טוטנהאם 2007/2008 - מחזיקת גביע הליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏1/6/07.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עונה הפכפכה עברה על הצד הלבן של לונדון. התחלה גרועה, המשך מצויין, חוסר יציבות, שקיעה תוך שבועות ספורים וסיום העונה במקום החמישי בפעם השנייה ברציפות, שהבטיח לאוהדים הרעבים עוד European Tour.

כמו קבוצות קבוצות רבות בליגה, טוטנהאם עושה רושם שהסיום הפורמלי של עונת 2006/2007 לא גורם לה לקפוא על שמריה, וכבר רושמת הקבוצה פעילות ענפה בשוק ההעברות, בתקווה להקדים את יריבותיה להתחמשות.
    בגזרה הראשונה נרשמה הצלחה - גארת' בייל, ילד הפלא של סאות'המפטון ונבחרת וויילס הונחת בליין במהלך בזק, כשעירנות של הדירקטור קומולי חוטפת את הילד הכשרוני שהיה מבוקש ע"י קבוצות בכירות רבות בליגה.

http://www.tottenhamhotspur.com/images/articles/5100-6.Xxx
    בייל בבגדי המלך החדשים.

בינתיים הספיקה טוטנהאם לפספס שני שחקנים - נאני שחתם במאן יונייטד וסקוט פארקר שאמור לחתום בווסטהאם.
    בגזרות הנוספות טוטנהאם עדיין לא גזרה את הקופונים, אבל חשוב לזכור שהעונה רק הסתיימה. בעמדות שיחפשו בליין העונה הן בלם, שאמור להוות מחליף ראוי לקפטן לדלי קינג שכמעט ולא שיחק בעונה החולפת.
    כמו כן, מחפשת הקבוצה שחקנים בעלי רגל שמאל טבעית כאשר ההתמקדות תהיה בשחקני כנף, בין השמות שהוזכרו עד כה - מרטין פטרוב, ג'יל בארנס (שכבר אמר שהוא מעוניין להישאר בדרבי קאונטי), מורטן גאמסט פדרסן ולי קוק.
    גם חלוץ נוסף אינו נשלל, כאשר מידו אמור לעזוב את הקבוצה.
    שחקנים נוספים שאמורים לעזוב - בנואה אסו אקוטו, דני מרפי ואולי גם חוסאם גאלי, כאשר גם שחקנים דוגמת טימו טאיניו, פול סטאלטרי ולי יאנג פיו בסימן שאלה. הבלם הצעיר צ'רלי לי.
    לסגל חוזרים רטו ציגלר, וויין ראוטלדג' ומרטון פולופ, מקומם של השלושה בסגל עדיין לא ברור.

הישג נוסף שרשמו התרנגולים הוא בהארכת חוזיהם של שחקני המפתח. מייקל דוסון, רובי קין ודמיטאר ברבאטוב כבר האריכו את שהותם בווייט הארט ליין, שני הראשונים עד 2012 והאחרון עד 2010.

2. קינג לדלי Member

" בייל חתם מי הבא בתור " ?
    זה כותרת לדיון קדוש ? מה אנחנו לשכת עבודה ?

אני דורש הסברים !

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו לא כותרת, זו כותרת משנה.
    וכן, בינתיים על מה מסתכלים אצלנו? זה כל מה שיש בעונת המלפפונים.

שכחתי כמובן לציין שהעונה הבורד רוצה קפיצת מדרגה ושואפים להתחרות על מקום ברביעייה הראשונה...

4. TheLane Member

מה?! מתי ברבאטוב חתם על הארכת חוזה?! או שאתה מתכוון לחוזה המקורי שהוא חתם כשהוא הגיע...

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/07
  5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעות שלי, התכוונתי לחתום עד 2010 אבל אמור להאריך את החוזה, כמו שניתן לקרוא כאן

6. samoel Member

מזל טוב לאשכול החדש. נקווה שיהיה פורה לא פחות מהקודם. ושיהיה לנו הרבה דברים טובים לכתוב עליו.

אני דווקא אהבתי את הכותרת משנה. אני מקווה שהבא בתור יהיה הנורבגי השמאלי המעולה של בלקבורן. בחייאת הוא לא מחפש להתקדם? למה בלקבורן הגיעו בשנים שהוא היה שמה? אני לא מבין למה הוא לא מצהיר שהוא רוצה לעבור למועדון גדול יותר?

7. KirkH Member

למה אתם הגעתם בשנים שהוא שמה?

8. קינג לדלי Member

זה לא משנה.
    שחקן כזה לא יכול לשחק במועדון שחצי מהמגרש שלו ריק.שהאוהדים שלו מטיילים או משחקים קט רגל במסלול המוזר הזה ביציע שממול הטלויזיה.
    פדרסן צריך לשחק בקבוצה גדולה.
    יש לנו את הקהל,יש לנו את המסורת,יש לנו את השחקנים בשבילו.
    רק שיבוא.

פדרסן בשמאל,לנון בימין,ברבה וקינו בחוד.
    יווארדי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

9. spurs Member

כבוד על הדיון החדש(דיון עונה חמישי שאני יקח חלק בו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx )
    ההחתמה ההבאה חייבת להיות פדרסן\פטרוב אז זורקים את מידו ומביאים חלוץ רביעי ואפשר להגיד שהסגל יהיה מושלם

איזה שיפור באורך הדיונים שלנו:
    2004 20 ומשהו עמודים
    2005 105 עמודים
    2006 200 ומשהו עמודים
    2007 244 עמודים

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/07
  10. George Best Member

לזרוק את מידו?
    אני לא רואה קבוצה שתיקח אותו, גם לא תמורת סופ"ש בסיני.

11. spurs Member

לידיעתך אני מתכנן לשלוח מכתב להפועל הרצליה בו אני ממליץ להם בחום לקנות את מידו ואולי לצרף את גהאלי רק נקווה שטוטנהאם לא תגרוש מעל 100 שקל על שניהם יחד

12. TheLane Member

אף קבוצה לא תיקח את מידו? הוא שחקן מצוין, מצוין לקבוצות כמו בלקבורן למשל או פורטסמות'.

מידו+כסף על פדרסן?

13. אבו Member

לא פרסמו שיול כבר אמר שהוא משאיר את מידו?

14. spurs Member

לא.....
    עכשיו ברצינות האם קיימת קבוצה על פני כדו"א הארץ שתסכים לקנות את גהאלי בשביל 2מיליון פאונד?

15. Legolas Member

בייתר ירושלים?