טוטו תיקו-התבטל?

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י Legolas, ‏23/2/11.

1. Legolas Member

ראיתי שהעמודה של הטוטו תיקו באתר של וינר ירדה?
    האם זה אומר שהם ביטלו את התוכניה לתמיד? או שזה ירד לצורך עבודות תחזוקה כאלה ואחרות?

2. Zizou10 Member

ראיתי היום בתחנה שיש בדף של המשחקים של הטוטו 15 מצד שני משהו שנקרא"מיליונר" שצריך לנחש 7 מתוך 33 משחקים. אם אני לא טועה זה הטוטו תיקו לא?

3. Legolas Member

כן זה הטוטו תיקו,יכול להיות שהם רק שינו לו שם,אני מקווה מאוד ששום דבר לא השתנה.
    כבר 4 פעמים הייתי קרוב להביא תפרס הראשון,עד שבדקה ה80 נפלתי קבוע בשתי משחקים.

4. SeRgInHo Member

צריך לנחש שם 7 משחקים ראשונים שמסתיימים מתוך 33 או שצריך לתפוס מכל הרשימה הזאת רק תיקו עם שערים? כי הבנתי שיש עדיפות לתיקו עם שערים

5. Zizou10 Member

לפי מה שאתה אומר אז זה באמת הטוטו תיקו ורק שינו לו את השם.

מה החוקים לגבי זה- אף פעם לא הצלחתי להבין

6. Legolas Member

פשוטים מאוד,יש לך 33 משחקים שמהם אתה צריך לנחש 7 תוצאות תיקו בשביל להביא תפרס הראשון,לגבי הטורים יש לך אפשרות לשלוח טורים בודדים שעלותם כמו בטוטו רגיל ויש לך אפשרות לשלוח רב טורי כלומר7 מ8 או 7 מ9 וככה הלאה כמובן שהסכום עולה בהתאם. עכשיו לגבי המשחקים,העדיפות היא תמיד שיסתיים תיקו עם שערים כלומר 1-1 2-2 וכדומה. אבל אם באותו מחזור לא היו הרבה תוצאות תיקו הם יחשיבו גם תיקו 0-0 בתור ניחוש נכון. אני אישית מאוד אוהב את זה כי תמיד היה לי ידע מסיום בדברים האלה ורק חוסר מזל מנע ממני להביא פרס ראשון/שני בחודש האחרון,אבל לא רףאומרים נואש.

7. SeRgInHo Member

זה לא קשור לידע. כמו במשחקי טוטו רגילים האלמנט של מזל משחק תפקיד ראשי

ועדיין לא הבנתי. מה זה בשבילם לא הרבה משחקי תיקו? אם נגיד 10 משחקים הסתיימו בתיקו אז אני צריך לבדוק אם ניחשתי את 7 הראשונים שהסתיימו בתיקו או שאני צריך לבדוק האם 7 המשחקים שניחשתי הסתיימו בתיקו רב שערים? ואם 15 מתוך 33 מסתיימים בתיקו? אז זה עדיין 7 הראשונים או שכאלה שהסתיימו בתיקו עם שערים?
    די דפוק שאין חוקים ברורים לגבי זה

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שיש, גם בזה וגם בטוטו רגיל, על הימור מחושב שמעת?

9. SeRgInHo Member

רגע, אז איך אתה לא מביא 15 כל שבוע?

10. Legolas Member

ואני לא מאמין במזל..כמו כל דבר שעשיתי בחיים שלי אני מאמין בדבר אחד,זה היה צריך לקרות או לא. אני לא חושב שזה מזל רע אם בדקה ה82 ו87 שתי קבוצות שונות מבקיעות גול ומונעות ממני לקחת פרס ראשון/שני זה מה שהיה צריך לקרות.

וכמו כן יש הבדל בין 15 משחקים לניחוש מדיוק לבין 7 משחקים שיש לך אפשרות לבחור מתוך 33...היחסים והצירופים הרבה יותר קלים והגיונים,מספיק שאתה הולך על שתי משחקים באנקר ב10 טורים שאתה אומר שבטוח יסתיימו בתיקו(פעמיים צדקתי בזה),יש לך סיכוי ענק להביא 5/6 מ7.

ולגבי מה ששאלת,זה לא קשור הסדר תוכנייה,משחק שנגמר בתיקו הוא ניחוש נכון לא משנה אם זה משחק מספר 1 בתוכנייה או 33. ולגבי העניין של התיקו 0-0,אם באותו תוכנייה נגיד נגמרו רק 6 משחקים בתיקו של שערים אז הם יחשיבו תמשחק שנגמר בתיקו 0-0 בתור ניחוש נכוו. בינינו זה הכל תלוי גם בוינר,כי להם יש אינטרס כמובן שלפעמיים לא להחשיב ת0-0 אם מישהו יביא תפרס הראשון.

11. SeRgInHo Member

עדיף בהרבה למלא טוטו 15. תזכיר לי מתי פעם אחרונה מישהו הביא פרס ראשון בטוטו תיקן?

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו אמר שאני מבין? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    וברצינות, זה הימור מחושב, 90% שאני יוצא בטוטו תוצאה יותר טובה מאימא שלי, לא? סיכוי גדול יותר שאני יוצא תוצאות נכונות מאיטליה וישראל מאשר מאנגליה וספרד, כי בליגות האלה אני יותר מתמצא.

13. SeRgInHo Member

אם זה היה ככה כל חובבי כדורגל כבר היו מיליונרים. בשביל לנחש 15 תוצאות אתה צריך ים של מזל
    והסכיוים שתתפוס יותר מאמא שלך אולי קצת לטובתך, אבל ממש לא בהרבה. תעשה ניסוי ותראה.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שצריך מזל, גם בפוקר צריך מזל, ובכל זאת 2 הדרים האלה נחשבים הימורים מחושבים. בטוטו אולי אני ואימא שלי נוציא תוצאות לא שונות במיוחד בטופס בודד, אבל לטווח הארוך אין לי שמץ של ספק שאני יוציא תוצאות יותר טובות ממנה. במיוחד בווינר, שאני יכול לבחור את המשחקים.

15. SeRgInHo Member

בפוקר המזל זה אולי 20% ותאכלס הכל תלוי בשחקן עצמו. שחקנים טובים יגרמו לך לקפל פולהאוס או פלאש כשהם עצמם עם אוויר ביד.
    בטוטו מתוך מתוך עשרות אלפי טפסים שנשלחים כל שבוע אולי אולי יש זוכה אחד אם בכלל. נדירים המקרים בהם יש שניים או יותר. אז מה, כל השולחים לא מבינים בכדורגל?
    בטוטו זה 80% מזל ועוד 20% ידע. וגם הידע לא תמיד עוזר כי בכל טופס יש לפחות 2-3 הפתעות.