגלית .

והאמת , שתמיד הייתה לי חיבה קטנה לטוטנהאם , קבוצה התקפית שכיף לראות . שיהיה לכם בהצלחה העונה (כל עוד זה לא על חשבוננו , כמובן ).

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/08
  11. spurs229 Member

יול אכן היה שבלוני מאוד, אבל הרבה מאוד פעמים סיימנו משחקים דווקא ב 4-3-3 ולא 4-4-2. אצל ראמוס הסיפור שונה לגמרי, אין סוף אופציות לשינוי שתמיד מפתיעות את הקבוצה היריבה; לפי מה שהיה בעונה הקודמת, לעיתים זה הפתיע גם את עצמנו. אצל חואנדה ראמוס השחקנים צריכים להיות קודם כל חכמים, סוס עבודה טיפש פשוט לא יסתדר איתו. לכן אני לא רואה אותו מביא גרזן למרכז השדה אלא בונה על צמד הבלמים המצויין (תגידו מה שתגידו, אם וודי וקינג ירוצו כמה חודשים ביחד הם עשויים להפוך לצמד הטוב בממלכה- אתם יכולים להגיד שאני סובייקטיבי, כנראה שאני לא איעלב) ועל עזרה ממודריץ' שגם עושה הגנה טוב למרות החיסרון הפיזי.
    אני ממש לא מתכוון להתחיל לבנות פה מערכים מכמה סיבות: א) עוד ממש לא ברור איזה שחקנים יהיו בספרס ב-1.9. ב) לא נראה לי שיהיה מערך קבוע שבו נשחק, גם ההרכב כנראה ישתנה ממשחק למשחק. אני צופה שנראה גרסא מפוכחת מאוד וריאלית הרבה יותר של הרוטציה של בניטס. כמובן לא הרכב שמשתנה כל המשחק במשך 99 משחקים, אבל בדרך כלל שינוי או שניים אחרי משחקים חלשים, ואל תטעו, יהיו הרבה מאוד כאלה.

Stretford Ender, כמו שחשבתי (ולא רק אני) כבר בסיום העונה, לדעתי ברבה יישאר. התנאי העיקרי לכך הוא שרונאלדו יישאר ביונייטד כדי שלא יהיה להם עודף מזומנים, בינתיים זה לא נראה כאילו שהוא עובר.

wieitan, ריאלי ביותר. כפי שכבר כתבתי, לא נראה לי שראמוס יביא קשר דפנסיבי חדש. ביג טום שחקן עם הרבה כישרון וראיית משחק נפלאה. קצת יותר קשיחות ופחות איבודים והוא הופך לקשר מצויין. לא לשווא הוא הוחתם כבר עכשיו על חוזה חדש, חוזה בטיימינג כזה (פתיחת ההכנות לעונה) זה גם הצהרת כוונות.

התקוות שלי כרגע:
    שוער- אשמח מאוד לראות את רובו נלחם על מקום בהרכב. בכל מקרה בשנה הבאה, גם אם לא ישחק העונה נוכל למכור אותו באותו מחיר במקרה הרע, או להרוויח אותו מחדש כשוער טוב במקרה טוב. אל תשכחו שברוב העונה לא היה בכלל מאמן שוערים לספרס, צריך לתת צ'אנס למאמן החדש להציל את רובו. זה אפשרי.
    הגנה- יותר תפילה מתקווה, רק שקינג יהיה בריא. אם זה יקרה, הכל יהיה בסדר.
    קישור- שבנטלי יגיע, זוקורה יכול מצידי לעזוב, טערבט חייב ללכת להשאלה.
    התקפה- ששלושת החלוצים ישארו, לפקהארט מגיע להיות חלוץ רביעי ואני מקווה שיצליח.
    נאחס- בגזרת הנאחס שרודף את הספרס יש לא מעט תעדים שניתן לנקוט. הראשון הוא לשנות את השם של הדיון הזה, עוד לא יצאנו לשום דרך חדשה.

וזהו, שתהיה עונה טובה. עונה שתהיה מצד אחד מהנה ומלחיצה כמו הקודמת, מצד שני, שהפעם לשם שינוי ננצח ברגעי האמת. לצערי אני יודע שזה לא יקרא.

12. קינג לדלי Member

השינויים התכופים שראמוס עשה במהלך המשחקים לדעתי לא יחזרו באותה הכמות העונה.
    הוא היה צריך לאלתר בכל משחק בגלל ששיחק עם שחקנים שלא היו שלו וניסה לחפות על עמדות שהיו חסרות בשחקנים.

אני מאמין שהעונה לא נראה צ'ימבו מגן שמאלי,טומי בלם,טאייניו מגן וכו...
    הוא היה חייב לאלתר בעונה שעברה.
    אני חושב שהוא מתכוון לבנות קבוצה חזקה שתרוץ עם אותו הרכב עם כמה שינויים לא קיצוניים.

13. spurs229 Member

מה שהיה בעונה האחרונה זה בלאגן אחד גדול שאסור שיחזור, אבל הגדו?לה של ראמוס היא דווקא בשינויים. לעומת הפסבדו-יציבות של יול, שנזכר לעשות חילופים רק כשהיינו עם רגל וחצי בקבר, ראמוס לא מפחד לעשות שינוי קיצוני גם כשהמשחק נראה פתוח לגמרי, אך זקוק לשינוי. אני בטוח שיהיה איזה בסיס שירוץ באופן קבוע יחסית, אני מקווה שזה יהיה בהגנה ולא בהתקפה. כנראה שהשינויים התכופים יותר יהיו בחוליית הקישור. ההבדל מהעונה שעברה זה שאז נעשו ניסויים, העונה אני מקווה לראות שינוי לשם שינוי ולא לשם ניסוי.

בכל מקרה, קטונתי מלהיכנס לראש של ראמוס.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/08
  14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כיף לקרוא בפרסי ניסים כהן כמה חבר'ה שבכלל אינם אוהדי טוטנהאם מעריכים את הדיון שלנו, באמת שכאן כמעט כל דיון, הודעה או סיקור הם במקום.
    כל הכבוד לכל החבר'ה כאן שעזרו לגבש את הדיון הזה, לפני בערך 4 שנים נכנסתי לפורום הזה ופתחתי את הדיון הראשון שלו, הייתי פחות או יותר לבד אבל עם הזמן ערן והשאר הצטרפו עד לתוצאה המכובדת היום. שאפו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    ולשם הוכחה, הצלחנו כל כך טוב שערן נהיה תותח אמיתי במחשבים ועוד מעט ינהל את מייקרוסופט. קטן עליו, הבן אדם יודע לצטט, ולשים תמונה (ועוד של יוסף שילוח!)
    עונה מעניינת מחכה לנו. אשמח גם לשמוע מה תכניות התרנגולים שלכם באופן אישי, ממרצ'נדייז שצד את עיניכם ועד הטיול המתוכנן. אני מחכה לדרכון גרמני שבעזרת השם בדרך ואיתו אני חולם על איזו עבודה זמנית בלונדון, שתאפשר לי לעשות גיחה ארוכה, אולי אפילו לשכור דירה אבל זה תלוי בהמון דברים והתכנית עדיין ב"חיתולים".

רותם, ה"הברקה" הכי גדולה בשרוול של יול הייתה להעלות בלם בתור חלוץ בתקווה שיוריד איזה כדור, אצל ראמוס הקבוצה מוכנה לכמה תרחישים, זה נדיר וזו תכונה עילאית בעיניי.
    אני מאוד התרשמתי מגומס. אם ראמוס צד את עיני ההנהלה במשחק נגד סביליה בליין (שבו הייתי, הם רצחו אותנו על ההתחלה ושמרו על שערי החוץ כמו גדולים בסוף) לדעתי גומס צד במשחקים הענקיים נגדנו בגביע אופ"א בהם הוא פשוט השאיר אותם. סוף סוף שוער שיודע לעצור פנדלים, סוף סוף שוער שלא עומד קילומטר מהשער (פשוט כי בגובהו הוא לא צריך), סוף סוף שוער עם ידיים שהטווח שלהן לא יספיק לגול בקצות האצבעות. קדימה משרד העבודה הבריטי, תעשו את זה רשמי!
    לגבי הקשיחות של טומי... בספק. ניסו את זה וזה לא כל כך עבד, למרות הגודל, הוא מאוד רך וכבד בתנועה שלו כדי להיות גרזן.

15. wieitan Member

גיא, נראה לי שסניור ראמוס חושב מעט אחרת, שיש לטומי פוטנציאל - חוזה לחמש שנים.
    אני רק יכול לקוות שזוקורה חסר האינטילגנטיה, וגם גינאס לא יהיו השנה בהרכב הפותח!!