טאו ויטורה - ברצלונה: גמר הפלייאוף הספרדי

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏13/6/09.

1. כחול לנצח! Member

טאו ויטוריה - ברצלונה (5+): אחרי הניצחון הענק של ברצלונה 80:82 במשחק הראשון של הסידרה, טאו לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בפעם השניה ברציפות בביתה, מאחר והפסד שלה וברסה ב-90 אחוז אלופה. צ'אבי פסקוואל נהנה במשחק הקודם ממשחק ענק של יאקה לאקוביץ' ובעיקר של דייויד אנדרסן, הסנטר הדני שפשוט לא החטיא במשחק הזה וקלע 21 נקודות. הבעיה של לאקוביץ היא שהוא מאוד לא יציב ואחרי משחק גדול בדרך כלל באה אצלו נפילה והוא נעלם. הבעיה של טאו היתה שמלבד ראקוצ'ביץ וספליטר, יתר השחקנים לא תיפקדו, בעיקר לא פאבלו פריגיוני, הרכז המצויין של טאו, שנשמר נהדר ע"י ויקטור סאדה.

כדי לנצח מפלצת כמו ברצלונה, איבאנוביץ' חייב את פריגיוני בשיאו. במשחק הראשון הערכתי שזו ההזדמנות של ברסה להשיג ניצחון חוץ ולגנוב את הביתיות וזה מה שקרה, אבל למרות זאת, הפעם אני לא רואה תסריט שטאו לא מנצחת. החניכים של איבאנוביץ' יעלו הערב בטרוף והם כבר הוכיחו בסידרת ההצלבה של היורוליג מול ברצלונה שבהחלט יש להם את הכלים לנצח את הקטלונים ועשו את זה גם בויטוריה וגם בברצלונה. טאו משווה הערב את הסידרה ולדעתי תנצח מעל הליין בסביבות 7-10 הפרש. ההימור: 1, היחס 1.8

2. כחול לנצח! Member

חבל שלא הרבה קוראים את ההמלצות כדורסל שלי. בכל מקרה בדיוק כמו שחזיתי נגמר 8

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קוראים קוראים.. תמשיך להמליץ. נפלתי היום עם הקבוצה השבדית אבל לא נורא. תמשיך להמליץ.

4. N-S-N-O Member

אני תמיד קורא ודווקא בימים שאני מחליט לשלוח וללכת עם ההמלצות שלך מתפקששת לך איזה המלצה חחח
    אבל סך הכל יש לך אחוזים טובים מאוד ואני נהנה לקרוא את ההמלצות שלך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    המשך כך :aaa025: